رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

بله. وقتی کابل کشی انجام بشه و مودم رو تعویض کنید سرویس هاتون بر اساس سرعتی ک گرفتید تا سقف ۵۰ مگابیت دریافت میکنید

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در در 1397/11/24, 04:17:43، REZAALIFAR گفته است :

تبریزم

من تو این سایت شمارمون رو زدم میگه برای شماره شما امکان ثبت تانوما وجود نداره

http://cover.crm.tci.ir/

من تو گوگل سرچ کردم تانوما برای تبریز این سایت بالا اومد : http://2020.eatc.ir/تانوما/

در کل شما باید حضورا بری مرکز مخابراتی محلتون و بپرسی ، تو این سایت راجع به هزینه های سیم کشی هم مطالبی نوشته بود 

بنظرم شما سعی کن کابل کشی خونه رو درست کنی البته اگه مخابرات محلتون اینترنت سرعت بالاتر از 8 ارائه میده 

لینک به دیدگاه

در در 1397/11/24, 15:47:43، REZAALIFAR گفته است :

تبریزم

من تو این سایت شمارمون رو زدم میگه برای شماره شما امکان ثبت تانوما وجود نداره

http://cover.crm.tci.ir/

خیلی وقته همینطوری هست. در تاپیک دیگه هم گفته بودم دو سال پیش سایت دکوری هست. 2020 تماس بگیرید اگر قرار باشه ثبت نامی باشه از این طریق متوجه میشید.

لینک به دیدگاه

دوستان من 1 سال هست که مشکل قطع و وصل شدن اینترنت رو داشتم از مخابرات سرویس گرفتم این قطع و وصل شدن ها صبح ها خیلی زیاد بود مثلا 5 دقیقه وصل بود یک دقیقه قطع میشد دوباره وصل میشد اول احتمال دادم خطم نویز داره از سر خط بغل کنتر یه کابل کشیدم مستقیم تا مودم ولی این مشکل حل نشد تو سرعت 2 مگ SNR آپلود بالای 15 و SNR دانلود بالای 13 بود و قطعی نت ربطی به نویز خط نداشت خیلی زنگ زدم مخابرات گفتن خطتتون کشش نداره و این داستان ها حتی سرعت نتم رو از 2 مگ روی 512 گذاشتن دوباره مشکل قطعی نت داشتم جوری شد که اصلا میخواستم بی خیال اینترنت مخابرات بشم و رایتل بگیرم 5 تا مودم رو تست کردم ولی همشون همین مشکل قطعی رو داشت تا مودم D-Link DSL-2730U رو تست کردم و تو دو روز یکبار قطع شد! گفتم شاید خطتم اوکی شده مودم های دیگه رو تست کردم دوباره همین مشکل قطعی بود من منطقه 9 تهران هستم و از مخابرات ابوذر نت دارم اگر شما هم مشکل قطعی نت رو دارید یکبار مودم 2730u رنگ سفیدش رو تست کنید شاید مشکلتون حل شد

لینک به دیدگاه

درود من مشکی این مودمو دارم اینترنت مخابرات برا من که کلا یه روز خوبه ۲ روز بد و افتضاح

لینک به دیدگاه

سلام

من هم با اینترنت خونه که تحت سلطه ی مخابرات هست شدیدا مشکل داشتم و نویز بسیار بالا و از طرفی crc بیداد میکرد! مودمم هم تی پی لینک(از این سفید معمولیها بود). مودم رو عوض کردم و ایسوس ِDSL-N12E استفاده میکنم. مشکل تا حد زیادی برطرف شده.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

منم یه همچنین مشکلی رو داشتم ، هر روز 5-6 بار نت قطع و وصل میشد ،

تنها کاری کردم جای مودم رو عوض کردم 

مشکل برطرف شد.

لینک به دیدگاه

سلام

بنده هم اینترنت مخابرات دارم مشکل قطعی وصلی ندارم اوایل کمی بود ولی الان نیست

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام خدمت دوستان.

1-اینترنت VDSL مخابرات رو کسی استفاده کرده؟پینگ مناسبی میده و مناسب انلاین هست یا نه؟ ( الان خودم پارس انلاین دارم و راضی هستم فقط به خاطر سرعت شبکه شخصی انتقال داده برای بازی های تحریمی میخوام روی خط دوم اینو بگیرم.و نکته اینکه خط فیبر نوری هست و شرکت های دیگه سرویس نمیدن!)

2-با توجه به تحریم خیلی از بازی ها تو مود انلاین،مودم ASUS DSL-N16 ADSL/VDSL  که فکر کنم قابلیت نصب شبکه شخصی انتقال داده هم داره (ولی مطمعن نیستم) مودم خوبی هست یا نه؟

3-اگر هم چنتا مودم خوب میشناسید که هم VDSL باشه و هم بشه به شبکه شخصی انتقال داده  وصل بشه معرفی کنید. 

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

بعد ازچندین سال استفاده از مخابرات و شرکت های خصوصی ...   باز هم برگشتیم به فیبر زوری (تغییر مکان !)

چیزایی که دستتون میاد اینه تعرفه ها نسبت به حجم 2 تا 3 برابر قیمت  شرکت های خصوصی هست ،  حجم سرویس های ADSL تقریبا 1/2 تا 1/3 سوم حجم های  شرکت های  خصوصی هست ، کیفیت پایین تر و 100 البته پشتیبانی ضعیف تر نسبت به شرکت های خصوصی

نکات جالب تعرفه ها  :

در تعرفه های ADSL سرعت بالای 4 مگابیت نیست حالا چرا ؟ چون به تشخیص مخابرات ! هیچ خط ADSL  کیفیت بالاتر از این سرعت رو نداره !!! (دلیل کارشناس مخابرات) گفتند در اینده ! با راه اندازی سرویس تست سرعت خط درست میشه !

تعرفه های بالای 4 مگابیت رو روی سرویس های 2 ساله با مبلغ خدا تومان! ارائه میدن و اگر ماهانه و 3 ماهه ، 6 ماهه بخواید یابد VDSL تهیه کنید تازه اون هم فقط فاصله کمتر از 1 کیلومتری از مخابرات باید باشه اگر این مورد هم اکی کنید میگن پورت خالی ندارن :)  اینو به بنده  گفتن

بنده از شرکت های زیادی نت داشتم  مثل : های وب/ شاتل / صبانت / اسیاتک و پیشگامان

تنها تعرفه با سرعت 8 مگابیت ( این سرعت فقط برای تعرفه 2  ساله)  و بیشترین حجم در تعرفه ََسرویس ADSL  که  کمترین قیمت رو داره  >>>  90 گیگ اینترنت بین الملل با قیمت 50.000 تومان ماهانه  <<<

http://adsl.tckh.ir/allservice.aspx

<<<< در تعرفه های زیر زمان سرویس در نظر گرفته نشده (از 1 ماهه تا 1 ساله)  و فقط بیشترین  حجم و کمترین مبلغ در نظر گرفته شده :

مبلغ و حجم در شرکت : های وب

350 گیگابایت ترافیک بین‌الملل ماهانه 50.000 تومان (زمان تعرفه از 3 ماهه-1 ساله)

مبلغ و حجم در شرکت : پیشگامان

200  گیگابایت ترافیک بین‌الملل ماهانه 42.000 تومان ( زمان تعرفه 1 ماهه)

مبلغ و حجم در شرکت : شاتل

175  گیگابایت ترافیک بین‌الملل ماهانه 50.000 تومان (زمان تعرفه1  ماهه)

مبلغ و حجم در شرکت دیده بان نت

1024 گیگابایت ترافیک بین‌الملل ماهانه 50.000 تومان (زمان تعرفه 1 ماهه)

مبلغ و حجم در شرکت : صبانت

200  گیگابایت ترافیک بین‌الملل ماهانه 47.000 تومان (زمان تعرفه از1ماهه - 3 ماهه)

مبلغ و حجم در شرکت : اسیاتک

266 گیگابایت ترافیک بین‌الملل ماهانه 47.500 تومان (زمان تعرفه 6 ماهه)

این ها تعرفه های ثابت هست ( حجم همه بین‌الملل)  و خیلی از تعرفه های جشواره ای و ویژه دارند که خیلی ارزان تر هست .

این حجم ها همه با یک نرخ و از نت زیرساخت هست از  سیاره دیگه نیست .

در کل تا زمانی که فییر نوری تنها دست مخابرات باشه و بدون رغیب هر تعرفه و قیمتی که دوست داشته باشه روی خطوطش میده هیچ کسی هم  زورش به مخابرات نمی رسه ثابت شدس

خلاصه اینکه گفتند فیبر دیگه انحصاری نیست ! بله فقط تو 2 استان اونم خیلی خیلی محدود به چند مرکز هست

هیچ شرکتی در مشهد روی فیبر نت نمیده و هزینه کافو و همه به عهده شرکت خصوصی هست که بیاد فیبر رو بده پس اگر هزینه چندین میلیونی برای چند تا یوزر براشون بصرفه باشه انجام میدن که مشخصه نیست پس درخواست فیبر نوری از شرکت خصوصیه دور از انتظار هست  فعلا !

در پایان اگر نکته ای چیزی بود بگید اینجا بحث ازاد هست نه هر موضوعی ها ! :/

ویرایش شده توسط armin47
لینک به دیدگاه

سلام

بنده مخابرات دارم این مشکلی که گفتید 4 بیشتر نمیده برای شما واسه من همچین چیزی نیست واسه من روی 16 بسته شده البته کیفیت خطم حالا به هر دلیلی اوکی نیست و نت ثابتی ندارم و سرعتم از 1 مگ و خوردی تا 2 مگابایت رندوم هست

مخابرات عملا در سرویس های تک ماهه بدرد نمیخوره اگر سرعتش مثل دیگران  باشد ولی حجمش عملا نصفه اوناست ولی توی سرویس 3 ماهه که من دارم 150 تومن فکر کنم دادم و سرعت 16 با 240 گیگ بین الملل ماهیانه و همچنین طرح شبانه که حجمش فکر کنم 3 برابر حجم حالت عادی هست ولی اگر همینو ماهانه بگیرم مثلا سرویس 8 مگ میشه 50 تومن و حجم بین الملل 90 گیگ میده که اصلا به صرفا نیست ولی پینگش زیاد جالب نیست به نظرم اگر شخصی سرعت بالا بخواهد با حجمی مثل من مخابرات به صرفه تر هست البته در طرح 3 ماهه

سرویس vdsl رو شرکت های دیگه مثل دیده بانت میدن ولی فیبر نوری رو خبر ندارم

لینک به دیدگاه

چه شهری هستید ؟

همچین تعرفه ای برای ADSL نداره مخابرات مشهد

ویرایش شده توسط armin47
لینک به دیدگاه

بنده  مازندران هستم

از این سایت تست کنید ببینید نمیاد؟

http://adsl.tci.ir/panel/

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، sajjadgm گفته است :

بنده  مازندران هستم

از این سایت تست کنید ببینید نمیاد؟

http://adsl.tci.ir/panel/

این لینک پنل های کاربری هست بنده هم لاگین کردم تعرفه ای که گفتید رو نداره تو شهر شما مثل اینکه با انصاف تر شده مخابرات 😄

در 10 دقیقه قبل، armin47 گفته است :

چه شهری هستید ؟

همچین تعرفه ای برای ADSL نداره مخابرات مشهد

این لینک خرید برای یوزر های مشهد هست تعرفه هارو ببینید  و خدا رو شکر کنید :)

ویرایش شده توسط armin47
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، armin47 گفته است :

این لینک پنل های کاربری هست بنده هم لاگین کردم تعرفه ای که گفتید رو نداره تو شهر شما مثل اینکه با انصاف تر شده مخابرات 1f604.png

مگه میشه تعرفه ها فرق کنه 😮 دقت کنید 3 تا از تعرفه های اینجوریه روی قیمت 150 تومن شما دوباره بگرد قشنگ

لینک به دیدگاه

بله میشه همونطور که چند ساله پیش مخابرات مشهد 56 درصد افزایش قیمت زد برای خودش

ویرایش شده توسط armin47
لینک به دیدگاه

ای بابا انشالله کارت درست میشه ولی کلی بهشون بگو میخوام تست کنم بزاره روی  8 یا 16 اگر نکشید دیگه تکلیف معلومه

لینک به دیدگاه

تنها تعرفه 150.000 تومانی داخل پنل کاربری بنده :

سرویس 2M کمپین رنگین نت -  سرشار- شش ماهه پیش پرداخت  - 180G ترافیک بین الملل ساعت عادی یا 720G ترافیک داخلی عادی و   360G ترافیک بین الملل ساعت خاص یا 1440G ترافیک داخلی ساعت خاص

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در 28 فروردین 1398 در 08:35، sajjadgm گفته است :

سلام

متاسفانه یک هفته پیش بسته مورد نظر تموم شد و فهمیدم کل این حجم رو برای سه ماه میداد نه یک ماه

مشکل از اون ها بود که ننوشتند حجم کل هست یا ماهیانه یعنی در سر تیتر  خود بسته

اسم این طرح هم رنگین نت بود

یعنی پس 80 گیگ ماهی 50 ت

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

به نظرم خط‌ رو تخلیه کنید و سراغ مخابرات نرید ، در صورتی که منطقه تحت پوشش TD-LTE باشه

از اینترنت ایرانسل یا مبین نت میتونید استفاده کنید ، بستگی به میزان مصرف، طرح های خوبی داره.

مبین نت بسته 6 ماه 330 گیگ / 660 گیگ شبانه ، 339000 تومان

لینک به دیدگاه

سلام

پیشنهاد من اگه نت همراه اول تو منطقه‌اتون خوبه و اینکه مصرف روزانه زیاد ندارید بسته ۱۶ گیگ + شبانه رایگان ۳ ماهه همراه اول هست که میشه حدود ۵۰ تومن(دقت کنید به شخصه ماهی ۳۰۰−۴۰۰ گیگ فقط دانلود شبانه دارم و افت سرعت هم نداره)

فقط شما به مودم 4G نیاز دارید یا باید گوشیو تبدیل به مودم سیستم کنید(مودم 4G بر اساس تجربه خودم بهتره)

لینک به دیدگاه

من از آسیاتک 1.2 ترابایت اینترنت بین الملل گرفتم 350 تومن با سرعت 8 مگ 

الآن تنها مشکلی که دارم خطوط داغون تلفن هست که سرعت بیشتر از 5 پشتیبانی نمیکنه

چون فیبر در انحصار مخابراته امکان تعویض خطوط مسی با فیبر نوری نیست

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، irajshop گفته است :

سلام دوست عزیز

به نظرم خط‌ رو تخلیه کنید و سراغ مخابرات نرید ، در صورتی که منطقه تحت پوشش TD-LTE باشه

از اینترنت ایرانسل یا مبین نت میتونید استفاده کنید ، بستگی به میزان مصرف، طرح های خوبی داره.

مبین نت بسته 6 ماه 330 گیگ / 660 گیگ شبانه ، 339000 تومان

در 1 ساعت قبل، MojArch گفته است :

سلام

پیشنهاد من اگه نت همراه اول تو منطقه‌اتون خوبه و اینکه مصرف روزانه زیاد ندارید بسته ۱۶ گیگ + شبانه رایگان ۳ ماهه همراه اول هست که میشه حدود ۵۰ تومن(دقت کنید به شخصه ماهی ۳۰۰−۴۰۰ گیگ فقط دانلود شبانه دارم و افت سرعت هم نداره)

فقط شما به مودم 4G نیاز دارید یا باید گوشیو تبدیل به مودم سیستم کنید(مودم 4G بر اساس تجربه خودم بهتره)

در ۱ ساعت قبل، M-yousef گفته است :

من از آسیاتک 1.2 ترابایت اینترنت بین الملل گرفتم 350 تومن با سرعت 8 مگ 

الآن تنها مشکلی که دارم خطوط داغون تلفن هست که سرعت بیشتر از 5 پشتیبانی نمیکنه

چون فیبر در انحصار مخابراته امکان تعویض خطوط مسی با فیبر نوری نیست

فیبر زوری هست نمیشه شرکت دیگه بگیرم اینجا هم مودم TD LTE  گرفتم i40 ولی کلا اخر سرعتش 400kb هست و پینگش هم که دیگه خیلی خرابه همراه اول بهتر هست اینجا ولی اصلا بصرفه بنده نیست .

لینک به دیدگاه

دوستان تا وقتی خطوط فیبر نوری تحت انحصار مخابرات باشه همین آشه و همین کاسه
فقط میتونم بگم خوش به حال کسایی  براشون ffth کشیده شده
چون اگه فیبر از انحصار مخابرات در بیاد میتونن تا سرعت 300 مگابیت  تهیه کنن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، o0shahin گفته است :

دوستان تا وقتی خطوط فیبر نوری تحت انحصار مخابرات باشه همین آشه و همین کاسه
فقط میتونم بگم خوش به حال کسایی  براشون ffth کشیده شده
چون اگه فیبر از انحصار مخابرات در بیاد میتونن تا سرعت 300 مگابیت  تهیه کنن

قیمتاش فضایی بالاس تو سایت مخابرات ببینید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...