رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

مخابرات اصفهان زیر ساخت فیبر رو داره فکر کنم از پورت OPTIMUX برای سرعت بالا استفاده میکنه

برای خط 10 مگ ماهی 10 گیگ ترافیک گذاشتن .که با این سرعت کلی باید پول مازاد بدی برای 45 روز من اومده

370 هزار تومن این بار پرداخت کنم کل سرویس رو جمع اوری میکنم و همون 256 میگیرم یا 512

نمیدونم تعرفه دانلود ترابایتی چند هست ولی هرچی هست بالای 20 میلیون در ماه باید باشه

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اینترنت کشور ما درست بشو نیستش (اقا بحث سیاسی نکن =)) =)) ) یعنی اون سرعتی که ما میخاییم به ما نمیدن به از ما بهترون ها میدن :-?  اگر هم سرعت بالا به کاربر خانگی بدن هزینه ی زیادی میگیرن :(

لینک به دیدگاه

من از بعد از ظهر سر درد گرفتم قبض رو دیدم اگر نپردازم سریع مخابرات شکایت میکنه خط تلفن و خط موبایل رو ضبط میکنه با 1/3 قیمت و بعدش هم برای موسسه کاریم مشکل درست میشه مجبورم پرداخت کنم و بعد از پرداخت درخواست جمع اوری خط رو بدم با همون 256 سر کنم چون همون در توانم است نه بیشتر یوتیوب و فیسبوک هم برای خودشون نخواستیم

لینک به دیدگاه

من از بعد از ظهر سر درد گرفتم قبض رو دیدم اگر نپردازم سریع مخابرات شکایت میکنه خط تلفن و خط موبایل رو ضبط میکنه با 1/3 قیمت و بعدش هم برای موسسه کاریم مشکل درست میشه مجبورم پرداخت کنم و بعد از پرداخت درخواست جمع اوری خط رو بدم با همون 256 سر کنم چون همون در توانم است نه بیشتر یوتیوب و فیسبوک هم برای خودشون نخواستیم

دادا شما کار رو باید بدی اونی که تخصصش این هست .. وگرنه هر کسی بخواد برای خودش دکتری کنه .. نسل بشر منقرض میشه .. 

قیمت هامون عالی نیست که هست .. 

همین دو روز پیش داشتم "پکیج 1 ترابایتی با هدیه 1 ترابایت .. در کل 2 ترابایت" ارائه میدادم .. فقط 300 هزار تومان 

یعنی هر ترابایت براتون 150 درمیاد .. دیگه از این مفت تر هم میشه .. ؟؟

لینک به دیدگاه

درود

گرامی اکثر خونواده من خارج از کشور هستند تنها راه ارتباتم باهاشون از skype یا فیس بوک یا یوتیوب هست

اینها رو نمیشه بدم شما دانلود کنی با سرعت پایین هم استفاده از skype عملا غیر ممکن هست

شما راه حلی برای این مشکل پیشنهاد میکنید

کار شما برای کسایی که نرم افزار های سنگین و یا سریال و ..از این دست میخواهند دریافت کنند بسیار مفید است

حتما اگر موردی برام پیش بیاد با شما تماس میگیرم چون هم قیمت مناسب دارید و هم زمان پاسخ دهیتون مناسب است

سپاس

لینک به دیدگاه

درود گرامی اکثر خونواده من خارج از کشور هستند تنها راه ارتباتم باهاشون از skype یا فیس بوک یا یوتیوب هست اینها رو نمیشه بدم شما دانلود کنی با سرعت پایین هم استفاده از skype عملا غیر ممکن هست ********************************************************************* شما راه حلی برای این مشکل پیشنهاد میکنید ********************************************************************** کار شما برای کسایی که نرم افزار های سنگین و یا سریال و ..از این دست میخواهند دریافت کنند بسیار مفید است حتما اگر موردی برام پیش بیاد با شما تماس میگیرم چون هم قیمت مناسب دارید و هم زمان پاسخ دهیتون مناسب است سپاس

آری عزیز .. چرا راه حل براتون دارم ..

از پارس آنلاین  اشتراک بگیرید .. برای تماس اسکایپ واقعاً سرعت عالی داره .. مخصوصاً برای ارسالش ..

من خودم از آسیاتک دارم .. اونم بد نیست ..  ولی پارس آنلاین بهتره .. مخصوصاً بخش ارسالش ..

من خودم هم هر هفته حدود 2.5 گیگ برای اسکایپ ترافیک مصرف میکنم

قیمت ها هم مشابه یکدیگر هستند

دنبال قیمت پائینتر برای ترافیک در این سطح نگردید .. نیست

قیمتی که من میدم برای ترافیک خیلی خیلی زیاد هست .. ماهی بین 250 الی 300 ترابایت

ویرایش شده توسط Choughour
لینک به دیدگاه

من بالاترین سرعتی که دیدم 800تا 1مگابایت سرعت بوده که تو دانشگاه تجربه کردم. :D  امروز هم 3گیگ رو تو یه ساعت دانلود کردم.سرعت خودم از 60بالاتر نمیره

اینترنت ایران سرعتش زیاده ولی در اختیار کاربرهای عادی قرار نمیدن و اگه بدن خیلی گرونه

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

گرامی مخابرات اصفهان یعنی برای stm 1 باید روزی 1/5 میلیون پرداخت بشه حالا این ضریب 4 بخوره میشه 6 میلیون در روز واقعا کسی که همچین خطی رو از مخابرات اجاره میکنه دل شیر میخواد و سر نترس

لینک به دیدگاه

درود براتو.ن اگر امکان داره یک کلیپ با کیفیت از این سرعت دانلود بزارید البته اگر مشکلی براتون ایجاد نمیکنه در غیر اینصورت ضرورتی نداره 

سپاس 

لینک به دیدگاه

فقط میتونم بگم WOW ..

اولاً بنده به هیچ عنوان تو عمرم دروغ نگفتم و نمیگم .. کلاً اینطوری بزرگ شدم ..

پس هیچ اطلاعات غلطی ندادم و نمیدم ..

کلاً یا بهتون هیچ اطلاعاتی نمیدم و یا اگر میدم .. درستش رو میدم .. مرض ندارم که دروغ بگم .. خیلی راحت جوابتون رو نمیدم

وقتی میگم دهن مردم رو نمیشه بست همینه ..

درضمن تا اونجائی که من اطلاع دارم .. stm1 در حد 155 مگابیت هست .. دوست عزیز .. برای سرعت بنده نیاز به بیش از 6 تا stm1 هست ..

نمیونم شما چطوری به اون تایج عجیب و غریبتون رسیدید .. من که متوجه نشدم .. امیدوارم از من حرفه ای تر ها متوجه بشوند ..

و همینطور امیدوارم توی کاری که میخواهید صورت بدید موفق باشید ..

:-? :-? :-?

دوست عزیر حالا یه اینترنت داری ها پس اول از همه خودت با این کامنتات

بی جنبه بازی در نیار، نوشتی چقدر آدم بیکار اینجاست! مشکل مملکت ما همین

پارتی بازیاس دوست من، شما خدا میدونه ماهی چقدر میدی....

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

گرامی پارتی فکر نکنم بخواد فقت باید هزینه بالایی پرداخت کنید 

مخابرات اصفهان همیشه پیشرو بوده میتونید به قسمت دیتای مخابرات مراجعه بفرمایید قیمت ها و پرسش نامه های ارایه خدمات هست 

فکر کنم کمی برای اشخاص حقیقی مشکل باشه دریافت این سرعت ولی برای کسی که از طریق شخص حقوقی اقدام کنه موردی نداره 

لینک به دیدگاه

سرعت که محدودیت نداره وقتی باید مخت کار کنه :D

post-18113-0-43280500-1418205012_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

چیکار کردی؟ :eek:

لینک به دیدگاه

سرعت که محدودیت نداره وقتی باید مخت کار کنه پیش نمایش پیوست ها

درود 

من این قسمتشو نمیدونم چکار کردی 

تنها راهی که میشناسم به این سرعت برسی یا وایرلس هکینگ هست یا هک "اینترنت از آسمان روی مدلاسیون 16/32apsk باند ku /ka " یا استفاده از سرعت های بالای مخابرات 

راه دیگه ای فکر نکنم باشه یا من اطلاع کافی ندارم 

ویرایش شده توسط Analyser
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان قیمت 100 مگ از شرکت سروش حدود ماهی 800 تومن هست هزینه هر 100 گیگ هم 200 تومن هست 

کل تهران رو پوشش میده و سرعت دانلود حدود 15 تا 30 مگ هست ! 

لینک به دیدگاه

چیکار کردی؟ :eek:

ایشون از داخل V+P+S عکس گرفتند .. کار سختی نیست شما هم میتونید انجام بدید .. ولی عملاً فایلی دست خودتون روی سیستمتون نخواهید دریافت کرد .. 

البته امیدوارم اینطور نباشه .. و ایشون موفق به یافتن راهی جدید شده باشند ..

ویرایش شده توسط Choughour
لینک به دیدگاه

این که اینترنت نیست.چرا اون قسمتی که لینکو نوشته سیاه کردید؟

با بعضی برنامه ها تو گوشی مثل AV Player ، میتونید Wifi Transferکنید.آی پی گوشی رو تو مرورگر مینویسید و لیست فایلهایی که قبلا تو گوشی تو برنامه گذاشتید میاره.حالا میتونید اون فایلها رو از رو گوشی خودتون دانلود کنید :D که طبیعتا سرعتش زیاده

مثلا من الان با ای پی 192.168.1.2:8080 که مال گوشیمه دارم فایل دانلود میکنم

0ig5iqpzycjsaaqzmruv_thumb.png

روش های دیگه ای هم هست

لینک به دیدگاه

ایشون از داخل V+P+S عکس گرفتند .. کار سختی نیست شما هم میتونید انجام بدید .. ولی عملاً فایلی دست خودتون روی سیستمتون نخواهید دریافت کرد .. 

البته امیدوارم اینطور نباشه .. و ایشون موفق به یافتن راهی جدید شده باشند ..

شما نبودی چند ماه پیش به دلیل دانلود و خارج کردن فایل از پارس آنلاین اخراج شدید ؟ دنبال دیتا سنتر دیگه بودید ؟

این که اینترنت نیست.چرا اون قسمتی که لینکو نوشته سیاه کردید؟

با بعضی برنامه ها تو گوشی مثل AV Player ، میتونید Wifi Transferکنید.آی پی گوشی رو تو مرورگر مینویسید و لیست فایلهایی که قبلا تو گوشی تو برنامه گذاشتید میاره.حالا میتونید اون فایلها رو از رو گوشی خودتون دانلود کنید :D که طبیعتا سرعتش زیاده

روش های دیگه ای هم هست

بنده نیاز ندارم به کسی چیزی ثابت کنم پیوست رو مشاهده کنید

هیچ راهی هم غیر قانونی نداره شما یک پهنای باندی از یک سورس ازارن تهیه می کنید با قیمت کمی بالاتر نیاز کاربران بر آورده می کنید

post-18113-0-04271200-1418218087_thumb.png

لینک به دیدگاه

لیست و قیمت کامل تعرفه ها اینترنت

شرکت های آی اس پی کمتر از این نمیتونن قیمت بدن

http://tci.ir/s4/page2.aspx?lang=Fa

هم قیمت هست هم سرعت

بدون پارتی هم میشه فقط شرکت میخواد و یه عالمه! پول

بیشتر از این سرعت ها نداریم

لینک به دیدگاه

هیچ راهی هم غیر قانونی نداره شما یک پهنای باندی از یک سورس ازارن تهیه می کنید با قیمت کمی بالاتر نیاز کاربران بر آورده می کنید

منظورم این نبود داداش.گفتم که یه راه های دیگه ای هست که تو دانلود منیجر سرعت رو زیاد نشون بده

ببخشید خط دوم رو متوجه نشدم اگه راهی هست که بتونیم اینترنت خوب و ارزون گیرمون بیاد پیام خصوصی کنید بیزحمت.من خیلی دانلود میکنم و به یه اینترنت پرسرعت و نامحدود ولی ارزون نیاز دارم.اگه راهی داره ممنون میشم بگید

لینک به دیدگاه

منظورم این نبود داداش.گفتم که یه راه های دیگه ای هست که تو دانلود منیجر سرعت رو زیاد نشون بده

ببخشید خط دوم رو متوجه نشدم اگه راهی هست که بتونیم اینترنت خوب و ارزون گیرمون بیاد پیام خصوصی کنید بیزحمت.من خیلی دانلود میکنم و به یه اینترنت پرسرعت و نامحدود ولی ارزون نیاز دارم.اگه راهی داره ممنون میشم بگید

ببین عزیز مثلا شما می یایی 200 مگابیت پهنای باند خرید می کنید چون ارزون تموم می شه ارزون هم می فروشی شما که یک یوزر عادی هستی قطعا به این صورت نمی تونید فعالیت کنید

شما هر چقدر فایل می خواهید به بنده بگید از گیگی 140 براتون دانلود و زیر 24 ساعت بهتون تحویل میدم :D

لینک به دیدگاه

ببین عزیز مثلا شما می یایی 200 مگابیت پهنای باند خرید می کنید چون ارزون تموم می شه ارزون هم می فروشی شما که یک یوزر عادی هستی قطعا به این صورت نمی تونید فعالیت کنید

شما هر چقدر فایل می خواهید به بنده بگید از گیگی 140 براتون دانلود و زیر 24 ساعت بهتون تحویل میدم :D

من 200مگ میخوام چیکار.یه 4مگ یا 2مگ نامحدود میخوام که خیلی وقته تو شهرمون نامحدود نمیدن.سفارش دانلود نمیصرفه برام میخوام خودم دانلود کنم :-?

لینک به دیدگاه

من 200مگ میخوام چیکار.یه 4مگ یا 2مگ نامحدود میخوام که خیلی وقته تو شهرمون نامحدود نمیدن.سفارش دانلود نمیصرفه برام میخوام خودم دانلود کنم :-?

من هم همین گفتم به کار شما نمی یاد ...

شما مخابرات نامحدود هم بگیری 2 مگ هر گیگ 150 می افته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو اسیاتک هم چندین نفر رو بدلیل دانلود فایل اخراج کردند :) درامد از فروش دانلود فایل و ارسال هارد به این و اون اونقدری نیست که بشه باهاش 4 تا خط Stm1 گرفت :) تازه هزینه لود منیجرهم حساب نکردم از 500 میلیون شروع میشه تا 4-5 میلیارد تومن 

لینک به دیدگاه

شما نبودی چند ماه پیش به دلیل دانلود و خارج کردن فایل از پارس آنلاین اخراج شدید ؟ دنبال دیتا سنتر دیگه بودید ؟

دقیقاً خودم هستم .. چون هیچ مرکزداده ای اجازه خروج هارد رو نمیده .. به اینخاطر گفتم خیلی قدیمی شده ..

البته اون بیشعوری که زیر اب ما رو زده بود .. و بدروغ چیز هائی گفته بود هم خالی از لطف نیست یادی ازش بکنیم ..

و شما هم ظاهراً با همون افراد سبتی دارید 

راه کار من .. خیلی ساده هست .. از شرکت یکی از دوستانم استفاده میکنم .. به این خاطر هست که هیچ راهی رو نمیتونید پیدا کنید که این سرعت و بهتون بده .. 

و تنها کسی که میتونه براتون راه اندازی کنه .. خود بده هستم و خواهم بود ..  

بنده هم دنبال ساختن رغیب نمیگردم .. و هر کسی بخواد براش راه اندازی کنم .. ابتدا هزینه ای رو ازش میگیرم .. 

حالا بازم برو از توی V+P+S با 16 تا کانکشن عکس بگیر .. کاربرا رو گول بزن ..

درصورتی که حتی فراموش کردی سرور منیجمنت رو ببندی بعد عکس بگیری .. 

پنجره بروزرت رو فول اسکرین کردی که کسی متوجه عدم بگراند نشود .. 

قبلاً چیزی نگفتم چون نخواستم ناراحتتون بکنم .. ولی خب حالا که سعی در تخریب و رواج شایعات میگیرید .. لذا .. 

همیشه خورشید پشت ابر نمیمونه .. یه خدائی هم اون بالا نسته و داره لحظه لحظه اعمالتون رو یاداشت برداری میکنه .. گیریم اینجا با دروغ و تهمت موفق به گذران زندگی شدید و دگران رو خراب کردید .. ولی آیا اون طرف هم میتونید از دست اعمالتون فرار کنید ..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...