رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

مگه میشه؟!!! مگه داریم؟!!!  :eek:

تو برنامه اکانتینگ isp شما گزینه ای به نام انتقال اعتبار وجود نداره؟ :-?  شاید کسی ترافیک شما رو کش رفته باشه! یا شاید هم مشکل سیستمی باشه...

به نظرم حضوری مراجعه کنی ضرر نداره چون ساختار سازمانی مخابرات قدیمیه و با isp های دیگه فرق میکنه، برو به همون مرکز مخابراتی که ازش اینترنت معمولا یکی واسه پیگیری کارها هست.

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

مگه میشه؟!!! مگه داریم؟!!!  :eek:

تو برنامه اکانتینگ isp شما گزینه ای به نام انتقال اعتبار وجود نداره؟ :-?  شاید کسی ترافیک شما رو کش رفته باشه! یا شاید هم مشکل سیستمی باشه...

به نظرم حضوری مراجعه کنی ضرر نداره چون ساختار سازمانی مخابرات قدیمیه و با isp های دیگه فرق میکنه، برو به همون مرکز مخابراتی که ازش اینترنت معمولا یکی واسه پیگیری کارها هست.

سلام.

خیر همچین گزینه ای نیست. اصلا سرویس من پس پرداخت هست و حجم قابل پیش خرید نیست که بشه انتقالش داد.

حضوری؟ مخابرات؟  =))

تو مخابرات اصلا نمیدونن پینگ و پهنای باند چیه...

روزی که رفتن نت ثبت نام کنم اون خانمی که کارارو انجام میداد گفت بیشتر از 5 مگ نمیتونیم بهتون سرعت بدیم! در حالی که تا 16 مگ میشد گرفت. منم مطمعن بودم خطم کشش بیشتر از 5 مگ رو داره شاید تا 8 تا 10 مگ هم ساپورت میکنه. وقتی بهش گفتم گفت نه من بیشتر ثبت نمیکنم که دوباره نیای اینجا بگی سرعتم کمه  :laughing: ( برای سیم کشی تلفن خیلی هزینه کردم و به هیچ عنوان خط نویز نداره در حدی وضعیت خط خوب هست که وقتی تماس میگیرم 2020 همیشه میگن که وضعیت خططون عالی هست و قبول میکنن مشکلاتی اعم از سرعت پایین و اینا سمت خودشون هست. )

لینک به دیدگاه

سلام.

خیر همچین گزینه ای نیست. اصلا سرویس من پس پرداخت هست و حجم قابل پیش خرید نیست که بشه انتقالش داد.

حضوری؟ مخابرات؟ =))

تو مخابرات اصلا نمیدونن پینگ و پهنای باند چیه...

روزی که رفتن نت ثبت نام کنم اون خانمی که کارارو انجام میداد گفت بیشتر از 5 مگ نمیتونیم بهتون سرعت بدیم! در حالی که تا 16 مگ میشد گرفت. منم مطمعن بودم خطم کشش بیشتر از 5 مگ رو داره شاید تا 8 تا 10 مگ هم ساپورت میکنه. وقتی بهش گفتم گفت نه من بیشتر ثبت نمیکنم که دوباره نیای اینجا بگی سرعتم کمه :laughing: ( برای سیم کشی تلفن خیلی هزینه کردم و به هیچ عنوان خط نویز نداره در حدی وضعیت خط خوب هست که وقتی تماس میگیرم 2020 همیشه میگن که وضعیت خططون عالی هست و قبول میکنن مشکلاتی اعم از سرعت پایین و اینا سمت خودشون هست. )

دوست گرامی از من به شما نصیحت زیاد پیگیر نباش چون صرفا" خسته میشی و چند برابر هزینه ترافیک باید هزیه شکایت و داستان های بعدش باشی . تو این کشور اینجور شکایت ها به جایی نمیرسه چون قبلا" هم گفتم خانه از پی بست ویران است . شما می دونی چه نهادی پشت مخابرات هست ؟ ( جواب این سوال را لازم نیست بدی به دلیل یه سری مسائل ) همین که اطلاع رسانی کردی کلی جای تقدیر داره و ارزش این کار بسیار بالاست .

فرستاده شده از GT-S6312ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

عزیز من اینکه چیزی نیست!همه دزد تشریف دارن!

کشورهای خارجی سرعت رو میفروشن...ما ترافیک رو میفروشیم!!!!!

من خودم شخصا اصلا نمی فهمم ترافیکم چطوری تموم میشه

ماهی 300-400 گیگ ترافیک می خرم..هرکاری هم می کنم پهنای باند اختصاصی نمیدن(چون دیگه نمی تونن ترافیک بهت بفروشن)به یارو میگم اقا من پهنای باند اختصاصی می خوام...یارو بهش بر میخوره میگه ما به شرکت ها هم اجباری اختصاصی میدیم..شما که دیگه هیچ!)(یکی دیگه از علت هاش اینه که پهنای باند رو به تعداد زیادی میفروشن و اگه همه اختصاصی بخوان کم میارن)

این 16 مگابایت سرعتی هم که میدن علتش اینه که کل پهنای باند رو بین همه تقسیم کردن و همه هم نمیان با هم دانلود کنن...پس سرعت زیاد میشه

هر مگابایت رو 70-80 تومن وارد میکنن..بعد بین 8 نفر شیر می کنن و واسه هر گیگ 4 هزار تومن میگیرن!

ویرایش شده توسط arashdehghan
لینک به دیدگاه

post-15504-0-88500000-1464950170_thumb.pngpost-15504-0-48600900-1464950183_thumb.png.دوستان من مشکل پایین بودن snr داشتم که بعضی وقتها باعث میشد لینک بپره .امروز بدون اینکه من به مخابرات چیزی بگم خودشون ریت خط رو از 24 مگ به 4 مگ پایین اوردن که نویز خوب شده ولی همچنان پرش لینک دارم. تصویر اولی مربوط به قبل هست که نویز روی 10 بوده ودومی هم مربوط به امروز هست. پرش لینک هم وسط گیم انلاین اتفاق میوفته 

ویرایش شده توسط ali blue
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام خدمت دوستان عزیز که این مدت مثل بنده پیگیر این موضوع بودند.

خوب امروز 28 اردیبهشت 95 بعد از تمام مسائلی که تو پست اول ذکر شده و بعد از شکایت به سازمان بازرسی کل کشور تنیجه شکایت بنده به این صورت پاسخ داده شد :

post-22092-0-71949000-1463489135_thumb.jpg

متن : 

آقاي امير ****: احتراما پيرو مذاكره تلفني و مكاتبه با اداره كل فناوري اطلاعات، پس از بررسي هاي به عمل آمده جهت هزينه اينترنت شماره (021-4454****) ، با توجه به عدم تناسب ميزان حجم دانلود مشترك با حد استاندارد ، در تاريخ 94/12/12 و در بازه زماني 234447 لغايت 23150 بامداد ، مبلغ 509124 ريال بستانكاري لحاظ گرديد.شايان ذكر است اين مبلغ در سيكل 1 سال 95 ، به مشترك عودت داده خواهد شد.

به این ترتیب مبلغ 50 هزار تومان به بنده برگشت داده خواهد شد ( انشالله )

فقط چند سوال برام پیش اومده!

اول اینکه سیکل 1 سال 95 منظورش چیه؟

دوم اینکه از قبض تلفن کم میکنن یا نقدی برگشت میدن؟

سوم اینکه خطی که این مشکل براش پیش اومده اصلا تلفن روش نیست ایا برای هماهنگی با شماره ثابت تماس میگیرن یا با همراه؟

اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم راهنماییم کنه.

لینک به دیدگاه

اینم ببنید خالی از لطف نیست :

Capture.JPG

حداکثر ترافیک مصرفی 4597.35 ترابایت در تاریخ 1395/2/5 0:12 تا 1395/2/6 9:9

4957 ترابایت rolling%20on%20the%20floor.gif

واسه همین الانه عکس rolling%20on%20the%20floor.gif

البته تماس گرفتم گفت اشتباه شده و مشکل سیستمی هست.

اول که دیدمش حکم کرم موبر داشت برام rolling%20on%20the%20floor.gif

ویرایش شده توسط Nezami
لینک به دیدگاه

اینم ببنید خالی از لطف نیست :

Capture.JPG

حداکثر ترافیک مصرفی 4597.35 ترابایت در تاریخ 1395/2/5 0:12 تا 1395/2/6 9:9

4957 ترابایت rolling%20on%20the%20floor.gif

واسه همین الانه عکس rolling%20on%20the%20floor.gif

البته تماس گرفتم گفت اشتباه شده و مشکل سیستمی هست.

اول که دیدمش حکم کرم موبر داشت برام rolling%20on%20the%20floor.gif

=)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

ادامه بده!

دودمانشون را به باد بده

حالا شما پیگیر بودی پولتا میگیری ولی بقیه که زیاد سر در نمیارن بالجبار این هزینه های گزاف را میپردازن

لینکش بزار توی امضات تا بقیه هم ببینن روش کار دستتشون بیاد

لینک به دیدگاه

30 گیگ دانلود هم که کردن ....حالا پول هم به شما برمیگردونن؟؟ واقعا شانس به این میگن!!! :D :wacko:

اما خارج از شوخی همین که مخابرات محکوم شد خوب هستش...قبل از این تنها راه در رفتن از این دزدی های حجمی در مخابرات استفاده از سرویس های حجم نامحدود بود

در هرصورت انشالله دگ از این مشکلات پیش نیاد @};-

لینک به دیدگاه

واقعا جای تشکر داره 

احسنت به این پیگیریی که کردید

فقط یه سوال شکایت سازمان بازرسی رو هم به صورت اینترنتی انجام دادید؟  روال خاصی نداره؟

لینک به دیدگاه

ادامه بده!

دودمانشون را به باد بده

حالا شما پیگیر بودی پولتا میگیری ولی بقیه که زیاد سر در نمیارن بالجبار این هزینه های گزاف را میپردازن

لینکش بزار توی امضات تا بقیه هم ببینن روش کار دستتشون بیاد

سلام.

دیگه مسیری جهت ادامه نمونده

همین که تو این مملکت بتونیم به حقمون برسیم خودش نعمته

30 گیگ دانلود هم که کردن ....حالا پول هم به شما برمیگردونن؟؟ واقعا شانس به این میگن!!! :D :wacko:

اما خارج از شوخی همین که مخابرات محکوم شد خوب هستش...قبل از این تنها راه در رفتن از این دزدی های حجمی در مخابرات استفاده از سرویس های حجم نامحدود بود

در هرصورت انشالله دگ از این مشکلات پیش نیاد @};-

بله منم فقط قصدم محکوم کردن مخابرات بود.

انشالله

اقا دمت گرم 

چاکرم  @};-

واقعا جای تشکر داره 

احسنت به این پیگیریی که کردید

فقط یه سوال شکایت سازمان بازرسی رو هم به صورت اینترنتی انجام دادید؟  روال خاصی نداره؟

ممنون.

شکایت به سازمان بازرسی هم اینترنی هستش.

https://www.bazresi.ir/

تو سایت بالا یه قسمت داره به اسم سامانه ملی رسیدگی به شکایات و اعلامات.

اونجا میزنید و سازمانی که میخواید شکایت کنید رو انتخاب میکنید و متن شکایت رو وارد میکنید.

واسه من که حدود 1 ماه طول کشید تا جواب بدن. ولی خدارو شکر فکر تنها جایی که به درد مردم برسه همین سازمان بازرسی باشه.

لینک به دیدگاه

من ا ز مخاربرات الان استفاده میکنم...ما این شرکت قرار داد یه ساله داشتیم شبانه نامحدود بودش از 1 تا 7 صبح حالا قضیه بماند که باید شبا مودم رو ریسیت میکردی دستی بعدش دانلود می کردی که سر این خدا میدونه چقدر پول تو جیب زدن از ندونستن کاربر...ایناش بماند آره میگفتم ما قرار داد یه ساله بسته بودیم یعنی کتبی امضا شده  ... یعنی کاملا معتبر بود تا اینکه این شرکت با خلاف قانون اومد زیر این تعهداتش زد و شبانه رو ورداشت و کردش کلا ماهی 8 گیگ رایگان در شب ها!

یعنی من کلا تو یه ماه میتونم شبونه 8 گیگ رایگان دانلود کنم! :|  یک مورد دیگه مربوط میشه به اینکه وقتی این قانون عملی شد مجبور بودیم 2020 تماس بگیریم که گفتن خب اقندر شبا دانلود کردین پدر مخاربرات رو درآوردین بازم شبونه میخواین:|

من دیگه چیزی نداشتم بگم یعنی چی میتونستم بگم ...بهش گفتم متاسف برای خودم که با شما شدیم N میلیون نفر...

خلاصه بچه ها این بود تجربه من از سرویس مخابرات...

لینک به دیدگاه

برپدر مخابرات دزد لعنت منو که بدبخت کرده 1گیگ ترافیک میگیرم هیچ کاری نمیکنم تموم میشه همشون دزدن

لینک به دیدگاه

برپدر مخابرات دزد لعنت منو که بدبخت کرده 1گیگ ترافیک میگیرم هیچ کاری نمیکنم تموم میشه همشون دزدن

واقعا داداش...مثل اینکه تو هم اینطوری هستی مثلا من 1 گیگ فعال میکنم به جای اینکه بنویسه 1000 گگی مونده مینویسه 600 مگ مونده که استفاده کنی:| این یعی چی:|

لینک به دیدگاه

فکر کنم وقتشه امام رضا ظهور کنه شما چی فکر میکنین؟ :-?  :-?  :-?  :-?  =))  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

50 تومن رو تو یکسال میدن =)) =)) ماهی 4هزارو 160 تومن میدن بهت :laughing: :laughing: :laughing: بازم دمت گرم که پیگیری کردی و نتیجه گرفتی @};- :clapping:

لینک به دیدگاه

الان باز دوباره1گیگ شارژ کردم نشد ولی از حسابم کم کرد وباز دوباره شارژ کردم اوکی شد ولی برای1بار2بار ازحسابم کم کرد :crying:  :crying: 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

سلام

همچین مشکلی رو همکارم تو پروژه ساختمانی داشتند و 4-5 بار هم از اسفند 1394 تا هفته پیش از مخابرات اومدن برا تعمیر و عیب یابی که آخرسر گفتن باید نوع سرویستون رو عوض کنیم از 2 مگ تبدیل کردن به 512، تا حدودی خوب شده ولی باز همچنان مشکل پابرجاست. اینترنت رو هم از مخابرات گرفتن

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...