رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

خود منم دارم از این موضوع رنج میبرم. به اسم کافونور شدن منو بردن سمت مخابرات و هی میگن خط شما رو وصل کردیم میگم وصل نیست میگه نه وصله . تا الان که اینجوره دیگه بعدشو خدا به خیر بگذرونه

Sent from my Galaxy Nexus

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

وزير گفته تا اخر سال 94 و اوايل 95 , سرعتي که ميرسه دست کاربر دو برابر ميشه. اگه يک کيلوبايت به اين زوديا بيشتر شد :D

لینک به دیدگاه

دوستان نمیدونم میدونید یا نه.

توی قانون اساسی کشور گفته شده مردم عادی حق استفاده از اینترنت بالای 64 بیت را ندارند بجز ادارات و ... موارد خاص!!!

خودم نخوندم ولی از مسئولین در TV‏ شنیدم.

توی شهر شما رو نمیدونم ولی در شهر ما نت مخابرات 128 بیت با 2 مگابیت سرعتش تفاوتی نداره، فقط گرونتره!!!

یعنی Gt ‎210 رنگ میکنند جای Titan X‏ میدن!

ویرایش شده توسط ایمان شادکام
لینک به دیدگاه

دوستان نمیدونم میدونید یا نه.

توی قانون اساسی کشور گفته شده مردم عادی حق استفاده از اینترنت بالای 64 کیلوبایت را ندارند بجز ادارات و ... موارد خاص!!!

خودم نخوندم ولی از مسئولین در TV‏ شنیدم.

توی شهر شما رو نمیدونم ولی در ما نت مخابرات 128 کیلوبایت با 2 مگابایت سرعتش تفاوتی نداره، فقط گرونتره!!!

یعنی Gt ‎210 رنگ میکنند جای Titan X‏ میدن!

درود 

پهنای باند با واحد بیت در ثانیه یا Bit Per Second که به اختصار bps گفته می‌شود ، اندازه گیری می‌شود. بیت کوچکترین واحد اندازه گیری اطلاعات است. مقدار یک بیت بر اساس ساختار کاری کامپیوتر یا می‌تواند صفر باشد و یا یک باشد. هر 8 تا بیت هم میشه 1 بایت...

به نظر من بهتره با یکی که تو زیر ساخت هست صحبت بشه تا اینکه یوزرها بخوان قضیه رو سیا*سی کنن...

ویرایش شده توسط armaniii
لینک به دیدگاه

درود

پهنای باند با واحد بیت در ثانیه یا Bit Per Second که به اختصار bps گفته می‌شود ، اندازه گیری می‌شود. بیت کوچکترین واحد اندازه گیری اطلاعات است. مقدار یک بیت بر اساس ساختار کاری کامپیوتر یا می‌تواند صفر باشد و یا یک باشد. هر 8 تا بیت هم میشه 1 بایت...

به نظر من بهتره با یکی که تو زیر ساخت هست صحبت بشه تا اینکه یوزرها بخوان قضیه رو سیاسی کنن...

بله اشتباه نوشتم بودم. ( حواسم نبود آخه 18 ساعتی میشه که نخوابیدم! )

اسم " سیا*سی " رو نیار که تاپیک قفل و یا .... میشه. :D

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

خدا کنه... ما که بخیل نیستیم :D

فعلا تقدیم اقا ایمان @};-  تا ببینیم چی میشه :D

لینک به دیدگاه

خدا کنه... ما که بخیل نیستیم :D

فعلا تقدیم اقا ایمان @};- تا ببینیم چی میشه :D

به به آقا مجید گل گلاب.

داداش فدایی داری. :D

انسان به امید زندست، ببینیم چی پیش میاد.

موفق باشی عزیز.

لینک به دیدگاه

خط خونه ما که فیبر نوریه و چون فیبر نوریه فقط از مخابرات باید اینترنت بگیریم اینترنت مخابرات هم که افتضاحه هم از لحاظ کیفیت هم از لحاظ قیمت
چند بار رفتم تقاضا خط مسی دادم گفتن نمیدیم
این طرح برای اینه همه مجبور بشن از مخابرات اینترنت بگیرن

لینک به دیدگاه

نه شیر شتر می خواییم ، نه دیدار عرب ...........................

(می سوزیم می سازیم  :crying:  :crying:  :crying: )

لینک به دیدگاه

می بخشید اینجا پست میدم. جدیدا مشکلی پیش اومده واسه ق-ند-ش-ک-ن ها؟

لطفا یه ق-ند-ش-ک-ن خوب معرفی کنید بهم در پیغام خصوصی. 

لینک به دیدگاه

خط ما هم فیبره نوریه ولی اوایل که سرعت خیلی پایین بود میگفتن تجهیزات نداریم حالا که سرعتش خوب شده شبانه رایگان رو به کل برداشتن. هیچ شرکتی هم به غیر از مخابرات نت نمیده.

لینک به دیدگاه

فیبر نوری خیلی سرعت رو میره بالا و باید بیان داخل ساختمان ها فیبر نوری جدا برای اینترنت بکشن

خیلی سخت ولی بشه به نفع همچون هست

لینک به دیدگاه

اینترنت مخابرات خیلی مسخرس مثل لباس فروشی میمونه تو هر شهر طرح‌هاش و قیمتاش فرق میکنه. انگار که دارن به ملت ماست میفروشن تو هر شهر 100 تا نمایندگی فروش داره، 4 تا ... گذاشتن پشتیبان فقط میگن مودمو خاموش و روشن کن :laughing:

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

از این حرفا زیاد شنیدیم سر همین فیبر نوری چقدر باید د.ز.د.ی و ا.خ.ت.ل.ا.س کنند و 20 سالی هم طولش می دن آخرش هیچی به هیچی

لینک به دیدگاه

وقتی از این پهنای باندی که داریم بیشتر بهمون نمیدن اگر هم بدر قیمت خون پدرشونه چه فایده ای داره

فعلا که چند وقته سرعت رو داغون کردن(1/4 شده)فقط مال من نه

مال کل شهرمون اینطوری شده.نمیدونم شهرای دیگه چجوریه

احتمالا چند وقت دیگه یکم سرعتو زیاد میکنن

مام میگیم wow عجب سرعتی :laughing:

همه جایی دوست من

تجربه زندگی تو ایران نشون میده قبل و بعد از هر انتخاباتی یه لنگر هست که روی کابل اینترنت بیوفته :wacko:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جیبمون رو نزنن خیرشون پیشکش! اینترنت 10 مگ گرفتم سرعت دانلودم 500 کیلوبایته تا 70 کیلوبایت هم کاهش سرعت داره. زنگ زدم ISP می گم قبلاً از خودتون 2 مگ گرفته بودم سرعت دانلودم 1.4 مگ بود الان 10 مگ دارم سرعتم نصف شده. میگه 10 مگی که ما میدیم از نوع 4 مگه!  :laughing: گفتم چه 4 مگی که نصف 2 مگ سرعت داره نه 2 برابر!!!!؟؟ میگه گزارش تخلف شما رو همین الان می زنم 2 مگی که شما داشتی باید با سرعت 200 کیلوبایت دانلود می کرده حتماً درستکاری کردی سرعت 1.4 شده بوده الان هم نباید با 500 دانلود کنی سرعت 10 مگ ما 400 کیلوبایته نه بیشتر! درخواست مانیتورینگ می دیم باهاتون برخورد می شه =))

فیبر نوری!!؟ قطعاً اگه مشکلات ملت رو بیشتر نکنه دردی رو هم قرار نیست دوا کنه

لینک به دیدگاه

اینترنت مخابرات خیلی مسخرس مثل لباس فروشی میمونه تو هر شهر طرح‌هاش و قیمتاش فرق میکنه. انگار که دارن به ملت ماست میفروشن تو هر شهر 100 تا نمایندگی فروش داره، 4 تا ... گذاشتن پشتیبان فقط میگن مودمو خاموش و روشن کن از  :laughing:

از پشتیبانی مخابرات گفتی یاد یه خاطره گفتم

قبلا که مخابرات داشتم , اخرین باری که زنگ زدم پشتیبانی گفتم پینگم نوسان داره میشه بررسی کنید مشکل از کجاست

چند باری هم باهاشون تماس داشتم , می دونستم چرت تحویل میدن

بهم گفتم نزدیک موردم سیم برق هست , گفتم  نه , گفت سیم از زیر فرش رد نشده ( اینو به همه می گن تو استان اردبیل ) , سیم کشی تلفن تون از کنار لوله اب نگذشته و امثال این سوال ها

زدم به سیم اخر , گفتم خانوم محترم , مودم از سقف اویزونه و مستقیم از بیرون براش سیم کشی کردم

گفت سرعت قراردادی تون چنده و با چه سرعتی دانلود می کنید

گفتم 512 نامحدود و با 64 دانلود می کتم , گفتن سرعت چقدر پایین میاد , گفتم سرعتم خوبه تقریبا همیشه 64 فکیسه

با به لحن عصبانی گفت , اقای محترم شما که گفتی سرعتم نوسان داره  :eek:  

عذر خواهی کردم و فردای اون روز به شاتل پیوستم  :D

ویرایش شده توسط Raizex
لینک به دیدگاه

از پشتیبانی مخابرات گفتی یاد یه خاطره گفتم

قبلا که مخابرات داشتم , اخرین باری که زنگ زدم پشتیبانی گفتم پینگم نوسان داره میشه بررسی کنید مشکل از کجاست

چند باری هم باهاشون تماس داشتم , می دونستم چرت تحویل میدن

بهم گفتم نزدیک موردم سیم برق هست , گفتم نه , گفت سیم از زیر فرش رد نشده ( اینو به همه می گن تو استان اردبیل ) , سیم کشی تلفن تون از کنار لوله اب نگذشته و امثال این سوال ها

زدم به سیم اخر , گفتم خانوم محترم , مودم از سقف اویزونه و مستقیم از بیرون براش سیم کشی کردم

گفت سرعت قراردادی تون چنده و با چه سرعتی دانلود می کنید

گفتم 512 نامحدود و با 64 دانلود می کتم , گفتن سرعت چقدر پایین میاد , گفتم سرعتم خوبه تقریبا همیشه 64 فکیسه

با به لحن عصبانی گفت , اقای محترم شما که گفتی سرعتم نوسان داره :eek:

عذر خواهی کردم و فردای اون روز به شاتل پیوستم :D

یک دفعه شیراز بودم خونه ی مادربزرگم اینترنت قطع شد

زنگ زدم پارس آنلاین گفت خطوط اینترنتی که میگیریم از توی دریا رد میشه و الان یه چیزی بهش خورده قطع شده

واقعا اینا که خوبن مخابرات رو بگو حتی یه پینگ هم طرف نمیدونه چی هست خخخ

ولی خدا خیر شاتل و پارس آنلاین بده یک دفعه مبین نت داشتم خخخ زنگ زدم میگم سرعت من خیلی اومده پایین و هی قطع و وصل میشه گفت: گیمر هستی؟ گفتم آره گفت برای همین هست که نت شما اینطوری شده تازه باید قطع میشده( اوایل مبین نت بود)

یعنی اون موقع میخواستم هرچی از دهنم در میاد بگم

ولی خدا رو شکر از پارس آنلاین تهران راضی هستم خیلی خوب هم کارشناس هاش واقعا رسیدگی میکنن هم سرعتش خوب

ویرایش شده توسط Miladhelios
لینک به دیدگاه

برای کم شدن اضافی حجم زنگ زدم هایوب بعد هزار جور چرت و پرت بهش فهموندم اپدیت ویندوز بستست انتی ویروس هم ندارم

گفت du meter نصب کن ببین ایراد از کجاست

گفتم du meter نیازی نیست تب networking تسک منیجر بازه هیچ دیتایی رد و بدل نمیشه

باز دوباره تمام اون چیزایی رو که گفته بود دوباره گفت

بهش میگیم عزیز دلم اگه هر دیتایی از کامپوترت رد و بدل بشه تو تب networking نشون میده

باز میگه du meter نصب کن :-?

میگم برادر من کنتور اب خونتونو دیدی

من الان پا کنتور واستادم هیچی رد و بدل نمیشه

میگه شاید لوله های خونتون ترکیده =))

میگم با هوش اگه لوله ترکیده بود بلخره کنتور باید میچرخید دیگه

بعد یه ربع حرف زدن میدونید بهم چی گفت ؟

گفت من نمیدونم مشکل شما با نصب du meter چیه  :eek:  همون لحظه بود که گفتم چمع اوری کن

فقط میخام بدونید با چه کسایی طرف هستید

رفتن یه مشت ادم معمولی رو از وسط خیابون جم کردن چهارتا حرف رد گم کنی یادشون دادن گفتن بشینین تلفن مردومو جواب بدین !

لینک به دیدگاه

یادش بخیر زنگ زدم پشتیبانی مخابرات گفتن پورتتون پیدا نمیشه

لینک به دیدگاه

متوجه نشدم فیبر نوری بشه که دیگه کسی از شرکت های دیگه اشتراک اینترنت نگیره؟  :-?

یعنی کسی که الان شاتل مثلا هست فیبر نوریی بشه دیگه نمی تونه از شاتل نت بگیره ؟  :laughing:  :-?

اصلا این کار چه سودیی داره  برای مردم وقتی بقیه شرکت ها نمی تونن ازش استفاده کنن  :-?

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز یه بودجه ای قراره هاپولی بشه این وسط یعده بخورن ... وگرنه وقتی قرار نیست سرعت و کیفیت بهتر بشه فیبر نوری و دسته قوری و اینا برا چیشونه؟؟؟  :-?

الان منی که مخابرات میگه فیبر نوری داری با رفیقم که فیبر نوری نداره چه فرقی می کنیم که میان این خرج الکی رو تحمیل می کنن به دولت... چجورزی اون دنیا می خوان جواب بدن اینا !  :mad:

بقول دوستمون جیب مارو نزن فیبر نوری پیشکشت...!  :laughing:

لینک به دیدگاه

متوجه نشدم فیبر نوری بشه که دیگه کسی از شرکت های دیگه اشتراک اینترنت نگیره؟ :-?

یعنی کسی که الان شاتل مثلا هست فیبر نوریی بشه دیگه نمی تونه از شاتل نت بگیره ؟ :laughing: :-?

اصلا این کار چه سودیی داره برای مردم وقتی بقیه شرکت ها نمی تونن ازش استفاده کنن :-?

سلام نادر جان

اگه واقعا" نشه با فیبر نوری از دیگر شرکت های دیگه نت گرفت که خیلی هردمبیل میشه!!!

دوستانی که فیبر نوری دارند مطمعن هستن نمیشه از شرکت های دیگه نت گرفت؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام نادر جان

اگه واقعا" نشه با فیبر نوری از دیگر شرکت های دیگه نت گرفت که خیلی هردمبیل میشه!!!

فعلا نمیشه چون پرت های شرکت های دیگه قادر نیستید فیبر نوری پشتیبانی کنن ولی شرکت ها هم سریعا تا دو ماه آینده بروز رسانی میکنن پرت ها رو
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام نادر جان

فقط

آسیاتک و مخابرات رو فیبر نوری خدمات میدن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...