رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با زنگ زدن چیزی درست نمیشه. پاشو برو مرکز مخابرات محلتون بخش شبکه هوایی بشین صحبت کن اگر بتونن براتون مسی میکنند.

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 6 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

با زنگ زدن چیزی درست نمیشه. پاشو برو مرکز مخابرات محلتون بخش شبکه هوایی بشین صحبت کن اگر بتونن براتون مسی میکنند.

بهتره اول مطمئن شن از فیبر نوریه چون تاجای که میدونم ربطی به فیبر نوری نداره ایشون خطش احتمالا pcm هست. من فامیلمون تو شهرکرد اشنا داشت با 10 تومن شیتیل پورتشو عوض کرد

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، CruSHeR گفته است :

بهتره اول مطمئن شن از فیبر نوریه چون تاجای که میدونم ربطی به فیبر نوری نداره ایشون خطش احتمالا pcm هست. من فامیلمون تو شهرکرد اشنا داشت با 10 تومن شیتیل پورتشو عوض کرد

منظورشون همون pcm هست دیگه. بهش میگن فیبر نوری!

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، CruSHeR گفته است :

10 چی ؟ میلیون یا هزار تومن ؟ ?

دوستان . الان زنگ زدم مخابرات میگه مسی هست . بعد زنگ زدم شاتل میگه استعلام گرفتیم گفتن که فیبره . 

چیکار کنم ؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Sajadko گفته است :

10 چی ؟ میلیون یا هزار تومن ؟ ?

دوستان . الان زنگ زدم مخابرات میگه مسی هست . بعد زنگ زدم شاتل میگه استعلام گرفتیم گفتن که فیبره . 

چیکار کنم ؟

مخابرات بگه مسی هست اگر پست شما هم pcm باشه میتونن براتون یک کاریش بکنن.

منطقه ی ما pcm زیاد هست. کافیه درخواست بدی برسی میکنن سریع میان براتون از قبل پست pcm یک کابل میگیرن .

ممکنه هم قبلا pcm بوده الان خودشون طبق درخواست یک مشتری دیگه اومدن کلا مسی کرده باشن ولی شاتل آپدیت نباشه.

باید پیگیر باشید.

(یک باکس سبز رنگ که چراغ سبز led هم داره نزدیکای درب خونتون هست؟ اون پست pcm هست.)

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

مخابرات بگه مسی هست اگر پست شما هم pcm باشه میتونن براتون یک کاریش بکنن.

منطقه ی ما pcm زیاد هست. کافیه درخواست بدی برسی میکنن سریع میان براتون از قبل پست pcm یک کابل میگیرن .

ممکنه هم قبلا pcm بوده الان خودشون طبق درخواست یک مشتری دیگه اومدن کلا مسی کرده باشن ولی شاتل آپدیت نباشه.

باید پیگیر باشید.

(یک باکس سبز رنگ که چراغ سبز led هم داره نزدیکای درب خونتون هست؟ اون پست pcm هست.)

درمورد اون باکس سبز رنگ بررسی میکنم . 

راستی ما تازه اومدیم تو این خونه و از مستاجر قبلی پرسیدم گفت که تا ۲ ماه پیش روی همین خط شاتل داشته بعد منتقلش کرده . 

لینک به دیدگاه

سلام. الان مودمو وصل کن برو تو پروفایل مودم و از تب stats یه عکس بزار. از چراغ های مودم هم عکس بزار.

Pcm یعنی خطت قابلیت استفاده از اینترنت adsl رو نداره و dsl یعنی قابلیت رو داره. ربطی هم به فیبر نوری نداره. 

حالا شما برو شاتل بگو مخابرات گفته مسیه بیبین چی میگن. بعد برو مثلا اسیاتک بگو خطتو چک کنن ببینن میتونن واستون اینترنت وصل کنن یا نه.

ده ملیون چیه برادر من :)))

ده هزار داد به اشناشون پورتو عوض کرد رفت مخابرات خرید بعدش تخلیه کرد رفت اسیاتک

ویرایش شده توسط CruSHeR
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، CruSHeR گفته است :

سلام. الان مودمو وصل کن برو تو پروفایل مودم و از تب stats یه عکس بزار. از چراغ های مودم هم عکس بزار.

Pcm یعنی خطت قابلیت استفاده از اینترنت adsl رو نداره و dsl یعنی قابلیت رو داره. ربطی هم به فیبر نوری نداره. 

حالا شما برو شاتل بگو مخابرات گفته مسیه بیبین چی میگن. بعد برو مثلا اسیاتک بگو خطتو چک کنن ببینن میتونن واستون اینترنت وصل کنن یا نه.

ده ملیون چیه برادر من :)))

ده هزار داد به اشناشون پورتو عوض کرد رفت مخابرات خرید بعدش تخلیه کرد رفت اسیاتک

اگر عکس بزارم مشخص میشه ؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Sajadko گفته است :

اگر عکس بزارم مشخص میشه ؟

شاید بشه. ببین همین فامیلی که من میگم خطش مسیه ولی چون جدیده و خونشون بغل مخابراته تا 25 مگ میکشه و کیفیت عالی. از اسیاتک هم استفاده میکنه.

خط های فیبر نوری بیشتر از این میکشن مثلا نت دانشگاهمون سرعتش 40 مگابیته نامحدود و مجانی که البته موقعی که شلوغ میشه به زور دانلود منجر سرعت تا 2 مگابیت معادل 200 300 کیلوبایت میره ولی خلوت باشه تا 5 مگ هم سرعت دانلود میده ( اینو گفتم دلت بسوزه :)))))))) )

اره عکس بزار بینیم اطلاعات خطتو میزنه یا نه از مودموت بزار 

ویرایش شده توسط CruSHeR
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، CruSHeR گفته است :

شاید بشه. ببین همین فامیلی که من میگم خطش مسیه ولی چون جدیده و خونشون بغل مخابراته تا 25 مگ میکشه و کیفیت عالی. از اسیاتک هم استفاده میکنه.

خط های فیبر نوری بیشتر از این میکشن مثلا نت دانشگاهمون سرعتش 40 مگابیته نامحدود و مجانی که البته موقعی که شلوغ میشه به زور دانلود منجر سرعت تا 2 مگابیت معادل 200 300 کیلوبایت میره ولی خلوت باشه تا 5 مگ هم سرعت دانلود میده ( اینو گفتم دلت بسوزه :)))))))) )

اره عکس بزار بینیم اطلاعات خطتو میزنه یا نه از مودموت بزار 

مودمم asus n10 هست و قسمتی به نام Stat پیدا نکردم . 

چراغ های مودم هم فقط پاور و وایفای روشنه   و DSL و INTERNET خاموشه . 

لینک به دیدگاه

اقا من کل خیابونمون رو گشتم . هیچ جعبه سبز رنگی پیدا نکردم . مال تلفن همه المینیومی مستطیل شکل بودن . 

عکس زیر رو ببینید : 

pcm.jpeg%20

خونه های خیابون ما فقط سمت چپیه رو داره . یعنی اون که روش نوشته POST . 

ویرایش شده توسط Sajadko
لینک به دیدگاه

مال ما هم شبیه همون المنیومیه هست. 

شما تو پروفایل مودمت همون سربرگ ا ول  که باز میشه باید اطلاعاتی مثل snr یا data rate باشه.

زنگ بزن مخابرات بگو خطم pcm هست یا dsl اگه dsl بود اگه برو شاتل گیر بده تا وصل کنن. نشد برو اسیاتک جشنواره های خوبی داره مخصوصا با ورود به زمستان و جشنواره زمستانی.

اگه pcm بود حضوری برو و باهاشون صحبت کن که یه جوری پورت رو عوض کنن مثلا دانشجو هستمو لازم دارمو پول ندارم خط بخرمو از این حرفا و بگو از خجالتتونم در میام. اگه اشنا داشتی باشی چه بهتر.

ویرایش شده توسط CruSHeR
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، CruSHeR گفته است :

مال ما هم شبیه همون المنیومیه هست. 

شما تو پروفایل مودمت همون سربرگ ا ول  که باز میشه باید اطلاعاتی مثل snr یا data rate باشه.

زنگ بزن مخابرات بگو خطم pcm هست یا dsl اگه dsl بود اگه برو شاتل گیر بده تا وصل کنن. نشد برو اسیاتک جشنواره های خوبی داره مخصوصا با ورود به زمستان و جشنواره زمستانی.

اگه pcm بود حضوری برو و باهاشون صحبت کن که یه جوری پورت رو عوض کنن مثلا دانشجو هستمو لازم دارمو پول ندارم خط بخرمو از این حرفا و بگو از خجالتتونم در میام. اگه اشنا داشتی باشی چه بهتر.

مطمئنم که DSL هست چون مستاجر قبلی تا اواسط مهر ماه روش شاتل داشته و بعد منتقلش کرده  و همچنین باکس PCM رو مشاهده نکردم اطراف خونه . 

با رئیس مرکز توحید هم که صحبت کردم گفت که مشکلی نداره و مسی هست و مشکل از طرف شاتل هست . 

امروز زنگ زدم صبح شاتل و درخواست استعلام جدید از مخابرات کردم . گفتن تا ۴۸ ساعت اینده جوابش میاد  .

صبر میکنم ببینم چی میشه . اگر شد که شد . اگر نشد یا دهنشون رو کاگل میگیرم یا میرم سراغ اینترنت 4G و 3G ! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، Sajadko گفته است :

مطمئنم که DSL هست چون مستاجر قبلی تا اواسط مهر ماه روش شاتل داشته و بعد منتقلش کرده  و همچنین باکس PCM رو مشاهده نکردم اطراف خونه . 

با رئیس مرکز توحید هم که صحبت کردم گفت که مشکلی نداره و مسی هست و مشکل از طرف شاتل هست . 

امروز زنگ زدم صبح شاتل و درخواست استعلام جدید از مخابرات کردم . گفتن تا ۴۸ ساعت اینده جوابش میاد  .

صبر میکنم ببینم چی میشه . اگر شد که شد . اگر نشد یا دهنشون رو کاگل میگیرم یا میرم سراغ اینترنت 4G و 3G ! 

چرا از سرویس دهنده های دیگه استفاده نمیکنید ؟

بنظرم مخابرات اینکارو میکنه که شما مجبور بشید از خودشون بگیرید ؟

شاتل سرویس دهنده ای نیست که الکی دروغ بگه و مشتری رو از دست بده 

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Extreme Plus گفته است :

چرا از سرویس دهنده های دیگه استفاده نمیکنید ؟

بنظرم مخابرات اینکارو میکنه که شما مجبور بشید از خودشون بگیرید ؟

شاتل سرویس دهنده ای نیست که الکی دروغ بگه و مشتری رو از دست بده 

من فقط شاتل رو قبول دارم . 

یک بار هم حدودا هفته پیش به شاتل زنگ زدم و ازشون خاستم که همون موقع با واحد رانژه تماس بگیرن . 

گفتن که خط شما مسیه !  ولی مشکل فنی داره و هیچ سرویس دهنده ای نمیتونه روش سرویس بده ! 

بعدش با رئیس مرکز توحید صحبت کردم گفت همچین چیزی نیست   و میتونید از همه بگیرید !! 

والا کلافه شدم . نمیدونم باید چی کنم . فعلا منتظرم تا جواب استعلام بیاد . 

ویرایش شده توسط Sajadko
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، CruSHeR گفته است :

یه سر به اسیاتک هم بزن

من بیشتر شاتل رو بخاطر جشنواره هاش میخام . 

بقیه جشنواره نمیزارن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Sajadko گفته است :

من بیشتر شاتل رو بخاطر جشنواره هاش میخام . 

بقیه جشنواره نمیزارن

اسیاتک یه پایزی داشت 3 ماه 90 گیگ 73 تومن سرعت 6 مگ.

زمستانی هم میزاره.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، CruSHeR گفته است :

اسیاتک یه پایزی داشت 3 ماه 90 گیگ 73 تومن سرعت 6 مگ.

زمستانی هم میزاره.

منظورم جشنواره هایی مانند شاتل لند هست .

لینک به دیدگاه

دوباره به isp های مختلف زنگ زدم : 

اسیاتک : 200 تا جای خالی داریم ولی مرکز توحید مشکل فنی داره نمیتونیم اینترنت بهتون بدیم .

پارس انلاین : جای خالی داریم ولی باید خط بررسی بشه . ( برای استعلام شماره بهشون دادم گفتن فردا خودشون زنگ میزنن )

شاتل : نتیجه استعلامتون اومده و بهمون گفتن مرکز توحید جای خالی نداره .

به شاتل گفتم قرار بود بگید خط مشکلی داره یا نه که گفتن همچین اطلاعاتی نداریم . 

الان توی لیست انتظار شاتل هستم و می ایستم تا ببینم چی میشه . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بیسیمی شاتل بگیر خودتو راحت کن نزدیک دکل باشی ۱۰۰ مگ هست سرعتش

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Extreme Plus گفته است :

بیسیمی شاتل بگیر خودتو راحت کن نزدیک دکل باشی ۱۰۰ مگ هست سرعتش

از شاتل پرسیدم گفت تجهیزاتش ۵۵۰ هزارتومن میشه و ماهی هم ۲۲۰ هزارتومن باید پرداخت کنم . خیلی گروووووونه 

شما خودتون بیسیمی دارید از شاتل ؟

ویرایش شده توسط Sajadko
لینک به دیدگاه

از شاتل پرسیدم گفت تجهیزاتش ۵۵۰ هزارتومن میشه و ماهی هم ۲۲۰ هزارتومن باید پرداخت کنم . خیلی گروووووونه 
شما خودتون بیسیمی دارید از شاتل ؟

متاسفانه شاتل روی اینترنت بیسیم صرفا سرویسهای نامحدود را به سرویس ART7 و ART8 محدود کرده است تا صرف داشته باشد براشون

Sent from my iPhone using Tapatalk
لینک به دیدگاه

غیر از شاتل چه isp هایی هستن که مثل شاتل طرح شاتل لند داشته باشن ؟ 

منظورم از طرح  شاتل لند اینه که یه سایتی رو مشخص کرده باشن و گفته باشن دانلود ازش رایگانه . 

اگر نتیجه ای از این پیگیری ها حاصل نشد میرم یه مودم 4G میخرم و از طرح های نامحدود همراه اول استفاده میکنم . دیگه دردسر خط تلفن رو هم ندارم . 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...