رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 3 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سری اول باید پول سرویس رو نقدا بدم یا میاد رو قبض؟

دو نوع داره

خرید اعتباری : که نیازی به صاحب خط و اینا نداره و قبضی نیست من از این مدل گرفتم

و همون مدل قدیم که روی قبض میاد

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 6 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سری اول باید پول سرویس رو نقدا بدم یا میاد رو قبض؟

من که هر ماه پرداخت میکنم  چون معلوم نیست همشو بریزم(یکساله که تخفیفم میدن)  تو یه سال چه بلایی سرت میارن :4_joy:

لینک به دیدگاه

ترافیک برای یکماه هست و تقسیم روزانه نیست تا اونجا که میدونم..مثلا روز بیستم ماه ترافیکت تموم بشه سرعتت یجورایی خاطرات دایلاپ رو برات زنده میکنه اگه تجربش رو داشته باشی:D..البته باز از دایلاپ سرعتش بیشتره^_^.

کیفیت هم بستگی به منطقه و سیمکشیها داره اما الان معمولا قابل قبوله.

لینک به دیدگاه

اقا یه سوالی دارم

یه بن خرید اسیاتک دارم برای کسانی که اول ثبت نام میکنن.

12 ماهه سرعت 2 تا 16 مگ ( فکر کنم 16 مگ باشه ) 

البته زده اعتبار تا 31 3 97 باید وارد کنی وگر نه منقضی میشه

چجوریاس؟ کسی میخره؟

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 34 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

اقا یه سوالی دارم

یه بن خرید اسیاتک دارم برای کسانی که اول ثبت نام میکنن.

12 ماهه سرعت 2 تا 16 مگ ( فکر کنم 16 مگ باشه ) 

البته زده اعتبار تا 31 3 97 باید وارد کنی وگر نه منقضی میشه

چجوریاس؟ کسی میخره؟

حجم هم روش داره ؟من یه مودم تی پی لینک به تازگی خریدم بن اسیاتک داشت 10 گیگ 1 ساله سرعت 2 الی 16 که دادم به داداشم بدون هیچ هزینه ای براش این سرویس بستن البته با سرعت 2 مگ ! با حجم 10 گیگ

اگه حجم دار باشه میشه فروخت

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

حجم هم روش داره ؟من یه مودم تی پی لینک به تازگی خریدم بن اسیاتک داشت 10 گیگ 1 ساله سرعت 2 الی 16 که دادم به داداشم بدون هیچ هزینه ای براش این سرویس بستن البته با سرعت 2 مگ ! با حجم 10 گیگ

اگه حجم دار باشه میشه فروخت

والا زده 10 گیگ تازه زده استانه مصرف.

یعنی برای بین الملل به ازای 1 گیگ 2 گیگ حساب کم میکنه.

فکر نمیکنم ارزش زیادی داشته باشه و اگه کسی از دوستام بخواد میدم بهش

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من تقریبا از سال 87 اینا سرویس 1 مگ نا محدود اینترنت مخابرات رو داشتم که سرعت دانلودش 128kb/s بود که خیلی افتضاح بود ولی چون نا محدود بود سر میکردم باهاش.

این هفته که داشتم تو یو تیوب فیلم میدیم خواستم رو  full hd  چک کنم دیدم مثل بنز داره پخش میکنه قبلا رو 480  بزور میشد دید. اول خوشحال شدم فک کردم درست شده نتم. اما امروز خواستم یک فیلم دانلود کنم دیدم سرعت دانلودم شده  950kb/s  که فهمیدم  سرویسم عوض شده ضاحرا؟!  و حتما حجمی

سوالم اینه مخابرات میتونه بدون اطلاع رسانی سرویس منو کنسل کنه؟و الان اصلا مخابرات سرویس بی نهایت  هنوز داره؟ 

اگه حجمی شده چند گیگ هست و چطور باید پیگیری کنم؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز:

محض اطلاع!! کلا از وقتی که جناب خان آذری جهرمی تشریف آوردن دستور فرمودن طبق ادامه پروژه "فشار مضاعف" به مردم کلیه سرویسهای نامحدود تلکام برای کاربران خانگی حذف شود!! :(

ما هم تو استان سمنان از یک شب تا 7 صبح با 500 کیلوبایت دانلود رایگان داشتیم که بدون اطلاع قبلی حذف شده عزیز!!(حداقل شبی 8 تا 9 گیگ دانلود مجانی پر شد.

الی برکت الله......

ویرایش شده توسط tsd137
لینک به دیدگاه

منم دقیقا سرویس 1 مگ نامحدود دارم و مشکلی نداشتم و هنوزم رو همون سرویس هستم . بدون درخواست خودتون فکر نکنم بتونن همچین کاری بکنن دوست عزیز 

لینک به دیدگاه

الان من تماس گرفتم با 2020 بهم گفت سرویستون هیچ تغییری نکرده و همون 1 مگ نا محدود هست . نمیدونم والا باید صبر کنم رو قبض جدید بیاد ببینم چی میشه . 

اگه همون سرویس قبلی باشه که خوبه اگه نباشه میشه پیگیری کرد؟ چون تا قرار داد داری باید با همون روال خدمات بدن بهت درسته؟

ویرایش شده توسط **pouya**
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

منم دقیقا سرویس 1 مگ نامحدود دارم و مشکلی نداشتم و هنوزم رو همون سرویس هستم . بدون درخواست خودتون فکر نکنم بتونن همچین کاری بکنن دوست عزیز 

شما سرعت دانلودتون چقدر هست عزیز؟

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، **pouya** گفته است :

شما سرعت دانلودتون چقدر هست عزیز؟

من سرعتم همون قبلی هست دقیقا همون 130 کیلوبایت 

لینک به دیدگاه

من شهریور امسال از مخابرات اینترنت 90 گیگ 130 تومن خریدم 10 گیگ مونده بود اینترنتم تموم بشه سرویسم رو کنسل کردن و مجبور شدم از سرویس جدید خریداری کنم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، **pouya** گفته است :

سلام دوستان من تقریبا از سال 87 اینا سرویس 1 مگ نا محدود اینترنت مخابرات رو داشتم که سرعت دانلودش 128kb/s بود که خیلی افتضاح بود ولی چون نا محدود بود سر میکردم باهاش.

این هفته که داشتم تو یو تیوب فیلم میدیم خواستم رو  full hd  چک کنم دیدم مثل بنز داره پخش میکنه قبلا رو 480  بزور میشد دید. اول خوشحال شدم فک کردم درست شده نتم. اما امروز خواستم یک فیلم دانلود کنم دیدم سرعت دانلودم شده  950kb/s  که فهمیدم  سرویسم عوض شده ضاحرا؟!  و حتما حجمی

سوالم اینه مخابرات میتونه بدون اطلاع رسانی سرویس منو کنسل کنه؟و الان اصلا مخابرات سرویس بی نهایت  هنوز داره؟ 

اگه حجمی شده چند گیگ هست و چطور باید پیگیری کنم؟

http://ecare.tct.ir

از این سایت بررسی کنید ببینید نوع سرویستونو چی میزنه...

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، engmrmz گفته است :

http://ecare.tct.ir

از این سایت بررسی کنید ببینید نوع سرویستونو چی میزنه...

عزیز والا من میرم تو همین سایت زده سرویس  1مگابیت نامحدود . پس چطوری سرعتم انقدر بهتر شده؟

حجم باقی مانده هم زده نامحدود باز.

ویرایش شده توسط **pouya**
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

داداش گلم اینا برای چت تو تلگرام خوبه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

من شهریور امسال از مخابرات اینترنت 90 گیگ 130 تومن خریدم 10 گیگ مونده بود اینترنتم تموم بشه سرویسم رو کنسل کردن و مجبور شدم از سرویس جدید خریداری کنم

شما خب کلا سرویستون حجمی بوده. و امسال در خواست داده بودید من از سال 87 دارم این سرویس رو.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

من سرعتم همون قبلی هست دقیقا همون 130 کیلوبایت 

برا من الان 450 مگابایت دانلود رو زده 10 دقیقه. تا اومدن قبص باید صبر کنم ببینم تو اون چی میزنه.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، hmasroor گفته است :

سلام

منم سرویس 512 نامحدود قدیمی مخابرات رو دارم اما برای من اتفاق برعکس شما افتاده اینکه قبلاً سرعت 64 کیلوبایت رو قشنگ داشتم اما الان شده 10 الی 20 کیلوبایت!!

زنگ هم زدم میگن قانون جدیده چون شما زیاد دانلود کردی سرعتت میاد پایین.

الانم که چون با سرعت 20 کیلوبایت هم باز دانلود میکردم باور نمیکنید ولی توی IDM سرعت رو زده 2 الی 5 کیلوبایت!!!

یعنی یه فایل 1 گیگی رو تو IDM زده 50 ساعت و خورده ای :D

شاید منم چون بچه خوبی بودم زیاد دانلود نمیکردم خواستن بهم حال بدن 

لینک به دیدگاه

البته بگم ثابت روی 900 نمیمونه ها یکم بالا پایین میشه . بعضی وقت ها میشه500/600 ولی متوسط روی 700 هست. 

این میشه سرعت چند مگ?

لینک به دیدگاه

دوستان امروز از مخابرات اومدن  و سیم ها رو دستکاری کردن و اینترنتم برگشت به همون حالت قبلش 128 :41_pensive:

ولی خدایی چه حس خوبی بود با سرعت 1mb/s  دانلود کردن.

قیمت 8m دانلود نا محدود چند در میاد از مخابرات ؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، hmasroor گفته است :

سرویس های نامحدود مخابرات چند سالی هست دیگه ارائه نمیشه.

الان فقط می تونید از سرویس های جدید غیرحجمی خریداری کنید.

فقط بعدش دیگه هرگز نمیتونید به این سرویس نامحدودی که داشتید برگردید.

حالا مخابرات هم نباشه کلا  8mb  نا محدود چند در میاد قیمتش؟

فک کنم چون دو بار زنگ زدم 2020 شک کردن فهمیدن یه داستانی هست که اومدن سرویسو چک کردن.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، **pouya** گفته است :

دوستان امروز از مخابرات اومدن  و سیم ها رو دستکاری کردن و اینترنتم برگشت به همون حالت قبلش 128 :41_pensive:

ولی خدایی چه حس خوبی بود با سرعت 1mb/s  دانلود کردن.

قیمت 8m دانلود نا محدود چند در میاد از مخابرات ؟

یعنی چی اومدن دستکاری کردن ؟ وقتی سرویس وصله ؟ از بیرون از خونه دستکاری کردن؟ چجوری سرعت 128 شد ؟ 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز و بزرگوار 

همونطور که همه دوستان مستحضر هستین در طرح جدید دولت ( اینترنت غیر حجمی !! ) یا همون مصوبه 266 ترافیک داخلی و بین الملل تفکیک شده

و خیلی از شرکتهای بزرگ و مطرح مثل شاتل و آسیاتک و های وب حجمهای به نسبت خوبی رو به ترافیک بین الملل اختصاص داده و

در اختیار کاربران قرار دادن ولی در این میان باز هم مخابرات دزد آستین بالا زد و با شیوه جدید از کمترین ترافیک بین الملل  رونمایی کرد

شرکتی که ثروت هنگفتی داره به جیب میزنه و هر روز هم با شیوه های جدید دزدی و چاپیدن مردم به این ثروت اضافه میکنه 

اگر خاطرتون باشه مخابرات در طرحهای  اولیه برای یک ماهه 8 مگ حجم 180 گیگ رو در نظر گرفته بود با نسبت 1 به 2 که حجم ترافیک بین الملل 

میشد 90 گیگ که تعریفی نداشت و کمبود احساس میشد ولی بعداز گذشت چند روز و هفته طرح جدیدتری رو با هدف گمراه کردن مشتری رونمایی کرد 

اینبار کل حجم رو از 180 گیگ به 360 گیگ رسوند ولی با نسبت 1 به 4 که یک توهین و بی عدالتی بود به حق مشتری یعنی همون 90 گیگ بین الملل !!

بله همونطور که میبینید دزدان همه جوره در تلاش هستند که کمترین خدمات و بدترین اینترنت رو به مردم بدند و بالاترین سودهارو کوفت کنند

لازمه بازگو کنم که کل منابع مهم و کاربردی و به دردبخور اینترنت اعم از وب سایتهای و وبلانگها و غیره و غیره روی بستر بین الملل هست و

روی بستر داخلی هیچ سایت و منبع به دردبخوری به جز چند سایت نرم افزاری و تماشای فیلم  وجود نداره که ما بخوایم براش هزینه کرده و 360 گیگ ترافیک رو حرومش کنیم !!!

البته این طرحها شامل همه سرعتهای ارائه شده از مخابرته دزد هست و منم به فرض مثال سرعت 8 مگ با ترافیک 360 گیگ رو مدنظر قرار دادم

به فرض مثال سرعت 16 مگ که قبلا با دو حجم 210 گیگ و 350 گیگ بود همینک فقط با ترافیک 700 گیگ اونم با نسبت 1 به 4 ارائه میشه !!!

طرح قبلی : 350 تقسیم بر 2 میشه 175

طرح جدید: 700 تقسیم بر 4 میشه 175

کلا قشنگ بلدن چه جوری دزدی کنن و با اندکی امکانات و خدمات بالاترین سودهارو ببرند 

آپدیت : مثال میزنم که برخی دوستان بهتر درک کنن موضوع رو

مخابرات :

کسی که از مخابرات اشتراکی با سرعت 8 مگ با ترافیک کلی 360 گیگ خریداری کنه ترافیک بین الملل یا  به دردبخورش 90 گیگ هست با مبلغ 50.000 تومن

کسی که از مخابرات دزداشتراکی با سرعت  16 مگ با ترافیک کلی 700 گیگ خریداری کنه ترافیک بین الملل یا  به دردبخورش 175 گیگ هست با مبلغ 80.000 تومن

شاتل :

کسی که از شرکت شاتل اشتراکی با سرعت 8 مگ با ترافیک کلی 350 گیگ خریداری کنه ترافیک بین الملل یا  به دردبخورش 175 گیگ هست با مبلغ 50.000 تومن

کسی که از شرکت شاتل اشتراکی با سرعت 16 مگ با ترافیک کلی 700 گیگ خریداری کنه ترافیک بین الملل یا  به دردبخورش 350 گیگ هست با مبلغ 80.000 تومن

آسیاتک :

کسی که از شرکت آسیاتک اشتراکی با سرعت 8 مگ با ترافیک کلی 400 گیگ خریداری کنه ترافیک بین الملل یا  به دردبخورش 200 گیگ هست با مبلغ 50.000 تومن

کسی که از شرکت آسیاتک اشتراکی با سرعت 16 مگ با ترافیک کلی 800 گیگ خریداری کنه ترافیک بین الملل یا  به دردبخورش 400 گیگ هست با مبلغ 80.000 تومن

های وب :

کسی که از شرکت های وب اشتراکی با سرعت 8 مگ با ترافیک کلی 800 گیگ خریداری کنه ترافیک بین املل یا به دردبخورش 200 گیگ خواهد بود با مبلغ 50.000 تومن

کسی که از شرکت های وب اشتراکی با سرعت 16 مگ با ترافیک کلی 2000 گیگ خریداری کنه ترافیک بین املل یا به دردبخورش 500 گیگ خواهد بود با مبلغ 80.000 تومن

خودتون میبینید که مخابرات دزد بدترین سرویسهارو میده و هیچ علاقه ای به ارتقاع کیفی نداره و حق و حقوق مشتری هم براش مهم نیست

حالا با بقیه شرکتها کاری ندارم فقط سوال اینجاست که آیا پولی که ما میدیم پول نیست ؟ آیا عدالت وجودنداره ؟

ماها چه گناهی کردیم که باید گیر انحصارطلبی برخی شرکتهای دزد و مفت خور بیوفتیم ؟؟

طرحی یا پیشنهادی دارین که بشه به خود وزیر شکایت رو ارسال کرد ؟ چون من خدایی نمیتونم هینطور بشینم و کاری نکنم

ویرایش شده توسط ᗩTᗩ
لینک به دیدگاه

مال منم 2 مگ 150 گیگ هست ولی اوپراتورش گفت آقا حواست باشه درواقع 38 گیگ بیشتر نداری !!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...