رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

داداش من بهت مودم ایرانسل رو پیشنهاد میکنم

چون شاتل موبایل قیمتاش زیاد به صرفه نیست

سرعت و قیمت ایرانسل نسبتا مناسب تره

ولی اگه adsl بتونی شاتل یا اسیاتک بگیری هم بد نیست

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 49 دقیقه قبل، ParsaEs گفته است :

داداش من بهت مودم ایرانسل رو پیشنهاد میکنم

چون شاتل موبایل قیمتاش زیاد به صرفه نیست

سرعت و قیمت ایرانسل نسبتا مناسب تره

ولی اگه adsl بتونی شاتل یا اسیاتک بگیری هم بد نیست

adsl فقط مخابرات سرویس میده.

TD ایرانسل ظاهرا آنتن نمیده خوب.

4G چطوره؟

لینک به دیدگاه

شما یه زوج سیم بگیر از سر خط برای مودمت سیم بکش ببین بازم قطعی داری(البته اول اون زنگ زدگیها رو برطرف کن) وقتی تو این حالت مشکل داشتی بگو بازرس مخابرات بیاد حرف از سیم کشی خونه زد شما دو زوج سیم رو نشونش بده و بگو این از خط میاد زیاد حرف زد بگو از سر خز برات تست بگیره اون موقع مشکل باشه از طرف مخابراته و خودشون باید رفع کنن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MojArch گفته است :

شما یه زوج سیم بگیر از سر خط برای مودمت سیم بکش ببین بازم قطعی داری(البته اول اون زنگ زدگیها رو برطرف کن) وقتی تو این حالت مشکل داشتی بگو بازرس مخابرات بیاد حرف از سیم کشی خونه زد شما دو زوج سیم رو نشونش بده و بگو این از خط میاد زیاد حرف زد بگو از سر خز برات تست بگیره اون موقع مشکل باشه از طرف مخابراته و خودشون باید رفع کنن

مجتمع 6 طبقه هستش و منم طبقه 6 هستم! امکان این کار برام نیست. زنگ زدگی رو هم مخابرات محترم باید حل کنه. با مدیر مجتمع! امکان این کار برام نیست.

نظرتون درباره VDSL و ایرانسل چیه؟

لینک به دیدگاه

با اجازه استارتر دوستان منم همین مشکلو با اینترنت مخابرات دارم حالا یکم شدتش کمتر از استارتره ولی بازم اذیت کنندس اگ راهی دارید عنوان کنید 

همه ی بازی ها هم پکت لاست دارن فقط یکی دو تا نیست

ویرایش شده توسط hesam_z
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، AlirezaGT86 گفته است :

مجتمع 6 طبقه هستش و منم طبقه 6 هستم! امکان این کار برام نیست. زنگ زدگی رو هم مخابرات محترم باید حل کنه. با مدیر مجتمع! امکان این کار برام نیست.

نظرتون درباره VDSL و ایرانسل چیه؟

والا من تا طبقه 3 کشیدم قبلا که با نت سیمکارت نمیرفتم

الانم با نت سیمکارت چندگانه همراه اول میرم و راحت

والا VDSL نداشتم و اطلاع دقیقی ندارم(حسب اطلاعات سایت مخابرات تا 16 مگابیت برثانیه قیمتش با ADSL یکی هست و بیش از اون رو که ADSL نمیده VDSL میده)

ایرانسل اگر منطورتون TD-LTE هست داشتم و به نظرم معمولی بود(سرعتش سمت ما خیلی بالا نبود)

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

اقا من سه تا خط تلفن با تعرفه جدید خریدم . هیچ کدوم جوابگوی ای دی اس ال نیست . مخابرات میگه به من مربوط نیست از شرکت ای دی اس ال پیگیر شو. شرکت میگه دست من نیست بستر سیم مسی خرابه . فکر کن بزرگترین شرکت مخابراتی ایران در ارائه یک خط تلفن بدون نویز ناتوان هست . تازه فاصله من با مرکز 1 کیلومتر هست. حالا ای دی اس ال نشد وی دی اس ال . اونم مثل همینه . فقط تله میزارن پول بچاپن.

ویرایش شده توسط pc-maker
لینک به دیدگاه

اگر اتوماتیک VDSL بشه کابلهای پوسیده ی تلفن هم اتوماتیک ترمیم میشن ؟

لینک به دیدگاه

سلام

فقط یک یه چی میگم و بس ...

تو این مملکت هیچ وقت چیزی نبوده که به سود و منفعت ماها باشه !

این مطلب و تا ته بخون و برو ...

-----------------------

بعد از تبدیل ADSL به VDSL یعنی نابودی هرچه تمام تر ماها ! از تعرفه های ابکی بگیر تا مشکلات محدودکننده ..... !

لینک به دیدگاه

تعرفه ها که هم قیمتن منم قرارداد یک ساله بستم ماهانه 50 تومن روی قبض میاد 100 گیگ

سرعت هم اپ تو 200 مگ هست که اگه فیبر نوری کنم سیم کشیو میتونم استفاده کنم

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، hosin گفته است :

تعرفه ها که هم قیمتن منم قرارداد یک ساله بستم ماهانه 50 تومن روی قبض میاد 100 گیگ

سرعت هم اپ تو 200 مگ هست که اگه فیبر نوری کنم سیم کشیو میتونم استفاده کنم

ماهانه 50 تومن 100گیگ سرعت 200 مگ؟؟
داداش کجای ایران زندگی میکنی؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

VDSL که مودم جداگانه هم میخواد.

خب یوتل هم مودم VDSL داده و شرایط ( پاچه های ملت ) مهیا است!

یوتل برند مثلا وطنی مودم(ساخت چین و شرکتی به نام zisa) و برای خودشونه و انحصار رو هم کاملا دادن به این شرکت و با منع واردات سایر مودم ها در بازار کمیاب و بعضا ناموجود کردن:

adsl.thumb.jpg.aca5e778f15150d1bcf3ca6d48680705.jpg

https://www.digikala.com/product/dkp-639800/مودم-روتر-vdsl2adsl2-plus-بی-سیم-یوتل-مدل-v304f

https://www.digikala.com/product/dkp-2140698/مودم-روتر-یوتل-vdsl2adsl2-plus-بی-سیم-مدل-v301

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

Vdsl چه برتری خاصی نسبت به Adsl داره؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Maxwell گفته است :

درود

Vdsl چه برتری خاصی نسبت به Adsl داره؟

سرعت آپلود و دانلود بالاتر و پینگ پایین تر

تا کافو فیبر نوری میکشن بقیش تا دم خونه مسی

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، o0shahin گفته است :

ماهانه 50 تومن 100گیگ سرعت 200 مگ؟؟
داداش کجای ایران زندگی میکنی؟؟

مشهد

http://adsl.tci-khorasan.ir/allservice.aspx

اینم طرح هاشه

قیمت ها همش یکیه اما سرعت ها با هم فرق دارن چند روز دیگه هم قسمت ما فیبر نوری میشه خودشون که میگفتن تا 25 مگابایت سرعت میره سرعت الانم 2 مگابایت adsl هستش

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با سلام
از وقتی اینترنت به مدت یک هفته قطع شد و بعدش وصل شد این مخابرات پد.سگ هر 1 ربع یک بار قطع میشه
هر چی هم تماس میگیرم یا میگن مشکل سراسریه یا مشکل از مرکز مخابراتی شماست یا با این داخلی تماس بگیرید یا هزار تا بهانه دیگه
یادمه توی یک تاپیکی دوستان میگفتن با شماره شکایات تماس بگیرید چون همشون ازش می ترسن ولی خب شماره شکایات رو یادم رفته؛
کسی از دوستان میدونه؟
پ.ن: هنوز فیبرنوری مختص به مخابراته یا نه؟

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

با سلام
از وقتی اینترنت به مدت یک هفته قطع شد و بعدش وصل شد این مخابرات پد.سگ هر 1 ربع یک بار قطع میشه
هر چی هم تماس میگیرم یا میگن مشکل سراسریه یا مشکل از مرکز مخابراتی شماست یا با این داخلی تماس بگیرید یا هزار تا بهانه دیگه
یادمه توی یک تاپیکی دوستان میگفتن با شماره شکایات تماس بگیرید چون همشون ازش می ترسن ولی خب شماره شکایات رو یادم رفته؛
کسی از دوستان میدونه؟
پ.ن: هنوز فیبرنوری مختص به مخابراته یا نه؟

195

https://195.cra.ir/

--------

بله برای فیبر فقط از مخابرات میشه سرویس گرفت

وضعیت خطت رو بزار شاید سیم کشی خونه ایراد داشته باشه

ویرایش شده توسط rfadayi
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، rfadayi گفته است :

195

https://195.cra.ir/

--------

بله برای فیبر فقط از مخابرات میشه سرویس گرفت

وضعیت خطت رو بزار شاید سیم کشی خونه ایراد داشته باشه

خیلی ممنون
وضعیت خط یعنی صفحه  Status مودمم رو بزارم؟

235.PNG

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

خیلی ممنون
وضعیت خط یعنی صفحه  Status مودمم رو بزارم؟

235.PNG

دقیقا مشکل شما رو یکی از آشناها داره

خطش هم مثل شما خوبه...

شکایت کن 195 درست میشه

لینک به دیدگاه

با عرض معذرت ربطی به تاپیک نداره

ولی هر کار خارجی با نت دارین همین امشب انجام بدین تا شیر فلکه رو نبستن

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

نت من بدون فیلتر از غروب تا حالا همه سایتی رو باز میکنه دستشون درد نکنه واقعا😊 الانه که قطع بشه

لینک به دیدگاه

از ساعاتی پیش، اینترنت بین‌الملل در برخی نقاط کشور دچار اختلال شده و بعضی از کاربران به اینترنت دسترسی ندارند. به نظر می‌رسد این اختلال و قطعی در همه شبکه‌ها از جمله اپراتورهای تلفن همراه و اینترنت ADSL بوده و تعداد زیادی از کاربران در نقاط مختلف کشور از بروز مشکل در دسترسی به اینترنت روی این شبکه‌ها خبر داده‌اند.

تاکنون اطلاع بیشتری در این رابطه و علت آن در دست نیست و هیچ مقام رسمی و مسئولی در خصوص اختلال اینترنت در شب 21 دی 98 واکنش نشان نداده است. در صورت کسب اطلاعات بیشتر در مورد علت قطعی اینترنت امشب، این مطلب به روزرسانی خواهد شد و جزئیات بیشتری را در این باره با شما در میان خواهیم گذاشت.

https://gadgetnews.net/407244/اختلال-و-قطعی-اینترنت-21-دی-98/

لینک به دیدگاه

ّرا من مسی هست شرکت دیگه یی هم دارم غیر مخابرات. پک لاس . تایم اوت و قطعی توام دارم.

195 هم فایده یی نکرد :

arsgaer.thumb.jpg.dd2525ebe6c51c9157f4203c45eb1236.jpg

قبل از 195 کلی باشون تماس گرفتم. 3 بار اول که کلا شوت بودن مشکل رو منکر میشدن.

بعد یه هفته گفتن همینه مشکل از کل جهان هست :))))) گفتم بابا من آسیاتک هم همزمان دارم این طوری گوه نیست.

بعد توضیح ناواضحی داد گفت مشکل داره منطقه ی شما. من چیزی که دستگیرم شد دستگاه های خراب شرکت "فن آوار رو خریده رفته تو پاچشون" حالا موندن توش.

بعدم شکایت کردم به جایی نرسید. بازم ارجاع میدن به خودشون. در تصویر میتونید ببینید.

البته در کل برای من مهم نیست نهایتش عوض میکنم ولی هدفم از تغییر isp پیدا کردن بهترینش بود. ولی همشون یا کم فروشی میکنن یا در مراکز مخابراطی پورت کم دارن زیاد میفروشن کیفیت پایین میاد.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

یه جوری به اینترنت وابسته شدیم انگار آب آشامیدنیه 😂

مثلا آب میخواد قطع بشه یکی میاد به بقیه میگه هرکی میخواد بره دستشویی بره آب داره قطع میشه 😂

من خودم تا دیدم میخواد قطع شه یه قطار فیلم گذاشتم واسه دانلود برای قحطی ذخیره داشته باشم ...!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Nezami گفته است :

یه جوری به اینترنت وابسته شدیم انگار آب آشامیدنیه 😂

مثلا آب میخواد قطع بشه یکی میاد به بقیه میگه هرکی میخواد بره دستشویی بره آب داره قطع میشه 😂

من خودم تا دیدم میخواد قطع شه یه قطار فیلم گذاشتم واسه دانلود برای قحطی ذخیره داشته باشم ...!

مشکل اصلی و عمده دوستان من جمله خودم استیم و پلتفورم های بازی آنلاین  و یوتیوب هست. فیلم این چیزا که پیدا میشد داخل قطعی حتی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...