رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ۱۳۹۳/۹/۱۵ در 14:04، محمد 1370 گفته است:

سلام

چنین سرعتی رو نمیدونم،

منتهی در دوران کارآموزی خودم که ۳ماه مخابرات یکی از شهرستان های استان مازندران بودم، مودم هایی وجود داشت که مربوط به سیستم vdsl بود که از نظر کارایی سرعتش ۸ تا ۱۰ برابر سرویس adsl هستش

اما همونطور که خودتون هم فرمودید، به هرکسی این رو نمی دادن

پارتی گردن کلفتی می خواست!

دوست عزیز دریافت سرویس VDSL اصلا کار سختی نیست فقط کافیه مرکز ام دی اف شهرتون ساپورت کنه این مورد رو و فاصله منزلتون با مرکز مخابرات بیشتر از 1 کیلومتر نباشه (بهترین حالت بین 500 تا 700 متر) جدا از اونم وی دی اس ال رو الان فقط شرکت شاتل میده با مخابرات که قیمت های فضایی برای سرویسشون نسبت به کیفیت گزاشتم ، اگه بخوام دقیق تر بگم ماکسیموم سرعت دانلود ای دی اسل معمولی نهایتا 5000 کیلوبایته ولی در این سرویس ها تا 15000 هزار میره اما به شرط شروطه هااا . قیمت مودم وی دی اس ال ام که نگم براتون قیمت مودم مناسب این سرویس ها اونم مدل عادی از 900 تومن شروع میشه از برند های تی پی لینک و اگه بخوای ایسوس بگیری که باید خودتو برای 3 تومن آماده کنی !  اگه کارت در حدی هست که ماهانه 400 تا 500 تومن پول نت بدی با حجم کم برو سمتش اگه نه یه سیمکارت رایتل بگیر سرعت بهتری بهت میده !

نکته مهم : عموم مشکل ای اس پی ها با مشتری ها سر کیفیت سرعت نت میاد روی نویز خط که تا کابل مخابراتی مشکلی دو زوج نگیری حل بشو نیستااا

ویرایش شده توسط EHSANRF
حذف تبلیغات
لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ در 23:46، mohamad alim گفته است:

دوست عزیز دریافت سرویس VDSL اصلا کار سختی نیست فقط کافیه مرکز ام دی اف شهرتون ساپورت کنه این مورد رو و فاصله منزلتون با مرکز مخابرات بیشتر از 1 کیلومتر نباشه (بهترین حالت بین 500 تا 700 متر) جدا از اونم وی دی اس ال رو الان فقط شرکت شاتل میده با مخابرات که قیمت های فضایی برای سرویسشون نسبت به کیفیت گزاشتم ، اگه بخوام دقیق تر بگم ماکسیموم سرعت دانلود ای دی اسل معمولی نهایتا 5000 کیلوبایته ولی در این سرویس ها تا 15000 هزار میره اما به شرط شروطه هااا . قیمت مودم وی دی اس ال ام که نگم براتون قیمت مودم مناسب این سرویس ها اونم مدل عادی از 900 تومن شروع میشه از برند های تی پی لینک و اگه بخوای ایسوس بگیری که باید خودتو برای 3 تومن آماده کنی !  اگه کارت در حدی هست که ماهانه 400 تا 500 تومن پول نت بدی با حجم کم برو سمتش اگه نه یه سیمکارت رایتل بگیر سرعت بهتری بهت میده !

نکته مهم : عموم مشکل ای اس پی ها با مشتری ها سر کیفیت سرعت نت میاد روی نویز خط که تا کابل مخابراتی مشکلی دو زوج نگیری حل بشو نیستااا

یعنی داخلی هم باید با این کابل وارد بشه

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، koorosh kabir گفته است:

یعنی داخلی هم باید با این کابل وارد بشه

بله قطعاااا ، بهترین روش اینه که این مدل کابل رو خریداری کنی که متری حدود 3 تومنه  و از جعبه تقسیم تا خود مودم کابل روکار بکشی ، اینجور میتونی بهترین کیفیت خط رو دریافت کنی و برای افزایش سرعت آپلود هم به مشکلی بر نمیخوری

لینک به دیدگاه

دوستان من ftth شرکت معزم مخابرات دارم 

شهرستان هستم

با یه روتر میکروتیک وصل میشدم که سرعت خوب بود 

ولی NAT بسته میداد و به اصطلاح Open نبود تو بازی حتی برای دانلود آپدیت آنتی ویروس 

حالا به جاش یه روتر قدیمی لینک سیس 3500 گذاشتم 

نت باز میده 

ولی 

سرعت کم کم میره بالا که احتمالا به خاطره قدیمی بودن این مودم / روتره 

کاری میشه کرد یا همین جوری باید بسازم ؟ 

یه مشگل دیگه 

پیمان کار شهرستان ما خیلی ادا داره 

میخواستم زنگ بزنم بیان ، ببینند همه کانشکن های ما تا FAT سبز UPC هست ؟

یا اگر آبی APC باشه توکانکشن ناثیر نداره ؟؟

و کلا شهرستان ما داغون هست ؟

آیا 

آیا کسی بوده کانکشن های سبز گذاشته باشه به جای آبی و اینترنت ش بهتر شده باشه ؟؟

لطفا اگر میدانید راهنمایی کنید 

مننان 

لینک به دیدگاه

سلام

از بیرون منزل سیم مستقیم کشیدم تا مودم بازم Data Rate نهایت حدود 2600 هست. چنین مشکلی قابل رفع هست؟

سرویس 8 مگ مخابرات هست.

ویرایش شده توسط Ali_14
لینک به دیدگاه

دوستان سرویس کاهش پینگ رو از کجا و چطور باید تهیه کنم؟

ispمخابرات هست 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Majid.s گفته است:

دوستان سرویس کاهش پینگ رو از کجا و چطور باید تهیه کنم؟

ispمخابرات هست 

برا بهتر شدن اینترنت مخابرات تنها راه حل اینه که کشورتونو عوض کنید!

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ در ۰۵:۴۶، Ali_۱۴ گفته است:

سلام

از بیرون منزل سیم مستقیم کشیدم تا مودم بازم Data Rate نهایت حدود 2600 هست. چنین مشکلی قابل رفع هست؟

سرویس 8 مگ مخابرات هست.

من اطلاعات تخصصی راجبه این اصطلاحی که فرمودین ندارم.اما تجربه شخصیم رو خواستم باهتون در میون بزارم.من هم دقیقا کاری که شما فرمودین کردم.۲۰متر بهترین کابل مخابراتی رو با هزینه شخصی خودم خریداری و مستقیم از جعبه سر کوچه کشیدم به پشت مودم! بهترین و گرونترین مودم رو گرفتم.فکر میکنید ذره ای تغییر کرد؟ خیر.صبح ها کیفیت یه جوره شبها یه جور دیگه! اینترنت مشکل پایه ای داره عزیز تو این مملکت! با این چیزها هم رفع بشو نیست! 

لینک به دیدگاه

۶ دقیقه قبل، Rorschach گفته است:

اینترنت مخابرات برای بازی انلاین مناسبه یا خیر؟

درود

خیر مناسب نیس ( اغلب مناطق مخابرات از پروفایل گیمینگ پشتیبانی نمیکنه )

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ در 23:46، mohamad alim گفته است:

یه سیم تلفن دو رشتهای 0.6مسی گرفتم  از ورودی کابل مخابرات رو کار مستقیم تا مودم اوردم  سرعت 1مگ شد  بعد تو کار اوردم از کنار سیمهای برق تا پارکینگ بعد از اون از داخل داکتای دزدگیر اوردم پای تلفن و و یه اسپیلیتر گزاشتم و وصل کردم به مودم سرعت همون 1 مگ بود تفاوت سرعتی نبود بین رو کار مستقیم و کنار سیمهای برق  ولی از 300 400 کیلو امد رو 1 مگ بعد چند سال🥶 فکر کنم داخل ساختمون سیمها زیادی تیکه شده بودن یا جایی اتصالی کوچیک داشته🤔 الان دو سه روزه مشکلی ندارم ولی روزی سه چهار بار چند ثانیه قطعی دارم و بین الملل رو سرعتش رو کم کردن

ویرایش شده توسط koorosh kabir
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

تعرفه های جدید مخابرات قیمتش حدودا ۲ برابر شده

ترافیک داخلی قبلا ۱/۴ حساب میشد الان شده ۱/۲

سرعتشم که به شدت محدود کردن 

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

دوستانی که فیبر دارند آیا سرعت دانلود از خارج شما هم محدود شده؟

لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، Black Boy گفته است:

خیر حدود 300 دانلود و 200 آپلود با سرور آلمان

لینک به دیدگاه

همراه اول که کلا نابود شده یه سال اختلالات فراوان با استیم سرعت زیر 10 مگ ، پینگ ساعت ده به بعد میشه 250🙄

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۱/۱۷ در ۱۹:۵۱، Black Boy گفته است:

سرعت ماکه عجیب شده

یه لحظه میره تا ۶۰۰ ولی یه دفعه زیر ۵ کلا معلوم نیست دارن چیکار میکنن

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

با سلام 

سوالی داشتم،میخواستم بدونم خود مخابرات فیبرکشی از در خونه تا داخل منزل انجام میده؟بعد هزینش چقدر میشه؟

لینک به دیدگاه

دوستان خط من بیت استریم و طبق توضیحات گوگل باید بتونم از isp های دیگه سرویس بگیرم اما هیچ isp دیگه ای رو غیر مخابرات لعنتی پشتیبانی نمیکنه!!!

کیفیت خط هم عالیه

چیکار کنم؟؟؟

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
10 ساعت قبل، M.Data گفته است:

اینم از وضعیت سرعت اینترنت مخابرات

Capture123.JPG

مگه چقدر تا مرکز فاصله دارین؟

مخابرات روی خط فیبر نوری

image.thumb.png.e1cf404d2fdeaaf21b4ae30175099a6d.png

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، erfanvk گفته است:

مگه چقدر تا مرکز فاصله دارین؟

مخابرات روی خط فیبر نوری

image.thumb.png.e1cf404d2fdeaaf21b4ae30175099a6d.png

فاصله شاید در حد 5 کیلومتر باشه، خطوط ما فیبرنوری هست ولی وقتی که میخوایم فیبر بگیریم میگن تجهیزاتش رو نداریم و vdsl هم نمیدن و از adsl مخابرات استفاده می کنیم، جالب اینه که هیچ شرکتی دیگه ای هم روی این خطها سرویس نمیده و چند وقت پیش آسیاتک گفتن که امکان سرویس دهی روی این خطها رو دارن و ما درخواست دادیم ولی گفتن مخابرات به ما پورت نمیده و از روی مجبوری همین نت مزخرف رو استفاده می کنم، نمیدونم اگر شکایت کنم جواب میدن یا نه

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، M.Data گفته است:

فاصله شاید در حد 5 کیلومتر باشه، خطوط ما فیبرنوری هست ولی وقتی که میخوایم فیبر بگیریم میگن تجهیزاتش رو نداریم و vdsl هم نمیدن و از adsl مخابرات استفاده می کنیم، جالب اینه که هیچ شرکتی دیگه ای هم روی این خطها سرویس نمیده و چند وقت پیش آسیاتک گفتن که امکان سرویس دهی روی این خطها رو دارن و ما درخواست دادیم ولی گفتن مخابرات به ما پورت نمیده و از روی مجبوری همین نت مزخرف رو استفاده می کنم، نمیدونم اگر شکایت کنم جواب میدن یا نه

این کارو مخابرات داره توی شهر های مختلف انجام میده کاملا خلاف هست و قابل پیگیری حتی بعضی وقتا چند تا شرکت ارائه دهنده جعلی که بازم مال مخابرات همون شهر هستن میان ارائه میدن که مثلا دور زده باشن انحصار رو ولی به شدت زیر بار این مسئله که میگن فقط باید از مخابرات سرویس بگیرید نرید ، نمیذارن شرکتای دیگه بیان تجهیزاتشون رو سر اون خطوط نصب کنن و خودشون میخوان adsl ارائه بدن ، میشه از طریق قانونی پیگیریش کرد که ارزششو نداره برید سراغ یه وایرلسی چیزی

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۳/۱۸ در 11:56، M.Data گفته است:

برای من هم همینطوره فقط adsl روش میدن همین الانم زنگ اسیاتک بزنم میگه سرویس میدیم ولی بعد چند روز میگن مخابرات اجازه نداد

من با 195 کلی پیگیری کردم برای این کارشون گفتن نمیخوای همینم جمع اوری کنیم برات تهش هیچی

23 ساعت قبل، Sam-j گفته است:

این کارو مخابرات داره توی شهر های مختلف انجام میده کاملا خلاف هست و قابل پیگیری حتی بعضی وقتا چند تا شرکت ارائه دهنده جعلی که بازم مال مخابرات همون شهر هستن میان ارائه میدن که مثلا دور زده باشن انحصار رو ولی به شدت زیر بار این مسئله که میگن فقط باید از مخابرات سرویس بگیرید نرید ، نمیذارن شرکتای دیگه بیان تجهیزاتشون رو سر اون خطوط نصب کنن و خودشون میخوان adsl ارائه بدن ، میشه از طریق قانونی پیگیریش کرد که ارزششو نداره برید سراغ یه وایرلسی چیزی

چطوری میشه پیگیری کرد من با 195 به نتیجه نرسیدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...