رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من به همین سرعت ۲ مگابیت بدون کاهش سرعت یا قطع و وصلی هم راضیم vdsl پیشکش 

فقط حرفن بدون اندکی عمل

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 2 ساعت قبل، *ghost* گفته است :

نیاز به مودم جدید داره؟

بعضی مودم های ADSL از VDSL هم پشتیبانی می کنن باید چک کنید.

لینک به دیدگاه

من td-lte دارم. تا 40 مگ هم سرعت داره.

اگر سرعت بیشتری ارائه بدن مثلا 100 مگ هم آدم بیشتر هم هزینه میکنه ولی حجم بیشتر به کار نمیاد

من ماهی 100 گیگ اشتراک دارم و کافی هست ولی سرعت بیشتر را جدا هستم

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، amir_amd گفته است :

من td-lte دارم. تا 40 مگ هم سرعت داره.

اگر سرعت بیشتری ارائه بدن مثلا 100 مگ هم آدم بیشتر هم هزینه میکنه ولی حجم بیشتر به کار نمیاد

من ماهی 100 گیگ اشتراک دارم و کافی هست ولی سرعت بیشتر را جدا هستم

TD LTEایرانسل که هزینه هاش کمر شکنه خودمم دارم

لینک به دیدگاه

همین الان اسیاتک قیمت ها رو دوبرابر کرده با اون سرعت افتضاحش . تنها خوبیه اسیاتک پشتیبانی عالیشون هست وگرنه دیگه اصلا ارزش نداره اینترنت شون

لینک به دیدگاه

خب حالا دوستان قبل این همه ابراز و نشر یاس و ناامیدی و توهین به وزیر و مورادی که شاهدیم

کمی صبر کنن شاید این سرویس جواب داد و در کنار افزایش کم قیمت ها شاهد افزایش سرعت  دو سه برابری بودیم

دفعه قبل  که همین جناب وزیر حجم ترافیک سرویس ها رو به دلیل رقابتی که ایجاد شد چند برابر و بلکه چند ده برابر کرد هم ،همه قبلش داشتن بهش فحش میدادن

نمیدونم داستان چیه که تو ایران همه دوست دارن سبقت بگیرن از هم تو گله و شکایت و ناامیدی

کی این عادت و شاید بشه گفت فرهنگ غلط قراره از بین بره معلوم نیست!هر چیزی بعد یه مدت از مد میوفته ولی این غر زدن نمیدونم چرا تو ایران از مد نمیوفته

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، (Naughty boy) گفته است :

خب حالا دوستان قبل این همه ابراز و نشر یاس و ناامیدی و توهین به وزیر و مورادی که شاهدیم

کمی صبر کنن شاید این سرویس جواب داد و در کنار افزایش کم قیمت ها شاهد افزایش سرعت  دو سه برابری بودیم

دفعه قبل  که همین جناب وزیر حجم ترافیک سرویس ها رو به دلیل رقابتی که ایجاد شد چند برابر و بلکه چند ده برابر کرد هم ،همه قبلش داشتن بهش فحش میدادن

نمیدونم داستان چیه که تو ایران همه دوست دارن سبقت بگیرن از هم تو گله و شکایت و ناامیدی

کی این عادت و شاید بشه گفت فرهنگ غلط قراره از بین بره معلوم نیست!هر چیزی بعد یه مدت از مد میوفته ولی این غر زدن نمیدونم چرا تو ایران از مد نمیوفته

باور کنید اومدم آخر پیج تا همین حرفهای شما رو بگم ولی دیدم شما زودتر زحمتشو کشیدید...

قبول دارم مسئولین دولتی سابقه خوبی ندارن و کلا دولت های بزرگ و اقتصاد دولتی معمولا بازدهی خوبی ندارن ولی انصافا در مورد آقای جهرمی انقدر وضعیت بد نیست...

نمیگم همه کاراش خوب بوده و پرفکت بوده ولی خوب اگر 4 تا کار منفی کرده بجاش 6 7 تا کار واقعا مثبت هم انجام داده. خداییش من چند سال قبل اصلا فکرشو نمیکردم که به همین زودی ها بدون ترس از تموم شدن حجم بشینم و توی یوتیوب صبح تا شب ویدیوهای مورد نظرم رو ببینم...

درسته که هنوز از وضعیت متوسط جهانی خیلی عقب هستیم توی تلفن ثابت ولی خوب یه فرصت به ایشون بدید. لااقل به خاطر دهه شصتی بودنش یه فرصت دیگه بهش بدیم...

لینک به دیدگاه

دوباره شد مثل اون روزی که قرار بود تعرفه های جدید رو بزارن و ملت با فرهنگ چندهزار ساله ایرانی ریختن همه جا به  جهرمی بدو بیراه گفتن هرچی هم بنده میگفتم خوبه بهتر میشه به منم بدوبیراه میگفتن

حالا دوباره یه مسئول درست حسابی که تنها هدفش ملت هست و داره تلاشش رو میکنه ملت میرزن از روی نادانی فقط بدوبیراه میگن بهش

بعدم انتظار بهترین هارو دارن بعضی ها!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

دوباره شد مثل اون روزی که قرار بود تعرفه های جدید رو بزارن و ملت با فرهنگ چندهزار ساله ایرانی ریختن همه جا به  جهرمی بدو بیراه گفتن هرچی هم بنده میگفتم خوبه بهتر میشه به منم بدوبیراه میگفتن

حالا دوباره یه مسئول درست حسابی که تنها هدفش ملت هست و داره تلاشش رو میکنه ملت میرزن از روی نادانی فقط بدوبیراه میگن بهش

بعدم انتظار بهترین هارو دارن بعضی ها!

با خوب بودن یا بد بودن طرح کاری ندارم با این زیرساختهای کشور و درامد ملت

ولی قسمت قرمز رنگ یه جورایی جک حساب میاد ، هیچ مسئولی تو این نظام به خاطر خدمت نمیره مسئول بشه بلکه به خاطر رانت و خیلی مسائل دیگه ، حالا این وسط توی 4 سال 2 تا کار انجام میده که وظیفشه منتی نیست

پست قبلی هم بنده هم بخونید متوجه میشید که اینا وقتی میخوان کاری درست کنن میزنن بدتر یه جای دیگه خراب میکنن 

همین اعتراضات باعث میشه یه تکونی به خودشون بدن وگرنه وزیر قبلی هم همون طرح قبلیو داده بودن که به خاطر اعتراضات و گرونی باعث شد طرح بهتری بدن که شرکتهای بزرگ حجمی نمیدن بلکه فقط شرکتهای کوچیک حجمهای بالایی میدن اونم تو سرعتهای بالا 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

TD LTEایرانسل که هزینه هاش کمر شکنه خودمم دارم

من مبین نت دارم.100 گیگ روزانه و 1000 گیگ شبانه 96 هزار تومن

اگر توی همین رنج ماهی 100 هزار تومن سرعت بالاتری ارائه بدن مناسبه

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

اومدن محل مارو قسمت از مشترکان فیبر نوری کردن مال من که همون مسی مونده (خوشبختانه) سرعت 8 مگی شد 2 در بهترین حالت 3 ، گند زدن به همین خط داغون رفت !

خوب مجبورن فیبر کنن اینجوری که نمیدن . اگه چند نفر بشین تو محلتون امضا بکنین و درخواست بدین ببین معترض زیاده فیبر میکنن مال مارو هم اینجوری فیبر کردن الان تا 20 25 مگ میکشه

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

با خوب بودن یا بد بودن طرح کاری ندارم با این زیرساختهای کشور و درامد ملت

ولی قسمت قرمز رنگ یه جورایی جک حساب میاد ، هیچ مسئولی تو این نظام به خاطر خدمت نمیره مسئول بشه بلکه به خاطر رانت و خیلی مسائل دیگه ، حالا این وسط توی 4 سال 2 تا کار انجام میده که وظیفشه منتی نیست

پست قبلی هم بنده هم بخونید متوجه میشید که اینا وقتی میخوان کاری درست کنن میزنن بدتر یه جای دیگه خراب میکنن 

همین اعتراضات باعث میشه یه تکونی به خودشون بدن وگرنه وزیر قبلی هم همون طرح قبلیو داده بودن که به خاطر اعتراضات و گرونی باعث شد طرح بهتری بدن که شرکتهای بزرگ حجمی نمیدن بلکه فقط شرکتهای کوچیک حجمهای بالایی میدن اونم تو سرعتهای بالا 

توی ایران داستان فرق داره اعتراض تنها چیزیه که هیچ اهمیتی نداره براشون 

اتفاقا برعکس وقتی یه مسئولی کارش رو درست انجام میده ولی ملت بجای تشکر هی بهش بدوبیراه بگن خب اونم میگه مگه مرض دارن هی براشون کارخوب بکنم اونم بزنن تو سرم پس قضیه برعکس میشه

درمورد آقای جهرمی من از روزی که ایشون انتخاب شدن هرجا بوده گفتم ایشون با بقیه فرق دارن اگر یروزی بشن مثل بقیه مسئولا بخاطر بی لیاقتی بعضی هاست که غیر از گلایه کاری بلد نیستند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

خوب مجبورن فیبر کنن اینجوری که نمیدن . اگه چند نفر بشین تو محلتون امضا بکنین و درخواست بدین ببین معترض زیاده فیبر میکنن مال مارو هم اینجوری فیبر کردن الان تا 20 25 مگ میکشه

اومدن بعضی از همسا یه ها رو فیبر کردن احتمالا درخواست داده بودن ، من که نیمخوام فیبر بشه چون فقط از مخابرات میتونم سرویس بگیرم که نمیخوام ، حرف من اینه که خط مسی من 8 مگ میکشید اومدن کابلها رو دستکاری کردن خط 8 مگی شده 2 مگ چرا ؟ فقط گند زدن و خراب کاری بلدن

لینک به دیدگاه

چرا نمیگیرید سرعت به تنهایی مهم نیست 

سرعت 50 مگ ولی حجم 20 گیگ به درد چی میخوره ؟ یه اینستا بری سلام کنی 1گیگش رفته با این سرعت

سرعت و حجم باید متناسب هم باشن 

کیفیت رعایت این 2تاست نه فقط سرعت

لینک به دیدگاه

چقدر داره خدمت میکنه 😃

مدیونین اگه فکر کنین 2 روز دیگه انتظار رای داشته باشه ازمون 😅

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

خیر اگر بخوان vdsl راه اندازی کنن باید کابل کشی جداگانه ای از خط تلفن انجام بدن ولی این کابل کشی فیبر نوری نیست  و به مراتب هزینه کمتری از فیبر نوری داره هر چند به طبع به پای فیبر نوری نمیرسه

-  ارایه سرویس از کافوهای نوری نزدیک به مشترک که باعث افزایش کیفیت سرویس و سرعت می شود.

-  استفاده از بستر سیم های مسی مشترک و بدون نیاز به تعویض و یا سیم کشی دوباره .

-  امکان ارایه خدمات ارزش افزوده مختلف به مشترکین مانند خطوط تلفن SIP ( تلفن بر بستر اینترنت ) ، ویدیو کنفرانس ، IP-Tv وغیره

نکته1 : مودم VDSL با مودم ADSL متفاوت می باشد و مشترک بایستی نسبت به تهیه آن اقدام نماید.

نکته2 : برای اطلاع از مناطق تحت پوشش می توانید با شماره 2020 تماس گرفته و یا به سایت منطقه تهران به نشانی TCT.IR مراجعه نمایید.

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، !CyrusTheGreat! گفته است :

جان؟ ینی با کابل مسی سرعت 40 مگ بگیرم؟ داداش خوبی؟

-  ارایه سرویس از کافوهای نوری نزدیک به مشترک که باعث افزایش کیفیت سرویس و سرعت می شود.

-  استفاده از بستر سیم های مسی مشترک و بدون نیاز به تعویض و یا سیم کشی دوباره .

نکته1 : مودم VDSL با مودم ADSL متفاوت می باشد و مشترک بایستی نسبت به تهیه آن اقدام نماید.

لینک به دیدگاه

vdsl-1_148846.jpg

adsl_148845.jpg

تفاوت قیمتی تا 16 مگابیت نیست 

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

فقط من درک نکردم مثلا کسی 16 مگ adsl داره همون 16مگ vdsl رو استفاده کنه سرعت 4 برابر نمیشه که این چیمیگه پس

شاید منظورش خدمات جایگزین فیبر نوری بوده بدون تعویض سیم کشی و این داستانا 

پس بازم گول خوردید چون با سرعت اسمی یکسان در 2طرح دارید همون میزان اش میخورید با 1قیمت 

فقط بستر برای پولدار ها فراهم شده  که سرعت 4برابر  داشته باشن 16*4=64

لینک به دیدگاه

کسی اگه دستش بازه میتونه شکایت بنویسه 

اینو گزارش کنه 

2-1.jpg

طبق ایین نامه شماره 10 مشترک برای خرید یا افزایش محدوده حجم باید به سامانه بره و اونجا کارشو انجام بده 

درصورتی که بخواهد محدوده حجمشو افزایش بده حجم نشون داده شده حجم داخلی هست بدون اینکه به کاربر گفته بشه و هرگیگ اضافه مصرفی هم 500 تومن لحاظ میشه 

یعنی شما 4گیگ اضافه کنی در حقیقت 1گیگ بین الملل و 4گیگ داخلی داری ولی در این رابطه هیچ توضیحی داده نشده و مشترک فکر میکنه داره 4گیگ بین الملل میخره 

این یه دزدی هست اگه کسی میتونه اینو گزارش کنه دریغ نکنه 

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Hosein Amiri گفته است :

چقدر داره خدمت میکنه 😃

مدیونین اگه فکر کنین 2 روز دیگه انتظار رای داشته باشه ازمون 😅

دستش درد نکنه.

اگر انتظار رای هم داشته باشه بهش میدم. هر کسی خدمت کنه دمش گرم.

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، !CyrusTheGreat! گفته است :

سلام

اقای جهرمی خیلی غلط کرد با همکاراش

شهر ما هنوز فیبر نوری نکشیدن بعد میخوان بیان vdsl بدن؟

اصلا اینترنت شهر ما بیشتر از 8مگ نمیکشه بعد میخوان گرونشم کنن!

ادعاشونم میشه تو دنیا که قدرتمندن

عجب!

VDSL نیاز به فیبر نوری نداره همون سیم مسی جواب میده 

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

مودم VDSL بدون WIFI داریم عایا؟

:13_upside_down:لابد با 1پورت لن میخوای

:67_head_bandage:همون adsl راضی ام

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همون سیستم خطوط ریموته این
تا یه جایی فیبر نوریه بعدش با سیم مسی تقسیم میشه 
واسه ما اینطوریه
6 سالی میشه همین سیستمو داریمو خیلی راضیم، با پهنای باند 16 مگ SNR ام کمتر از 22 نمیاد، آپ استریم هم دوروبر 18 19 
واقعا عالیه
تنها مشکلی که اوایل باهاش داشتم این بود که فقط خود مخابرات به خط تلفن ما نت میداد و هیچ ISP دیگه ای هزینه نمیکرد واسه ریموت 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...