رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

راستی یادم نبود شما نتت vdsl هست روی adsl و بقیه جواب نمیده به این نکته دقت نکرده بودم

بله متاسفانه

کاری نمیتونم بکنم الان؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در هم اکنون، dewer گفته است :

بله متاسفانه

کاری نمیتونم بکنم الان؟

almost nothing

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در ۱۴۰۰/۲/۲۰ در 22:23، میلاد بهرامن گفته است :

almost nothing

میلاد جان اینارو گشتم تو مودم پیدا کردم  ریست کردم و دوباره گزارش گرفتم چندین بار  با وضعیت های متفاوت تست گرفتم کمترین snr شد 59  حدودا و بیشترینش حدود 130. ببین چجوریاس. امروز به مدت 1 ساعت مودم روشن میشد 10 ثانیه وصل میشد مجددا ریست میشد.  همون میون قطع و وصلیا snr نگاه کردم 127 بود.

image.thumb.png.a00eb95640fd4509400943e9ce474b1b.pngimage.thumb.png.f64b9b6212f7ad3f1ad28fbbb04757ff.pngimage.thumb.png.1114e98841cb09ed923200e84170eceb.png

ویرایش شده توسط milad.azn
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، milad.azn گفته است :

میلاد جان اینارو گشتم تو مودم پیدا کردم  ریست کردم و دوباره گزارش گرفتم چندین بار  با وضعیت های متفاوت تست گرفتم کمترین snr شد 59  حدودا و بیشترینش حدود 130. ببین چجوریاس. امروز به مدت 1 ساعت مودم روشن میشد 10 ثانیه وصل میشد مجددا ریست میشد.  همون میون قطع و وصلیا snr نگاه کردم 127 بود.

image.thumb.png.a00eb95640fd4509400943e9ce474b1b.pngimage.thumb.png.f64b9b6212f7ad3f1ad28fbbb04757ff.pngimage.thumb.png.1114e98841cb09ed923200e84170eceb.png

سلام . شما مکس ریت دانلود خطتون ۲۴ مگه و اپلود هم ۱.۴ مگ 

بعد دیتا ریتی که خود شرکت سرویس دهنده براتون گزاشته ظاهرا همینطوری باز گزاشته و رفته روی ۱۸ مگ دانلود و همون حدوو ۱.۴ مگ اپلود .

برای همین snr دانلود شده حدود ۱۱ و snr آپلود شده حدود 4 

شما اگه میخواید قطعی به حداقل برسه باید زنگ بزنین به شرکت بگین دیتا ریت دانلود رو بزاری حداقل روی ۱۶ مگ و دیتا ریت اپلود رو هم حداقل روی ۱ مگ تا snr شون بالا تر بره و قطعی کم بشه حداقل بالای ۱۰ بمونن . ( این که زده مثلا snr 109 منظورش 10.9 هست یا 39 منظورش 3.9 هس )

سرعت چند خریداری کردی و چه شرکتی ؟

اینم بگم خطت نویز نداره مشکل از باز بودن دیتا ریت هست 

لینک به دیدگاه

در ۱۵ ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام . شما مکس ریت دانلود خطتون ۲۴ مگه و اپلود هم ۱.۴ مگ 

بعد دیتا ریتی که خود شرکت سرویس دهنده براتون گزاشته ظاهرا همینطوری باز گزاشته و رفته روی ۱۸ مگ دانلود و همون حدوو ۱.۴ مگ اپلود .

برای همین snr دانلود شده حدود ۱۱ و snr آپلود شده حدود 4 

شما اگه میخواید قطعی به حداقل برسه باید زنگ بزنین به شرکت بگین دیتا ریت دانلود رو بزاری حداقل روی ۱۶ مگ و دیتا ریت اپلود رو هم حداقل روی ۱ مگ تا snr شون بالا تر بره و قطعی کم بشه حداقل بالای ۱۰ بمونن . ( این که زده مثلا snr 109 منظورش 10.9 هست یا 39 منظورش 3.9 هس )

سرعت چند خریداری کردی و چه شرکتی ؟

اینم بگم خطت نویز نداره مشکل از باز بودن دیتا ریت هست 

نت مخابرات  هست. حالا چون شهرک و خونه سازمانیه خود شهرک هم مخابرات داره. تیکت زیاد زدم برای مخابرات منطقه . میگن خط نویز داره و فلان پاس میدن به مخابرات شهرک. نتم 16 مگابیته. سرعتشم دقیقا همون 2 مگ میده بیشتر نمیده.

اون تنظیمات adsl  و adsl 2+ تاثیر خاصی نداشت البته snr میشد 59  رو بعضی حالت ها. 

لینک به دیدگاه

در ۴ دقیقه قبل، milad.azn گفته است :

نت مخابرات  هست. حالا چون شهرک و خونه سازمانیه خود شهرک هم مخابرات داره. تیکت زیاد زدم برای مخابرات منطقه . میگن خط نویز داره و فلان پاس میدن به مخابرات شهرک. نتم 16 مگابیته. سرعتشم دقیقا همون 2 مگ میده بیشتر نمیده.

اون تنظیمات adsl  و adsl 2+ تاثیر خاصی نداشت البته snr میشد 59  رو بعضی حالت ها. 

شما فقط تیک adsl2+‌ رو بزار بمونه بقیه رو بردار .

زنگ بزن isp بگو دیتا ریت خط رو روی 16 مگ بزارن الان ۱۸ مگه snr پایینه .

و همین طور اپلود رو هم کمتر کنن زیر ۱ مگ هم بیاد خوبه . بگو مال خود خط رو کم کنن نه سرعت اینترنت رو

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

و همین طور اپلود رو هم کمتر کنن زیر ۱ مگ هم بیاد خوبه . بگو مال خود خط رو کم کنن نه سرعت اینترنت رو

سلام.

نمیدونم چرا در تنظیمات مودم ها کمی بالاتر میزنن.همون 16 مگ هست تا جایی که اطلاع دارم.الان ایشان تست سرعت هم بگیرند 16 مگ رو میده بهشون.منم توی تظیمات مودمم 4.7 مگ زده که در تست سرعت همون 4 مگ رو میده بهم.ریت بالاتر از 16 هم روی adsl نداریم.اگر هم بود و ریت باز بود سرعتشون باید میشد 24 مگ.

ویرایش شده توسط amir.t.1261
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

18 مگ یا 18 مگابیت ؟ من الان نتم 16 مگابیته همون 2 مگ خودمون. بگم بزارن رو 16 مگابیت دیگه؟ اپلود هم 8 مگابیت؟

لینک به دیدگاه

در ۳۷ دقیقه قبل، milad.azn گفته است :

18 مگ یا 18 مگابیت ؟ من الان نتم 16 مگابیته همون 2 مگ خودمون. بگم بزارن رو 16 مگابیت دیگه؟ اپلود هم 8 مگابیت؟

بگو دیتا ریت ۱۸ مگابیت خطت رو  بزارن روی ۱۶ مگابیت . اپلود رو هم ۱ مگابیت یا زیر ۱

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...

سلام بر تمامی دوستان 

من دیروز سرویس اینترنت 16 مگ مخابرات رو خریداری کردم بعد توی سایت مخابرات تست سرعت گرفتم با کمال تعجب دیدم که فقط 4 مگ یا همون 500 کیلوبایت خودمون می رفت بعد به 2020 زنگ زدم و مشکلم رو به انها گفتم پشتیبان هم گفت برسسی می کنم 

اولش فکر کردم که مثل همه شرکت ها حلش نمی کنن اما امروز دیدم سرعت اینترنتم شده 9 مگ یا همون 1 مگابایت بر ثانیه که نسبت به قبل بهتره گاهی یکم بیشتر هم زور می زنه و میره بعد بهم زنگ زدن و گفتن مشکلتون رو حل کردیم 

شما هم امتحان کنین برای من جواب داد 

لینک به دیدگاه

در ۱۴ دقیقه قبل، mohammad osmani گفته است :

سلام بر تمامی دوستان 

من دیروز سرویس اینترنت 16 مگ مخابرات رو خریداری کردم بعد توی سایت مخابرات تست سرعت گرفتم با کمال تعجب دیدم که فقط 4 مگ یا همون 500 کیلوبایت خودمون می رفت بعد به 2020 زنگ زدم و مشکلم رو به انها گفتم پشتیبان هم گفت برسسی می کنم 

اولش فکر کردم که مثل همه شرکت ها حلش نمی کنن اما امروز دیدم سرعت اینترنتم شده 9 مگ یا همون 1 مگابایت بر ثانیه که نسبت به قبل بهتره گاهی یکم بیشتر هم زور می زنه و میره بعد بهم زنگ زدن و گفتن مشکلتون رو حل کردیم 

شما هنوز به سرعتی که پولش رو دادی نرسیدی بعد برای این پسرفت تاپیک حل شدن میزنید خدایا بسه دیگه!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ظاهرا اخیرا سیاست 2020 که بخش اینترنت مخابراته عوض شده!

در کل سرویس هایی که مخابرات میده، سرعتش به کشش خط شما محدود میشه، بسته تون هر سرعتی که میخواد هم باشه، اهیمتی نداره!

من هر ماه یه بسته میگیرم، وابسته به مصرفی که دارم، از 2 مگ تا 8 مگشو داشتم، توی همشون هم سرعتم 15 مگابیت/ثانیه بود(نمیدونم منظور شما سرعت 16 مگابایت برثانیه بود یا 16 مگابیت)

ولی از اونطرف نویز خط بسیار بالاست و برای من که استفاده گیم هم دارم اصلا مناسب نبود، هر دفعه که بسته مخابرات میخری، این اتفاق میفته و در ازای از دست رفتن کیفیت ارتباط، سرعت بهتری بهتون میده که باید تیکت ثبت کنید تا حلش کنن، که در اون صورت سرعتتون هم میشه سرعت بسته تون

من snr ام روی حدود 6.5 بود و سرعتم روی 15، قابل قبول بود و یه موقعایی قطعی داشت، ولی دیگه خیلی کم شد و در حدی بود که اصلا مودم هیچ اینترنتی نمیشناخت

تیکت زدم که درستش کنن، هر دفعه که تیکت میزدم یه مطلب کپی میفرستادن و میگفتن اینجوری و اونجوری تست کن، دوباره باید تیکت میزدم که درست کنن،

ولی ایندفعه در کمال تعجب باهام تماش گرفتن و مشکل رو پرسیدن، بهشون گفتم و گفتن که بررسی میکنن، چند دیقه بعد برای جویا شدن حل مشکل تماس گرفتن که چک کردم حل نشده بود، بهشون گفتم حل نشده و مجدد چند دقیقه بعد تماس گرفتن که حل شده و چک کردم snr اومده بود روی 20!!!و سرعت هم شده بود همون 4 مگ بسته ای که گرفته بودم...خیلی خوب و سریع پیگیری کردن و یه جوری درستش کردن که اصلا اینجوری نبوده تابحال، من snr بالای 16.5 روی این خط نگرفته بودم!

لینک به دیدگاه

در ۲۹ دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

شما هنوز به سرعتی که پولش رو دادی نرسیدی بعد برای این پسرفت تاپیک حل شدن میزنید خدایا بسه دیگه!!!

دوست عزیز می دونم هنوز به اون سرعت نرسیدم قبول اما لاقال که بهتر شده تا بیشتر ناسپاس باشی وضعیتت بدتر و بدتر میشه اما توی سرعت هم خیلی چیز های دخیلن یکی از اون ها کیفیت سیم کشی خانه تون است من هم دوست دارم همه سرعت رو بگیرم شاید یه محدودیت هایی باشه که نمی دونیم🤔

در 11 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

درود

ظاهرا اخیرا سیاست 2020 که بخش اینترنت مخابراته عوض شده!

در کل سرویس هایی که مخابرات میده، سرعتش به کشش خط شما محدود میشه، بسته تون هر سرعتی که میخواد هم باشه، اهیمتی نداره!

من هر ماه یه بسته میگیرم، وابسته به مصرفی که دارم، از 2 مگ تا 8 مگشو داشتم، توی همشون هم سرعتم 15 مگابیت/ثانیه بود(نمیدونم منظور شما سرعت 16 مگابایت برثانیه بود یا 16 مگابیت)

ولی از اونطرف نویز خط بسیار بالاست و برای من که استفاده گیم هم دارم اصلا مناسب نبود، هر دفعه که بسته مخابرات میخری، این اتفاق میفته و در ازای از دست رفتن کیفیت ارتباط، سرعت بهتری بهتون میده که باید تیکت ثبت کنید تا حلش کنن، که در اون صورت سرعتتون هم میشه سرعت بسته تون

من snr ام روی حدود 6.5 بود و سرعتم روی 15، قابل قبول بود و یه موقعایی قطعی داشت، ولی دیگه خیلی کم شد و در حدی بود که اصلا مودم هیچ اینترنتی نمیشناخت

تیکت زدم که درستش کنن، هر دفعه که تیکت میزدم یه مطلب کپی میفرستادن و میگفتن اینجوری و اونجوری تست کن، دوباره باید تیکت میزدم که درست کنن،

ولی ایندفعه در کمال تعجب باهام تماش گرفتن و مشکل رو پرسیدن، بهشون گفتم و گفتن که بررسی میکنن، چند دیقه بعد برای جویا شدن حل مشکل تماس گرفتن که چک کردم حل نشده بود، بهشون گفتم حل نشده و مجدد چند دقیقه بعد تماس گرفتن که حل شده و چک کردم snr اومده بود روی 20!!!و سرعت هم شده بود همون 4 مگ بسته ای که گرفته بودم...خیلی خوب و سریع پیگیری کردن و یه جوری درستش کردن که اصلا اینجوری نبوده تابحال، من snr بالای 16.5 روی این خط نگرفته بودم!

بله دوست عزیز منظورم 16 مگابیت بود که با محاسبات ریاضی باید 2 مگابایت بر ثانیه باشه اما من از هر کسی که می شناسم اینترنت 16 مگابیت گرفته بود پرسیدم سرعتش رو همه گفتن یک مگابایت میره حالا نمی دونم مشکل دقیقا کجاست که 2 مگابایت تکمیل رو نمیره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ دقیقه قبل، mohammad osmani گفته است :

بله دوست عزیز منظورم 16 مگابیت بود که با محاسبات ریاضی باید 2 مگابایت بر ثانیه باشه اما من از هر کسی که می شناسم اینترنت 16 مگابیت گرفته بود پرسیدم سرعتش رو همه گفتن یک مگابایت میره حالا نمی دونم مشکل دقیقا کجاست که 2 مگابایت تکمیل رو نمیره 

عموما مشکل از کابل کشی ها و زیر ساخت های واحد هست...

من تقریبا هرجارو سرخطشو تست میگیرم، تا 20 هم سرعت میده

لینک به دیدگاه

در ۱ دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

عموما مشکل از کابل کشی ها و زیر ساخت های واحد هست...

من تقریبا هرجارو سرخطشو تست میگیرم، تا 20 هم سرعت میده

مشکل کابل کشی چطوری حل میشه ؟

لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، mohammad osmani گفته است :

هیچوقت!

اینها اگر بخوان روی همین سیم میتونن 8 مگابایت هم بدن اما ...

کلا اینترنت adsl یا فقط برای گیم باید بگیری یا دانلود  داشتن هر 2 حرام است!

خودم شاتل دارم همیشه 4 مگ میگیرم ماهی 80 گیگ دانلود هم همراه اول زیادمم هست

لینک به دیدگاه

در ۳ ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

دهنت سرویس مهدی 🤣🤣

لینک به دیدگاه

در ۴ ساعت قبل، mohammad osmani گفته است :

سلام بر تمامی دوستان 

این مورد اصلا مشکلی نبوده که حل بخواد بشه و حل هم نشده. هربار بسته متفاوتی بخواید بگیرید باید تیکت بزنید. سرعت 8 بگیرید مثلا. تا  همیشه 8 میمونه حتی اگر بسته 1 مگابیت یا همون 128 بگیری. اتوماتیک نیست. برای خودمم پیش اومده ک با سرعت  سرویس قبلیم وصل میشده. تیکت میزدم اصلاح میکردن. اگر نیاز به سرعت دارید یدونه 16 بگیرید  بعد برید سرویس های بعدی هرچی خواستید بگیرید. سرعت رو همون 16 میمونه .

لینک به دیدگاه

در ۵ ساعت قبل، mohammad osmani گفته است :

سلام بر تمامی دوستان 

سلام 
عزیز برا شما مشکلی خارج از قرارداد شما با مخابرات بوجود نیومده بوده که شما بخوای برای تقدر ازشون تاپیک تشکر بزنی !
شما هزینه سرویس 16 مگ رو دادی ولی برات 4 مگ بستن که همین خودش تخلف به حساب میاد ( البته اگه شما صلاح بدونی که به حساب بیاد) بعدش خودشون خواستن که اشتباه خودشونو جبران کنن و برات خطی که 16 مگ بابتش هزینه دادی و قرارداد بستی رو 9 مگ کردن ( که بازم اینجا شما هنوز 7 مگ با اون چیزی که هزینه دادی براش فاصله داری) 
حالا شما بی زحمت بگین که دقیقا چی جواب داده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 ساعت قبل، mohammad osmani گفته است :

سلام بر تمامی دوستان 

سلام 

خوبین دوستان

انشاالله که خوب باشین و سلامت و تنون سالم  و دلتون خوش و حالتون هم خوش باشه به امید لطف و کرم پروردگار

داداشم من یه داستان دارم از مظفردین شاه 

میگن او موقع گوشت 1 ریال بوده که به علت اعتراض قصابا کردنش 2 ریال و این بار مردوم ریختن تو خیابون و کلی خرابی به بار اوردن و چریان رسید به گوش شاه رسید و او گفت بکنیدش 5 ریال بهش گفتن شاه اگه این کارو بکنیم دیگه مملکتو به هم میرزن مردم

گفت شما دستورو عملی کنید این کارو انجام دادن و گوشتو کردن 5 ریال و تو این موقع کلی خرابی و مغازه ها رو اتیش زدن و کلی خرابی گفتن شاه یه کاری کن مردوم همه جا رو با اتیش کشوندن گفت گوشتو بکنید 2 ریال بعد که شد 2 ریال همه هرج و مرجها و اشوبا تموم شد و همه مردوم رفتن سر زندگیشون و قاعله خوابید 

حالا چندتا از دوستانمون اعتراض کردن به این تاپیک و منم باهاشون موافقم 

تا زمانی که ما مردوم تو این مملکت به کم قانع باشیم و از حقمون بگذریم همینه هرکی از راه میرسه به یه نحوی که شگرد همه شده کلاه میزارن سرمون

من اینترنت مخابرات گرفتم 300 هزارتومن هم ظرر کردم و با التماس حمع اوریش کردم جگرم خون شد تا جمعش کردن و الان هم که اسیاتک دارم و خیلی هم خوبه و راضیم 

اسیاتک از شاتل هم بهتره و قطعیش کمتره 

دوست من از حقت نگذر و دوباره تماس بگیر و بهشون بگو نصبت به کشش خطم تعرفه مناسبو بهم معرفی کنید تا نخوای پول اضافه بریزی تو کیسه این از خدا بی خبرا

انشاالله که همه چی تو مملکتمون خوب میشه و اقای رییسی این همه عذاب مردمو پایان میده ما که خوش بینانه به این موضوع نگاه میکنیم

الهی امین 

در 12 ساعت قبل، mohammad osmani گفته است :

اگه با مخابرات مشکل داری بجر اینکه یه اتفاق بیفته ، اونم خدا خودش ظهور کنه تا مشکلت حل شه

من همین مشکلو داشتم زنگ زدم مخابرات و کفتم واحد کابلو بفرستین برا عیب یابی

7 ماه گیرش بودم و اینقدر ازیتشون کردم و پشت هم اعلان خرابی میکردم تا بعد 7 ماه حل شد

با اینکه تو مخابرات کلی اشنا داشتم ولی هیچ وقت یه کسی نگفتم وظیفشونه مشکل مردمو حل کنن

لینک به دیدگاه

با اجازه از صاحب تاپیک

منم اینترنت مخابرات دارم با خط فیبر نوری یه مدت بسته ۱۶ مگابیت گرفتم ولی چون این سرعتو بهم ندادن (به ۱۹۵ هم شکایت کردم نتیجه نداشت) زور بهم داشت همون بسته ۸ مگابیت رو گرفتم الان طبق کیفیت خطم و دیتاریت مگه نباید سرعت دانلودم حداقل ۹۰۰ الی ۹۵۰ کیلوبایت باشه چرا اکثرا بین ۷۰۰ و ۸۰۰ نوسان داره؟

IMG_20210623_173213.thumb.jpg.6700ea89428a0a02ff4a32c31f07484b.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

با اجازه از صاحب تاپیک

منم اینترنت مخابرات دارم با خط فیبر نوری یه مدت بسته ۱۶ مگابیت گرفتم ولی چون این سرعتو بهم ندادن (به ۱۹۵ هم شکایت کردم نتیجه نداشت) زور بهم داشت همون بسته ۸ مگابیت رو گرفتم الان طبق کیفیت خطم و دیتاریت مگه نباید سرعت دانلودم حداقل ۹۰۰ الی ۹۵۰ کیلوبایت باشه چرا اکثرا بین ۷۰۰ و ۸۰۰ نوسان داره؟

IMG_20210623_173213.thumb.jpg.6700ea89428a0a02ff4a32c31f07484b.jpg

سلام. شما فیبر نوری دارید بعدش خطتون کشش ۱۶ مگ رو نداره؟؟؟ مگه میشه؟؟ مطمعا هستید که اصلا خطتون فیبر هست؟ چون فیبر برای سرعت های گیگابایت و گیگابیت طراحی شده. درضمن سرعت شما کشش ۹۰۰ تا ۹۵۰ رو داره ولی برای اینکه اینترنت پایدارتری داشته باشید سرعت رو مقداری کمتر از کشش خط قرار میدن.

ویرایش شده توسط DM.JAGUAR
لینک به دیدگاه

نمی دونم چرا بعضی از دوستان دلخور شدن 

باید بگم که برای تشکر تاپیک رو نساختم من از دوستانی که به اشتباه از من حالی شدن معذرت می خوام 

فقط خواستم بگم اگه شما هم همچین مشکلی داشتین حتما زنگ بزنین قبول می کنم هنوز به سرعت قرار دادی نرسیده اما با کی می جنگی من به عنوان یه پسر 17 ساله کنکوری چی از دستم بر میاد ؟ والا این هم خودم زنگ زدم وگرنه توی خانواده براشون مهم هم نبود حالا اگه فردا مشکلی پیش اومد شما مشکل من رو حل می کنید ؟

دوستان میگن به این سرعت  قانع نباش.. قانع هم نیستم به عنوان کسی که مثل شما تمامی دوستان توی کامپیوتر و شبکه و قطعات و میدونه که اون ور دنیا چه خبره حقمون از این بیشتره اما هیچی نمیشه کرد

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اول اینکه شما چون مشتری جدید هستید راحت با یک تلفن مشکل حل شده

تازه مشکلتون خیلی پیچیده نبوده 

تفریبا همیشه وقتی تازه سرویس میگیرن سرعت پایین هست بصورت پیشفرض و باید تماس گرفت 

ولی کافیه مشکلتون به تایم اوت و قطعی برسه بعد ببینید چجوری جوابتون رو میدن

لینک به دیدگاه

در ۴۶ دقیقه قبل، mohammad osmani گفته است :

نمی دونم چرا بعضی از دوستان دلخور شدن 

باید بگم که برای تشکر تاپیک رو نساختم من از دوستانی که به اشتباه از من حالی شدن معذرت می خوام 

فقط خواستم بگم اگه شما هم همچین مشکلی داشتین حتما زنگ بزنین قبول می کنم هنوز به سرعت قرار دادی نرسیده اما با کی می جنگی من به عنوان یه پسر 17 ساله کنکوری چی از دستم بر میاد ؟ والا این هم خودم زنگ زدم وگرنه توی خانواده براشون مهم هم نبود حالا اگه فردا مشکلی پیش اومد شما مشکل من رو حل می کنید ؟

دوستان میگن به این سرعت  قانع نباش.. قانع هم نیستم به عنوان کسی که مثل شما تمامی دوستان توی کامپیوتر و شبکه و قطعات و میدونه که اون ور دنیا چه خبره حقمون از این بیشتره اما هیچی نمیشه کرد

نه عزیز از شما دلخور نیس کسی ولی به شخصه وقتی این ری اکشن شمارو به کاری باید تاکید میکنم باید از همون اول درست انجام بدن میبینم باا خودم به این فک میکنم که ببین باهامون چیکار کردن و انتظاراتمونو تا چه حدی پایین آوردن که برای اینجور چیزا خوشحال میشیم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...