رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 4 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

دوستان خط من فیبر نوریه فقط میتونم از مخابرات سرویس بگیرم، مخابراتم کفرمو در آورده به چی و کجا شکایت کنم بتونم از شرکت دیگه ای سرویس بگیرم؟؟

اینم کیفیت خطم

IMG_20210114_003010.thumb.jpg.dcf88b186129d04f71d2ea2082e34249.jpg

یه مشکل دیگه اینکه بعضی وقتا زنگ میزنم مثلا سرعتو تغییر بدن میگن به تنظیمات خط من دسترسی ندارن و برام ثبت میکنن چند روز بعد تغییر انجام میشه یا کلا نمیشه! این یعنی چی؟؟؟

سلام

اگه شما به راهکاری در این زمینه رسیدید به ما هم خبر بدید. 

منم ازشون تو 195 در مورد انحصارگرایی و کیفیت پایین شکایت کردم اما فایده ای نداشت. زنگ زدن یه ماله ای کشیدن و گفتن همینه که هست، میخوای بخوا میخوای نخوا... 

تف تو روح پدر - - - کششون، بیچاره کردن ما را... 

من که شش ماه پیش تخلیه کردم این نت مزخرف رو و دارم از نت موبایل استفاده میکنم به اجبار، گرونه ولی خب چاره ای نیست... 

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 51 دقیقه قبل، Mreza123 گفته است :

سلام

اگه شما به راهکاری در این زمینه رسیدید به ما هم خبر بدید. 

منم ازشون تو 195 در مورد انحصارگرایی و کیفیت پایین شکایت کردم اما فایده ای نداشت. زنگ زدن یه ماله ای کشیدن و گفتن همینه که هست، میخوای بخوا میخوای نخوا... 

تف تو روح پدر - - - کششون، بیچاره کردن ما را... 

من که شش ماه پیش تخلیه کردم این نت مزخرف رو و دارم از نت موبایل استفاده میکنم به اجبار، گرونه ولی خب چاره ای نیست... 

این مسئله که میگین انحصارگرایی هستش کاملا خالی‌بندی هستش. بحث اینجاست شرکت‌های خصوصی باید تجهیزات نصب کنند که با توجه به هزینه‌های بالا اینکار رو انجام نمیدن به نوعی براشون به صرفه نیست.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

این مسئله که میگین انحصارگرایی هستش کاملا خالی‌بندی هستش. بحث اینجاست شرکت‌های خصوصی باید تجهیزات نصب کنند که با توجه به هزینه‌های بالا اینکار رو انجام نمیدن به نوعی براشون به صرفه نیست.

اتفاقا کارشناس مخابرات همین حرف شما رو زد، گفت شرکت خصوصیا باید تجهیزات نصب کنند.

جالبه من با شرکت های خصوصی صحبت کردم، اونا بر عکسش رو میگفتند.

هر چه که هست و هر کسی که واقعا مقصره، این وسط فقط ملت ضرر میکنند و به خصوص امثال من که مجبور به استفاده از نت مخابرات هستند.

خلاصه که خانه از پای بست ویران است...

پ.ن: مخابرات هم فن بوی داره؟! LOL

ویرایش شده توسط Mreza123
لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Mreza123 گفته است :

اتفاقا کارشناس مخابرات همین حرف شما رو زد، گفت شرکت خصوصیا باید تجهیزات نصب کنند.

جالبه من با شرکت های خصوصی صحبت کردم، اونا بر عکسش رو میگفتند.

هر چه که هست و هر کسی که واقعا مقصره، این وسط فقط ملت ضرر میکنند و به خصوص امثال من که مجبور به استفاده از نت مخابرات هستند.

خلاصه که خانه از پای بست ویران است...

پ.ن: مخابرات هم فن بوی داره؟! LOL

شما الان تصور میکنید مثلا از شاتل نت بگیرین اینترنت کیفیتش بهتره؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

کسی اینجا هست که اینترنت مخابرات داشته باشه و رینبو هم بازی کنه؟ مدتیه بدون سرویس کاهش پینگ یا تغییر آی پی اصلا نمیتونم بازی کنم

یعنی با آی پی پیش فرض مخابرات اصلا وصل نمیشه به سرور های بازی

لینک به دیدگاه

سلام .

داستان من و VDSL 😊

دوستان یه روش جالب دور زدن مخابرات برای تبدیل ADSL به VDSL 

اردیبهشت گذشته برای من SMS اومد که آیا میخواهید که در صورت فراهم بودن امکانات . خط ADSL شما به VDSL تغییر پیدا کنه ؟ منم زدم که بله میخوام . تو پنل کاربریم هم اون قسمت درخواست تبدیل را پر کردم . هیچ خبری نشد که نشد . دو ماه پیش بود که یه مودم asus ac51 با قیمت خوب افتاد و منم خریدمش به امید روزی که از VDSL ش استفاده کنم . از دو ماه پیش تا 20 روز پیش بارها زنگ زدم 2020 و غیره که بابا پس کی VDSL من قراره راه بیفته ؟ هر کی که جواب میداد میگفت منطقه شما پورت نیست و اگر پورت باشه حتما ما خودمون براتون سرویستونو تبدیل میکنیم . تا اینجا رو داشته باشید و از اینجا به بعدش جالب میشه 🙂

من سه خط تلفن تو خونه دارم . بعد از اینکه این مودم اسوس رو گرفتم از طریق منوی  SNR مودم فهمیدم که کیفیت این سه تا خطم خیلی با هم فرق دارن ! ( یکیش دانلود 10.7 آپلود 9.1 بود ) ( یکی دیگش دانلود 27.4 آپلود 18.2 ) ( سومیش دانلود 38.8 آپلود 28.2 ) !!! بعد از اینکه فهمیدم این قضیه رو گفتم اون دو تا خط رو بیخیال شم و بچسبم به این 38.8 ایه .  این خطم چند ماه بود که اینترنتش رو استفاده نمیکردم . رفتم کنترل پنل مخابرات رو باز کردم و یه بسته 16 مگ 175 گیگ خریدم به قیمت 80 و خورده ای که با ارزش افزوده و ... میشد 92 هزار . بسترو فعال کردم و بسته خط قبلیمو زدم جمع آوری . چند ساعت بعد SMS گوشیمو دیدم شاخ در اوردم !!! برداشت از حسابم 920 هزار تومن بود !!! اومدم کنترل پنل رو دوباره دیدم که متوجه شدم بسته یکساله خریدم و حواسم نبوده ! زنگ زدم مخابرات که این اشتباه رو کردم و به جای بسته 90 تومنی بسته 900 تومنی خریدم و پولمو بهم برگردونین که گفتن امکانش نیست و مخابرات پول بر نمی گردونه ! با نا امیدی چن جایه دیگه زنگ زدم تا اینکه یکی گفت میتونی پولتو پس بگیری و باید بری پرینت حسابتو از بانک بگیری و بری منطقه مخابراتی تون و درخواست عودت وجه رو بدی . من از اون بنده خدا تشکر کردم و گفتم که بابا من یه اشتباه دیگه ام کردم و دو ماه پیش رفتم 2 میلیون دادم  یه مودم VDSL گرفتم اوردم همینطور افتاده و به من پورت VDSL  نمیدین . یارو گفت بزار ببینم میشه کاری کرد یا نه بهت خبر میدم . 10 دقیقه طول نکشید که تماس گرفت و گفت OK کردم برات !!!! من اومدم پنل کاربریمو وا کردم دیدم به جای نوشته زوج سیم ADSL زده زوج سیم VDSL .😚

فردا صبح رفتم پرینت گرفتم و رفتم درخواست عودت وجه دادم که گفتن از اینترنتت استفاده نکن تا پولت برگرده به حسابت و نهایتا یه ماه طول میکشه تا برگرده پولت . من قبول کردم و  برگشتم خونه پنل مخابراتو وا کردم دیدم دوباره خطم رو برگردوندن به زوج سیم ADSL !!!! زنگ زدم داد و بیداد کردم که بابا 24 ساعت نشد VDSL ما چرا ازم گرفتینش که بهم جوری حالی کردن خط شما جزو خط های پرکار ما نیست و نمیشه به خاطر مصرف کم به شما  VDSL بدیم !!! اینجا بود گرفتم چون 900 تومن اونجا پولم بلوکه شده اینا بهم لطف کرده بودن و VDSL داده بودن ! 

گفتم بابا من میخوام این 900 برگرده بعدش از شما بسته های 50 مگ سرعت بگیرم این چه کاریه آخه شما میکنین . و لطف کردن مجددا خط منو کردن VDSL !

حالا 20 روز میشه که خطم VDSL هست ولی نمیخوام استفاده کنم تا تکلیف پولم روشن شه !

نتیجه گیری میکنیم که ظاهرا خیلی جاها امکان ارایه VDSL هست اما مصلحت اندیشی میکنن و به مشتری های بهترشون میدن .

Screenshot-76-_a64c9.png

ویرایش شده توسط rahman1700
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rahman1700 گفته است :

سلام .

داستان من و VDSL 😊

دوستان یه روش جالب دور زدن مخابرات برای تبدیل ADSL به VDSL 

اردیبهشت گذشته برای من SMS اومد که آیا میخواهید که در صورت فراهم بودن امکانات . خط ADSL شما به VDSL تغییر پیدا کنه ؟ منم زدم که بله میخوام . تو پنل کاربریم هم اون قسمت درخواست تبدیل را پر کردم . هیچ خبری نشد که نشد . دو ماه پیش بود که یه مودم asus ac51 با قیمت خوب افتاد و منم خریدمش به امید روزی که از VDSL ش استفاده کنم . از دو ماه پیش تا 20 روز پیش بارها زنگ زدم 2020 و غیره که بابا پس کی VDSL من قراره راه بیفته ؟ هر کی که جواب میداد میگفت منطقه شما پورت نیست و اگر پورت باشه حتما ما خودمون براتون سرویستونو تبدیل میکنیم . تا اینجا رو داشته باشید و از اینجا به بعدش جالب میشه 🙂

من سه خط تلفن تو خونه دارم . بعد از اینکه این مودم اسوس رو گرفتم از طریق منوی  SNR مودم فهمیدم که کیفیت این سه تا خطم خیلی با هم فرق دارن ! ( یکیش دانلود 10.7 آپلود 9.1 بود ) ( یکی دیگش دانلود 27.4 آپلود 18.2 ) ( سومیش دانلود 38.8 آپلود 28.2 ) !!! بعد از اینکه فهمیدم این قضیه رو گفتم اون دو تا خط رو بیخیال شم و بچسبم به این 38.8 ایه .  این خطم چند ماه بود که اینترنتش رو استفاده نمیکردم . رفتم کنترل پنل مخابرات رو باز کردم و یه بسته 16 مگ 175 گیگ خریدم به قیمت 80 و خورده ای که با ارزش افزوده و ... میشد 92 هزار . بسترو فعال کردم و بسته خط قبلیمو زدم جمع آوری . چند ساعت بعد SMS گوشیمو دیدم شاخ در اوردم !!! برداشت از حسابم 920 هزار تومن بود !!! اومدم کنترل پنل رو دوباره دیدم که متوجه شدم بسته یکساله خریدم و حواسم نبوده ! زنگ زدم مخابرات که این اشتباه رو کردم و به جای بسته 90 تومنی بسته 900 تومنی خریدم و پولمو بهم برگردونین که گفتن امکانش نیست و مخابرات پول بر نمی گردونه ! با نا امیدی چن جایه دیگه زنگ زدم تا اینکه یکی گفت میتونی پولتو پس بگیری و باید بری پرینت حسابتو از بانک بگیری و بری منطقه مخابراتی تون و درخواست عودت وجه رو بدی . من از اون بنده خدا تشکر کردم و گفتم که بابا من یه اشتباه دیگه ام کردم و دو ماه پیش رفتم 2 میلیون دادم  یه مودم VDSL گرفتم اوردم همینطور افتاده و به من پورت VDSL  نمیدین . یارو گفت بزار ببینم میشه کاری کرد یا نه بهت خبر میدم . 10 دقیقه طول نکشید که تماس گرفت و گفت OK کردم برات !!!! من اومدم پنل کاربریمو وا کردم دیدم به جای نوشته زوج سیم ADSL زده زوج سیم VDSL .😚

فردا صبح رفتم پرینت گرفتم و رفتم درخواست عودت وجه دادم که گفتن از اینترنتت استفاده نکن تا پولت برگرده به حسابت و نهایتا یه ماه طول میکشه تا برگرده پولت . من قبول کردم و  برگشتم خونه پنل مخابراتو وا کردم دیدم دوباره خطم رو برگردوندن به زوج سیم ADSL !!!! زنگ زدم داد و بیداد کردم که بابا 24 ساعت نشد VDSL ما چرا ازم گرفتینش که بهم جوری حالی کردن خط شما جزو خط های پرکار ما نیست و نمیشه به خاطر مصرف کم به شما  VDSL بدیم !!! اینجا بود گرفتم چون 900 تومن اونجا پولم بلوکه شده اینا بهم لطف کرده بودن و VDSL داده بودن ! 

گفتم بابا من میخوام این 900 برگرده بعدش از شما بسته های 50 مگ سرعت بگیرم این چه کاریه آخه شما میکنین . و لطف کردن مجددا خط منو کردن VDSL !

حالا 20 روز میشه که خطم VDSL هست ولی نمیخوام استفاده کنم تا تکلیف پولم روشن شه !

نتیجه گیری میکنیم که ظاهرا خیلی جاها امکان ارایه VDSL هست اما مصلحت اندیشی میکنن و به مشتری های بهترشون میدن .

Screenshot-76-_a64c9.png

اینجور که شما میفرمایید نیست

من اطلاعات قطعی دارم که به شدت محدودیت امکانات دارن،بخاطر تحریم و شیوع کرونا تقریبا حالت قطره چکانی ماژول VDSL وارد میشه(من قبلا فکر میکردم که کافو های نوری به صورت دیفالت VDSL ساپورت میکنن ولی اینجوری نیست،نیاز به یک ماژول جداگانه هست)که تازه همون ها هم برای نصب و راه اندازیش نیروی فنی کم هست و کار به شدت کند داره جلو میره

ولی از طرفی هم اگر ماژول VDSL روی کافو ها نصب بشه احتمال داره که برای خطوطی که مصرف بیشتری دارن اولویت قائل بشن

لینک به دیدگاه

مشکل من اینه چرا کیفیت خطم طوریه که به هیچ وجه نباید افت سرعت و قطعی داشته باشم ولی همش دارم(رفیقمم خونشون چند خونه اون ور تره مشکلاتش دقیقا مثل منه)

تازیگیا فهمیدن پر مصرفم حجم خوری رو هم شروع کردن

به خدا پیرمون کردن خوبه فقط خواستیم یه اینترنت مثل آدم داشته باشیم

بابا سرعت و vdsl و پینگ و این چرت و پرتا رو نخواستیم فقط یه سرعت ۸ مگابیت بدون این مشکلات بدن لعنت به همشون که دق مرگمون کردن

لینک به دیدگاه

در در 25 دی 1399 در 00:31، Miad007 گفته است :

دوستان خط من فیبر نوریه فقط میتونم از مخابرات سرویس بگیرم، مخابراتم کفرمو در آورده به چی و کجا شکایت کنم بتونم از شرکت دیگه ای سرویس بگیرم؟؟

اینم کیفیت خطم

IMG_20210114_003010.thumb.jpg.dcf88b186129d04f71d2ea2082e34249.jpg

یه مشکل دیگه اینکه بعضی وقتا زنگ میزنم مثلا سرعتو تغییر بدن میگن به تنظیمات خط من دسترسی ندارن و برام ثبت میکنن چند روز بعد تغییر انجام میشه یا کلا نمیشه! این یعنی چی؟؟؟

زنگ بزنید بفرمایید snr خط من بالا هست و. درخواست تغییر پروفایل دارم.

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، دکتر معین پورصادق گفته است :

زنگ بزنید بفرمایید snr خط من بالا هست و. درخواست تغییر پروفایل دارم.

در حال حاضر سرعت ۱۶ مگابیت گرفتم تغییر سرعتو نمیدن چیزی که پولشو دادم

فکر نکنم این کارو هم انجام بدن تا وقتی به ۱۹۵ شکایت نکنم 

حالا تغییر پروفایل چیکار میکنه؟؟

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

در حال حاضر سرعت ۱۶ مگابیت گرفتم تغییر سرعتو نمیدن چیزی که پولشو دادم

فکر نکنم این کارو هم انجام بدن تا وقتی به ۱۹۵ شکایت نکنم 

حالا تغییر پروفایل چیکار میکنه؟؟

سرعت‌ بالاتر از 16 که وجود نداره، ADSL2 حداکثر 16 رو جواب میده! Adsl2+ هم 24 که تو ایران وجود نداره، تغییر پروفایل اسم علمی تغییر سرعت هست

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من تقریبا سه ساله اینترنت دو مگابیت مخابرات رو دارم و مشکل خیلی جدی ای باهاش نداشتم تا همین چند هفته پیش که یهو پهنای باندم رو بردن رو 16 مگابیت و طبیعتا پینگ تایم و پکت لاست و نویز خط رفت بالا

زنگ زدم پشتیبانی گفتند به صورت اتوماتیک پهنای باند برای مشترکینی که خطشون میکشه میره بالا (در صورتی که من رو 16 مگابیت قطعی داشتم)

تا اینجا خوب بود و از طریق پشتیبانی سایت برام آوردن پایین ولی از اون موقع هر دو سه روز یکبار دوباره میره رو 16 مگابیت و من هی باید تیکت پشتیبانی بزنم 

بی زحمت یه ISP خوب برای مرکز مخابراتی شهدای گمنام معرفی کنیدو اینکه آیا شما هم این مشکل و دارید ؟

لینک به دیدگاه

Dsl mod رو تغییر بده روی 413 یا gdmt یا مود های دیگه ببین رو کدومشون دیتا ریت کمتر و snr بهتر میشه

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

Dsl mod رو تغییر بده روی 413 یا gdmt یا مود های دیگه ببین رو کدومشون دیتا ریت کمتر و snr بهتر میشه

قطعا ‌gdmt بهتره ولی مشکل فقط پهنای باند نیست 

هر بار که اینطوری میشه تیکت میزنم که چنلم رو از interleave به fast تغییر بدن که پینگ تایم کم بشه ولی از ۵ نفر شاید یه نفر منظورمو بفهمه و اینکارو بکنه 

نمونش همین امشب بعد از ۶ تا تیکت بلخره یکی این کارو انجام داد بقیه فقط یه متنو کپی پیست میکردن 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، hesam_z گفته است :

قطعا ‌gdmt بهتره ولی مشکل فقط پهنای باند نیست 

هر بار که اینطوری میشه تیکت میزنم که چنلم رو از interleave به fast تغییر بدن که پینگ تایم کم بشه ولی از ۵ نفر شاید یه نفر منظورمو بفهمه و اینکارو بکنه 

نمونش همین امشب بعد از ۶ تا تیکت بلخره یکی این کارو انجام داد بقیه فقط یه متنو کپی پیست میکردن 

شما بگو بزارن رو حالت گیمینگ خودشون میفهمن 

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

vdsl مخابرات دیگه به درد استفاده بین الملل نمیخوره. سرعت داخل خوب سرعت خارج افتضاح. اینستا به زور باز میشه تحریم شکن ها هم بسته تر از قبل

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Black Boy گفته است :

vdsl مخابرات دیگه به درد استفاده بین الملل نمیخوره. سرعت داخل خوب سرعت خارج افتضاح. اینستا به زور باز میشه تحریم شکن ها هم بسته تر از قبل

ربطی نداره،اینستاگرام بخاطر لایو های شبانه و قمار این داستانا کلا پهنای باندشو محدود کردن مخصوص غروب ها دیگه باز نمیشه فندوق شکن بزنی درست میشه

لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا نمیشه رمز عبور اینترنت رو از داخل پنل عوض کنم همش میگه "گذرواژه‌ی کنونی به درستی وارد نشده است." با اینکه از داخل مودم کپی میکنم و کاملا درسته

اینم یکی دیگه از عجایب مخابراته حتما

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، hellbrain666 گفته است :

نمیدونم چرا نمیشه رمز عبور اینترنت رو از داخل پنل عوض کنم همش میگه "گذرواژه‌ی کنونی به درستی وارد نشده است." با اینکه از داخل مودم کپی میکنم و کاملا درسته

اینم یکی دیگه از عجایب مخابراته حتما

دوست عزیز شما وقتی پسورد را وارد میکنی به صورت چند تا دایره در میاد یعنی انکریپت شده نمیتونی کپی پیست کنی 

این قابلیت از زمان ویندوز 98 بوده 

به صورت یه چیزی میگن SHA5 یه همچین چیزی درمیاد باید دستی پسورد را وارد کنی 

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، بامداد گفته است :

دوست عزیز شما وقتی پسورد را وارد میکنی به صورت چند تا دایره در میاد یعنی انکریپت شده نمیتونی کپی پیست کنی 

این قابلیت از زمان ویندوز 98 بوده 

به صورت یه چیزی میگن SHA5 یه همچین چیزی درمیاد باید دستی پسورد را وارد کنی 

رفیق داخل مودم تیک show password داره و رمز رو به درستی نمایش میده! حالا کاری به اون ندارم مهم اینه که من رمز فعلی رو کاملا به درستی وارد میکنم ولی داخل پنل باگ شده انگار و نمیشه عوضش کرد

Capture.JPG.2731a1b49425d303a2839bcf51a3e319.JPG

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، hellbrain666 گفته است :

رفیق داخل مودم تیک show password داره و رمز رو به درستی نمایش میده! حالا کاری به اون ندارم مهم اینه که من رمز فعلی رو کاملا به درستی وارد میکنم ولی داخل پنل باگ شده انگار و نمیشه عوضش کرد

Capture.JPG.2731a1b49425d303a2839bcf51a3e319.JPG

بله شاید این طور باشه و سیاست جدید مخابرات باشه 

چون همین دیروز پنل مخابرات هک شده بود .... 

ویرایش شده توسط بامداد
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام

من چند ساله از  مخابرات استفاده میکنم و اصلا تجربه خوبی برای بازی نداشتم

پینگم که به هزار بدبختی به 17 روسنده بودم به طور خودکار عوض کردن و شده 30

هر چی زنگ میزنم و میگم میخوام پینگم پایین تر بیاد میگن ما نمیتونیم بهتون کمک کنیم

از vdsl مشهد استفاده میکنم

درخواست gaming mode هم که میکنم میگن برای vdsl وجود نداره

پینگ 30 سرعت 45 و اپاودم 9 هستش

چیکار باید بکنم؟ شکایت از 195 یا چی

اصلا دستم به جایی بند هست؟

لینک به دیدگاه

زیاد فرقی نداره .

توی مودم dsl mod رو بزار روی G.DMT یکم‌ پینگ کم میشه البته کیفیت خطت کم میشه ( دیتا ریت و مکس ریت کم میشه و بطبع سرعت نتت هم کم میشه اما پینگ بهتر )

یه چکی بکن

دیتا ریت خطت رو هم‌بزار روی یکی از این عدد ها بزارن مثلا ۴ ۸ ۱۶ ۳۲ ۶۴ مگ باشن . مثلا اگه ۱۰ ۲۰ یا مثلا ۵۰ مگ ببندن دیتا ریت خط رو پینگ کمی بالا میره تست کردم

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

واقعا الان شما مشکل داری؟
طرف پینگش از ۱۰۰ شده ۲۰۰ بازم اوکی هست
حتی تو کشور های خارجی و بازیکنان حرفه ای هم ۱۷ با ۳۰ تفاوتی براشون نداره
دیگه شما از چی ناراضی هستین عزیز

سرور داخلی بازی میکنین پینگ از این بهتر دیگه چی میخواین

واقعا ما ایرانیا بهترین هارو هم داشته باشیم راضی نیستیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...