رفتن به مطلب

مشکلات کارت گرافیک من!

.km
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 43 دقیقه قبل، .km گفته است :

پاور گیرین بابرند های دیگر چقد فرق داره که انقدر اونا ارزون ترن؟

الان مثلا پاور نکست داریم 2000 وات درحالی که توان اصلیش 200 وات هست و جنس و خازن هاش آشغال هستن بهترین برند ها تو ایران (از بابت پیدا شدن) کولرمستر و گرین هستن    اگه هم گیر اومد کورسیر هست

لینک به دیدگاه

• ارسال 75
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درسته. مموری سیستم هم پر شد و لگ زد و بیرون انداخت . و من تکسکر کوارتی بازی رو از الترا به های آوردم و حدود هشتصد مگ هم آزاد تر شد اما بازم 125 درصد مموری فقط ایندفعه بیرون نمیندازه و فقط چند درصد کم کرده از یوز مشکل از چیه ؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، .km گفته است :

درسته. مموری سیستم هم پر شد و لگ زد و بیرون انداخت . و من تکسکر کوارتی بازی رو از الترا به های آوردم و حدود هشتصد مگ هم آزاد تر شد اما بازم 125 درصد مموری فقط ایندفعه بیرون نمیندازه و فقط چند درصد کم کرده از یوز مشکل از چیه ؟

خب وقتی نمیندازه بیرون که مشکلی نیست دیگه 

این بازی کلا زیادی مموری میخوره و بدرد کارت ۴گیگ نمیخوره ،طبیعیه

لینک به دیدگاه

اخه یکی دو ماه پیش قبل از اینکه هاردم پاک بشه و دوباره نصب کنم اینقدر مصرف نمیکرد ! عجیب شده 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، .km گفته است :

اخه یکی دو ماه پیش قبل از اینکه هاردم پاک بشه و دوباره نصب کنم اینقدر مصرف نمیکرد ! عجیب شده 

رد دد دو میذاری رو الترا بع با یه کارت 4 گیگ میخوای نندازه بیرون انتظار بیش از حد از کارتت نداشته باش 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام میخام بدونم تفاوت کارت گرافیک asus ph gtx 1650super که ارزون و یک فنه است با مدل های دو فنه همین gpu چیست و آیا نباید مدل های کوچک و یک فنه بخریم؟ فرقش چیه؟

لینک به دیدگاه

سری ph یا فونیکس خنک کننده ضعیفی داره و پیشنهاد نمیشه

فرق 1 فن و 2 فن و 3 فن در قدرت خنک کنندگی هستش و اندازه

معمولا کارت هایی که اورکلاک کارخانه هستن یا اورکلاک میشن از 2 یا 3 فن برخوردارند

کارت هایی که برای کیس های مینی استفاده میشن تک فن هستند

اندازه کوچیکی دارن

و سرعت کلاک پایینتر که در نتیجه مصرف کمتری هم دارن

لینک به دیدگاه

یعنی قدرت gpu و مموری کارت تفاوتی نداره و فقط خنک کننده ظعیف است؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، .km گفته است :

یعنی قدرت gpu و مموری کارت تفاوتی نداره و فقط خنک کننده ظعیف است؟

کلاک پایین‌تری دارن و به طور کلی یک مقدار ضعیف‌تر هستن

اما مشکل اصلی با افزایش دما اینه که اگر دماشون بره بالا سرعت کارت باز هم کمتر می‌شه تا بتونه دما رو کنترل کنه و یک مرحله دیگه نسبت به مدل‌های دوفن و سه‌فن افت پیدا می‌کنه

اینکه این دو تا افت در چه حد هستن و چه مقدار روی کار/بازی تاثیر دارن رو برای هر کارتی باید سرچ کنید و ببینید سایت‌هایی که بررسیشون کردن چه مقداری رو اعلام کردن

اگر اون افت به کاربردتون صدمه وارد نمی‌کنه یا اون افت سرعت (که گفتم باید بررسی کنید برای مدل مورد نظرتون چه مقدار هست) براتون مهم نیست، می‌تونید همین مدل فونیکس رو استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، .km گفته است :

سلام میخام بدونم تفاوت کارت گرافیک asus ph gtx 1650super که ارزون و یک فنه است با مدل های دو فنه همین gpu چیست و آیا نباید مدل های کوچک و یک فنه بخریم؟ فرقش چیه؟

سلام برادر شرکت zotac یه مدل دو فن داره بنظرم اون خیلی بهتره

لینک به دیدگاه

اگه اینقدر داااااغ باشه خیلی بده و هر چقدر هم قوی باشه دماش باعث میشه نتونه بالای 5000 امتیاز بیاره ! پس خیلی بده 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من برای کارت گرافیک خودم rx 470 چون خمیر سیلیکونش تموم شده بود از خمیر سیلیکون hy 510 استفاده کردم دماش از 90 اومد روی70 اما بعد از یکی دو ساعت استفاده دما کم کم بالا رفت و رفت تا رسید به 85 و همون 90 و وقتی دوباره باز کردم دیدم خمیر سیلیکون نابود شده و پریده و باید هر دو ساعت خمیر سییلیکون میزدم . رفتم و خمیر سیلیکن اولتراکول مدل map403 گرفتم و زدم و این دفعه دما از 90 اومد رو 65 و این دفعه هم بعد از چند ساعت استفاده قدرت خمیر افت کرد و رسید به همون 80 اما این دفعه دیر تر خمیر سیلیکون از بین رفت . خب نمیدونم برا این گرافیک چه خمیری بگیرم که چند ماه بدون افت کار کنه و از بین نره . پیشنهاد شما چیه ؟ میدونید که خمیر سیلیکون های خفن که توی کارخونه به گرافیک میزنن دو سال بدون افت کار میکنه و آخر سر هم فاسد میشه نه دود . پیش نهاد شما چیه ؟

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، .km گفته است :

سلام دوستان من برای کارت گرافیک خودم rx 470 چون خمیر سیلیکونش تموم شده بود از خمیر سیلیکون hy 510 استفاده کردم دماش از 90 اومد روی70 اما بعد از یکی دو ساعت استفاده دما کم کم بالا رفت و رفت تا رسید به 85 و همون 90 و وقتی دوباره باز کردم دیدم خمیر سیلیکون نابود شده و پریده و باید هر دو ساعت خمیر سییلیکون میزدم . رفتم و خمیر سیلیکن اولتراکول مدل map403 گرفتم و زدم و این دفعه دما از 90 اومد رو 65 و این دفعه هم بعد از چند ساعت استفاده قدرت خمیر افت کرد و رسید به همون 80 اما این دفعه دیر تر خمیر سیلیکون از بین رفت . خب نمیدونم برا این گرافیک چه خمیری بگیرم که چند ماه بدون افت کار کنه و از بین نره . پیشنهاد شما چیه ؟ میدونید که خمیر سیلیکون های خفن که توی کارخونه به گرافیک میزنن دو سال بدون افت کار میکنه و آخر سر هم فاسد میشه نه دود . پیش نهاد شما چیه ؟

سلام  شما  خمیر های بسیار بی کیفیتی استفاده کردین  اون هالنزای رو من یه بار برا i5 4460 زدم دما رو تا 100 برد!!!!!!!!!!!!!!!!

خمیر های ارزون و بی کیفیت نتیجه ای جز این ندارن

خمیر مستر ژل پرو و یا آرکتیک mx4 رو تهیه کنید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، .km گفته است :

یبار خمیر خوب بخر تا 4 5 سال نیاز به تعویض نداری..این هایی که خریدی جاشون ماست میزدی بهتر کار میداد

لینک به دیدگاه

من از انتقال دمای این ها نا راضی نیستم مشکل اینه که میپره میره

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، .km گفته است :

من از انتقال دمای این ها نا راضی نیستم مشکل اینه که میپره میره

اشتباه میکنید! حساب کنید تا الان نصف پول یک خمیر نسبتا خوب رو هدر دادید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه می خوای خدای ناکرده گرافیکت سر دمای بالا به مشکل برنخوره و تو این گرونی دست لای پوست گردو نمونه، خمیر خوب بگیر و استفاده کن. الان فکر کنم Z9 دیپ کول 150 تا 200 تومن باشه. در ضمن شما چندین بار می تونی ازش استفاده کنی. اون خمیرهایی که شما استفاده می کنی فایده نداره و عملا دور ریختن پوله.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، .km گفته است :

خمیر میان رده چی میشناسید ؟ نمیخام گرون تر از 80 تومن باشه

هیچ خمیر خوبی با ۸۰ تومن نمیتونید پیدا کنید    

شما که بیشتر از ۸۰ نمیتونید هزینه کنید  به نظرم پیش خدمات کامپیوتری برین و برای یک دفعه بدین یک مستر ژل پرو یا آرکتیک mx4 رو بزنن  چون با ۸۰ تومن خمیر خوبی پیدا نمیشه  یه بار خمیر خوب زدن بهتر از چند بار خمیر بی کیفیت زدن هست

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، .km گفته است :

z3 دیپکول 90 تومنه ولی فرق زیادی با خمیرهای که گرفتی نداره ولی میتونی با 140-150 تومن E2 کولرمستر یا z5 دیپکول روبخری که خیلی بهتر عمل میکنن

ویرایش شده توسط usb
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، .km گفته است :

ارزون ترین خمیری که میشه پیشنهاد داد دیپکول زد 5

اگر بودجه نمی رسه خمیر دندان خوب بگیر با پودر آلومینیوم و وازلین مخلوط کن تا چند ماه برات کار میکنه ( تستش پای خودته )

لینک به دیدگاه

لطفا کسانی که کارت گرافیک های خیلی کارکرده و ماین شده و کلا داغون و داغ کرده دارند و دارن برا گیم استفاده میکنن لطفا مشکلات تصویری کارت گرافیکشون رو ارسال کنن تا منم ببینم و با مشکلات تصویر کارت خودم متابقت بدم . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کارت گرافیک تا زمانی که همه قطعاتش درست کار کنند مشکل کیفیت تصویر نخواهد داشت و خیلی هم ارتباطی به ماین شده بودن و ... نداره

مشکلات تصویر کارت شما دقیقا چی هست؟

لینک به دیدگاه

خب مشکلاتم رو نمیشه توضیح داد باید عکس بفرستم .

تصاویر برق برق میزنند .

و خردگی دارند 

و دقت کم است و هر چه دور تر این ها بیشتر . 

و ریش و سبیل های آرتور مرگان خوب نیست و نمیدونم مشکلش کدوم از ایناست و ....

و خوب که دقت میکنم متوجه چهار خونه هایی که شاید بین پیکسل ها هستند میشم که روی تصویر رو گرفتن و ...

و اینا همه وقتی معلوم میشن مشکل از کارت گرافیک است یا از مانیتور که کارت رو تعویض کنم چون کارتم خیلی کار کرده . اما کابل رو تعویض کردم و خیلی بهتر شد ولی بعضی از مشکلات هنوز هست .

عکس هاشو ارسال میکنم فردا

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، .km گفته است :

خب مشکلاتم رو نمیشه توضیح داد باید عکس بفرستم .

تصاویر برق برق میزنند .

و خردگی دارند 

و دقت کم است و هر چه دور تر این ها بیشتر . 

و ریش و سبیل های آرتور مرگان خوب نیست و نمیدونم مشکلش کدوم از ایناست و ....

و خوب که دقت میکنم متوجه چهار خونه هایی که شاید بین پیکسل ها هستند میشم که روی تصویر رو گرفتن و ...

و اینا همه وقتی معلوم میشن مشکل از کارت گرافیک است یا از مانیتور که کارت رو تعویض کنم چون کارتم خیلی کار کرده . اما کابل رو تعویض کردم و خیلی بهتر شد ولی بعضی از مشکلات هنوز هست .

عکس هاشو ارسال میکنم فردا

کارتایی که زیاد کار کردن اگه بخواد مشکلی براشون پیش بیاد بخاطر دما یا ولتاژ معمولا VRAM یا سوکت خروجی مشکل پیدا میکنه که باعث برق برق زدن تصویر یا خاموش شدن بخشی از تصویر یا کرش و ....

خیلی وقتا کارتای ماینی بایوس کاستوم برای اورکلاک دارن که باعث میشه این مشلات به وجود بیاد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...