رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در هم اکنون، 6636 گفته است :

من حدود دوساله مخابرات دارم

تو این دوسال خیلی از شبانه رایگان دانلود داشتم  ولی تا حال نه سرعت کم شده نه مشکلی 

برا من که دقیقا این مساله پیش اومد. خود طرف گف آی پی تونو عوض میکنم. دیشب سرعتم قشنگ درست شد :|

سرعت دانلود شبانه شما چقدره؟ طرحتون چیه؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سرویس های مخابرات برای هر استانی متفاوته . من تو رشت هستم ، سرویس 2Mb/s UP to 10Mb/s دارم . ساعت دانلود شبانه 3 تا 8 صبح هست که تا الان تو این تایم برای یک شب تونستم 17 گیگ هم دانلود کنم . تا الان هرچی گذاشتم دانلود شده و هیچ وقت نشده که فایلی بمونه برای روز بعد . اون 17 گیگ هم تمام فایلها بود . شاید اگر بیشتر میذاشتم ، بیشتر هم دانلود میکرد . الان 5 ماهه این سرویس رو دارم و مشکلی بابت دانلود شبانه نداشتم . البته شده که سرویس کلا کند یا قطع بشه . ولی شبانه مشکلی نداشته . این رو هم بگم که قبل از اون سرویس  1Mb/s Up to 3Mb/s گرفته بودم که سرعت دانلودش خیلی پایین بود . بیشتر از 600-700 مگ دانلود نمیکرد تو هر شب . برای همین بعد از 1 هفته رفتم و عوضش کردم .

لینک به دیدگاه

بنظر این حقیر:اینترنت تو دنیا یجورایی به سمت رایگان شدن میره و اصل درامدشون  خدمات و بیزینس و تبلیغات و حق کپی رایت و... بر پایه ی اینترنت ارزان یا رایگان هست اما اینجا تا ته دیگشو در نیارن و فول کاسبی نکنن همه جور سیاست واسه درامد از اینترنت خام به کار میبرن متاسفانه. و البته چون کپی رایت رعایت نمیشه خیلی به چشم نمیاد هزینه ای که واسه اینترنت میکنیم ولی اگه همه چی اصولی و درست پیش بره بنفع همست و واقعیت اینه که جمعا الان بیشتر هزینه کرده و البته متضرر میشیم همه جوره.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، amin110 گفته است :

بنظر این حقیر:اینترنت تو دنیا یجورایی به سمت رایگان شدن میره و اصل درامدشون  خدمات و بیزینس و تبلیغات و حق کپی رایت و... بر پایه ی اینترنت ارزان یا رایگان هست اما اینجا تا ته دیگشو در نیارن و فول کاسبی نکنن همه جور سیاست واسه درامد از اینترنت خام به کار میبرن متاسفانه. و البته چون کپی رایت رعایت نمیشه خیلی به چشم نمیاد هزینه ای که واسه اینترنت میکنیم ولی اگه همه چی اصولی و درست پیش بره بنفع همست و واقعیت اینه که جمعا الان بیشتر هزینه کرده و البته متضرر میشیم همه جوره.

به نظر شما اگه این جمله رو به یکی از اساتیدی که در حال حاظر تصمیم گیرنده هستن بگی چی جوابتو میده ؟

مشکلات بزرگتر از اینترنت رو با هزار و یک دلیل بنی اسراعیلی از سر خودشون رفع میکنن . این که دیگه اینترنته چیزی که حتی با وجودش مخالفن .

لینک به دیدگاه

من خودم الان 5 ساله از مخابرات سرویس دارم. 1مگ نا محدود . نمی گم خیلی خوبه ولی خب پینگ تو داخل زیر 20 هست و  خارجم بین 120 تا 200 ایناس. چون نا محدود هست اصلا قصد عوض کردنم ندارم چون دیگه سرویس نا محدود و نمیده. این مشکلات شما رو فقط در حد رسیت پورت داشتم نه بیشتر. دانلودمم ماهانه بالای 50 60 گیگ هست تا الان که ازین لحاظ مشکل نداشتم

لینک به دیدگاه

با تشکر از دوستان .. بنظر میاد که سیاستاشون همونطور که دوستمون هم عرض کردن به منطقه مربوط میشه.. برا من که خیلی عجیب بود این اتفاق که افتاد. :|

در کل منتهی راضیم از سرویس که دارم میگیرم. خدا رو شکر خیلی کارم به پشتیبانی نیفتاده و با تعویض مودم و .. به کیفیت مطلوبی رسیدم تو سرویسم... ولی این مورد برام عجیب بود و گفتم اطلاع بدم دوستان اگه افت سرعت دیدین این مورد رو هم جزو دلایل  در نظر بگیرین

لینک به دیدگاه

آسیاتک 16 مگ 4 تا 10 صبح رایگان  سرعت دانلود  1.8mb  از توی 6 ساعت 15-20 گیگ دانلود میکنم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ATER گفته است :

آسیاتک 16 مگ 4 تا 10 صبح رایگان  سرعت دانلود  1.8mb  از توی 6 ساعت 15-20 گیگ دانلود میکنم

قیمت برادر من؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hamed گفته است :

سرویس های مخابرات برای هر استانی متفاوته . من تو رشت هستم ، سرویس 2Mb/s UP to 10Mb/s دارم . ساعت دانلود شبانه 3 تا 8 صبح هست که تا الان تو این تایم برای یک شب تونستم 17 گیگ هم دانلود کنم . تا الان هرچی گذاشتم دانلود شده و هیچ وقت نشده که فایلی بمونه برای روز بعد . اون 17 گیگ هم تمام فایلها بود . شاید اگر بیشتر میذاشتم ، بیشتر هم دانلود میکرد . الان 5 ماهه این سرویس رو دارم و مشکلی بابت دانلود شبانه نداشتم . البته شده که سرویس کلا کند یا قطع بشه . ولی شبانه مشکلی نداشته . این رو هم بگم که قبل از اون سرویس  1Mb/s Up to 3Mb/s گرفته بودم که سرعت دانلودش خیلی پایین بود . بیشتر از 600-700 مگ دانلود نمیکرد تو هر شب . برای همین بعد از 1 هفته رفتم و عوضش کردم .

مگه بازم دانلود رایگان داریم؟ اگر اینطوری هست من از پارس آنلاین به مخابرات کوچ کنم

لینک به دیدگاه

میتونید طرحای مخابراتو چک کنید از سایتش.. موقعی که من خریدم داشت تو جشنواره مانندی بود

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، r.zarei2010 گفته است :

مگه بازم دانلود رایگان داریم؟ اگر اینطوری هست من از پارس آنلاین به مخابرات کوچ کنم

تو هر استان فرق داره . ممکنه بعضی از استانها نداشته باشن . هر سرویسی هم نداره . مخابرات گیلان تو تابستان برای 4-5 تا از سرویس هاش دانلود رایگان میداد . یه سری که سرعت بالاتر داشتن 3 تا 8  صبح و اونهایی که سرعت کمتر بودن 1 تا 7 .

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، hosseinskandari گفته است :

قیمت برادر من؟

32 تومن 2 گیگ برای یک ماه

لینک به دیدگاه

درود

مخابرات مازندران که شبانه رو برداشته و طرحهای جشنوارش شبانه خیلی محدودی میده! خودم الان از این طرحهای جدید دارم که 17 گیگ یه مگ رو میده 25  تومن! البته سرعت تا دو مگ بازه! و برای  دانلود هم مجبورم طرحهای زمانیشو بخرم مثلا 30 گیگ 15 روزه 21 تومن!! کلا دانلود ما که مالیده ! :(

یه سری طرحهای فروش ترافیک جالبم داره مخابرات! مثل

بسته ترافيکي100 گيگي طرح ياقوت با100ساعت مکالمه رايگان سالانه درون استاني(فقط 100000 تومان بدون محدوديت زمان مصرف)

ویرایش شده توسط Alien87
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ATER گفته است :

32 تومن 2 گیگ برای یک ماه

والا هزینه که شما کردی اگه بیشترم بهتون اجازه دانلود بدن بیراه نیست. یه ساله 70 گیگ (یا 100 گیگ) 70 تومن (یا 100 تومن)  اگه اشتبا نکنم ماه رمضون گرفتم . سرعتش تو روز که عالیه تو شبم خیلی خوب بود تا اینکه آی پیمو دست زدن که اونم زنگ زدم عوضش کردن دیشب و اوکی شد... باز ببینم کی دستکاری میکنن

لینک به دیدگاه

جدیدا داغون شده اینترنت.پینگ من 304

اینستاروهم زدن داغون کردن بعضی موقع ها فقط با شبکه شخصی انتقال داده باز میشه

لینک به دیدگاه

والا هزینه که شما کردی اگه بیشترم بهتون اجازه دانلود بدن بیراه نیست. یه ساله 70 گیگ (یا 100 گیگ) 70 تومن (یا 100 تومن)  اگه اشتبا نکنم ماه رمضون گرفتم . سرعتش تو روز که عالیه تو شبم خیلی خوب بود تا اینکه آی پیمو دست زدن که اونم زنگ زدم عوضش کردن دیشب و اوکی شد... باز ببینم کی دستکاری میکنن

اره خیلی گرون گرفتن اوشون:P
داداش برای منم سرعت کم شده قبلا شبی ۱۴ الی ۱۷ گیگ داشتم چند وقته!(بیشتر از دو ماهه!)سرعت اومده به ۱۲۸ کیلو اصلا ارزش روشن گذاشتن سیستم رو نداره...
شما زنگ زدی شبانتون سرعتش خوب شد؟چون من نزدیک ۱.۵ ساله دیگه زنگ نمیزنم فایده نداره نیم ساعت پشت خط میزان بعد میگن مودمو خاموش کنید و یک ربع یا نیم ساعت بعد روشن کنید میگم ریست کنن و ... اما الکیه!

using tapatalk

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، amir* گفته است :

اره خیلی گرون گرفتن اوشون:P
داداش برای منم سرعت کم شده قبلا شبی ۱۴ الی ۱۷ گیگ داشتم چند وقته!(بیشتر از دو ماهه!)سرعت اومده به ۱۲۸ کیلو اصلا ارزش روشن گذاشتن سیستم رو نداره...
شما زنگ زدی شبانتون سرعتش خوب شد؟چون من نزدیک ۱.۵ ساله دیگه زنگ نمیزنم فایده نداره نیم ساعت پشت خط میزان بعد میگن مودمو خاموش کنید و یک ربع یا نیم ساعت بعد روشن کنید میگم ریست کنن و ... اما الکیه!

using tapatalk

عاره برا من بهتر شد. مثل قبل نشد بازم. قبلا 11 گیگ دانلود میکردم الان شده 8 گیگ... رنج IP رو بگو درست کنن.. اگه بکنن البته

لینک به دیدگاه

در در 1395/09/02, 09:34:16، hosseinskandari گفته است :

برا من که دقیقا این مساله پیش اومد. خود طرف گف آی پی تونو عوض میکنم. دیشب سرعتم قشنگ درست شد :|

سرعت دانلود شبانه شما چقدره؟ طرحتون چیه؟

من دو مگ دارم دانلود شبانه ام 900 کیلوبایت تا 1 مگ میره

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، 6636 گفته است :

من دو مگ دارم دانلود شبانه ام 900 کیلوبایت تا 1 مگ میره

البته که دو مگ داریم تا دومگ.. سرویس دو مگ مخابرات شاید در قالب چندین طرح ارایه بشه.. تو جشنواره ها هم ارایه میشه. طرحی که شما دارید

گویا به مشکل مشابه من بر نخورده

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام . بنده یک خط تلفن دارم که به دلیل اینکه مسی نیست و فیبر هست نمیتونم adsl بگیرم . همسایه هامون خیلی هاشون از شرکت های مختلف مثل پارس انلاین و شاتل و ... اینترنت adsl دارن  .
زنگ زدم مخابرات میگم که اگر بخام خط جدید بگیرم مسی میدین یا نه ؟ میگن که اگر منطقه فیبر هست نیمتونن مسی بدن .
حالا خط من فیبر  هست  و خط بسیاری از همسایه ها مسی . به نظرتون منطقه فیبر حساب میشه ؟

لینک به دیدگاه

سلام. اگه شما فیبر نوری هست قطعا همسایه هاتونم فیبر نوری هستن. و این که همسایه هاتون نت دارن شما ندارید تا اونجایی که اطلاع دارم ربطی به فیبر نوری نداره. شما خطتون pcm هست نه dsl و نمیشه adsl استفاده کرد. شما اگه تو مخابرات اشنا داری بگو پورتتو عوض کنن. یه فیشه در میارن میزنن یه جا دیگه :)) فقط باید یکم سیبیلشو چرب کنی :)))

ویرایش شده توسط CruSHeR
لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، CruSHeR گفته است :

سلام. اگه شما فیبر نوری هست قطعا همسایه هاتونم فیبر نوری هستن. و این که همسایه هاتون نت دارن شما ندارید تا اونجایی که اطلاع دارم ربطی به فیبر نوری نداره. شما خطتون pcm هست نه dsl و نمیشه adsl استفاده کرد. شما اگه تو مخابرات اشنا داری بگو پورتتو عوض کنن. یه فیشه در میارن میزنن یه جا دیگه :)) فقط باید یکم سیبیلشو چرب کنی :)))

بسیار ممنونم از پاسختون . 

که اینطور .... 

پس قضیه همون زیر میزی هست . اشنا که ندارم . اگر از برو بچه های اینجا کسی هست کمک کنه ممنون میشم . سیبلشو هم براش چرب میکنم ? 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Sajadko گفته است :

بسیار ممنونم از پاسختون . 

که اینطور .... 

پس قضیه همون زیر میزی هست . اشنا که ندارم . اگر از برو بچه های اینجا کسی هست کمک کنه ممنون میشم . سیبلشو هم براش چرب میکنم ? 

سلام دوست گرامی
این طوری نیست که از مشهد بشه تهران رو درست کرد یا برعکس ،
اون شخص فقط باید توی همون ناحیه کار کنه ، در ضمن من روش زیر میزی رو امتحان نکردم ولی پرسیدم خیلی ها میگن جواب میده

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

سلام دوست گرامی
این طوری نیست که از مشهد بشه تهران رو درست کرد یا برعکس ،
اون شخص فقط باید توی همون ناحیه کار کنه ، در ضمن من روش زیر میزی رو امتحان نکردم ولی پرسیدم خیلی ها میگن جواب میده

داداش حالا کی گفت مشهد ؟ ☺

منم دنبال کسی هستم که توی تهران اونم مرکز توحید اشنا داشته باشه . 

ممنون میشم دوستان کمکم کنن ?

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Sajadko گفته است :

داداش حالا کی گفت مشهد ؟ ☺

منم دنبال کسی هستم که توی تهران اونم مرکز توحید اشنا داشته باشه . 

ممنون میشم دوستان کمکم کنن ?

نه منظورم اون نبود ، میگم باید حتما همونجا باشن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...