رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 14 دقیقه قبل، sisaco گفته است :

خدا وکیلی اسمه فیبره نوری رو نیار ادم میترکه از خنده :-) .

کربلایی سعید . بابا من به محض اینکه برم روی 10 مگابیت اینقدر قطعی زیاد میشه که نگو. چند روز دیگه هم که بارون بزنه من عکس میفرستم اوضاع رو ببین :-) . ولی خداییش پینگم با ایرانسل روی 50 هست. با دی اس ال روی 30. پینگه داخلیم

اینم بگم بهت بعضی وقتا قطعی از روبات خود ISP هست که کانیکشن PPPOE رو یه  لحظه دیسکانکت میکنه. بعضی مودم ها حساس نیستن زیر سیبیلی رد میکنن.

این کاریش نمیشه کرد. نمیخان بدن بهت! یعنی وقتی نامحدود باشید یک پروفایل برات تعریف میشه هیچ کاریش نمیشه کرد به جز اور رایت کردن سیستم. کسی نمیکنه برات.

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 2 دقیقه قبل، sisaco گفته است :

ای ولا حاج سعید. پس من برم زنگ بزنم اینا دهن مهنشونو صاف کنم به دادم برسن لااقل.

خ خ خ چی بگم والا. شرایط هیمنی که لینک دادی 10 مگ مشکلی نداره. حتی بالاتر. پروفایلت نامحدود باشه شک دارم اعمال کنن برات. بری روی پروفایل معمولی هر  چی خاستی میبندن برات.

پارس آنلاین که کارش همینه  G  LITE اصلا هم اهواز زنگ نزن مستقیم اپراتور تهران زنگ بزن تیکت برات بزنه. بازم میگم شک دارم خط رو بشتر 6 مگ برای نامحدود ببندن.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

اینم بگم بهت بعضی وقتا قطعی از روبات خود ISP هست که کانیکشن PPPOE رو یه  لحظه دیسکانکت میکنه. بعضی مودم ها حساس نیستن زیر سیبیلی رد میکنن.

این کاریش نمیشه کرد. نمیخان بدن بهت!? یعنی وقتی نامحدود باشید یک پروفایل برات تعریف میشه هیچ کاریش نمیشه کرد به جز اور رایت کردن سیستم. کسی نمیکنه برات.

نه بابا. از مخابرات 10 مگابیت می گرفتم. تا مدتی خوب بود. تمدید که میکردم. سرعت میرفت روی 2 مگ. با کلی زور درست میشد. ولی قطعی زیاد میشد. به شدت. فقطم میگفتن نویز نویز نوی نویز بی سوادا

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، sisaco گفته است :

نه بابا. از مخابرات 10 مگابیت می گرفتم. تا مدتی خوب بود. تمدید که میکردم. سرعت میرفت روی 2 مگ. با کلی زور درست میشد. ولی قطعی زیاد میشد. به شدت. فقطم میگفتن نویز نویز نوی نویز بی سوادا

ها ها ها منم همین مشکل رو داشتم ( چهار تا خط دارم من یکیش مخابرات 10 مگ بود) تا بالاخره  رفتم روی شاتل الان دارم شبی 21 گیگ دان میکنم.

مخابراتو مقایسه نکن با پارس آنلاین  اصلا. فرق میکنن دادا.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

ها ها ها منم همین مشکل رو داشتم ( چهار تا خط دارم من یکیش مخابرات 10 مگ بود) تا بالاخره  رفتم روی شاتل الان دارم شبی 21 گیگ دان میکنم.

مخابراتو مقایسه نکن با پارس آنلاین  اصلا. فرق میکنن دادا.

چه کنم. من توی سوسنگرد پزشکم. و چند روزو مجبورم اینجا باشم. :)) . سرباز وظیفه اما. دردسر داریم دیگه. مجبوری از مخابرات و یک اداره دولتی سرویس دارم. های وب هم هست روی 4 جی سرویس میده . ایرانسل هم هست. البته اینجا داره 4 مگابایت دانلود میده ایرانسل

لینک به دیدگاه

من فقط یک نظر دارم ، همین سرعتی که الان داریم را پایین نیارن ، بالا بردن سرعت پیش کشِ شِشان . در خارجک هر باجه تلفن عمومی wi-fi داره بعد اینجا ......

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1395/07/22, 12:37:08، Saman.Kh گفته است :

درود

دوست عزیز سامانه 195 فقط شما ثبت شکایت می کنید و مستندات خود تون رو می نویسید

خودشود در صورت لزوم با شما تماس می گیرند 

من خودم هم سر اینترنت مخابرات و هم سر پیامک تبلیغاتی شکایت کردم  واقعا مشکلم حل شد

توی سامانه 195.ir شکایت ثبت می کنی بقیه با خودشون

سلام خدمت شما 

دوست بزرگوارم 195 کاری نمیتونه بکنه چون اول باید بدونم این تصمیم دورهمی بوده یا از طرف وزیر صادر شده 

گاهی موقعه ها مدیران استانها دورهمی که دارن صبحانه نوش جان !! میکنن این تصمیمات رو میگیرن که باید جلوش وایستاد 

ولی اگر از طرف وزیر دستورالعمل اومده باشه باید اعتراض کلی کرد به این مورد یعنی همه نه من 

مطمئن باشین 195 هم بغل قصابیه ! 

در در 1395/07/22, 13:20:02، big VULTURE گفته است :

هر دم از این باغ بری میرسد   ---    نغزتر از نغزتری میرسد

استارتر گرامی از دید بعضی آقایون شما اصلا نباید از اینترنت استفاده کنید .

به عقیده این آقایون جوان مملکت باید فقط به فکر مسجد و دعا باشه و اینترنت کلا یه چیز بیخوده .

خدا رو شکر که نمی تونن هارد سیستم رو فیلتر کنن !!!

.........................

کی میاد بریم کره جنوبی پناهنده بشیم ؟؟؟:S

با سلام و درود

بله متاسفانه کاملا حق باشماست و حقیقتیست تلخ و ناگوار چرا که این آقایون خوب رو برای خود و بد رو برای ما میخوان 

بله باز جای خوشبختیست که اینقدر بهمون نزدیک نشدن که بگن شب پاهات از پتو بیرون بود !! تکرار نشه 

کره جنوبی هم جای خوبیه ولی کشورهای بهترتری هست / منم قبلا یه تلاشی کردم که خارج بشم به صورت قانونی ولی کمی سختی و هزینه داره 

ولی اگر همه چی هموار باشه مطمئن باشید میرم مثل شما یا هر کسی که دیگه به استخونش رسیده و میخواد نفس بکشه 

لینک به دیدگاه

نقل قول

، امکان ارائه سرعت ۱۰۰ مگابیتی حداکثر تا فاصله ۱۲۰۰ متری بر بستر کابل مسی، قابل ارائه است.

معنی همین یه جمله اینه که از الان تا 10 سال آینده برای 99.9% اشخاص قابل استفاده نیست !

لینک به دیدگاه

اینا اینترنت 128 کیلوبایت رو میدن گیگ سه و پونصد ! فکرکنم 100 رو باید گیگی حول و حوش 100 هزارتومن بگیریم، حالا سرعت بالا نخواستیم حد اقل واسه مشهد طرح های بی نهایت بزارن به خدا زیر این پول ترافیک اینترنت داریم له می شیم !

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

اشتباه میکنید. پروتکل ارسال داده روی VDSL فرق میکنه. همین ADSL2+ هم میبایست زیر 900 متر باشید از مرکز تا کل  کشش  24 مگابیتی رو بتوونید استفاده کنید.

پس اینی که میگن 1200 از مرکز تازه خوبه. شما 50 مگابیت هم بگیرید ( اکثرا اینترنت کابلی در کانادا آمریکا که همین مقدار سرعت رو ارائه میدن برای  کاربران خانگی). برای استریم کردن فیلم های 4K هم زیاده.

بحث بعدی اینه اول  که بخوان این سرعتو بدن به ملت(که با وجود فراگیر شدن LTE کاملا محتمل هست)

دوم اینه خرده فروش ها همون ISP های دیگه هم رضایت بدن این هزینه رو متحمل بشن.

آقا سعید. من الان توی تنظیماته DSL از مودمم اومدم ADSL2  و AnnexM رو غیر فعال کردم مادولش رو. پورتم روی 8 مگ بسته شده بود. ولی عملا 2 مگ دانلود میداد. الان رسید به 5 مگابیت. سرعتمم روی 700 کیلوبایته. من اگر گزینه های دیگه مرتبط رو غیر فعال کنم ممکنه کله 8 مگابیت پورت رو بکشم ؟

لینک به دیدگاه

درود

"دوست بزرگوارم 195 کاری نمیتونه بکنه چون اول باید بدونم این تصمیم دورهمی بوده یا از طرف وزیر صادر شده 

گاهی موقعه ها مدیران استانها دورهمی که دارن صبحانه نوش جان !! میکنن این تصمیمات رو میگیرن که باید جلوش وایستاد 

ولی اگر از طرف وزیر دستورالعمل اومده باشه باید اعتراض کلی کرد به این مورد یعنی همه نه من 

مطمئن باشین 195 هم بغل قصابیه !"

دوست عزیز سنگ مفت و گنجشک مفت

من در بدترین زمان کمبود ای پی مخابرات به 195 شکایت کردم

حتی در نمایشگاه الکامپ درغرفه ی مخابرات نسبت به روند موجود اعتراض کردم

روزی نمی شد که از بازرسی مخابرات زنگ نزنن اون هم در حد معاونت و خدا شکر به نتیجه هم رسیدم و پرونده شون هم هنوزم مفتوحه

برای خزعبلات تبلیغاتی همراه اول که عنوان لیست سفید می دادند با شکایت و تا تجدید نظر سوم موفق شدم کلیه ی خزعبلات و از روی خط کاریم قطع نمایم

سامانه 195 برای وزارت ارتباطات هست و رسیدگی به تخلفات شرکت های مخابراتی و اپراتورها و رگلاتوری ها رو در دستور کار خودش داره

کافیه فقط شما ثبت شکایت کنی و خودشون در صورت لزوم با شما تماس می گیرند و مستندات و توضیحات و از شما می گیرند

در هر صورت سنگ مفت و کنجشک مفت

Untitled-1.jpg

ویرایش شده توسط Saman.Kh
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز ... اینارو کلا بی خیال .. کابلو فاصله وایناااا ....قیمتشششش چقدره ... یا خدا .

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1395/07/22, 13:58:04، MEHDI-GTX گفته است :

سلام عطا جان

چرا دعا نمیکنی گشایشی در کارت ایجاد بشه؟

یا دعا کن اون مدیر بی لیاقت سوسک .سنگ یا مهمتر عاقل بشه

یا دعا کردی دعات نمیگیره!

بنده یه روز رفتم اداره پست برای کارتن بسته بندی مبلغ 9000 تومن پول گرفت

بقدری عصبانی شدم ولی چه کاری از دستمون بر میاد. خیلی راحت گفت نمیخوای برو کنار مشتری بعدی بیاد

کدوم یکیتون حاضرید برای یه کارتن 9000 تومن پول بدید؟

دزدی در ابعاد وسیع روزانه در حال وقوعه مختص مخابرات نیست

سالها پیش خیلی هامون ماهی نهایت 5000 تومن پول برق میدادیم.اونموقع لامپ کم مصرف نبود.تکنولوژی مصرف برق لوازم رو پایین نیاورده بود.یخچال ها نشان مصرف بهینه نداشتن

اما امروزه با تمام این تفاسیر چندین برابر باید پول برق رو بدیم

سلام بر مهدی جان عزیز 

دعا ؟؟ تو این مملکت پول داشته باشی و پارتی دیگه همه چی هستی حتی رئیس جمهور 

میدونی مهدی جان این قضایا همش تقصر خودمون هست که خودمونو زدیم به بیخیالی و هر چی به سرمون میاد میگیم عیب نداره درست میشه !!! 

اگر هممون متحد میشدیم دیگه کسی گرون میفروخت و نه کسی واسه خودش تصمیم میگرفت و هزاران مشکل دیگه 

هیچ وقتم دیر نیست ولی امیدوارم اونروز رو ببینم که مردم بیدار شدن از خواب و شدن آقای خودشون و برای سرنوشتشون خودشون تصمیم میگیرن 

در در 1395/07/23, 00:44:21، SaeedEminem2 گفته است :

بسیار ناراحت کننده ست. هیچی بدتر و اعصاب خوردکن تر از یک آی اس پی دزد و کم فروش نیست

اما یک سئوال؟ دیگه عالم و آدم می دونن که از مخابرات بدتر وجود نداره، حتی اگه مجانی بده،

شهرتون شرکت دیگه ای پوشش نداده که عوض کنید؟

مخابرات درست بشو نیست چون کسی توش دل نمی سوزونه. اگه گزینه دیگه هست بهتره در اسرع وقت تغییر بدید

سلام بر شما 

بله هیچی مثل یه دزدی تو روشن نیست که کاریم نمیتونی بکنی 

والا همه شرکتهای خصوصی هستند تو این شهر و دارن فعالیت میکنن ولی چون مخابرات دزد محدودیت ایجاد کرده نمیتونیم از شرکت دیگه ای اینترنت بگیریم 

به این میگن رقابت ناعادلانه که با دزدی و محاوایت و اجبار اشتراک حذب کنی 

در در 1395/07/23, 01:44:13، crash گفته است :

جدیدا اینطوری شده؟

من توی تهران یه روز یهو نت قطع شد 2 بار زنگ زدم فرداش که می شد 5 شنبه صبح یه نفرو فرستادن خطو چک کنه که نتیجه گرفتیم مشکل از سیم کشی داخل خونست ... سیم کشی رو که خودم ردیف کردم ولی اون کسی که فرستاده بودن یه دستی هم به سیما و اتصالات تلفن دم در کشید ...

بعدشم رفت بدون هیچ هزینه یا چیزی...

*:اون 2 بار زنگ زدن هم من خودم یه بار صبح زنگ زدم برادرم یه بار بعد از ظهر همون روز...

**:طبق تجربه ی من با مخابرات اگر به شخص ساپورت هم وصل  نشی و تلفنی بزنی ثبت برای تعمیر پی گیری می کنن ... البته اگر عجله هست یا یه چیزی مثل اینکه خطو از حالت بدهی در بیارن همون با پشتیبانی صحبت کنید سریع تره...

سلام 

بله متاسفانه حدود یک هفته هست که این مدلی شده 

بله قانونا هم ایشون کار درست رو انجام داد و قرار هم نبود پولی دریافت کنن چون ایشون نه بقالی سر کوچه بود نه سیم کش ساختمان 

ایشون کارمند دولت بودن و بابتش از دولت و سازمان مربوطه حقوق میگیرن ولی متاسفانه بعضی دوستان فکر میکنن که دادن هزینه موردی نداره و عادی هست !! 

البته امروز فرداست که حقوق این کارمندان رو هم ما باید بدیم 

در در 1395/07/23, 01:57:45، shayan.vampire گفته است :

سلام دوستان... اینو می دونم که ممکنه مرکز مخابراتی و شهر ها از نظر کیفیت اینترنت مخابرات فرق بکنن.. ولی من واقعا از مخابرات راضیم... توی این 4سال شاید کلا 1هفته قطعی داشته برای من و از لحاظ قیمت واقعا به صرفه هست نسبت به انتخاب های دیگه ای که میتونم داشته باشم... الان من 100گیگ ترافیک اضافه رو میخرم 90 تومن یا 30گیگ ترافیک 15 روزه رو میخرم 14تومن که برای خانواده ی ما که خیلی پر استفاده هستن خیلی خوبه.. کنار اینا شبانه هم داره بعضی از سرویساش که برعکس بقیه شرکتا که خط مشی مصرفو این حرفا دارن کاملا نا محدوده... ولی امیدوارم که مشکل شما حل بشه داداش ... من 2بار مشکل شما واسم پیش اومد که از طرف مرکز مخابراتی تماس گرفتن و اومدن رایگان مشکلو حل کردن...

سلام 

خب خداروشکر میکنم که یک نفر هم از این دزدان  راضی بوده یا شایدم  برای شما و منطقه یا شهرتون سنگ تموم گذاشتن وگرنه شمارو این همه خوشبختی محاله محاله 

مشکل که حل نخواهد شد چون دوستان همیشه در صحنه در اوج بی خیالی و بی تفاوتی به سر میبرن و یک دست هم صدا نخواهد داشت  

لینک به دیدگاه

درود عطا جان

یکسر به سایت پی سی ورد قسمت اینترنت مخابرات خراسان رضوی بزن ببین ماها چه کشیدیم از دست این مخابرات خود من از سال 90 اینترنت مخابرات دارم الان حدود 5 سال هست که هنوزمتاسفانه نمیتوانم از isp دیگری اینترنت بگیرم این  که مخابرات کلا تعطیله مخابرات خراسان رضوی نوبره  اویل سال 92 اولین شهری که اینترنت نامحدود رو برداشت همین مخابرات خراسان رضوی بود هر چی هم زنگ میزدیم 2020  میگفتیم بابا اخه مخابرات تهران داره نامحدود میده میگفتند ما اینجا خودمختاریم در انخاب تعرفه ها دیگر تو خود بخوان این حدیث مفصل

لینک به دیدگاه

سلام عطا جان خوبی؟ ایشالا که سلامتی

به 195 شکایت کن  پی گیر باش  هیچ راهی جز 195 ندارن شکایت خودت هی ادامه بده برای دوست منم مشکل داشت فقط همین شکل حلش کردن راهی دیگه نداره

البته هدف اینه که تو زندگی کم نیاریی جلو زور گویی وگرنه 15 تومن پولی نیست !

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

قیمت رو عزیز الان ایرانسل داره میده
فکر میکنی گرونتر میدن ...
نه بایستی ارزونتر بدن یقینا
ولی چه فایده دیگه تایم رایگانی وجود نداره
تایم رایگان رو دارن اینطوری حذف میکنند
یکی نیست بگه اینترنت رو باید کلا نامحدود ارائه بدن
چرا حجمی می کنند ....
در کلا اینترنت یکی از خدماتی هست که جزو باید های هست که شرکت مخابرات ملزم به دادنش هست

Sent from my GT-I8262 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام و با اجازه استارتر

یکی لطفا ی برنامه یا راه حلی بگه

و اما مشکل

نت مخابرات دارم نا محدود سرعت 512 و البته به علت فیبر نوری بودن مجبور به استفاده از مخابرات هستم

3 روزه نصف سایت ها رو باز نمیکنه و زنگ زدم میگه سراسریه. هیچ ف..ی ل ش  ک ن ی هم کار نمیکنه

نت ایرانسل هات اسپات میکنم و استفاده میکنم..راهی داره درستش کنم/؟

مرسی

لینک به دیدگاه

سلام- مرسی بابت اطلاع رسانی . مخابرات زیاد مناسب نیست کلا ازش فاصله بگیرین

لینک به دیدگاه

قیمت رو عزیز الان ایرانسل داره میده
فکر میکنی گرونتر میدن ...
نه بایستی ارزونتر بدن یقینا
ولی چه فایده دیگه تایم رایگانی وجود نداره
تایم رایگان رو دارن اینطوری حذف میکنند
یکی نیست بگه اینترنت رو باید کلا نامحدود ارائه بدن
چرا حجمی می کنند ....
در کلا اینترنت یکی از خدماتی هست که جزو باید های هست که شرکت مخابرات ملزم به دادنش هست

Sent from my GT-I8262 using Tapatalk

[emoji24] [emoji24] [emoji22] ینی تایم رایگان ندارن دیگگگ ...
اگر تایم بزارن خیلی خوب میشع تو 2 ساعت هم فک کنم 100 گیگ بشه دان کرد !

لینک به دیدگاه

سلام و با اجازه استارتر
یکی لطفا ی برنامه یا راه حلی بگه
و اما مشکل
نت مخابرات دارم نا محدود سرعت 512 و البته به علت فیبر نوری بودن مجبور به استفاده از مخابرات هستم
3 روزه نصف سایت ها رو باز نمیکنه و زنگ زدم میگه سراسریه. هیچ ف..ی ل ش  ک ن ی هم کار نمیکنه
نت ایرانسل هات اسپات میکنم و استفاده میکنم..راهی داره درستش کنم/؟

مرسی

سلام . اره دادا منم چند روز پیش این مشکلو داشتم .... خیلی اذیت میکنن نامردا ...
من فکر کردم از مودمه زدم با مشت شیکوندمش ... نگو مشکل مخابراط * بودههه[emoji35] [emoji36]

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/23, 22:23:55، sisaco گفته است :

آقا سعید. من الان توی تنظیماته DSL از مودمم اومدم ADSL2  و AnnexM رو غیر فعال کردم مادولش رو. پورتم روی 8 مگ بسته شده بود. ولی عملا 2 مگ دانلود میداد. الان رسید به 5 مگابیت. سرعتمم روی 700 کیلوبایته. من اگر گزینه های دیگه مرتبط رو غیر فعال کنم ممکنه کله 8 مگابیت پورت رو بکشم ؟

اینا باید روی ماژولیشن ADSL2 پلاس به شما سرعت خریداری شده ر و بدن. بقیه موارد سرعت کمتری دارن . حالا چرا شما سرعت بیشتر میگیرید روی بعضی از ماژولیشن ها سوالیست که جوابشو نمیدونم.

اگر بتونید راضیشون کنید روی 10 12 یا 16 ببندن براتون روی ADSL2+ خوب  بهتر هست. ولی این که نرم افزاری محدود باشید این دیگه دسته شما نیست و سرعت تعیین کرده به سیم مسی  هم مربوط نیست.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، mamad pars گفته است :

emoji24.pngemoji24.pngemoji22.png ینی تایم رایگان ندارن دیگگگ ...
اگر تایم بزارن خیلی خوب میشع تو 2 ساعت هم فک کنم 100 گیگ بشه دان کرد !

تایم رایگان چیه بابا انداختن روی زبونتون. اینترنت حجمی برای ADSL VDSL کابلی معنی نداره جانم. 90% کشور ها خدماتشون حجمی نیست. از دستشون خارج میشه اگر باز بزران حجم مصرفی رو.

همون مصرف منصفانه هم بهتر از حجمی هست باور کنید. مصلا حرفی از حجم نزنن بگن داداش شما درست مصرف کن. مثل قبض برق اگر دیده باشید. سه نوع مشترک هست.....

خلاصه تنها راهکاری که به فکرشون رسیده ... حجمی کردن  بوده.

LTE بحثش جدا هست.

لینک به دیدگاه

آقا. یک سوال دیگه. من خونمون ایرانسل سه خط میگیره. میره رو دو نهایت. دانلود بیشتر دو نمیشه. دو تا خیابون بالا تر میرم تا 12 مگابایت بر ثانیه دانلود میکنه. اگر از این مودم های r200 بگیرم . امکان داره انتن گیریش بهتر بشه و سرعت دانلودم بالا بره ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1395/07/23, 06:55:48، سعید بهمنیان گفته است :

عطا جان

از یکی از آشنایان که مخابرات اینجا کار می کنه پرسیدم، گفت گرفتن هر مبلغی برای رفع ایراد غیرقانونی ه. می دونم که در عمل فرق می کنه، اما به نظرم پی بگیر، در کل من مقاومت رو از تن سپردن به وضعیت بهتر می دونم، شاید خودت کمی دردسر بکشی اما در هر حال خیرش به جامعه می رسه.

سلام خدمت جناب بهمنیان 

بله این مورد طبق قانون همونطوره که آسنای شما فرمودند 

به هیچ وجه حتی به 1 ریال هم تن نمیدم و تا آخرش میرم ببینم چی میشه که البته در پست اول نکات جالبی رو آپدیت کرد که میتونید نتیجه لحظه به لحظه شکایت رو 

مشاهد بفرمایید 

در در 1395/07/23, 10:32:41، saeed0c گفته است :

درود.

عطا جان ناراحت نشی ها. ولی جای شما بودم بیخیال این ISP میشدم. کوچ کن به سمت ISP های دیگه  /

به عنوان مثال شاتل میشه با سرویس 8 مگش 600 گیگ در ماه دانلود کرد.

پارس آنلاین فوق العاده پینگ خوبی داره.

LTE ایرانسل برای آپلود فایل فوق العاده هست و  و و و...

ارزش  نداره اعصابتو خورد کنی.

سلام خدمت سعید جان  / نه باب راحت باشن 

والا سعید جان تمام شرکتهای فعال در این شهر هستند ولی من متاسفانه به دلیل محدودیت مخابرات ( فیبر نوری ) نمیتونم از هیچ کدوم 

از این ششرکتها اینترنت بگیرم وگرنه شبانه این کار رو انجام میدادم 

میدونم ارزشش رو نداره ولی نمیزارم پول مفت از منو این مردم  بگیرن / پولو با هزارام بدبختی درمیاریم و نمیتونم دودستی و مفت تقدیم این دزدان کنم 

در در 1395/07/24, 16:29:30، Saman.Kh گفته است :

دوست عزیز سنگ مفت و گنجشک مفت

من در بدترین زمان کمبود ای پی مخابرات به 195 شکایت کردم

حتی در نمایشگاه الکامپ درغرفه ی مخابرات نسبت به روند موجود اعتراض کردم

روزی نمی شد که از بازرسی مخابرات زنگ نزنن اون هم در حد معاونت و خدا شکر به نتیجه هم رسیدم و پرونده شون هم هنوزم مفتوحه

برای خزعبلات تبلیغاتی همراه اول که عنوان لیست سفید می دادند با شکایت و تا تجدید نظر سوم موفق شدم کلیه ی خزعبلات و از روی خط کاریم قطع نمایم

سامانه 195 برای وزارت ارتباطات هست و رسیدگی به تخلفات شرکت های مخابراتی و اپراتورها و رگلاتوری ها رو در دستور کار خودش داره

کافیه فقط شما ثبت شکایت کنی و خودشون در صورت لزوم با شما تماس می گیرند و مستندات و توضیحات و از شما می گیرند

در هر صورت سنگ مفت و کنجشک مفت

Untitled-1.jpg

سلام 

من نگفتم شکایت نمیکنم ، شکایت کردم و تا آخرش هم میرم تا مشکل حل بشه و البته اگر اپدیت جدید پست اول رو بخونید میبینید قضیه چطوریاست 

من منظورم اینه که اینا همش کشکه / حالا ببینیم چی میشه 

لینک به دیدگاه

درود 

کار شایسته ای کردی پی گرفتی، این رفتارها برای نیرومند شدن نوع بشر لازم ه.? حتی اگر به نتیجه ی ملموسی نرسه، مقاومت همیشه از تن سپردن به وضعیت بهتره.

اگر فرصت داشتی از طریق تعزیرات و بازرگانی شهرتون هم اقدام کن.

به قول استفان هسل (از نویسندگان منشور جهانی حقوق بشر) بر آشوبید.

http://www.azer-online.com/azer/?p=19459

https://www.tribunezamaneh.com/archives/15852

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...