رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من هم از مخابرات اینترنت 1 مگ با محدودیت 100 گیگ گرفتم 21800 تومن برای 1 ماه ..جدیدا تماس گرفتم گفتن محدودیت زمانی رو برداشتن ! و تا حجمت تموم بشه اینترنتت فعال هست ..8 ..اسفند مهلت 1 ماه تموم میشه و اونجا مشخص میشه این حرفشون صحت داره یا نه ! به منم گفتن بین الملل 1 به 4 هست از 8 بهمن تا 4 اسفند 63 گیگ مصرف کردم در کل راضی هستم نسبت به تعرفه قدیمی که 90 گیگ 130 تومن بود :S

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

لعنت به مخابرات.پشیمون شدم که یه سال الکی مخابرات داشتم.

این  دزدهای عوضی.اولین سال رفتم مخابرات وصل کردم.سرعت 2 مگ و ماهی 5 گیگ و سه ماه می خردیدم(سه ماه 15 گیگ)80 هزار تومن.اون سرعت رو بچسپید.110 فوق فوقش .شبانه هم داشت که مزخرف بود.بعد از یه سال رفتم های وب عالی بود تعرفه هاش و سرعتاش و لی برا من کافی نبودن.الان دو ساله اومدم اسیاتک خیلی خیلی بهتر هست.الان اسیاتک سرعت 128 میخرم تا 2 مگ و 100 میره سرعت.

پیشنهاد میکنم بیای اسیاتک یا شاتل.چون بهتر از این دو ندیدم.یه مشت دزد تو  شرکت مخابرات هستن که فقط بلدن از مردم دزدی کنند . ....

کی اینا میخان ادم شن

ویرایش شده توسط Yasin.s
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 32 دقیقه قبل، Gintama گفته است :

مال منم 2 مگ 150 گیگ هست ولی اوپراتورش گفت آقا حواست باشه درواقع 38 گیگ بیشتر نداری !!!

درود

همونطور که خودتون دارید میگید اینا قشنگ میدونن که ترافیک داخلی کشکی بیش نیست و به شما میگن 38 گیگ بیشتر ندارید

اگر سرویستون 1 به 2 بود حجم ترافیک بین الملل شما 75 گیگ بود ولی حیف که اینا بلدن چه طوری دزدی کنن 

در 26 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

من هم از مخابرات اینترنت 1 مگ با محدودیت 100 گیگ گرفتم 21800 تومن برای 1 ماه ..جدیدا تماس گرفتم گفتن محدودیت زمانی رو برداشتن ! و تا حجمت تموم بشه اینترنتت فعال هست ..8 ..اسفند مهلت 1 ماه تموم میشه و اونجا مشخص میشه این حرفشون صحت داره یا نه ! به منم گفتن بین الملل 1 به 4 هست از 8 بهمن تا 4 اسفند 63 گیگ مصرف کردم در کل راضی هستم نسبت به تعرفه قدیمی که 90 گیگ 130 تومن بود :S

درود

بنده دقیقا دارم تستش میکنم و نیازی نیست از  صحت حرفشون مطمئن بشین 

شما میتونید از کل 100 گیگ استفاده کنید ولی منظورم من چیز دیگری بود /

منظورم این بود که من با 50 هزار تومن چرا نباید 200 گیگ ترافیک بین الملل داشته باشم ؟ و این مقدار به 90 گیگ افت کنه با همون 50 هزار تومن ؟

در 9 دقیقه قبل، Yasin.s گفته است :

لعنت به مخابرات.پشیمون شدم که یه سال الکی مخابرات داشتم.

این  دزدهای عوضی.اولین سال رفتم مخابرات وصل کردم.سرعت 2 مگ و ماهی 5 گیگ و سه ماه می خردیدم(سه ماه 15 گیگ)80 هزار تومن.اون سرعت رو بچسپید.110 فوق فوقش .شبانه هم داشت که مزخرف بود.بعد از یه سال رفتم های وب عالی بود تعرفه هاش و سرعتاش و لی برا من کافی نبودن.الان دو ساله اومدم اسیاتک خیلی خیلی بهتر هست.الان اسیاتک سرعت 128 میخرم تا 2 مگ و 100 میره سرعت.

پیشنهاد میکنم بیای اسیاتک یا شاتل.چون بهتر از این دو ندیدم.یه مشت دزد تو  شرکت مخابرات هستن که فقط بلدن از مردم دزدی کنند . ....

کی اینا میخان ادم شن

درود

والا من که آرزوی چند ساله دارم که از چنگ این دزدان خلاص بشم ولی بهونه ای همون فیبر نوری نذاشته که این آرزو به حقیقت بپیونده

تا انحصار مخابرات هست همین آش و همین کاسست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عجب!!!!!

دارن به راحتی کلاه سره مردم میزارن

لینک به دیدگاه

دوستان آکانت بنده هم مخابراته متاسفانه!! مثلا اسمش 16 مگ متغییره ولی با 4 مگ سال قبلم که یک مگ ریسیو داشتم هیچ فرقی نمیکنه در حالی که bandwidetest میگه ریسیو خط بنده 8 مگ هست!!! فقط پول اضافه میگیرن¬¬

لینک به دیدگاه

اگه براتون امكان داره كه از مخابرات انصراف بديد و بريد سمت يه شركت خصوصى مثل اون سه تايى كه خودتون بالا اسم برديد انتخاب خوبى هستن البته شركتهاى ديگه اى مثل پيشگامان ، فن آوا و... هم هستن كه طرحهاى تشويقى خوبى هم ميدن در باب ترافيك و ميتونيد به  اونا هم رجوع كنيد (البته بعد از بررسى هاى كامل)

لینک به دیدگاه

از اون اول مشخص بود در مجموع به ضرر مصرف کننده و در مجموع میشه گفت اینترنت گرونتر شد..اما خب چون بصورت اسمی بنظر بصرفه تر میومد استقبال هم شد متاسفانه..

بنظرم اینجوری نمیمونه و کم کم غبار تبلیغات و خوش منظر بودن این طرح کنار میره..

لینک به دیدگاه

دوستان مخابرات اینقدر که میگید هم بد نیست میشه گفت همه ISP ها همون قوانینی را رعایت میکنن که دولت مقرر کرده و من هم اینترنت شاتل دارم و هم مخابرات و هر 2 مورد با هم برابر هستن و میشه گفت مخابرات برای مصرف بین المللی 10 گیگ هم اضافه میده از شاتل و سرعتش هم روی 8Mb/s خیلی بهتر از شاتل هست من از اینترنت مخابرات راضی هستم اولش کمی مشکل داشت که با تماس درست شد ولی اون تلورانسی که اینترنت شاتل داره و موقع دانلود سرعتش بین 780 تا 980 کیلوبایت در ثانیه هست برای مخابرات ثابت و 1/04MB/s هست

در مورد دزدی هم فقط میتونم از ایرانسل تقدیر کنم که در این بخش همیشه رتبه اول را داره

لینک به دیدگاه

تنها راهش اینه که همگی تخلیه کنن

من از مخابرات رفتم پارس انلاین دیدم نه کلا اینا همشون یه کرباسن دیگه نت مودم نگرفتم

الان خدا رو شکر با نت ایرانسل سر میکنیم

لینک به دیدگاه

وضعیت مخابرات از اول هم مشخص بوده همه میگفتن حجم دزدی داره الانم با یه روش متفاوت

لینک به دیدگاه

سلام.داداش شما کسی رو میشناسی که از این وضع مملکت راضی باشه غیر از 4یا5درصد که دارن این مملکت رو میچاپن؟؟؟؟؟؟؟؟

حالا که خودمون هم عرضه ی اینو نداریم تا کلک اینا رو بکنیم 2راه بیشتر نداریم:یا تحمل کنیم یا از این خراب شده بزاریم بریم.خلاص.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 21 ساعت قبل، mjmjmj61 گفته است :

عجب!!!!!

دارن به راحتی کلاه سره مردم میزارن

درود

بله به راحتی نفس کشیدن دارن سر مردم شیره میمالن و دست میکنن تو جیبشون

در 20 ساعت قبل، tsd137 گفته است :

دوستان آکانت بنده هم مخابراته متاسفانه!! مثلا اسمش 16 مگ متغییره ولی با 4 مگ سال قبلم که یک مگ ریسیو داشتم هیچ فرقی نمیکنه در حالی که bandwidetest میگه ریسیو خط بنده 8 مگ هست!!! فقط پول اضافه میگیرن¬¬

درود

بنده هم از اینکه شمام گیر این دزدان افتادین ناراحتم و امیدوارم هر چه زودتر مشکلتون برطرف بشه البته آرزو میکنم

در 20 ساعت قبل، eddy گفته است :

اگه براتون امكان داره كه از مخابرات انصراف بديد و بريد سمت يه شركت خصوصى مثل اون سه تايى كه خودتون بالا اسم برديد انتخاب خوبى هستن البته شركتهاى ديگه اى مثل پيشگامان ، فن آوا و... هم هستن كه طرحهاى تشويقى خوبى هم ميدن در باب ترافيك و ميتونيد به  اونا هم رجوع كنيد (البته بعد از بررسى هاى كامل)

درود

امکانش نیست چون تو تله ای به نام فیبر نوری گرفتار شدم و چون این فیبر نوری انحصار شرکت مخابرات دزد هست 

نمیتونم از جای دیگه و شرکتهای دیگه اشتراک بگیرم و در واقع اختیار خود و  اختیار پولم رو ندارم

در 20 ساعت قبل، amin110 گفته است :

از اون اول مشخص بود در مجموع به ضرر مصرف کننده و در مجموع میشه گفت اینترنت گرونتر شد..اما خب چون بصورت اسمی بنظر بصرفه تر میومد استقبال هم شد متاسفانه..

بنظرم اینجوری نمیمونه و کم کم غبار تبلیغات و خوش منظر بودن این طرح کنار میره..

درود

بله همیشه و در همه حال به ضرر مصرف کننده هست و خواهد بود 

امیدوارم که مردم به ماهیت اصلی این موارد پی ببرند

در 19 ساعت قبل، Royal گفته است :

دوستان مخابرات اینقدر که میگید هم بد نیست میشه گفت همه ISP ها همون قوانینی را رعایت میکنن که دولت مقرر کرده و من هم اینترنت شاتل دارم و هم مخابرات و هر 2 مورد با هم برابر هستن و میشه گفت مخابرات برای مصرف بین المللی 10 گیگ هم اضافه میده از شاتل و سرعتش هم روی 8Mb/s خیلی بهتر از شاتل هست من از اینترنت مخابرات راضی هستم اولش کمی مشکل داشت که با تماس درست شد ولی اون تلورانسی که اینترنت شاتل داره و موقع دانلود سرعتش بین 780 تا 980 کیلوبایت در ثانیه هست برای مخابرات ثابت و 1/04MB/s هست

در مورد دزدی هم فقط میتونم از ایرانسل تقدیر کنم که در این بخش همیشه رتبه اول را داره

درود

خوشحالم که حداقل چند نفر از دوستان از اشتراکشون با مخابرات لذت میبرند

قوانینی وجود نداره و هر شرکتی که ثروتمندتر باشه خدمات بهتری ارائه میده عین نظام سرمایه داری آمریکا 

با سرعتش کاری ندارم که خوبه یا بده اصل ماجرا ترافیک تایین شدست که گویا اطلاع ندارید ازش 

من یه مثال میزنم خدمتتون :

کسی که از مخابرات دزداشتراکی با سرعت  16 مگ با ترافیک کلی 700 گیگ خریداری کنه فقط 175 گیگ از این ترافیک به دردش میخوره با مبلغ 80.000 تومن

و کسی که از شرکت شاتل اشتراکی با سرعت 16 مگ با ترافیک کلی 700 گیگ خریداری میکنه ترافیکی که به دردش خواهد خورد 350 گیگ هست با همون مبلغ 80.000 تومن

و کسی که از شرکت آسیاتک اشتراکی با سرعت 16 مگ با ترافیک کلی 800 گیگ خریداری میکنه ترافیکی که به دردش خواهد خورد 400 گیگ هست با همون مبلغ 80.000 تومن

و کسی که از شرکت های وب اشتراکی با سرعت 16 مگ با ترافیک کلی 2000 گیگ خریداری کنه ترفیکی بین املل یا به دردبخورش 500 گیگ خواهد بود با همون مبلغ 80.000 تومن

حالا با بقیه شرکتها کاری ندارم فقط سوال اینجاست که آیا پولی که ما میدیم پول نیست ؟ آیا عدالت وجود داره ؟ که البته نه

در 16 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

تنها راهش اینه که همگی تخلیه کنن

من از مخابرات رفتم پارس انلاین دیدم نه کلا اینا همشون یه کرباسن دیگه نت مودم نگرفتم

الان خدا رو شکر با نت ایرانسل سر میکنیم

درود

بله چاره کار نخریدنه ولی متاسفانه این یکی کار ساز نیست حالا بنا به چندین دلیل که یکیش نداشتن اتحاد و یکپارچگی بی مردم هست

البته ایرانباد هم جای خود دارد در بین این دزدان ولی دزدی که همو خودش میزده و هم به بقیه میده مثل عربها 

در 16 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

وضعیت مخابرات از اول هم مشخص بوده همه میگفتن حجم دزدی داره الانم با یه روش متفاوت

درود

بله کاملا درسته و حرفتون متین ولی خب باید جلوش ایستاد

در 15 ساعت قبل، lali city گفته است :

سلام.داداش شما کسی رو میشناسی که از این وضع مملکت راضی باشه غیر از 4یا5درصد که دارن این مملکت رو میچاپن؟؟؟؟؟؟؟؟

حالا که خودمون هم عرضه ی اینو نداریم تا کلک اینا رو بکنیم 2راه بیشتر نداریم:یا تحمل کنیم یا از این خراب شده بزاریم بریم.خلاص.

درود

متاسفانه نمیشناسم کسی رو که از این دزدان زخم نخورده باشه 

والا همه رو نمیشه با یک چشم نگاه کرد هستند اندک کسانی که مثل منه بدبخت و تنها که فقط به فکر حقوقشون و عدالت هست 

ولی آخرش به علت همین تنهایی چیزی دستمون رو نمیگیره / چندین و چند بار در چندین اداره که یکیش همین مخابرات دزد هست

به خاطر این کهداشتن حقم رو میخوردند شلوغ کاری کردم البته افتخار نمیکنم برای این کارم ولی عذرمیخوام خر نیستم که همین طور بشینم و نگاه کنم

موضوع اینه که ماها نباید جایی بریم چون کشور مال من و شما و همست و با ترک کردنش فقط برخی لجنها و مفت خورها و دزدان رو خوشحال میکنیم

باید باستیم در مقابلشون و از کشور بیرونشون کنیم نه اینکه خیلی راحت مملکت به این خوبی رو بدیم دستشون تا هر کاری دلشون میخواد بکنن 

پس اگر قراره کسی یا کسانی جایی برن اونا ماها نیستیم / تنها مشکل ما مردم نداشتن اتحادی واحد و عزمی راسخ هست

ویرایش شده توسط ᗩTᗩ
لینک به دیدگاه

باسلام

کلا اکثر شرکت های معروف اینجوری هستند . الآن من دو هفته ای که از آسیاتک  بسته گرفتم ولی هنوز فعال نشده، هر موقع هم که زنگ میزنم میگن :

عه هنوز وصل نشده؟شما نگران نباشید طی ۷۲ ساعت فعال میشه .

و بعدش دوباره روز از نو و روزی از نو

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما مطلبی را که نوشتم خوب نخوندی من میگم هم از شاتل و هم از مخابرات سرویس خریداری کردم و هر کدام ماهیانه 55000 پول میدم که قیمت اصلیش بدون ارزش افزوده 50000 تومان هست از نظر سرعت هر 2 سرویس 8Mb/s هستن ولی از نظر حجمی مخابرات 90 گیگ اینترنت مفید میده و شاتل 80 گیگ و در عمل سرعت سرویسی که از مخابرات دارم خیلی بهتر از شاتل هست نمیدونم این سرویسها را که میگید چی هستن ولی من هر کدام را که دیدم و با شرکت صحبت کردم اخرش همه مثل هم بودن با مقدار خیلی کمی تفاوت

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، ᗩTᗩ گفته است :

درود

امکانش نیست چون تو تله ای به نام فیبر نوری گرفتار شدم و چون این فیبر نوری انحصار شرکت مخابرات دزد هست 

نمیتونم از جای دیگه و شرکتهای دیگه اشتراک بگیرم و در واقع اختیار خود و  اختیار پولم رو ندارم

خوب  يه راه ديكه اى هم هست اونم اينكه بريد سمت p to p يا وايمكس كه راه اول هزينش بالاست و راه دوم مثل اينكه مبين نت طرحهاى جالبى داده بهتره براى كنجكاوى هم شده يه سر به سايتشون بزنيد ببينيد جه خبره....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 17 ساعت قبل، Chabouk گفته است :

باسلام

کلا اکثر شرکت های معروف اینجوری هستند . الآن من دو هفته ای که از آسیاتک  بسته گرفتم ولی هنوز فعال نشده، هر موقع هم که زنگ میزنم میگن :

عه هنوز وصل نشده؟شما نگران نباشید طی ۷۲ ساعت فعال میشه .

و بعدش دوباره روز از نو و روزی از نو

درود

متاسفانه همینطوره گهگاهی منم میشنوم که همین شرکتهای خصوصی هم کم کاری و دزدی میکنن ولی خب به پای مخابرات 

نمیرسند و نخواهند رسید ولی در کل جای تاسف هست 

در 14 ساعت قبل، Royal گفته است :

دوست عزیز شما مطلبی را که نوشتم خوب نخوندی من میگم هم از شاتل و هم از مخابرات سرویس خریداری کردم و هر کدام ماهیانه 55000 پول میدم که قیمت اصلیش بدون ارزش افزوده 50000 تومان هست از نظر سرعت هر 2 سرویس 8Mb/s هستن ولی از نظر حجمی مخابرات 90 گیگ اینترنت مفید میده و شاتل 80 گیگ و در عمل سرعت سرویسی که از مخابرات دارم خیلی بهتر از شاتل هست نمیدونم این سرویسها را که میگید چی هستن ولی من هر کدام را که دیدم و با شرکت صحبت کردم اخرش همه مثل هم بودن با مقدار خیلی کمی تفاوت

درود

دوست عزیزم من تمام نوشته های شما و دوستان رو تک به تک خوندم و پاسخ دادم 

در بالا عرض کردم ( پست اول ) مشکل من سرعت نیست بلکه اختصاص ندادن ترافیک مفید هست که باز هم نوشتم زیرش 

حالا دقیقا نمیدونم شما بر چه پایه ای میفرمایید مخابرات بیشتر هم میده که ازتون میخوام قشنگ توضیح بدین مثل من که مو به مو 

توضیح دادم / من الان روی خط تلفن طبقه پایینمون از مخابرات سرویس گرفتم 

( سرعت 8 مگ با ترافیک کلی 360 گیگ که 1 به 4 میشه 90 گیگ مفید یا بین الملل ) که در شرکت شاتل همونطور که خودشون تو وب سایت قید کردن 

350 گیگ ترافیک کل که 1 به 2 میشه 175 گیگ که بالا هم نوشتم خدمتتون و زیر همین پست عکساشم میزارم که ببینید که از خودمون در نمیاریم 

حالا الان شما میگید من 80 گیگ میگیرم از شاتل که باید 175 گیگ باشه با احتساب 350 گیگ 1 به 2 / بلاخره یا شما اشتباه حساب میکنید یا مشکل جای دیگست

qhbo_1_thumb.png

zy7p_2_thumb.png

y5od_3_thumb.png

در 6 ساعت قبل، eddy گفته است :

خوب  يه راه ديكه اى هم هست اونم اينكه بريد سمت p to p يا وايمكس كه راه اول هزينش بالاست و راه دوم مثل اينكه مبين نت طرحهاى جالبى داده بهتره براى كنجكاوى هم شده يه سر به سايتشون بزنيد ببينيد جه خبره....

درود

مورد اولی رو پرسیدم و پیگیری کردم که هزینش بالای 700 هزار تومن هست 

مورد دومی هم که اسم اصلیش شاه دزد هست ( مبین نت ) از لحاظ پوشش منطقه خیلی ناقص هست و باز هزینش خیلی بالاست و

ارزش هزینه کردن نداره هم LTE و هم WIMAX 

لینک به دیدگاه

خدا صبر بده بهت.

میگم TD  LTE شاتل و آسیاتک جواب نمیده سمت شما؟

از شر مخابرات راحت بشی خلاص.

لینک به دیدگاه

سلام به همگی مخصوصا استارتر عزیز

در دزد بودن مخابرات که هیچ شک و تردیدی نیست . ولی از شروع این طرح های جدید چیزی که مرا آزار میدهد این است که ما وقتی 1 گیگ از اینترنت و هر سایتی دانلود میکنیم و در هارد سیستم هم اگر چک نماییم همان 1 گیگ (1024 مگ ) هست بر چه اصول و حسابی 2 گیگ از اینترنت اصلیمان کم میشود ؟؟؟ این کار و این طرح های جدید به مانند بطری شیری است که آن را 4 هزار تومان بخریم اما نصف کامل آن آب باشد یعنی ما در اصل صاحب 2 هزار تومان شیر شده ایم . من  این اصول و طرح را در هیچ کجای دنیا ندیده و نشنیده ام .

.... بر  فریفکاران و نیرنگ بازان  چهل ساله .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شاتل هم تقسیم بر 4 هست من سرویس شاتل دارم حالا باز شما میگید توضیح بده اونی که نوشته درست نیست این سرویس را با حجم ماهیانه 80 گیگ خریدم و در قسمت کاربران که وارد میشم زده 350 گیگ

گفتن اگر از سایتهای داخلی استفاده کنم 350 گیگ میتونم استفاده کنم شما بهتر هست یه تماس با اپراتور شاتل داشته باشید و در مورد حجمشون بپرسید حتی پارس انلاین هم تماس گرفتم همین سرویس را با 50000 تومان میفروشن ولی چون این 2 شرکت در منطقه ما کار نمیکنن من از مخابرات گرفتم و خوب هم هست وقتی همه همین حجم را میدن برای من کاربر فرقی نداره از کی بخرم

شما حتما از همه این شرکتها دقیق سوال کنید من با همه این شرکتها یا ISP ها تماس گرفتم و شاتل به من پیشنهاد اینترنت LTE داد که صرف نداشت

لینک به دیدگاه

شاتل تقسیم بر 2 هست 

من الان 2 ماهه که دارم ای طرح های جدیدو از شاتل گرفتم

8 مگ هست  سرعت فیکس 1 مگ هست و ترافیک تو پنل هم زده 175 گیگ بینالملل  همه این 2 ماهی که داشتم دقیقا 175 گیگ بینالمللی مصرف کردم  خیلی هم خوب و عالی

image.thumb.png.03201149be1bdcd33b19a52f64c42d89.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

خدا صبر بده بهت.

میگم TD  LTE شاتل و آسیاتک جواب نمیده سمت شما؟

از شر مخابرات راحت بشی خلاص.

درود

متشکرم 

والا تا ماه پیش که آسیاتک برای سرویسهای LTE زده بود به زودی و باید بازم یه بررسی کنم ببینم 

به روزش کردن یا نه ولی ندیده مطمئن هستم که صرفه خرید ندارند / در مورد شاتل هم فک نکنم چنین سرویسی ارائه کرده باشن 

از شر مخابرات که نمیشه خلاص شد مگر اینکه جناب وزیر دستشو از جیب مردم بکشه بیرون و انحصار مخابرات رو یه کاریش بکنه

اگر مخابرات بخواد میتونه سرویسی بده که کل شرکتها تو کفش بمونن ولی اینجاست که مفت خوری و پول و سود بیشتر حواسشون رو پرت میکنه

در 2 ساعت قبل، Majidi گفته است :

سلام به همگی مخصوصا استارتر عزیز

در دزد بودن مخابرات که هیچ شک و تردیدی نیست . ولی از شروع این طرح های جدید چیزی که مرا آزار میدهد این است که ما وقتی 1 گیگ از اینترنت و هر سایتی دانلود میکنیم و در هارد سیستم هم اگر چک نماییم همان 1 گیگ (1024 مگ ) هست بر چه اصول و حسابی 2 گیگ از اینترنت اصلیمان کم میشود ؟؟؟ این کار و این طرح های جدید به مانند بطری شیری است که آن را 4 هزار تومان بخریم اما نصف کامل آن آب باشد یعنی ما در اصل صاحب 2 هزار تومان شیر شده ایم . من  این اصول و طرح را در هیچ کجای دنیا ندیده و نشنیده ام .

.... بر  فریفکاران و نیرنگ بازان  چهل ساله .

درود و عرض ادب 

جناب مجیدی مطلب بسیار سنگین و به جایی مطرح کردین که خداوکیلی موهای تنمون سیخ شد

بله کاملا درست میفرمایین تو هیچ جای کره زمین چنین چیزهایی نمیبینید که اینجاست 

ولی خب درد و بدبختیمون یکی دوتا نیست / چپ میریم میچاپند راست میاییم میدزدن مستقیم میریم سرمون کلاه میره 

کلا توش گیریم که پی کدومش رو بگیریم وگرنه قوانین و تصمیماتی که تو این مملکت اتخاذ میشه حتی هیتلر رو هم رو روسیاه کرده

خودشون میبرن و خودشون هم میدوزن و ماها فقط نظاره گریم و گرنه کل اینترنت و زیرساخت همگی با کل ادارات ذیربطش تو آفساید هستند

در 2 ساعت قبل، Royal گفته است :

دوست عزیز شاتل هم تقسیم بر 4 هست من سرویس شاتل دارم حالا باز شما میگید توضیح بده اونی که نوشته درست نیست این سرویس را با حجم ماهیانه 80 گیگ خریدم و در قسمت کاربران که وارد میشم زده 350 گیگ

گفتن اگر از سایتهای داخلی استفاده کنم 350 گیگ میتونم استفاده کنم شما بهتر هست یه تماس با اپراتور شاتل داشته باشید و در مورد حجمشون بپرسید حتی پارس انلاین هم تماس گرفتم همین سرویس را با 50000 تومان میفروشن ولی چون این 2 شرکت در منطقه ما کار نمیکنن من از مخابرات گرفتم و خوب هم هست وقتی همه همین حجم را میدن برای من کاربر فرقی نداره از کی بخرم

شما حتما از همه این شرکتها دقیق سوال کنید من با همه این شرکتها یا ISP ها تماس گرفتم و شاتل به من پیشنهاد اینترنت LTE داد که صرف نداشت

درود

من از سه تن از دوستان و همکارانی که از شاتل سرویس گرفتن سوال و جواب کردم که همگی گفتن 1 به 2 هست 

حالا دقیقا نمیدونم چه خبره شاید سرویس شاتل شهرتون یه موردی داشته باشه یا مشکل چیز دیگری باشه 

به هر حال اگر غیر از مشخصاتی که در وب سایتها اومده باشه جرم و خلاف قوانین هست و باید پیگیری کنین 

چون تو عکسها هم دیدید که به صراحت گفته که مثلا برای سرویس 8 مگ 350 گیگ 175 گیگ ترافیک مفید یا همون بین الملل تایین شده

اگر شما به این سایت هم تشریف ببرید در همون صفحه آغازی میبینید که به صراحت نوشته سروسها 1 به 4 هستند

در ۱ ساعت قبل، ahmad91 گفته است :

شاتل تقسیم بر 2 هست 

من الان 2 ماهه که دارم ای طرح های جدیدو از شاتل گرفتم

8 مگ هست  سرعت فیکس 1 مگ هست و ترافیک تو پنل هم زده 175 گیگ بینالملل  همه این 2 ماهی که داشتم دقیقا 175 گیگ بینالمللی مصرف کردم  خیلی هم خوب و عالی

image.thumb.png.03201149be1bdcd33b19a52f64c42d89.png

درود

بله بنده هم همینو عرض کردم خدمت دوستمون که توی وب سایت هم زده که 1 به 2 هست که برای سرویس 8 مگ 350 گیگ میشه 175 گیگ بین الملل

البته مهم نیست چند به چند هست مهم اون رقم بدست اومده آخر هست مثل شرکت های وب که 1 به 4 هست ولی 

حجم کلیشون خیلی بالاست که با تقسیم به 4 هم ترافیک بسیار خوبی رو در اختیار کاربر قرار میده مثلا 2000 گیگ 1 به 4 میشه 500 گیگ 

ویرایش شده توسط ᗩTᗩ
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با سلام...دوستان قبلا سایت های داخلی مخابرات 500 تا بودن که بعدا وزیر اعلام کردن که ترافیک نیم بها باید شامل همه سایت های داخلی باشه از اون موقع خیلی گذشته و بنده امشب نتم رو تمدید کردم هرچقدر هم تو نت جستجو کردم نفهمدیدم اون 500 تا الان به همه سایت های داخلی تغعیر کرده یا خیر و اینکه آیا دانلود از شاتل لند نیم بها هستش یا فقط لود پیجش رایگان هستش(برای مخابرات)...سوال بعدی اینکه حدود یک ماه قبل مخابرات با دوتا از اپراتور ها قرار داد امضا کرد که طی اون  در مناطقی که فقط مخابرات سرویس میده امکان بستن قرار داد با اون دو آی اس پی فراهم میشد میخواستم بدونم در حال حاضر امکانش هست یا هنوز قطعی و قابل اجرا نشده... سوال آخر اینکه آیا سایت داخلیی برای فیلم موجود هستش که فیلم هارو سانسور نکرده باشه(دی:)...ممنون

ویرایش شده توسط sajad564
لینک به دیدگاه

سلام خدمت استارتر محترم:

سایت مجاز دانلود فیلم سانسور نشده و همه لینک دانلودها به صورت مستقیم از خود سایت با انتخاب فرمتها و حجمهای متفاوت:

www.film2movie.co

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، tsd137 گفته است :

سلام خدمت استارتر محترم:

سایت مجاز دانلود فیلم سانسور نشده و همه لینک دانلودها به صورت مستقیم از خود سایت با انتخاب فرمتها و حجمهای متفاوت:

www.film2movie.co

خیلی ممنون... این سایت فک نکنم داخلی به حساب بیاد درسته؟؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، sajad564 گفته است :

خیلی ممنون... این سایت فک نکنم داخلی به حساب بیاد درسته؟؟

اره توجه نکردم ولی فیلتر نیست خب و با فرمت 480 هم داره که حجمش بین 300 تا 500 مگه و کیفیت خوبی داره البته برای tv با انداره بالا نه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...