رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اسپم دوست داری ؟

یعنی من بالا پست هایی که دادم به پوست خیار میفروختم چیزی گیرم میومد :| جهت اطلاع تو اسیا اینترنت ماهو99اره ای فقط تا 12 مگ رومیتونه بگیره تو سایت های ارایه کننده سرویس میتونید مشاهده کنید تازه اروپاشم با بدبختی 60 مگ میگیره -- سیم تلفن هم 10 مگ با کلی بد بختی

ایشون 300 مگ دارند :| vps اینارو من کاری ندارم نمیدونم ایشون چی داره ولی ما که پهنای باند میخریم بهمون وایرلس میدن جهت اطلاع گفتم البته بد متوجه نشید منظورمو

300 چیه دادا .. چرا میزنی توی سر سرعت .. توی اون عکس قط یک کانکشن بوده ... اونم 520 نه 300 .. سوادتون کجا رفته

65x8=520

تا 1000 هم جا داریم .. ولی خب سعی میکنیم تا ته فشار نیاریم . بالاخره هر چیزی رو تا ته فشار بیاریم .. خراب میشه

ویرایش شده توسط Choughour
لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

سلام

رعایت احترام هم رو داشته باشین :-w :-w :-w

و الا ناچاراً برخورد خواهد شد

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

9408-21t1641.jpg

معاون شرکت مخابرات ایران گفت: تا زمان تامین منابع مالی، فروش اینترنت ADSL در ۶ استان به متقاضیان متوقف شده است.

داوود زارعیان در گفتگو با مهر، در مورد اعلام شرکت ارتباطات زیرساخت مبنی بر عدم فروش پهنای باند اینترنت به شرکت مخابرات ایران به دلیل بدهی، اظهار داشت: شرکت مخابرات ایران به دلیل محدودیتها، با کاهش منابع مالی مواجه شده است و به همین دلیل، برخی شرکتهای مخابراتی با کمبود اعتبار و درآمد رو به رو هستند.

وی با بیان اینکه به دلیل عدم پرداخت بدهی از سوی ۸ شرکت مخابرات استانی به شرکت ارتباطات زیرساخت، این شرکت نسبت به توقف فروش پهنای باند اینترنت اقدام کرده است ادامه داد: با مذاکرات صورت گرفته هم اکنون مشکل دو استان همدان و مازندران رفع شده است و ۶ استان باقی مانده نیز در صدد تامین منابع مالی هستند.

زارعیان رقم بدهی شرکتهای مخابرات استانی به زیرساخت را اعلام نکرد و گفت: تا زمان تامین منابع، شرکت مخابرات ایران از فروش سرویس ADSL در استانهای مورد نظر خودداری می کند تا اختلالی در سرویس مشترکان فعلی پیش نیاید.

معاون شرکت مخابرات ایران با تاکید بر اینکه اعمال محدودیت در ارائه پهنای باند اینترنت به مخابرات، تاثیری بر سرویس دریافتی مشترکان فعلی این شرکت نخواهد داشت اضافه کرد: ارتباط مشترکان فعلی ADSL در این استانها قطع نشده و یا از کیفیت آن کاسته نخواهد شد.

وی با اشاره به اینکه مخابرات مبلغ ۱۳۰۰ میلیارد تومان لاصولی از مشترکان تجاری و خانگی خود دارد خاطرنشان کرد: در صورت تعامل دولت با شرکت مخابرات ایران، بسیاری از مشکلات بدهی این شرکت، مرتفع خواهد شد.

زارعیان تاکید کرد: کاهش تعرفه های شرکت مخابرات ایران از سال ۹۳ تاکنون باعث کاهش درآمد این شرکت شده و این موضوع مشکلات بسیاری از جمله عدم توانایی در تامین منابع را برای مخابرات به همراه داشته است.

به گزارش مهر، مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت روز گذشته اعلام کرد: فروش پهنای باند اینترنت به شرکتهای مخابراتی در ۶ استان به دلیل بدهی و عدم توجه به اخطار شرکت زیرساخت، متوقف شده است.

اختلاف بر سر بدهی های شرکت مخابرات ایران به شرکت ارتباطات زیرساخت، چند ماهی است که محل مناقشه این دو شرکت است و پیش از این نیز در مردادماه امسال زیرساخت اعلام کرده بود که به دلیل بی‌توجهی مخابرات به تذکرات شرکت زیرساخت مبنی‌ بر پرداخت بدهی خود، ارتباط مشترکان مخابرات برای اینترنت و مکالمات بین الملل  را در ۹ استان قطع می‌کند که این موضوع در آن زمان و با برگزاری جلساتی میان دو شرکت، اجرا نشد.

لینک به دیدگاه

با قیمت بالا اینترنت ذغالی میفروشن منابع ته کشیده حالا اگه با قیمت واقعی بفروشن لابد ورشکست میشن :angry:

لینک به دیدگاه

با قیمت بالا اینترنت ذغالی میفروشن منابع ته کشیده حالا اگه با قیمت واقعی بفروشن لابد ورشکست میشن :angry:

=))  =))  =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با عرض سلام.

دوستان من چند ماهه که قصد تعویض ISP رو دارم . اما ظاهراً ترافیک در مخابرات منطقه کاشانی زیاده بنابر این هنوز موفق نشدم که اینترنت رو عوض کنم. طی تماس هایی که در چند ماه اخیر داشتم : شرکت پیشگامان که حتی حاضر نیست منو در لیست انتظار قرار بده می گه اون منطقه اصلاً پورت خالی نیستش. آسیاتک گفت یک ماه دیگه تماس بگیر ببینیم چه میشه کرد... شاتل هم اعلام کرد معلوم نیست شاید تا یک سال دیگه هم نتونیم به شما اینترنت بدیم.بجاش بیا وایرلس P2P برات نصب کنیم! که هم هزینه نصبش گرونه و هم مشکلات خاص خودشو داره و مورد نظر من نیستش. من ADSL می خوام

*** در حالیکه من فقط 2 هفته فرصت دارم وضعیت اینترنتم رو مشخص کنم بعدش از اون دوره تموم میشه! ***

حالا من دو تا سوال دارم. ممنون می شم دوستان مطلع پاسخ بدن :

1- ساکنین منطقه 5 که در یکی دو ماه اخیر اینترنت گرفتن از کدوم ISP دریافت کردن و چه روشی ب کار گرفتن که مثمر ثمر بوده؟!

2- همه شرکت هایی که تماس گرفتم اعلام می کنن که منطقه شما پورت خالی نداره! خوب وقتی که 2 هقته دیگه دوره ام تموم بشه و من از شرکت فعلی درخواست جمع آوری کنم مگه پورت خودم خالی نمی شه؟ خوب روی پورت فعلی خودم اینترنت بدن!!؟

@};-  @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

روی پورت خالی خودتون که نمیتونه یه شرکت دیگه بیاد به شما اینترنت ارائه کنه، ( هر شرکتی تجهیزات خاص خودش رو داره و پورتهاش مربوط به خودش میشه و نه شرکت دیگه ) پورتت رو سفت بچسب که همینم از دست بدی یکی دیگه بگیره دیگه از اینترن خبری نیست اینجور که شما میگی.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من خودم سمت جنت آبادم. 2 سالی هست از مخابرات استفاده می کنم. درسته شاید در ماه یکی دو روز رو مخ بره ولی به خاطر پینگ پایین برا گیم و نا محدود بودنش راضیم. یکی از دوستان هم از پارس آنلاین سرویس گرفنه که اونم فوق العادس ! از مخابرات که خیلی بهتر بود...

ویرایش شده توسط Arsham.1987
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

روی پورت خالی خودتون که نمیتونه یه شرکت دیگه بیاد به شما اینترنت ارائه کنه، ( هر شرکتی تجهیزات خاص خودش رو داره و پورتهاش مربوط به خودش میشه و نه شرکت دیگه ) پورتت رو سفت بچسب که همینم از دست بدی یکی دیگه بگیره دیگه از اینترن خبری نیست اینجور که شما میگی.

مگه پورت رو از مخابرات نمی گیرن؟ چون به من گفتن 48 ساعت صبر کنید تا از مخابرات منطقه تون استعلام بگیریم! پس نباید فرقی کنه. همین شاتل اولش گفت منطقه شما فقط می تونیم طرح VIP نامحدود 512 و 1 و 2 بدیم. ثبت نام اینترنتی کنید تا باهاتون تماس بگیریم. گفتم باشه ثبت نام کردم بعد از 48 ساعت تماس گرفتن که نه نمی شه فقط وایرلس P2P می تونیم بدیم!

متاسفانه هیچ جوره نمی تونم با ISP فعلی کنار بیام. دقیقاً یک هفته بعد از اینکه حدود 1 تومن هزینه اینترنت یکساله شد منو در لیست سیاه دانلود شبانه وارد کردند, ترافیک دزدی , پینگ فاجعه , قطعی زیاد و ...

دوست عزیز من خودم سمت جنت آبادم. 2 سالی هست از مخابرات استفاده می کنم. درسته شاید در ماه یکی دو روز رو مخ بره ولی به خاطر پینگ پایین برا گیم و نا محدود بودنش راضیم. یکی از دوستان هم از پارس آنلاین سرویس گرفنه که اونم فوق العادس ! از مخابرات که خیلی بهتر بود...

صحبت بنده برای دو سال پیش نیستش. اون موقع انقدر ترافیک سنگین نبود. همین چند ماهِ اخیر رو می گم که هر جا زنگ می زنم جواب رد می دن

لینک به دیدگاه

اون پارس آنلاینی که گفتم بهتون مال تقریبا 20 روز پیشه ! هم از لحاظ پینگ هم دانلود یه سرو گردن بالاتر از اون چیزی که من فکر می کردم بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اون پارس آنلاینی که گفتم بهتون مال تقریبا 20 روز پیشه ! هم از لحاظ پینگ هم دانلود یه سرو گردن بالاتر از اون چیزی که من فکر می کردم بود

پارس آنلاین دانلود شبانه رایگان نداره . 1/3 قیمته برای کسی که شب تا صبح مثلاً 2 تا فیلم بخواد دانلود کنه شاید مقرون به صرفه باشه برای من که دانلودم زیاده نه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان با پارس آنلاین هم تماس گرفتم گفتن فعلاً در این منطقه سرویس دهی ندارن. فن آوا هم همینطور . صبا نت هم گفت شما ثبت نام کنید مبلغش هم واریز کنید تا وارد لیست انتظار بشید و حدوداً 2 ماه دیگه باهاتون تماس بگیریم ^_^ ببینیم چه میشه! یعنی تا این حد ...

نظری راهکاری فوت و فنی چیزی به ذهنتون می رسه؟!

لینک به دیدگاه

مجید جان سلام.

با صبا نت صحبت کردین ؟

من نامحدود داشتم خوب بود.

منتها قراره سیاست گذاری جدید داشته باشن واسه همین فعلا نامحدود رو جمع کرده.

البته قرار بود امروز جواب بده که هنوز نداده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مجید جان سلام.

با صبا نت صحبت کردین ؟

من نامحدود داشتم خوب بود.

منتها قراره سیاست گذاری جدید داشته باشن واسه همین فعلا نامحدود رو جمع کرده.

البته قرار بود امروز جواب بده که هنوز نداده.

سلام و عرض ادب

بله صبا هم گفتش حداقل یک ماه و حتی شاید تا عید طول بکشه تا پورت خالی در منطقه تامین کنن. البته به من گفت شما روی 2 ماه اینا حساب کن

البته امروز از طریق یکی از دوستان مطلع شدم که این فیلمشونه و پورت خالی هم دارند اما به هر کسی نمی دن و برای از ما بهترونه...

لینک به دیدگاه

درود... دوستان بعد از اتمام قرارداد آسیاتک با مخابرات خوزستان در حوزه کافوهای نوری الان دوهفته ای میشه که ما رو منتقل کردن به مخابرات .من طرح 60 گیگ در 6 ماه با سرعت 512 اسیاتک داشتم که  الان 10 روزه منتقل شده به مخابرات  : رایگان شبانه نابود شده  و سرعت دانلود از حدود 700 تا 950 به زیر 250 (در بهترین شرایط) رسیده و از همه بدتر توی این 10 روز 5 روز کاملا قطع بوده و 5 روز دیگه به صورت رندوم قطعی زیاد داشته  البته شانسی که اوردم اینه که فقط 4 گیگ از حجم باقی مونده حالا به نظرتون چکار کنم ؟  منطقه ما از شرکت های معتبر فقط اسیاتک خدمات میداد که الان رفته و فقط مخابرات  :angry:  مونده .وایمکس ایرانسل هم فقط 3g اونم فضای بیرونی پوشش میده.

لینک به دیدگاه

برو ساختن بمب رو یاد بگیر و بعد ساختمون مخابرات رو تو شهرتون بیار پایین با همه آدمای توش 

این کار کشتن حساب نمیشه  تو فقط اونهارو به اونچه لیاقتشون بوده رسوندی

ویرایش شده توسط micpet
لینک به دیدگاه

من خودم  اینترنت وایرلس دارم  اهواز هستم  سرعت داونلودم  چه ساعات رایگان چه غیر رایگان 600  بوده  الان مدتی شده که  شدیدا اینترنت اختلال داره و  سایت های خارجی  خیلی کند باز میشه و سرعت داونلود از سرور های خارج حدود 200 هست و سرورهای ایرانی سرعتم همون نرمال 600 هست

هنوز زنگ نزدم به پشتیبانی isp  ، به گمونم کار هایی دارن انجام میدن که موجب اختلال شده

لینک به دیدگاه

برو ساختن بمب رو یاد بگیر و بعد ساختمون مخابرات رو تو شهرتون بیار پایین با همه آدمای توش 

این کار کشتن حساب نمیشه  تو فقط اونهارو به اونچه لیاقتشون بوده رسوندی

بعضی از مشترک های اسیاتک  برای سرعت پایین و قطعی زیاد و نداشتن شبانه رایگان به 2020 زنگ زدن و جواب شنیدن که شما باید سرویس جدید از مخابرات تهیه کنین( برده داری مخابرات)

من خودم  اینترنت وایرلس دارم  اهواز هستم  سرعت داونلودم  چه ساعات رایگان چه غیر رایگان 600  بوده  الان مدتی شده که  شدیدا اینترنت اختلال داره و  سایت های خارجی  خیلی کند باز میشه و سرعت داونلود از سرور های خارج حدود 200 هست و سرورهای ایرانی سرعتم همون نرمال 600 هست

هنوز زنگ نزدم به پشتیبانی isp  ، به گمونم کار هایی دارن انجام میدن که موجب اختلال شده

وایرلس رو نمیدونم ولی ADSL  از مرداد به این طرف پهنای باند نصف شده . قبل از مرداد من با اسیاتک 512 سرعت دانلود بین 950 تا 1.1 مگ بود ولی از مرداد حدود 700  شد

لینک به دیدگاه

درکت میکنم، برای من هم همین وضعه، مخابرات اجازه نمی ده من از هیچ شرکت دیگه ای روی خطم استفاده کنم!  :-?  جالبیش اینکه خطی که قبلا داشتم و نزدیک 15 سال استفاده می کردم و با اون از همه شرکت ها می تونستم سرویس بگیرم رو خودشون و بدون اطلاع من واگذار کردن به یک فرد دیگه؟!!! =)) =)) =))  خدا ازشون نگذره! هر چیزی که بگی برازندشون هست.

لینک به دیدگاه

سیاست کثیفی دارن  

خوشا  ب حال حکمرانانی که مردمانشان فکر نمیکنند . . .

لینک به دیدگاه

باید به سازمان تنظیم مقررات شکایت کنین...اگه تعداد زیاد باشه بالاخره شاید یه تکونی به خودشون دادن و کم فروشی رو کنار گذاشتن.اینترنت اول ایران که دست خود مخابرات هست هر روز بدتر از دیروز :big hug:.

لینک به دیدگاه

من بوشهر هستم و همین وضعیت هم اینجا هست! 

قبلا سرعت خوب بود اما پینگ بالای 250 بود اما الان پیج به زور بالا میاد و پینگ زیر 150 هست!

سرعت دانلود که فاجعه هست

خط تلفن ما فیبر نوری هست و تنها شرکتی که خدمات میده فقط مخابرات هست

ویرایش شده توسط archtc
لینک به دیدگاه

شماره تنظیم مقررات(که البته حتما خودشون میدونن چه خبره و متاسفانه دست خیلی از از ارگانها ی بزرگ دستشون تو دست ناظرینشون هست و توجیه میکنن همدیگه رو) بگمونم 195 باشه...زنگ بزنید یا تو سایتشون شکایت کنید اگه شکایات زیاد باشه بنظرم بی اثر نباشه.

لینک به دیدگاه

من بوشهر هستم و همین وضعیت هم اینجا هست! 

قبلا سرعت خوب بود اما پینگ بالای 250 بود اما الان پیج به زور بالا میاد و پینگ زیر 150 هست!

سرعت دانلود که فاجعه هست

خط تلفن ما فیبر نوری هست و تنها شرکتی که خدمات میده فقط مخابرات هست

یان فیبر نوری هم بازیشونه، من همون کابل مسی خودمو میخوام ! :( مردشوره هر چی فیبرنوری رو ببرن! که سرعتش از کابل مسی هم کمتره!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...