رفتن به مطلب

آیا میتونم هارد ساتا 3 روس مادربرد با ساتا 2 نصب کنم؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان با توجه به ارزون شدن هارد ها که 2ترا به 198 تومن رسیده هوس کردم یکی بخرم اما نمیدونم ساتا 2 هم میشه نصب کرد چون تمام مدل های هارد ساتا3 هستند لطفا راهنمایی کنید

ممنون

لینک به دیدگاه

بله عزیز میتونید به سادگی استفاده کنید و مشکلی پیش نمیاد .

یه نکته ای رو هم یا آوری کنم که در هارد های مکانیکی sata3 و sata2 از لحاظ سرعت تفاوت چندانی ندارند .

لینک به دیدگاه

برای من هم سوال بود که باید از شما تشکر کنم .

دلیل خاصی داره که هارد ارزون شده . بقیه سخت افزار ها هم دارن ارزون میشن؟

لینک به دیدگاه

قطعات دارن وارد بازار میشن و اون هیجان و التهاب بازار داره از بین میره . قطعات دارن با شیب های متفاوت ارزون میشن . البته بعضی از قطعات هم ارزون نمیشن و گرونتر میشن .

لینک به دیدگاه

این تاپیک جاش نیست . بهتره این بحث قیمت رو تو تاپیک دیگه ای ادامه بدید . فقط این سوال رو از نظر خودم جواب میدم . همیشه فروش با ضرر همراهه . اگر نیازی به فروش ندارید ، نفروشید . بازار داره کم کم ثبات میگیره . قیمت ها دارن به اون حد معقول به نسبت قیمت ارز و موجودی بازار میرسن . کسانی که قطعات رو انبار کرده بودن تا گرون بشه دارن اونها رو عرضه میکنن . تنها چیزهایی که ممکنه ارزون نشن ، تولیدات داخلیه که چون تعرفه گرفتن ، به این راحتی نمیارن پایین .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...