رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت پارس آنلاین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

یکم ساده تر توضیح میدی لطفا

اینترنت بر روی بستر فیبر با ترافیک نامحدود 

لینک به دیدگاه

• ارسال 362
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

اینترنت بر روی بستر فیبر با ترافیک نامحدود 

سپاس

بعد در چند دهه آینده ایشالا

به نوه من میرسه ؟

یا پسر نوه ام ؟!

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

اینترنت وحشتناک شده وحشتناک!

واسه من بیخود و بی جهت بعد از چند چند دقیقه هزارتا crc downمیده وقتی هم نمیده فرقی نداره سایت ها بزور باز میشند

لینک به دیدگاه

دقیقا همین برای من هم اومد امیدوارم اوکی بشه زودتر

لینک به دیدگاه

من یکی جرئت نمی‌کنم زنگ بزنم مخابرات چون شبی 20 تا 25 گیگ دانلود می‌کنم می‌ترسم همین سرعت رو موقع رایگان کم کنند.

لینک به دیدگاه

یه سری از دوستان هم توی گوشی های موبایلشون نرم افزار hack wifi نصب کردن خیلی راحت اینترنت ملت رو به F**K میدن

لینک به دیدگاه

همیشه بهونه پارس آفلاین همینه هر وقت نت ضعیف میشه این اطلاعیه رو میزنه رو سایتش جدیدا هم دانلود و دوبله سوبله حساب میکنه هی باید ترافیک بخری

Sent from my SM-A500H using Tapatalk

لینک به دیدگاه

همه برای طول عمر آقا، مخابرات دعا کنیم

:Praying:  :Praying:  :Praying:  :Praying:  :Praying:  :Praying:  :Praying:  :Praying:  :Praying:  :Praying:

:Praying:  :Praying:  :Praying:  :Praying:  :Praying:  :Praying:  :Praying:  :Praying:  :Praying:  :Praying:

لینک به دیدگاه

همیشه بهونه پارس آفلاین همینه هر وقت نت ضعیف میشه این اطلاعیه رو میزنه رو سایتش جدیدا هم دانلود و دوبله سوبله حساب میکنه هی باید ترافیک بخری

بازم به نظر من پارس انلاین هر چی باشه سگش می ارزه به صبانت و مبین نت

لینک به دیدگاه

بازم به نظر من پارس انلاین هر چی باشه سگش می ارزه به صبانت و مبین نت

قبلا بله العان هم گرونه و برای من به شدت قطعی داره رو اعصاب آدم راه میرن زنگ میزنی پشتیبانی میگن زیر ساخته مشکل داره!!!

آخه توانایی نداره خوب بیخودی یوزر اضافه نکن 

لینک به دیدگاه

سلام

به معانی واقعی بوغ غ غ غ غ غ غ غ غ غ غ غ غ غ به اینترنت :D :D :D :D :D

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

یه سری از دوستان هم توی گوشی های موبایلشون نرم افزار hack wifi نصب کردن خیلی راحت اینترنت ملت رو به F**K میدن

=)) =)) =))

در قسمت مک ایپی ادرس مک خودتون رو اجازه تبادل بدین و بقیه رو بلاک کنین

با این کار مرد میخواد تا به مودم اتک بده و با ایپی شما وارد بشه و کار نرم افزار هک نیست

لینک به دیدگاه

این چند وفته اصلا مشکلی نداشتم تو سرعت و ... ، چشم نخورم صلوات بلند  :D حتی سرعت دانلود که قبلا حدود 500 بود الان تا 900 هم میره !

پیشگامان .

ویرایش شده توسط mohsen14
لینک به دیدگاه

قبلا بله العان هم گرونه و برای من به شدت قطعی داره رو اعصاب آدم راه میرن زنگ میزنی پشتیبانی میگن زیر ساخته مشکل داره!!!

آخه توانایی نداره خوب بیخودی یوزر اضافه نکن

دقیقا نظر منم همینه یه بار کارشناسشون پشت گوشی به من گفت منم جوابشو اینجوری دادم که وقتی زیرساختتون آماده افزایش یوزر نیست خب یوزر اضاف نکنید من دیگه نمی تونم بازی آنلاین انجام بدم پینگم افتضاحه افتضاح

لینک به دیدگاه

از اول ماه تا الان

dh4d_inter.png

:eek: :eek: :eek: :eek:

:-? :-? :-?

:eek: :eek: :eek: :eek:

لینک به دیدگاه

من یکی جرئت نمی‌کنم زنگ بزنم مخابرات چون شبی 20 تا 25 گیگ دانلود می‌کنم می‌ترسم همین سرعت رو موقع رایگان کم کنند.

شما چه پهنای باندی گرفتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ محدوده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تعجب میکنم با مخابرات 25 گیگ شبا دانلود داری  :eek:  :wacko:

EDK-TheONE, on 14 Mar 2016 - 6:44 PM, said:

از اول ماه تا الان

dh4d_inter.png

بزن بترکون مخابراتو  :D  :D

منم الان میزارم فک کنم تو 2 ماه 500 - 600 تایی دانلود کرده باشم البته من آسیاتکم . من همش بازی دانلود میکنم :cool:

ویرایش شده توسط morteza pc
لینک به دیدگاه

شما چه پهنای باندی گرفتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ محدوده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تعجب میکنم با مخابرات 25 گیگ شبا دانلود داری  :eek:  :wacko:

EDK-TheONE, on 14 Mar 2016 - 6:44 PM, said:

از اول ماه تا الان

dh4d_inter.png

بزن بترکون مخابراتو  :D  :D

منم الان میزارم فک کنم تو 2 ماه 500 - 600 تایی دانلود کرده باشم البته من آسیاتکم . من همش بازی دانلود میکنم :cool:

شبی حداقل 20 گیگ میشه دانلود کرد.

فقط بلوری ریماکس دانلود میکنم

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

شبی حداقل 20 گیگ میشه دانلود کرد.

رایگان داره ؟ :|

لینک به دیدگاه

آره .طرح دوسال پیشه الان رایگان نداره منم طرح قبلیم رو تمدید کردم

سرعت هم 1.2 مگابایت بر ثانیه تا چند وقت پیش روی 240 بود بعد شد 370 بعد شد 480 الانم 1.2 مگابایت!

الان زنگ میزنم میگم خطم نویز داره پهنای باند و کلا باز کنن! 

لینک به دیدگاه

آره .طرح دوسال پیشه الان رایگان نداره منم طرح قبلیم رو تمدید کردم

سرعت هم 1.2 مگابایت بر ثانیه تا چند وقت پیش روی 240 بود بعد شد 370 بعد شد 480 الانم 1.2 مگابایت!

الان زنگ میزنم میگم خطم نویز داره پهنای باند و کلا باز کنن! 

پینای باندت چیه ؟ مخابرات تا جایی که میدونم 1 به 8 کار میکنه  رو پهنا مثلا  پهنا ی256 سرعت دانلودش 32 -35 تاس .  تازه الان یه ساله مخابرات شهید بهشتی تهران پهنا 16m داره میده   اونم به مصارف خونگی نمیده .

شما تهرانید؟ الان داداشم تو آسیا تک داره کار میکنه برای کارش پهنا اختصاصی دادن . مثلا یهو کل اینترنت یه محدوده از مشتری ها قطع میشه که باید یه برنامه نویسی دوباره از اول ست کنی تا وصل شه حدود کارش تو خونه اینجوریه که اولاش سرعت دانلودی که میداد 8 مگ بود الان واسش کردن 5 تا . تازه اونجا کار میکنه کمش کردن . خوبه مخابرات منطقه شما هی زیاد میکنه  :D  :)  :)  :laughing:

لینک به دیدگاه

من تهران نیستم من بجنوردم اینجا اینترنت باز زیاد نیست واسه همینه مال من 2 مگابیته ماهی 21 تومن 9 گیگ حجم رو قبض میدم هر دوماه

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با عرض سلام خدمت دوستان وبا کسب اجازه از استارتر عزیز

عرض شود بنده هم سرویس دو مگ آسیاتک دارم اما دانلود هیچوقت از 220 بالاتر نرفته البته فکر کنم خطم نویز داره چون پشتیبانی اینجوری گفتن،البته الان عمده مشکلی که با آسیاتک دارم از ابتدای سال نو پینگ بشدت متغییر شده وتایم اوت هم زیاده داره و خلاصه توی بازی های آنلاین بدجور اذیت میکنه،بهمین خاطر تصمیم دارم isp رو عوض کنم،میخواست بدونم کدوم شرکت خصوصا" برای بازیهای آنلاین سرویسهای بهتری ارائه میده،ازدوستان شنیدم که شاتل پروفایل گیم داره.اینم مشخصات خط بنده هست حالا اگه ایرادی داره دوستان ممنون میشم بفرمایند والبته نحوه رفع کردنش:

post-11116-0-58852200-1461183856_thumb.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...