رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت پارس آنلاین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

آسیتک عالیه 

دوستم از اینجا نت گرفته خیلی راضیه میگه پینگ عالی و قطعی خیلی خیلی کمی داره 

http://pishgaman.net/

لینک به دیدگاه

• ارسال 362
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سرعت پارس آنلاین میگن کم هست ولی بنده اصلا اینطوری احساس نمیکنم بنده با 512 دو مگ سرعت دانلود میگرفت قطعی هم مربوط به پارس آنلاین نداشتم فقط از زیر ساخت منطقه مشکل پیش اومده پینگش هم بی نظیر تویcsgo توی match making پینگ 90 هم گرفتم بالاترین پینگم هم 170 بود توی دوتا 2 هم پینگ بین 90-170 بوده

لینک به دیدگاه

پارس آنلاین نه پارس افلاین پدر مارو در اورده . اسیا تک هم خراب شده از پایه بی درو پیکر شاتل - رادیو انتن عالیس

لینک به دیدگاه

گذینه مهمی که ما همیشه در نظر نمیگیریم برای خط اینترنتمون پشتیبانی ارائه دهنده اینترنته :

پشتیبانی و پاسخگویی فقط آسیاتک ، تا مشکلتون رو حل نکنند تلفن رو قطع نمیکنن و عصبانی هم نمیشن . (به شرطیکه شانس بیارین یه آقا جواب بده خانم ها هم بد نیستن اما مثل آقایون سررشته ندارن )

پیش اومده ساعت 5 صبح تماس گرفتم و مشکل خط رو با حوصله رفع کردن . از این لحاظ آسیاتک واقعا تکه تو این کشور  .

ویرایش شده توسط Sasan.m
لینک به دیدگاه

من آسیاتک دارم وسرعت های بالاش خوبه ولی سرعت های پایین مخصوصا نامحدودش خیلی مشکل داره .

لینک به دیدگاه

من پارس انلاین 2 مگ دارم...سرعت دانلودم تو روز و شب 1مگابایت هستش

ولی دانلود شبانه رایگان نداره...یعنی یک سوم حساب میشه!مثلا اگه شب 3 گیگ دانلود کنی فرا 1 گیگ ازت کم میشه

لینک به دیدگاه

از نظر من این نصفخ یم سوم اینا فایده نداره البته نظر منه  من شاتل دارم هر خطی ازش گرفتم تقریبا مثل هم بود شبا رایگان اگر هر شب دانلود کنی میگن کم میکنه ولی من دانلود کردم و کم نشد نمیدونم سال قبل کم شد بعد یک هفته خوب شد الان دان میکنم هر شب هیچ مشکلی هم نیست
اسیا تک داشتم راضی نبودم خط 4 مگ سرعت 600 بود 

یه نکته رو هم توجه کن داداش شما برو تو منقه خودتون تحقیق کن نه اینجا هر جایی فرق داره شهر ما فقط شاتل خوبه  یکی از دوستان کرمان میگفت پارس ان خوبه شاتل به درد نمیخوره 
تو منطقه ببین چی خوبه همسایه ها ...
من شاتل اسیا تک پیشگامان داشتم هیچ کدوم خوب نبود  
به ترتیب شاتل اسیا پیشگامان مخابرات تو منطقه ما  شاتل سرعت 1 تا 2 مگ با خط 1 مگ 2 مگ و کمتر 
اسیا تک 600 با خط 4 مگ  پیشگامان به زور 100 با خط نیم مگ
تو متنم هم 10 بار گفتم هر منطقه فرق داره الان دوستان نیان بگن الکی میگه و شاتل فلانه اقا برا من عالیه نمیدونم منطقه شما چجوریه

ویرایش شده توسط amin8speed
لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

خب دوستان  ما داشتیم DOTA 2 بازی میکردیم   و به عکس دقت کنید متوجه میشید 

از ساعت  9 شروع به بازی کردن کردم    مدت زمان 103 دقیقه   617 مگ دانلود   54 مگ هم آپلود    وسط بازی بودیم  ترافیک تموم شد  سریعا  1 گیگ ترافیک گرفتم  بعد به بازی ادامه دادم  اگه اون خط قرمز دقت کنید یه 92 دقیقه یه 34 دقیقه  استفاده شده  که به ترتیب 88 مگ با 47 مگ دانلود داشتم   میخوام بدونم  اینکار یعنی چی؟  103 دقیقه بازی کردم 600 700 مگ ازم کم کرد ولی  126 دقیقه بازی کردم  جمعا 130 140 مگ ازم کم کرد؟

قضاوت با شما !!!!

http://s6.uplod.ir/i/00821/jsg7wv5wrg00.jpg

لینک به دیدگاه

داداش منم  که شاتل دارم وضعیتم بهتر از شما نیست ترافیکمو قورت میدن نامردا

چیکار میشه کرد تمام این شرکتها یکی از یکی بدترن

البته باید بگم بعضی سرورها مصرفشون زیاده متناسب با نوع اینترنتی که دارین

لینک به دیدگاه

سلام

اااااااااااا شما هم مثله من گرفتار این باگ پارس انلاین شدین برای منم نزدیک 600 700 مگ زیادی کم کرد بعد خرید ! چرا الان میگم...

شما هر مقدار از حجمی که استفاده کردی از زمان روشن شدن مودم باید مودم یکبار روشن خاموش کنی تا ترافیک مصرفیت ثبت بشه و صفر و خرید کنی اگه این کار نکنی همون مقدار مصرف دوباره از حجم خریداری و یا تمدید دوره بعدت کم می کنه !

این مشکل خیلی وقته دارن ولی درست نمی کنن بقول یک بنده خدای چون خیلی به نفعشونه !

من از طریق گفتگو انلاین و پر کردن فرم تو سایت حساب مجدد ترافیک و نمایندگی شهرمون به نتیجه نرسیدم  که باید با تهران تماس میگرفتم دیگه بیخیال شدم چون باید بیشتر از اون هزینه تماس و توضیح دادن به اینا میشد ...شما اگه پیگیر شدی منم با خبر کن نتیجه چی شد ؟

ویرایش شده توسط PCI
لینک به دیدگاه

من که  میخوام سرویس رو ببندم برم های وب بگیرم   خیلی با صرفه تره

لینک به دیدگاه

منم پارس انلاین دارم بهش شک دارم

یه روز اومدیم، یه روز هم میریم.

لینک به دیدگاه

من چند ساله پارس دارم خیلی خوب بود از نظر سرعت با پینگ   دیگه کلافه شدم هر دقیقه شارژم تموم میشد

کسی های وب داره ؟

لینک به دیدگاه

دوستان خواهشا قبل از این که ملت رو دزد کنید اول همه چیز رو از طرف خودتون چک کنید !

من هم از پارس آنلاین استفاده میکنم و از یه روتربورد میکروتیک

با بررسی ترافیک مصرف شده داخل میکروتیک و مقایسه اون با ترافیک مصرفی واقعی تاحالا این مورد رو ندیدم

شما هم به راحتی میتونید از یکی از نرم افزارهایی که ترافیک رو مانیتور میکنند استفاده کنید (برای اعتبار بیشتر تست از wifi استفاده نکنید و wifi مودم رو هم غیرفعال کنید  )

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، rn4j1m1 گفته است :

دوستان خواهشا قبل از این که ملت رو دزد کنید اول همه چیز رو از طرف خودتون چک کنید !

با بررسی ترافیک مصرف شده داخل میکروتیک و مقایسه اون با ترافیک مصرفی واقعی تاحالا این مورد رو ندیدم

شما هم به راحتی میتونید از یکی از نرم افزارهایی که ترافیک رو مانیتور میکنند استفاده کنید (برای اعتبار بیشتر تست از wifi استفاده نکنید و wifi مودم رو هم غیرفعال کنید  )

اینکه کیفیت اینترنت از کیفیت جهانی پایینتر و قیمت هم بالاتره و انحصار همچنان تا حدی پابرجاست و...میشه گفت درسته اما اصطلاحا ترافیک دزدی معمولا از خود سیستم شخصه،اگرچه ممکنه گاهی اشتباه محاسباتی داشته باشن شرکتها.

با این دوستمون هم نظرم و بهتره اول مطمئن بشید ترافیکی از طرف خودتون  ناخواسته(ابدیت برنامه.ویندوز و حتی ابدیت خود بازی) مصرف شده یا نه.بنظرم اصلا دوره ی محدودیت ترافیک سر اومده اما اینجا ترافیک رو قشنگ جدولبندی کردن و طرح تشویقی میزارن که هر چی بیشتر استفاده کنی...در حالیکه تو خیلی کشورها ترافیک معنی نداره و شما یبار پول میدی و اصلا استفاده از فضای ابری و تماشای فیلم و استفاده انلاین از برنامه ها تو اونور معنی داره و جواب میده اما اینجا ما مثل گرگ گرسنه منتظر یه وای فای و ترافیک رایگانیم تا هرچی رسید دستمون دانلود و ارشیو کنیم:P...

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، rn4j1m1 گفته است :

دوست عزیز من قبل از  اینکه برم تو بازی مودم رو خاموش روشن میکنم و میبینم که چقدر مصرف دارم   وافای هم در موقع بازی خاموش میکنم.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، shayea گفته است :

من که  میخوام سرویس رو ببندم برم های وب بگیرم   خیلی با صرفه تره

سردسته تمام دزدها های وبه

اصلا سمتش نرو

دقیقا هر یه گیگ دانلود رو 1250 میندازه. الان باز خوب شده 2-3 سال پیش هرچی دانلود میکردی فیکس دوبرابر کم میکرد

گول فشفشه هاش رو هم نخوری همچین خورد خورد از کنار حجمت میزنه که قیمت همون همون حجم معمولی واست در میاد

لینک به دیدگاه

کاملا موافقم

پارس آنلاین به طور محسوس و نامحسوس کم فروشی می کنه

لینک به دیدگاه

منم پارس افلاین دارم گرانترین اینترنت داره ! حجم دزدی هم داره ...

ویرایش شده توسط PCI
لینک به دیدگاه

شاید از اینترنتتون اسفاده میکنند!

رمز خودتونو عوض کنید و ارتقای امنیت بدید پیشنهاده

لینک به دیدگاه

داداچ داری اشتباده دوتا میزنی . جدا از شوخی باگ اکانتینگ هست یا ترافیک برنامه یا کسی داره مصرف میکنه . از این 2 تا به در نیست . هیچ ISP هیچوقت نمیتونه دزدی بکنه چونکه خودشون میدونن مجازاتش چیه . و دوما همینجوری براشون داره نیاز به دزدی نیست .

لینک به دیدگاه

من  فقط کانتر رو آنلاین میزنم  و

هر دوساعت بین ۶۰ الی ۸۰ مگ مصرف می کنه.

مپی هم که بازی می کنم ، سرورش  ثابت و مربوط به آلمان میشه

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

تجربه ی بنده از پارس انلاین ک به شخصه افتضاح بوده و کلا معروف هست به پارس افلاین !

ولی طبق تحقیقاتی ک کردم و صحبتای یکی از کارکنان پشتیبانی با وجدان به این نتیجه رسیدم ک

توی نت های هر شرکتی مقداری Pocket lost وجود داره ک این مقدار توی مصرف بالا (دانلود یا مصرف مداوم مثل سرور های شلوغ انلاین) بسیار بالا تر از حد عادی میده

مقدار این لاست ها به حدی هست ک هیچ وقت نمیشه به اندازه ی دقیق اندازه گیریشون کرد (بعضی موقع ها در حدی ریز هستند ک حتی توی CMD هم مشخص نمیکنه)

اگه بخوام خیلی خلاصه و ابتدایی توضیح بدم هر دیتایی ک شما ارسال یا دریافت میکنید به قسمت های کوچیک تقسیم شده و جدا جدا ارسال میشه این بین بعضی از این قسمت ها وسط راه گم میشه یا به مقصد نمیرسه و قانونا اون قسمت دوباره باید ارسال بشه ک نتیجه اش حجم دو برابر اون قسمته !

قانونا این مشکل از طرف ISP هست و نباید در حجم مصرفی محاسبه بشه

ک متاسفانه در عین حال ک در ISP های ایران این مشکل به مقدار خیلی زیاد یافت میشه جای اینکه این مقدار رو محاسبه نکنند اونارو هم به حجم مصرفیتون اضافه میکنند !

اینجوریه ک شاید شما دقیق 1 گیگ دانلود داشته باشید ولی از حجم شما حتی تا 1.5 گیگ کسر میشه !

به شخصه به هیچ وجه ISP های با پینگ بالا یا قطعی زیاد ک های وب در اولین رتبه در این دسته قرار داره رو پیشنهاد نمیکنم !

همچنین از نظر شخص بنده اگه بتونید یکی از تعرفه های 256 نامحدود به بالای شاتل رو تهیه کنید کارتون از هر جهت راه میوفته (یه خوبی ای ک شاتل توی تعرفه های نامحدودش داره اینه ک برعکس بقیه جاها ک اینترنت مثلا نامحدود میدن سیستم تشخیص کاربر پر مصرف داره ! به این صورت ک قانونا اگه شما روزانه بیشتر از 2 گیگ دانلود نداشته باشید چیزی از سرعت نتتون کم نمیشه ! و جالبه ک حتی 128 نامحدودشم با 100 کیلوبایت سرعت دانلود در حدی هست ک بشه راحت انلاین بازی کرد ! و تعرفه های 256 به بالا در حد قابل قبولی هستند )

حداقلش اینه ک دیگه انقد دردسر ندارید ک چقد ازتون حجم رفت و همیشه این فکرو داشته باشید ک نکنه ویندوز اپدیت تمام نت رو بخوره !

در هر صورت به شخصه از نت شانس نیاوردم :(

البته بجز 15 روز ک سایت کنترل مصرف صبا نت از کار افتاد و به یه سری از یوزرا ک من جزوشون بودم بدون هیچ محدودیت سرعت و محدود حجمی نت میداد :))

جاتون خالی یچیز حدود 1 ترابایت با سرعت 5 مگ دانلود کردم :))

دیگه بجز اون خوبی ای از هیچ شرکتی ندیدم :))

لینک به دیدگاه

دوست من یک سالی که از پارس آنلاین سرویس داشتم، همچین مشکلی نداشتم.
یه بار یه حجم زیادی تو زمان کم (نزدیک 2 گیگ) از حسابم کم شد، پیگیری که کردم، دیدم یه اپیزود که رایگان شده بود رو به اپل آیدیم اضافه کردم، گوشیم به سر خود دانلودش کرده! :|:|

در 15 ساعت قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

داداش منم  که شاتل دارم وضعیتم بهتر از شما نیست ترافیکمو قورت میدن نامردا

چیکار میشه کرد تمام این شرکتها یکی از یکی بدترن

البته باید بگم بعضی سرورها مصرفشون زیاده متناسب با نوع اینترنتی که دارین

میشه بگید 100گیگ رو پای خرید چند حساب میکنه؟ الان پارس آنلاین پای خرید 10% اضافه میکنه... 100گیگ رو هم برداشته، باید دوتا 50گیگ خرید، نزدیک 200 در میاد!!!!

ویرایش شده توسط engmrmz
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...