رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت پارس آنلاین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

اقا من سر 10000 تومن قرارداد با پارس انلاین رو فخص کردم حالا این 10000 چی بود

اپراتورش میگفت باید 10000 بدی                               غیر علنی معنیش این میشد با زور ازت میگیریم.....

گفت 10000 باید بابت نصب و راه اندازی بدی بهش میگفتم نصب رو خودم انجام میدم میگفت در هر صورت باید هزینش رو بدی           عجب چه قانونی

منم که همه جوانب و سنجیده بودم گفتم اوکی حالا شما تکنیسینت رو بفرستی چیکار میکنه گفت میاد کانکشن میسازه اماده استفاده میکنه تحویل میده   اقا منو میگی :eek:  گفتم کل نصب و راه اندازیتون اینه  :wacko: گفت آره  گفتم پس کابل کشی چی ؟برگشته میگه هزینه کابل به پای خودته  میگم عزیزم من پول کابل بدم پول هزینه کانکشن ساختن به این اسونی رو برای چی باید بدم

دسته اخر گفت اگه اشتراک سالانه بر داری هزینه نصب و راه اندازی رایگانه ...اینجوری میخواست یکسال ملت رو بدوشه

گفتم برو خانم من بابا بزرگم دهه هفتاد کانکشن ساختن رو بهم یاد داده - شما بابابزرگاتون باید روش صحیح نصب و راه اندازی رو یادتون میدادن که ندادن

گفتم خانم با اون برگه قراردادت موشک درست کن باهاش بازی کن

زوری میخواست 10000 تومن بگیره

لحظه ای که باهاش سر این مسئله تلفنی بحث میکردم تکنیسینش تو منزل ما بود داشت صحبت منو میشنید زمانی که حرفم تموم شد گفت اقا حق با شماست

حالا یا واقعا ادم درستی بود یا مثل بعضی ها ریا کار بود گفت حق داری فخص کردی

دقت کنید 10000بابت کانکشن ساختن  =))  =))  =))  =))  =))  =)) طرف دسته موتور ماشین عوض میکنه روغنی میشه پدرش در میاد 10000 میگیره :( 

10 تومن قطع و وصل رانژه رو اگر در اول ازتون نگرفته باشن حالا می گیرن.

بعضی شرکت ها مثلا آسیاتک 5 تومن نصب رو فقط می گیرند.

لینک به دیدگاه

• ارسال 362
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

دوستان کسی مصاحبه سید م حسینی رو دید از TV ؟

جالب بود برام.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

89442171372418138713.jpg

اینم صحبته مدیران باهمه وقتی که خواستن این طرح رو بعد اینکه گذاشتن ور دارن

http://www.aparat.com/v/wqBnf

لینک به دیدگاه

دوستان تماس بگیرید از کارشناساشون دلیل رو بپرسین ببینید چی میگن

جوابی که به من دادن:

فشار از طرف سایر شرکت ها

به نظرتون میتونه درست باشه؟

لینک به دیدگاه

نظرتون در مورد راه اندازی یه کمپینگ جهت کوچ از پارس آنلاین چیه؟

ویرایش شده توسط xboyiut
لینک به دیدگاه

فعلا که از سایتشون خبر رو برداشتند. معلوم نیست دقیقا چه خبره! 

خبر رسیده که طرح اینترنت ملی هم داره راه میفته و اولین شهر که به صورت پایلوت درش انجام میشه شهر ما قمه! 

لینک به دیدگاه

خبر جدید از پارس انلاین :

egkpn96hgf8ey4vbcyha.jpg

هدیه سرویسهای نامحدود این شرکت از اول آبان ماه 1393 به شرح زیر تغییر خواهد یافت:

• میزان ترافیک هدیه سرویس POL-128U+ در مرحله اول از 10 گیگابایت به 5 گیگابایت و در مرحله دوم از 5 گیگابایت به 3 گیگابایت کاهش یافت.

• میزان ترافیک هدیه سرویس POL-256U+ در مرحله اول از 20 گیگابایت به 10 گیگابایت و در مرحله دوم از 10 گیگابایت به 6 گیگابایت کاهش یافت.

• میزان ترافیک هدیه سرویس POL-512U+ در مرحله اول از 25 گیگابایت به 20 گیگابایت کاهش یافت.

لازم به ذکر است تغییری در هدیه سرویسهای POL-1024-U+ و POL-2048-U+ ایجاد نگردیده است.

همچنین این سیاست برای قراردادهایی که پس از تاریخ 1 آبان ماه منعقد گردند، اعمال خواهد شد و قراردادهایی که قبل از این تاریخ بسته شوند، مشمول سیاست جدید هدیه سرویسهای نامحدود نمی شوند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ا ا ا  ا  خبر محدود هاش کو پس؟

لینک به دیدگاه

عزیزان مشکل پارس یا یکی دیگه نیست بزودی همه اینطوری می شن مصوبه همین هست صبا داتک پارس شاتل و....

لینک به دیدگاه

ا ا ا  ا  خبر محدود هاش کو پس؟

دیگه چیزی به اسم محدودیت شبانه نخواهد بود روزانه هر سرعتی دانلود کنید شب هم با همون سرعت دانلود می کنید

لینک به دیدگاه

اينم از صبانت :

attachicon.gifscreen009.jpg

ظاهرا اقدامی فراگیر هست

فک کنم قراره یه بلایی سر اینترنت بیارن

لینک به دیدگاه

ظاهرا اقدامی فراگیر هست

اتفاقا طرح خوبی هست ولی 33% زیاد مثلا بزارن 5% خوبه مثلا شما روزی 5 گیگ نیاز واقعی داری نمی ری 10 گیگ فایل الکی دانلود کنی در عوض چیزی هم به اسم محدودیت یا سرعت کم در شبانه وجود نخواهد داشت

لینک به دیدگاه

بر این مملکت........دایی من المان سرعت 50mb per sec داره.یک روز میگه 4tb دانلود میکنه بدون محدودیت  ماهانه تنها 50 euro در ماه.!!بابا تا کی باید تو سری خور باشیم و زورمون به هیچی نرسه.بدون شبانه رایگان اینترنت ارزش نداره که.امان از این پارس بی همه چیز دزد و غیره....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ظاهرا اقدامی فراگیر هست

خيلي وقته !  الان يک سري ISP ها حتي ياهوميل رو باز نمي کنند ! چپ و راست اتصال به سرورهاي خارج از ايران رو محدود مي کنند ! isp هاي نسبتا جديد مثل هاي وب هم که اصلا دانلود رايگان ندارند !

لینک به دیدگاه

اینا به نظر من همش بخاطر جاده صاف کردن برای اینترنت ملیه! حالا بعدا نگید نگفتی!

لینک به دیدگاه

من الان 2 ساله اهواز شاتل دارم خیلی ناراضی هستم و خود دزد هستن ... اکو افیس هم دارم که دانلود شبانه نداره و سرعت 8 مگ رو گرفتم ... تو روز خوبه اما شب که میشه سرعت در حد 128 میشه با اینکه من اصلا دانلود شبانه ندارم ! می خوام نا محدود 1 مگ پارس انلاین رو بگیرم که 219 هزار تومنه , به نظرتون توی شب سرعت استفاده پایین میاد ؟ دانلود شبانه اصلا مهم نیست برام فقط می خوام شب سرعت خوب باشه و نگران حجم استفاده نباشم زیاد ... انلاین هم زیاد بازی می کنم و می خوام پینگ شب افت نکنه .. ممنون میشم راهنمایی کنید منو

لینک به دیدگاه

بچه ها سلام

میخواستم یه سرویس نا محدود بگیرم

اصفهان زندگی میکنم لطفا راهنماییم کنید از کدوم شرکت و چه طرحی لطفا قیمت و مشخصاتش رو هم بگید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز نامحدود نگیرهمین معمولی بگیر چون اکثرا محدود کننده سرعت دارن روی اکانتهای نامحدودشون یه دفع ادم کارداره میخواد زود یه فایلی رو دانلود کنه بعد .....

لینک به دیدگاه

کلا اگر دوستان در جریان باشن اینترنت حجمی و قیمتهای بالا رو پارس انلاین در کشور پایه گذاری کرده و سر دسته همه ..... در روز اول خودشونن بودن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آسياتک وضع باز کردن پيجش خيلي خراب شده ! تماس گرفتم ميگم درخواست جمع آوري دارم ميگه يکي دوهفته مي کشه !؟ يعني چي آخه !!!

لینک به دیدگاه

والا من که نامحدود مخابرات دارم...برای بازی آنلاین مثل بتل خوب نیست فعلا اما خب همین که دانلود رو جواب میده خودش کلیه..

Untitled16a20.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...