رفتن به مطلب

gigabyte 5700xt gaming oc

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان گرامی کارت در کل ۱ ماه و نیم هست که خریداری شده و آکش رو هم خودم باز کردم تو همین فروم کارتی که پیش از این رو هم داشتم که یک ۵۸۰ بود آگهی کرده بودم الان هم این رو آگهی میکنم.

کارت از ابتدا گارانتی نداشته وارداتی بوده ولی تمام کمال سالم هست بسیار سایلنت هست و نو هست. دقت داشته باشید این کارتهای گیگا از اول برچسب پلمپ پیچ ندارند کارت کاملا دست نخورده هست و همونطور که عرض کرد ۴۰ تا ۵۰ روزه کار کرده کلا.

دمای بسیار مناسبی داره شخصا بخاطر ریویوی خوب گیمرز نکسوس این مدل رو انتخاب کردم. به زودی میخوام برم سراغ سری ۳۰۰۰ انویدیا علت فروشم همین هست فقط.

قیمت ۱۸

فروش در همه جا و به همه صورت برقرار است.

شیراز به صورت حضوری و سایر شهرها ابتدا واریز و سپس ارسال با تیپاکس و هزینه ارسال هم با خریدار محترم.

توضیح تکمیلی : دوستان در رابطه با دمای مموری سوال داشتند. این مدل مشکل دمای مموری که تو بعضی کارتای برندای دیگه دیده میشه رو نداره.

لینک ریورو گیمرز نکسوس:

https://www.gamersnexus.net/hwreviews/3509-gigabyte-rx-5700-xt-gaming-oc-review-benchmark#:~:text=Memory %26 VRM Thermals with Auto Settings&text=The Gigabyte RX 5700 XT runs a GPU Edge temperature,our previous fan speed chart.

انشالله فرصت کنم اسکرین شات تست هم قرار میدم چون کارت رو بسته بندی کردم باید مجدد باز کنم.

با تشکر.

20201018_210950.jpg

20201018_210711.jpg

20201018_210420.jpg

20201018_210336.jpg

20201018_210358.jpg

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

کاهش قیمت با کاهش قیمت دلار

قیمت 17

برای تخفیف معقول پخ بدهید

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Alirr71 گفته است :

سلام،16تومن مقدور هست؟

سلام والا منتظر مشتری حضوری هستم ظهری واسه خرید. اگر نتیجه نگرفتم تقدیم میکنم.

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

سلام  هر دوتا کارت رو می خوام

ویرایش شده توسط kh6316
لینک به دیدگاه

فروخته شد به دوست عزیز kh6316 

با تشکر از تیم لیون 

ختم تاپیک

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...