رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

همه کلا با این شیوه دزدی اشنا شدیم تو این سالها

تنها چیزی که برای من جالبه مردم (کارمندان isp ها) از روی بدبختی برای بدست اوردن روزی در این دزدی ها مشارکت میکنن با علم و اشراف کامل به موضوع

و مجبورن کار کنن و صداشون هم در نیاد تازه به صاحبان مراکز به پیچوندن مردم هم کمک میکنن

من برم اون تو یا صدام در میاد رییس  isp رو میزنم یا سر هفته میام بیرون

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

معلومه وضعت خوبه دوست عزیز 116 هزار تومن پول کمی نیست! 

می شه یک عکس از صفحه جواب شکایت بذاری؟ زورگیری این شکلی نمی شه.

اگر حضوری مراجعه کردی. صاف می ری این سری حراست! به صورت کتبی نامه می نویسی این توضیحات رو می دی شماره نامه هم می گیری. 90% حله. 

اگر حل نشد از این سایت اقدام کن

https://shekayat.bazresi.ir/

این سایت برای سازمان بازرسی کشوره. این جا مطرحش کن

لینک به دیدگاه

معلومه وضعت خوبه دوست عزیز 116 هزار تومن پول کمی نیست! 

می شه یک عکس از صفحه جواب شکایت بذاری؟ زورگیری این شکلی نمی شه.

اگر حضوری مراجعه کردی. صاف می ری این سری حراست! به صورت کتبی نامه می نویسی این توضیحات رو می دی شماره نامه هم می گیری. 90% حله. 

اگر حل نشد از این سایت اقدام کن

https://shekayat.bazresi.ir/

این سایت برای سازمان بازرسی کشوره. این جا مطرحش کن

116 هزار تومن واسه هیچکس پول کمی نیست.

ولی بخوام پیگیر بشم خیلی بیشتر از این ضرر میکنم آخر هم به هیچی نمیرسم.

اولش تماس تلفنی گرفتن و گفتن که 29 گیگ رو دانلود کردید.

اینم پاسخ کتبیشون:

post-22092-0-83017200-1458129104_thumb.png

به لینکی که دادید حتما سر میزنم.

لینک به دیدگاه

116 هزار تومن واسه هیچکس پول کمی نیست.

ولی بخوام پیگیر بشم خیلی بیشتر از این ضرر میکنم آخر هم به هیچی نمیرسم.

اولش تماس تلفنی گرفتن و گفتن که 29 گیگ رو دانلود کردید.

اینم پاسخ کتبیشون:

attachicon.gifUntitled11.png

به لینکی که دادید حتما سر میزنم.

خب الان عکس رو دیدم توصیه ام اینه فعلا روی سایت ثبتش نکن. چون این هنوز نتیجه نهایی نیست

مراحل و فرايند ثبت و پيگيري درخواست در اين سامانه به شرح ذيل مي باشد:

• ثبت درخواست در سايت و ارسال كد رهگيري بر روي تلفن همراه ثبت كننده درخواست.
  • ارجاع درخواست، بر اساس اطلاعات اوليه به مبداء رسيدگي كننده شامل: زير مجموعه هاي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات (مانند اپراتورها، شركت هاي اينترنتي، دفاترپستي و ....)
  • ارجاع درخواست براي رسيدگي به واحد تخصصي/ بازرسي سازمان مربوطه در صورت عدم ارايه پاسخ نهايي بعد از گذشت 14 روز در سامانه يا درخواست تجديد نظر حداكثر ظرف مدت 3 روز پس از پاسخ نهايي.
  • ارجاع درخواست به بالاترين مقام سازمان تابعه وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات در صورت ثبت تجديد نظر دوم يا عدم ارايه پاسخ نهايي پس از مدت مقرر.
  • رسيدگي نهايي و صدور راي توسط كميته حل اختلاف در صورت درخواست تجديد نظر دوم.
شما هنوز تجدید نظر دارین
لینک به دیدگاه

خنده عصبی هست! اخه میدونید که کاری نمیشه کرد  :laughing:

---------------

خوب بعد از اینکه با مخابرات تماس گرفتم و مشکل رو گفتم گفتن که باید بری خود مخابرات شکایت کنی.

منم کتم نرفت و دنبال یه راه بودم که بشه از راه دور شکایت کرد.

رفتم تو لینک : کلیک کنید و یه شکواییه پر کردم با متن زیر :

سلام. متاسفانه شركت مخابرات استان تهران در حال دزدي حجم هستش... اين شكايت هم در پي اين مسئله هست : 29 گيگ از 1394/12/12 23:44 تا 1394/12/13 2:31 يعني كمتر از 2 ساعت و 47 دقيقه ! يعني بنده در كمتر از 3 ساعت 29 گيگابايت دانلود كرده ام! چيزي كه توايران كلا مثل يك رويا هست. پس از تماسي كه با 2020 داشتم و مشكل رو اعلام كردم گفتن برين و به مركز مخابراتي اعلام كنيد تا بررسي بشه. هيچ شركت ارائه adsl در ايران همچين حرفي رو نميزنن و خودشون تلفني پيگيري ميكنند. چرا كه وقتي سرويسي ارائه ميدن موظف هستن تا اين گونه مشكلات رو پيگيري كنند نه اين كه مردم براي هر مشكلي از كار و زندگي خود بزنند و برن دنبال پيگيري دزدي شركت ها!

همین الان یه خانمی تماس گرفت و گفت که شما این حجم رو مصرف کردید! گفتم مگه میشه تو این مدت کم اینقدر دانلود کرد؟

گفت بله من طی تماسی که با قسمت فنی داشتم گفتن که میشه. (قسمت فنی میگه میشه  =)) ) منم گفتم مگه میشه از پهنای باندی که شما به بنده تحویل دادید یعنی 5 مگ که بیشتر از 400 کیلوبایت دانلود نمیکنه 29 گیگ تو 3 ساعت گرفت؟ تو 3 روز هم نمیشه!! گفت من از مسائل فنی سر در نمیارم و مسئول مالی هستم  :huh:

بعد گفت چون نزدیک تعطیلی هستیم نمیتونیم کامل پیگیری کنیم و موکول میشه به بعد از 13 فروردین...

خلاصه این که اینقد سرعتم بالاست میتونم 29 گیگ رو تو سه ساعت دانلود کنم :laughing:  دلتون بسوزه  =))

چند روز دیگه به جرم دانلود با سرعت زیاد جریمه هم میشید !!!

فکر کردید مملکت  قانون نداره ؟؟؟؟

تا قبل از عید خودتون رو معرفی کنید شاید رافت اسلامی شامل حالتون بشه !

.

.

.

.

.

دوستان من میرم نفت بخورم ! حلال کنید .

لینک به دیدگاه

درود

شما به سامانه سپاس 195 شکایت کنید مطمئن باشید پیگیری می کنند www.195.ir

دوست عزيز اين سايت اصلا چنتا از فيلداش غير قابل پركردنه نميشه ثبت كرد شكايتو!

لینک به دیدگاه

خنده عصبی هست! اخه میدونید که کاری نمیشه کرد  :laughing:

---------------

خوب بعد از اینکه با مخابرات تماس گرفتم و مشکل رو گفتم گفتن که باید بری خود مخابرات شکایت کنی.

منم کتم نرفت و دنبال یه راه بودم که بشه از راه دور شکایت کرد.

رفتم تو لینک : کلیک کنید و یه شکواییه پر کردم با متن زیر :

سلام. متاسفانه شركت مخابرات استان تهران در حال دزدي حجم هستش... اين شكايت هم در پي اين مسئله هست : 29 گيگ از 1394/12/12 23:44 تا 1394/12/13 2:31 يعني كمتر از 2 ساعت و ... 

بعد گفت چون نزدیک تعطیلی هستیم نمیتونیم کامل پیگیری کنیم و موکول میشه به بعد از 13 فروردین...

خلاصه این که اینقد سرعتم بالاست میتونم 29 گیگ رو تو سه ساعت دانلود کنم :laughing:  دلتون بسوزه  =))

اوه خنده عصبی بوده پس 

این یکی از بدترین و غیر قابل پیش بینی ترین نوع های خشم هست  :D

امیدوارم مشکلت حل بشه البته بعید میدونم

لینک به دیدگاه

درود...

یک اینکه دزدی در اینجا چیز عجیبی نیستو نباید تعجب کرد....

دومم اینکه...شایدم کار مخابرات نمیتونه باشه و برنامه های سود جویی استفاده از وای فای بسیار تدریج پیدا کرده و...من خودم چنوقت پیش این برنامرو

گرفتم و وای فای خودمو رمزشو به سادگی شاید باورتون نشه در عرضه کمتر از 15 ثانیه هک کرد!!!!!!!!

ولی این حجمی که گفتید بعید میتونه باشه...توسط شخص باشه.....

و یک نکته اخرمم بگم...

باید این کار های اینچنینیرو از اون بالایی ها ربشکن کرد تا به پایین نرسه....

ولی یادمونم نره اون بالایه بالاییم هستش...وباید جوابگو باشیم....به امید حق

ویرایش شده توسط Amir Hossien
لینک به دیدگاه

چه بخوای چه نخوای!!!!

اینترنت گرون بهت میدیم چه بخوای چه نخوای

عشقمونم بکشه از حجم اینترنتتم بر می داریم چه بخوای چه نخوای

چیزی به نام پشتیبانی هم نداریم چه بخوای چه نخوای

حرفیه؟

و این است اینترنت در ایران

وسلام

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

دوستان خیلی زود قضاوت نکنیم اول یه بررسی کامل بکنید . چون خودم اشتراک سرعت دومگ دارم رو دانلود منجر 250 کیلو نشون میده دوما معمولا مخابرات هر دوماه یک بار هزینه رو میبره و ماه به ماه شارژ میکنه سرویس رو یعنی الان من اینترنت دومگ ماهیانه 7 گیگ گرفتم در دوماه میشه 14 گیگ یعنی سرجمع حجم رو بهتون نمیده فقط ماه به ماه میده منم نمیدونستم که جدیدا متوجه شدم چون تازگی اشتراک گرفتم . ثالثا اگر دانلود شبانه میکنید حتما چک کنید ساعت دقیق شروع دانلود رایگان و تا کی تموم میشه چون من تنظیم کرده بودم نگین که ساعت کامپیوتر اشتباه بوده یعنی به طوری که نیم ساعت از حد دانلود شبانه میزنه جلو به عبارت دیگه من ساعت هفت صبح گذاشتم تموم بشه در حالی که کامپیوتر رو ساعت هفت نیم صبح بود و در عرض 34 روز کل حجمم رفت درصورتی اصلا دانلود نمیکردم . رابعا اینکه بازی های انلاین از قبیل بتلفیلد 4 دقیقا من توی هر سروری که چک میکردم دوساعت فقط 112 مگا حجم میبره . خامسا این که واسه یکی از رفقام اتفاق افتاد یهویی 8 گیگش پرید رفت مخابرات گفتن که شما استفاده کردین رفیقم هی قسم میخورد نگین که وای فای مودمش رو هک کردن در حالی که رمزش ترکیبی از اعداد و حروف بزرک و کوچیک بود دیگه یه اذیتی افتاده تو جامعه. دوست عزیز دوباره ریز مصرف رو خوب بررسی کن. ولی بین خودمون باشه اسیاتک یک ارائه سروریس دهنده به معنای دزد هست چندین بار شارژ حجمی انجام دادم پولم رفت تو حسابشون ولی حجمی رو ارائه نمیکنن زنگ زدم گفتن که پرداختی صورت نگرفته گفتم بابا فاکتورش موجوده گفت نه پرداخت نشد و در نهایت پولو پس ندادن نزدیگ به 30 تومن شارژ بود اونم به صورت چندین بار دیگه پیگیرش نشدم و انصراف دادم خلاصه بهترین ارائه سرورس صبانت هست بهترین قیمت بهترین پشتیبانی بهترین پینگ تایم روی 120 هست و بهترین سرعت اکثر سرعتاش 1 به 1 هست متاسفانه تو شهرمون صبانت پشتیبانی نمیشه وگرنه میگرفتم الانم مخابرات دارم برا بازی انلاین بتل 4 انشالله اگر شد تابستون سال جدید به قم میریم و از اونجا صبانت میگیرم . من دیگه اینقدر اشتراک از این اون گرفتم تجربه کردم ِ پیشگامان بده اسیاتک دزده شاتل فقط اسمش گندس اگرم اول شده تو شفاف سازی اول شده پارس انلاین که یه خورده خوبه ولی بازم ایراداتی داره. فقط فقط صبانت چون واقعیات رو دارم میبینم اینا رو میگیم

لینک به دیدگاه

دوستان خیلی زود قضاوت نکنیم اول یه بررسی کامل بکنید . چون خودم اشتراک سرعت دومگ دارم رو دانلود منجر 250 کیلو نشون میده دوما معمولا مخابرات هر دوماه یک بار هزینه رو میبره و ماه به ماه شارژ میکنه سرویس رو یعنی الان من اینترنت دومگ ماهیانه 7 گیگ گرفتم در دوماه میشه 14 گیگ یعنی سرجمع حجم رو بهتون نمیده فقط ماه به ماه میده منم نمیدونستم که جدیدا متوجه شدم چون تازگی اشتراک گرفتم . ثالثا اگر دانلود شبانه میکنید حتما چک کنید ساعت دقیق شروع دانلود رایگان و تا کی تموم میشه چون من تنظیم کرده بودم نگین که ساعت کامپیوتر اشتباه بوده یعنی به طوری که نیم ساعت از حد دانلود شبانه میزنه جلو به عبارت دیگه من ساعت هفت صبح گذاشتم تموم بشه در حالی که کامپیوتر رو ساعت هفت نیم صبح بود و در عرض 34 روز کل حجمم رفت درصورتی اصلا دانلود نمیکردم . رابعا اینکه بازی های انلاین از قبیل بتلفیلد 4 دقیقا من توی هر سروری که چک میکردم دوساعت فقط 112 مگا حجم میبره . خامسا این که واسه یکی از رفقام اتفاق افتاد یهویی 8 گیگش پرید رفت مخابرات گفتن که شما استفاده کردین رفیقم هی قسم میخورد نگین که وای فای مودمش رو هک کردن در حالی که رمزش ترکیبی از اعداد و حروف بزرک و کوچیک بود دیگه یه اذیتی افتاده تو جامعه. دوست عزیز دوباره ریز مصرف رو خوب بررسی کن. ولی بین خودمون باشه اسیاتک یک ارائه سروریس دهنده به معنای دزد هست چندین بار شارژ حجمی انجام دادم پولم رفت تو حسابشون ولی حجمی رو ارائه نمیکنن زنگ زدم گفتن که پرداختی صورت نگرفته گفتم بابا فاکتورش موجوده گفت نه پرداخت نشد و در نهایت پولو پس ندادن نزدیگ به 30 تومن شارژ بود اونم به صورت چندین بار دیگه پیگیرش نشدم و انصراف دادم خلاصه بهترین ارائه سرورس صبانت هست بهترین قیمت بهترین پشتیبانی بهترین پینگ تایم روی 120 هست و بهترین سرعت اکثر سرعتاش 1 به 1 هست متاسفانه تو شهرمون صبانت پشتیبانی نمیشه وگرنه میگرفتم الانم مخابرات دارم برا بازی انلاین بتل 4 انشالله اگر شد تابستون سال جدید به قم میریم و از اونجا صبانت میگیرم . من دیگه اینقدر اشتراک از این اون گرفتم تجربه کردم ِ پیشگامان بده اسیاتک دزده شاتل فقط اسمش گندس اگرم اول شده تو شفاف سازی اول شده پارس انلاین که یه خورده خوبه ولی بازم ایراداتی داره. فقط فقط صبانت چون واقعیات رو دارم میبینم اینا رو میگیم

سلام.

دوست عزیز بحث اینه که اصلا من حتی اگه 200 نفر هم به مودمم وصل باشن باز هم بیشتر از 400 کیلوبایت که خارج نمیشه از مودم!

حالا این 200 نفر باهم دانلود کنن 400 تقسیم بر 200 میشه و به هر کدوم 2 کیلوبایت میرسه!

ضمن اینکه تو پست اول هم گفتم من این خط اینترنت رو فقط زمانی که میخوام بازی کنم روشن میکنم. یعنی کلا مودم خاموشه چه برسه به وای فای!

لینک به دیدگاه

یعنی صبانت هم اره ؟

من از هایوب جمع اوری کردم که برم صبانت اینجور که شما میگی جفتش یه ... ه که !

سلام

به شخصه سرویس زیاد داشتم

این مشکل هم 1 ماهی هست که به وجود امده ، که از مشکل این بگذریم خیلی از صبانت راضی بودم و گمون نکنم حالا حالا ها ISP رو عوض کنم.

لینک به دیدگاه

سلام

ببخشید یه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ   بگم اولش چون منم درد این دوستمونو داشتم  تاحالا دقت کردین هر چی هزینه هاتون تو قبض تلفن بالا میره مالیات هم اضافه میشه

من هر جایی تونستم این قضیه رو پیگیری کردم  تهش خیلی پررو و با بی ادبی گفتن ناراحتی برو قطعش کن

مراجع قضایی یه زمانی خوب بودن که با هم رفاقت نداشتن  الان مملکت شده بده بستون  طرف با مامور تخلفات و پیگیری شکایت فلان مرکز آشنا شده میره یه درخواست نا معقول میده بعد با هم آشنا میشن اونم اینور نامه ها رو یا میزنه به طاق یا یه جور دست به سرت میکنن خسته بشی . کلا دنبال دردسر نباشید اگر میتونید سمت موارد مشکل زا نرید  اگرم مثل پول زور آب و برق و گاز که ندی باید بی آب و گاز و برق بشی خیلی راحت دایورت کنید رو قسمتهای درخواستیتون و فشار به خودتون نیارید 

منم سریعا نت مخابرات رو قطعش کردم چون خدا رو شکر این حق رو داشتم. 

چند روز تو نت و اینور اونور دنبال یه asp خوب و مطمئن گشتم  تا به سپنتا رسیدم   2 ساله گرفتم  هر روزم دارم چک میکنم ببینم دزدی توش داره یا نه  فعلا که عالیه  من 512 گرفتم  تا 2 مگ پهنای باندم بازه

برخورد پشتیبانیشم عالیه با ادب و احترام  حداقل شخصیت آدم و خورد نمیکنن  برای هزینه ای که کردم ارزش قائلا.

بحث این isp و اون isp نیست  هر چی دوست دارید بگیرید  ولی اینایی که تبلیغات زیاد میکنن مطمئن باشید مشتری ندارن یا از دست دادن  من تبلیغ این شرکت و اصلا تو تی وی ندیدم تو نت هم خیلی کمه  .

درود

بزرگوار سامانه سپاس یا 195 بصورت جدی پیگیری می کنه

من سر داستان کمبود آی پی مخابرات که سرویسش مضخرف شده بود شکایت کردم و واقعا هم خوب رسیدگی کردند و الان هم شکایتم بازه اگر مشکلی بخوره جریان میندازم

الان هم سر پیامک های جیب بری مخابرات شکایت کردم که دیروز رفت برای تجدید نظر

امتحانش ارزش داره و حق گرفتنیه

لینک به دیدگاه

کی میاد بریم کره شمالی پناهنده بشیم ؟؟؟  :laughing: 

لینک به دیدگاه

دوست عزيز اين سايت اصلا چنتا از فيلداش غير قابل پركردنه نميشه ثبت كرد شكايتو!

عزیز جناب ناظمی هم ثبت کردند15998_orig.jpg

لینک به دیدگاه

کی میاد بریم کره شمالی پناهنده بشیم ؟؟؟  :laughing: 

اونجا فک کنم وضع بدتره داداش خخخخخ

میکشنمون خخخخخخخخخخخخخخ

لینک به دیدگاه

واقعاً جای تاسف داره.

از شما ممنونم که هم اطلاع رسانی می کنید. و هم اعتراض. 

حتماً این اعتراض ها زیاد بشه تاثیر داره.

موفق باشید.  @};-

لینک به دیدگاه

با سلام و پیشاپیش تبریک به مناسبت بهاری نو فصلی تازه سالی جدید

پیرو وجود نویز روی خط و خطاهای CRC که بسیار زیاد داشتم دست به کار شدم شروع کردم به حل این مسئله که اول به بن بست خوردم مخابرات اعلام داشت وضعیت خط من مطلوب است وجود یک سری خطا نویز طبیعی است. :crying: 

post-7805-0-31699100-1458149742_thumb.jpg

ولی با پیگیری خودم تماس های مکرر گرفتن اطلاعات فنی از 2020 البته بعضی از اپراتور ها فقط بعضی هاشون اطلاعات دارن بقیه خلاص :laughing: سپس اقدام کردم تا با مراکز مربوط تماس بگیرم به طور فنی مسئله بیان کنم تا اقدام به حل کنن که موفق شدم.

البته کار ساده ای نبود خیلی تذکر بهم دادن که خیلی به زیر ساخت های مخابرات گیر نده طبق قانون تعرفه تو میاریم پایین از این جور چیزها تحدید بگیر ببند..... :eek:  :eek: 

که بالاخره توسط یکی از مهندسین مرکز OMC ایشون  همکاری  کردن خط رو بردن زیر بار تست بالا پایین کردن چندین پارامتر توانستن حد تحمل خط به دست بیارن بهترین پروفایل رو برنامه نویسی کنن تا خط پایدار بهترین باشه که واقعا چنین شد.ایشون اظهار داشتن به هیچ عنوان نباید با شما همکاری کنم چون مشترک هستید کلی تشکر اینا گفتن باید برای حل مشکل یک خط مراحل قانونی مربوطه بگذره گفتم ای مهندس خودت میدونی هیچ وقت کاری درست نمیشه مگه بدی به دست کار بلد.دوستان اینم از وضعیت خط من که تست گرفتم با سرور داخلی و سرور نیویورک که عکس میذارم.امیدوارم مشکل اینترت هیچ کجای ایران نداشته باشیم.سوالی دوستان دارن من در خدمتم

post-7805-0-82242500-1458149770_thumb.jpg

post-7805-0-34796200-1458149881_thumb.jpg

post-7805-0-61888700-1458149896_thumb.jpg

post-7805-0-69555300-1458149908_thumb.jpg

post-7805-0-58231400-1458149919_thumb.jpg

post-7805-0-32902600-1458149935_thumb.jpg

post-7805-0-86988500-1458150427_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

ای نامرد منم از این نتا میخوام  :crying:

والا خودمم تو شوک هستم مگه میشه مگه داریم من DNS 46.100.123.126   رو میگرم که پینگ اون 4 ms است خخخخخخ باور کن زنگ زدم 2020 میگم آقا سر کار نیستیم یک وقت اینترنت ملی نیست میگه نه  برو حالشو ببر

لینک به دیدگاه

سلام.

دوست عزیز بحث اینه که اصلا من حتی اگه 200 نفر هم به مودمم وصل باشن باز هم بیشتر از 400 کیلوبایت که خارج نمیشه از مودم!

حالا این 200 نفر باهم دانلود کنن 400 تقسیم بر 200 میشه و به هر کدوم 2 کیلوبایت میرسه!

ضمن اینکه تو پست اول هم گفتم من این خط اینترنت رو فقط زمانی که میخوام بازی کنم روشن میکنم. یعنی کلا مودم خاموشه چه برسه به وای فای!

والا دیگه چه عرض کنم داداش این از اسیاتک اینم از مخابرات ایرانه دیگه مقام بلند داشته باشی کسی نمیتونه بهت حرفی بزنه کافیه ساکت باشی زکد حقت رو میخورن میدونی چکار کنی یه پرینت بگیر از ریز مصرفت تو خود سایت میتونی پرینت بگیری همشو جمع کن برو مخابرات قضیه رو توضیح بده اگر کاری نکردن برو شکایت بکن اونم تو دادگاه تا حق به حق دار برسه یه لحظه فکر کن اگر تو پول ماهیانشنو ندی چی میشه زود میرن دادگاه شکایت میکنن میبینی صبحش یه نامه از دادگاه اومده از طرف مخابرات. به نظر من همین کاری که کردم بکن بهتره حالشنو بگیر امید وارم مشکلت حل شه اگر حوصله جنگ دعوا هم نداری بهتره که یه عوض کنی و یه سروریس دهنده دیگه بگیر که خوب باشه پیشنهاد من صبانت اگرم خواستی از جای دیگه بخری و پینگ تامیش هم بالا بود میتوتی از اشتراک کم کردن پینگ استفاده کنی البته یه خورده گرونه ترافیک 2 گیگ ده تومنه ولی پینگتو خیلی میاره پایین اگر 400 باشه رو 100 میاره امیدوارم موفق بشی
لینک به دیدگاه

آی پی رنج شما چیه؟

post-7805-0-69859400-1458153060.jpg

نا گفته نباشد اپی هایی که با 31 شروع میشه من بهترین تجربه رو دارم بهترین عملکرد تقریبا

ویرایش شده توسط farzinfree
لینک به دیدگاه

attachicon.gifip.JPG

نا گفته نباشد اپی هایی که با 31 شروع میشه من بهترین تجربه رو دارم بهترین عملکرد تقریبا

تنظیمات مربوط به مودالاسیون چیه؟

لینک به دیدگاه

تنظیمات مربوط به مودالاسیون چیه؟

تنظيمات توجه كنيد داخل عكس اول هست مودالاسيون.

Adsl 2plus

Annex m

ویرایش شده توسط farzinfree
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...