رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود .

برای اختلاس بعدی پول کم است.

بصورت رندم ،  شما برنده این فرصت الهی شده اید.

در صورتی که نمیخواید در این اختلاس سهیم باشید. این نامه را نادیده بگیرید.

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

یک مسله عنوان کنم تا دوستان سرشون کلاه نره : 

چند وقت پیش از دفتر پیش نوک (دفتر پیشخوان) زنگ زدن :

من از طرف مخابرات از دفتر پیش نوک ...... تماس میگرم ، شما مدارکتون تو سیستم کامل نیست، با در دست داشتن کارت ملی و غیره به این دفتر پیش نوک مراجعه کنید، 48 ساعت هم مهلت دارید.

گفتم : بعد 48 ساعت چی میخواد بشه !

گفت: من وظیفم بود که به شما اطلاع بدم.

بنده هم جواب دادم : خدا روزیی شما رو بصورت حلال از جای دیگه ای برات حواله کنه. و قطع کردم.

لینک به دیدگاه

در در 1397/06/07, 22:43:22، ali lotfi گفته است :

درود این نامه به اسم من امده دمه خونه منو استرس گرفته نمی دونم برا چیه از شدت استرس متوجه نمی شم مفهوم نامه چیه 

من فقط یک خط تلفن ثابت بنام من هستش روشم adsl هستش همینو دارم

لطفا دوستان بگن چیه

1.jpg

دوست من مخابرات برای 5 هزار تومن بدهی خط رو جمع میکنه بعدشم جمع میکنه میفروشه به یکی دیگه!

اینکه متوسط هر خط 74 تومن بدهی هست، خط خودش 200 هزار تومن می ارزه

در نتیجه هیچ وقت نمیاد پیگیری قانونی کنه! خطو جمع میکنه میفروشه به یکی دیگه:|

شما برا چی نگرانی؟ والا از ما هم کلاه برداری شده

اینم به نظرم کلاه برداریه، میان یه سربرگ مخابرات درست میکنن و یه مهر الکی میزنن پاش!

یا خیلی نگرانی زنگ بزن به اون شماره، بگو برای من نامه اومده، (اگر کلاه بردار باشه خب میگه آره به نامته باید پرداخت کنی وگرنه فلانت میکنیم!) اگرم واقعا مخابرات باشه، میگن ااا ببخشید اشتباه شده

اگر دیدی خانومه اصرار داره پرداخت کنی، بگو من که خط نخریدم در نتیجه خدافظ‍!

لینک به دیدگاه

از طریق سایت مخابرات میتونین قبض به روز  رو ببینینhttps://www.tci.ir/index.html#!/service/quickbill/

ویرایش شده توسط Erebor
لینک به دیدگاه

ممنون از همه شما عزیزان

امروز تماس گرفتم با خانم صالحی گفتم من یک خط دارم و یک اینترنت ماهیانه سر وقت پرداخت می کنم. گفتم 27 خط ندارم 

این طرز صحبت کردنش منو برد تو شک 

گفت ااا یعنی شما بدهکار نیستید گفتم نه گفت این خط که داری چطور گفتم 1 خطه اگر بدهکار باشم که اینترنت روش قطع میشه.گفت اره خوب حالا ما از این به بعد روی شماره کارت ملی نامه می فرستیم قانون جدید هستش دیگه روی نام افراد نامه نمی دیم

شماهم نمی خواد دیگه پیگیر باشید ما خودمون حلش می کنیم

لینک به دیدگاه

در در 1397/06/10, 21:35:10، ali lotfi گفته است :

ممنون از همه شما عزیزان

امروز تماس گرفتم با خانم صالحی گفتم من یک خط دارم و یک اینترنت ماهیانه سر وقت پرداخت می کنم. گفتم 27 خط ندارم 

این طرز صحبت کردنش منو برد تو شک 

گفت ااا یعنی شما بدهکار نیستید گفتم نه گفت این خط که داری چطور گفتم 1 خطه اگر بدهکار باشم که اینترنت روش قطع میشه.گفت اره خوب حالا ما از این به بعد روی شماره کارت ملی نامه می فرستیم قانون جدید هستش دیگه روی نام افراد نامه نمی دیم

شماهم نمی خواد دیگه پیگیر باشید ما خودمون حلش می کنیم

دیدی برادر.

با خودشون گفتن سنگ مفت گنجیشک مفت. شاید گرفت.

لطفا جاهای دیگه هم این عمل شنیع اطلاع رسانی کنید در شبکه های اجتماعی هم به اشتراک بزارید. تا اشخاص دیگه ای گرفتار این اختلاسگران نشوند.

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

دیدی برادر.

با خودشون گفتن سنگ مفت گنجیشک مفت. شاید گرفت.

لطفا جاهای دیگه هم این عمل شنیع اطلاع رسانی کنید در شبکه های اجتماعی هم به اشتراک بزارید. تا اشخاص دیگه ای گرفتار این اختلاسگران نشوند.

??

ناموسه اختلاص

کشور اختلاص پرور?

لینک به دیدگاه

نامش که مشکوک هست اولا برای پیگیری شکایت یا اینکه اطلاعات درباره شکایت بدست بیارید شرکت مخابرات یا شرکت های بزرگ شخص خاصی را معرفی نمی کنن. و تو متن نامه مینویسن به مرکز مخابرات فلان منطقه  مراجعه یا تماس حاصل فرمایید. این نامه قشنگ معلومه کلاه برداری . 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوستان من حدود 1 ساله اینترنت 2 مگ از مخابرات داشتم بدون مشکل الان حدود 1 ماه هست اینترنتم دایما قطع و وصل میشه یعنی طی روز هر دو دقیقه یکبار قطع میشه دوباره دو دقیقه طول میشکه تا وصل بشه خیلی زنگ زدم به 2020 ولی فایده ی نداشت مودم رو جلوی در بردم اونجا هم وصل کردم نویز خط بسیار بالا بود یه سری یه مامور از مخابرات امد گفت کابلا رو تعویض میکنن مشکل از اونجاست گفتن خطتتون اینترنت 1 مگ بیشتر کشش نداره گذاشتن روی 512 دوباره حل نشد چند تا از دوستان منم که تو محلمون شهرک فردوس زندگی میکنن همین مشکل رو کم و پیش دارن ...به نظرتون چیکار میتونم بکنم واسه 4 ماه اینده خرید کردم پولمو پس نمیدن بخوای بین رایتل و ایرانسل و همراه اول کدومشون بیشتر حجم میدن از اونا بگیرم جالب اینجاست از 12 شب تا 8 شب اصلا قطع نمیشه ولی طی روز این مشکل رو دارم

aruf_001.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

من هم چند ساله مخابرات دارم و چاره ای هم جز این ندارم.

این مشکل برای من هم پیش اومده از چند روز پیش پینگ بالا تایم اوت های زیاد و دیس کانکت شدن های پیاپی

2020 هم کارشناسشون در حد شوخی و بیشتر توهین حساب میشه تا راه حل. فقط ب درد پیدا کردن رمز گمشده پنل و .. میخوره.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ODIIISE گفته است :

سلام

من هم چند ساله مخابرات دارم و چاره ای هم جز این ندارم.

این مشکل برای من هم پیش اومده از چند روز پیش پینگ بالا تایم اوت های زیاد و دیس کانکت شدن های پیاپی

2020 هم کارشناسشون در حد شوخی و بیشتر توهین حساب میشه تا راه حل. فقط ب درد پیدا کردن رمز گمشده پنل و .. میخوره.

شاید به خاطر مسایل سیاسی باشه ! شاید میخوان اینقدر رو اعصاب ادم راه برن که طرف بیخیال اینترنت بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خط من هم نویز بدی داره ولی تو تصویر میبینید روی 5 مگ بسته شده (البته سرعت حدود 4.3 میده) که تا 6 مگ هم کشش داره

ولی شکر خدا مشکل خاصی ندارم ، ایراد از مخابرات مفت خوره

به 195 شکایت بزنید شاید فرجی حاصل شد 

4.png.dadcafc7dc796dfd6d9bf5de5f25c827.png5.thumb.png.23b0233e046d88ae1349c8f61785ed8b.png

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

خط من هم نویز بدی داره ولی تو تصویر میبینید روی 5 مگ بسته شده (البته سرعت حدود 4.3 میده) که تا 6 مگ هم کشش داره

4.png.dadcafc7dc796dfd6d9bf5de5f25c827.png5.thumb.png.23b0233e046d88ae1349c8f61785ed8b.png

شما از مخابرات نت دارید ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

شما از مخابرات نت دارید ؟

نه دیده بان ، جشنواره روز مادر سرعت 4 مگ ، 7200 گیگ یکساله 244 تومن + مالیات که حدود 5 ماهش مونده 

https://didi.ir/

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

سامانه 195 شکایت کن با 2020 حل نمیشه . منم قطعی دارم

لینک به دیدگاه

من میخاستم مخابرات بگیرم 

مث اینکه با این حرفای دوستان واقعا دیگه دارن خیلی بد سرویس میدن و باید به فکر رادیو باشم 

لینک به دیدگاه

درود. داداش خطت خیلی نویز داره. Snr خطت خیلی پایینه. مودمو مستقیم بدون اسپیلیتر وصل کن و هرچی تلفنه دربیار ببین snr بالاتر میره یا نه. از کابل تلفن و سه شاخه ای که استفاده میکنی هم مطمعنی ساله؟ میدونم از سر خط امتحان کردی ولی یه بار دیگه امتحان کن. جالبیش اینه خطتون حتی کشش 1 مگ رو هم  به زور داره و باید با ست کردن خط روی 1 مگ مشکلتون حل شه.

لینک به دیدگاه

داداش ظاهرا خطت حسابی داغونه . نویز شدید اندر شدید داری . قطعیتم از همونه . اول سر خط چک کن اگه دیدی کیفیت اونجا بیشتره سیمتو عوض کن . از این کابل های شیلد دار ( اگه گرون بودن یه روکش دار معمولی بگیر اما از این نازکا اصلا نگیر کیفیت خطو کم میکنن ) بگیر یه تیکه .

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام از کدام قسمت مشخص میشه که خط نویز داره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، HEGMATANE گفته است :

سلام از کدام قسمت مشخص میشه که خط نویز داره 

قسمت snr

الان واسه من 6.9 هستش که خیلی پایینه ، حداقل باید بالای 10 باشه 

لینک به دیدگاه

مشکلتون دقیقا مثل من

من خیلی دنبال کردم هیچ راه حلی نداره باهاش سر کنید

به 195 هم شکایت کنی اخرش بهت میگن منطقتون مشکل داره و باید تعداد زیادی از افراد محلتون شکایت کنن تا رسیدگی بشه

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

نویز (دسی‌بل) در ارتباطات به معنای ترکیبی از دخالت ناخواسته‌ی سیگنال‌های منبع است، مانند تداخل، دخالت فرکانس‌های رادیویی، اعوجاج و غیره است.

SNR یا Signal-to-noise ratio نسبت سیگنال به نویز، یعنی نسبت سیگنال (اطلاعات اصلی) و نویز پس‌زمینه (سیگنال‌های ناخواسته) است:

SNR = signal / noise

• SNR زیر ۶ دسی‌بل بسیار بد است و مشکلات همگام کردن به وجود آورد.
  • ۷ تا ۱۰ دسی‌بل خوب به نظر می‌رسد، اما زیاد مناسب نیست.
  • ۱۱ تا ۲۰ دسی‌بل خوب است، اما ممکن است مشکلات همگام کردن به وجود آورد.
  • ۲۰ تا ۲۸ دسی‌بل بسیار خوب است.
  • ۲۹ دسی‌بل یا بالاتر بسیار عالی است.
  • برخی اوقات SNR margin نیز به‌صورت SNR نوشته می‌شود.

Line attenuation یا میرایی خط، مقیاسی است از کاهش سیگنال از DSLAM تا مودم شما.

این یک مقیاس برای فاصله است. هرچه دسی‌بل کمتر باشد، مقیاس بهتر خواهد بود. میرایی به‌صورت لگاریتمی عمل می‌کند و هر ۳ db، قدرت سیگنال دریافتی را نصف می‌کند.

• ۲۰ دسی‌بل و کمتر بسیار عالی است
  • ۲۰ تا ۳۰ دسی‌بل عالی است
  • ۳۰ تا ۴۰ دسی‌بل خیلی خوب است
  • ۴۰ تا ۵۰ دسی‌بل خوب است
  • ۵۰ تا ۶۰ دسی‌بل بسیار بد است و ممکن اتصال شما را نیز با مشکل روبه‌رو کند.
  • ۶۰ دسی‌بل یا بالاتر بسیار بد است و حتی ممکن است اتصال شما را قطع کند.

منبع :zoomit

لینک به دیدگاه

منم مخابرات دارم و قطعی زیاد شده تو این ی هفته به 2020 هم ک زنگ بزنی به شعور خودت توهین کردی انگار

بخاطر زیر ساخت های داغون این اتفاق میوفته تو منطقه ما هرکی ک adsl مخابرات داره و من میشناسمش اکثرا snr بین 6تا9 دارن(مال خودمم 6 هستش)

پارسال با پیگیری های زیاد 2تا کارشناس به حساب خودشون فرستادن اومدن خونمون فقط صفحه تنظیمات مودم رو باز کردن دیدن اوضاع خرابه زنگ زدن مرکز گفتن 

که data rate این خط رو پایین بیارین در عوض snr رو بالا ببرین(یعنی خط من رو 250 کیلوبایت قفل شد ولی snr رو بردن بالا حدود 11 شد)

یعنی عملا فقط یه زنگ زدن و به حساب خودشون مشکل رفع شد.ولی خب سرعت دانلود 256 واقعا عذاب آور بود ولی قطع و وصلیم تموم شده بود. ولی خییییلی پینگمم بالا رفته بود تا همین چند روز پیش ک دیدم اینجوری نمیشه.زنگ زدم بابت پینگ به 2020 ک اونام خطمو مث قبل snr رو پایین اوردن در عوض data rate رفت رو 5000 یا همون 500 کیلوبایت سرعت دانلود و پینگمم خیلی خوب شد ولی قطع و وصلیم دوباره شروع شد

خلاصه برادر زیرساخت مشکل داره! سرشو بگیرن تهش باد میده تهشو بگیرن سرش باد میده

لینک به دیدگاه

یه نکته ای رو اضافه کنم

من snr downstream روی 7 بود الان رفتم firmware رو آپدیت کردم رسید ب 9.3

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...