رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

طرح 4 مگ که میشه 512 کیلوبایت  دانلود رو بگیر هزینه 15 اضافی میرزه

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درضمن چندین ساله از مخابرات نت میگیرم چون شرکت دیگه ساپورت نمیکنه خطمونو اوایل فقط یه چند ماهی اذیت کردن و هی قطعی و کمبود سرعت حتی قطعی روزانه داشت ولی بعد چند بار تماس گرفتن مکرر و ... اومدن رسیدگی کردن و الان هیچ مشکلی نداره احتمالا بخاطر سیمکشی منزل یا  خط و اینچیزاست.

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، RONIN021 گفته است :

درود

مشکل کاملا از سمت سیستم خط تلفن شما است دوست عزیز

برای دریافت سیگنال مناسب، SNR Margin باید حداقل 120 الی 150 با توجه معیار (0/1dB) باشد.

از سر خط منزل چک کردید؟ اگر مشکل از سر خط همچنان پا برجا بود باید تماس بگیرید کل سیم کشی ورودی به آپارتمان یا منزل توسط مخابرات تعویض بشه!

سلام راستیش دو نفر اومدن نفر اول برای اینکه خط یکی از طبقات قطع بود اومد وصلش کنه تا قبل از این موضوع من مشکلی نداشتم ولی بعد از اون تاریخ نویز داریم نفر بعدی که اومد چک کرد خودمون هم چک کردیم سیم تلفن طبقات البته نفر دوم سیم اصلی که از خیابون هم میاد رو نگاهی کرد حالا نمیدونم چیزی فهمید یا نه ولی چند بار به 117 زنگ زدیم میگن ایراد داخلیه یعنی تا دم درب تلفن مشکلی نداره

اینم تنظیمات با اسپیلتر که دوباره گرفتم بازهم هیچ تلفنی وصل نیست فقط مودم وصل شده

این محدوده سرعت هم مربوط به خودمون میشه یا مخابرات اذیت میکنه ؟

0124.jpg

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

درضمن چندین ساله از مخابرات نت میگیرم چون شرکت دیگه ساپورت نمیکنه خطمونو اوایل فقط یه چند ماهی اذیت کردن و هی قطعی و کمبود سرعت حتی قطعی روزانه داشت ولی بعد چند بار تماس گرفتن مکرر و ... اومدن رسیدگی کردن و الان هیچ مشکلی نداره احتمالا بخاطر سیمکشی منزل یا  خط و اینچیزاست.

فرمایشات شما درست ولی فعلا همین طرح با سرعت 512 چهار برابر هم فعلا به ما نمیرسه نهایت 50-60 تاست با قطعی های فراوون اگه مشکل حل بشه همین هم من رو بسته چون میاد رو محدود 100 کیلوبایت دانلود که خوبه فقط یه سوال این طرح غزاله یکسالس ؟! 40گیگ حجم بین الملل ماهیانه یعنی 480 در سال ؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، amirhoseinkqz گفته است :

سلام راستیش دو نفر اومدن نفر اول برای اینکه خط یکی از طبقات قطع بود اومد وصلش کنه تا قبل از این موضوع من مشکلی نداشتم ولی بعد از اون تاریخ نویز داریم نفر بعدی که اومد چک کرد خودمون هم چک کردیم سیم تلفن طبقات البته نفر دوم سیم اصلی که از خیابون هم میاد رو نگاهی کرد حالا نمیدونم چیزی فهمید یا نه ولی چند بار به 117 زنگ زدیم میگن ایراد داخلیه یعنی تا دم درب تلفن مشکلی نداره

اینم تنظیمات با اسپیلتر که دوباره گرفتم بازهم هیچ تلفنی وصل نیست فقط مودم وصل شده

اگر از جعبه‌تقسیم مخابرات تا منزل شما کابل‌ها مشکلی نداشته باشند کار شما راحت است و تنها کاری که باید انجام بدید گرفتن چند متر (بسته به فاصله تا داخل واحد) کابل تلفن است. بعد از اون از سر خط  منزل به کابل اصلی تلفن متصل کنید.

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، amirhoseinkqz گفته است :

عرض ادب راستش ازین عکس و این دان استریم و اپ استریم سر درنمیارم نمیدونم چی به چیه..ولی مخابرات گمون نمیکنم سرعت را دستگاری بکنه یا کم بکنه .

کاری نداره که عیب یابیش داداش.شما اگه تلفنت نویز داره برو از اولین پریزی که به خط تلفن وصله چک کن اگر اولین پریز هم نویز داره برو دم در و اونجایی که سیمی که از جعبه خطهای کوچه اومده به خونتون رو سیمهارو از سیمکشی تلفن ساختمان جدا کن و وصل کن به تلفن ببین نویز داره یا نه اگر بازم نویز داشته باشه همون جا بزنگ به پشتیبانی بگو بیان خودشون ببینن اگر هم اونجا نویز نبود و مودم رو هم که وصل کردی سرعت نتت اوکی بود سیم ساختمانو به سیم تلفن جعبه خطها وصل کن و بیا اولین پریز رو وصل کن اگر نویز داره پریز رو از جعبش در بیار و سیمی که ادامه رفته به پریزای دیگه رو یکیشو در بیار و باز چک کن ببین نویز داره یا نه اگر نویز نداشت یعنی بعد از اون پریز سیمکشی اتصالی چیزی داره ..هی به همین ترتیب چک کن تا مشکل و مسیر سیم پریز به پریز مشکل دار رو پیدا کن.سیمای تلفن هم برق خیلی ضعیفی داره که اصلا خطر نداره.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، RONIN021 گفته است :

اگر از جعبه‌تقسیم مخابرات تا منزل شما کابل‌ها مشکلی نداشته باشند کار شما راحت است و تنها کاری که باید انجام بدید گرفتن چند متر (بسته به فاصله تا داخل واحد) کابل تلفن است. بعد از اون از سر خط  منزل به کابل اصلی تلفن متصل کنید.

میشه قبل از خریدن کابل تست کرد که اوکی میشه یا خیر ؟ چون ما تلفن رو پایینم تست زدیم سیم رو دو شاخه کردیم متصل کردیم به دو سیم تلفن باز هم نویز داشت اون رو منظورتونه یا مورد دیگه ای باید عوض بشه

اگه کسی اومد بگم دقیقا چی رو تست کنه

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

عرض ادب راستش ازین عکس و این دان استریم و اپ استریم سر درنمیارم نمیدونم چی به چیه..ولی مخابرات گمون نمیکنم سرعت را دستگاری بکنه یا کم بکنه .

کاری نداره که عیب یابیش داداش.شما اگه تلفنت نویز داره برو از اولین پریزی که به خط تلفن وصله چک کن اگر اولین پریز هم نویز داره برو دم در و اونجایی که سیمی که از جعبه خطهای کوچه اومده به خونتون رو سیمهارو از سیمکشی تلفن ساختمان جدا کن و وصل کن به تلفن ببین نویز داره یا نه اگر بازم نویز داشته باشه همون جا بزنگ به پشتیبانی بگو بیان خودشون ببینن اگر هم اونجا نویز نبود و مودم رو هم که وصل کردی سرعت نتت اوکی بود سیم ساختمانو به سیم تلفن جعبه خطها وصل کن و بیا اولین پریز رو وصل کن اگر نویز داره پریز رو از جعبش در بیار و سیمی که ادامه رفته به پریزای دیگه رو یکیشو در بیار و باز چک کن ببین نویز داره یا نه اگر نویز نداشت یعنی بعد از اون پریز سیمکشی اتصالی چیزی داره ..هی به همین ترتیب چک کن تا مشکل و مسیر سیم پریز به پریز مشکل دار رو پیدا کن.سیمای تلفن هم برق خیلی ضعیفی داره که اصلا خطر نداره.

ما تلفن رو پایینم تست زدیم سیم رو دو شاخه کردیم متصل کردیم به دو سیم تلفن باز هم نویز داشت اون رو منظورتونه یا مورد دیگه ای باید عوض بشه

بالا همه پریز ها نویز داره پایینم داره یک نفر هم که اومد هم پایین هم بالا اومد تست کرد حتی تلفن ساده هم نویز داره یه کم بیسیمی که خیلی بیشتره

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، amirhoseinkqz گفته است :

ما تلفن رو پایینم تست زدیم سیم رو دو شاخه کردیم متصل کردیم به دو سیم تلفن باز هم نویز داشت اون رو منظورتونه یا مورد دیگه ای باید عوض بشه

بالا همه پریز ها نویز داره پایینم داره یک نفر هم که اومد هم پایین هم بالا اومد تست کرد حتی تلفن ساده هم نویز داره یه کم بیسیمی که خیلی بیشتره

مودم رو کلا خاموش کن و پریزارو تست کن..  اخر سر بیا دم در خونه تون اونجایی که سیم تلفن از کوجه میاد وصل میشه به سیمکشی منزل رو باز کن و وصل کن ب تلفن اگه نویز داشت همونطوری بزنگ بیان خودشون ببینن مشکلو

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، amirhoseinkqz گفته است :

اینی که عکسش رو گذاشتم کسی استفاده کرده خوبه ؟

01114.jpg

@Hassan.SK

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام من نت دیده بان دارم راضیم واسه دانلود عالی هستش قطعی و وصلی در حد بخصوصی ندارم فقط مواقع بالا گرفتن اعتراضات یه قطعی وصلی جزئی میبینم به غیر از اون اوکی هستش

واسه بازی پینگش عالی نیست اما خوبه با خط داغون من پینگ داخلی 47 و خارجی حدود 130 هستش ، اگه کیفیت خط خوب باشه و پروفایل گیمینگ فعال کنید پینگ تا 100 الی 110 پایین میاد 

جشنواره های عالی هم میزاره (گوش شیطون کر)

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام من نت دیده بان دارم راضیم واسه دانلود عالی هستش قطعی و وصلی در حد بخصوصی ندارم فقط مواقع بالا گرفتن اعتراضات یه قطعی وصلی جزئی میبینم به غیر از اون اوکی هستش

واسه بازی پینگش عالی نیست اما خوبه با خط داغون من پینگ داخلی 47 و خارجی حدود 130 هستش ، اگه کیفیت خط خوب باشه و پروفایل گیمینگ فعال کنید پینگ تا 100 الی 110 پایین میاد 

جشنواره های عالی هم میزاره (گوش شیطون کر)

سلام من اتفاقا این سایت رو از نوشته های شما دیدم برای همین گفتم ببینم غیر از شما کسی استفاده میکنه من زیاد اهل بازی نیستم بیشتر دانلود و سرعت هم در حد معمول باشه بسه ( حدود 100 کیلوبایت بر ثانیه بسه کمتر بیشتر )

فقط میشه سفارشی ساخت مثلا سرعت یک مگ ولی حجم بیشتر چون من سرعت نمیخوام یک مگ حدودا سرعتش برای دانلود چجوریاست !

این حجم ها واقعیه یا بریم برای دانلود سرعت رو کم میکنن ؟! شما به این موضوع برخورد کردین ؟!

لینک به دیدگاه

سلام

اتفاقا خواهرم این طرح رو فعال کرده از مخابرات . قبلش 512 داشتیم نا محدود

الان 2تا 8 مگ متغیر هست و حجم 300 گیگ

ولی سرعتش عالیه

من خونه خودم رایتل 4جی گرفتم با اون برابری میکنه از نظر سرعت چه دانلود چه پینگش توی بازی ها

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، kamyar sharifi گفته است :

سلام

اتفاقا خواهرم این طرح رو فعال کرده از مخابرات . قبلش 512 داشتیم نا محدود

الان 2تا 8 مگ متغیر هست و حجم 300 گیگ

ولی سرعتش عالیه

من خونه خودم رایتل 4جی گرفتم با اون برابری میکنه از نظر سرعت چه دانلود چه پینگش توی بازی ها

سلام من طرح 512 4 برابر سرعت دارم ولی سرعت دانلود که نهایتش تست گرفت 250 بیشتر نشد مشکل شاید از خودمون باشه ولی موقع دانلود قطع میشه این از طرف مخابرات نیست ؟!!!

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

مودم رو کلا خاموش کن و پریزارو تست کن..  اخر سر بیا دم در خونه تون اونجایی که سیم تلفن از کوجه میاد وصل میشه به سیمکشی منزل رو باز کن و وصل کن ب تلفن اگه نویز داشت همونطوری بزنگ بیان خودشون ببینن مشکلو

تست میکنم بهتون خبرشو میدم

نکته جالب اینکه الان تلفن خونه قطعه ولی من اینترنت دارم میشه عایا تا قبل از این خط که قطع بود نتم قطع میشد الان موندم

?

لینک به دیدگاه

کلا سیم تلفن که میاد به خونه دوتا رشته سیم هستش که هم تلفن میده هم نت اگر در شاخه ورودی به منزلتون تلفن قطعه و مودم اینترنت میده پس این مورد مشکل از مخابراته باید اون تستارو انجام بدی و با تمام موارد بهشون زنگ بزنی اومدن بگو این موارد رو دارم...ولی اگر شاخه ورودی به منزل نت و تلفن وصل باشه بدون نویز و فلان حتما سیمکشی ساختمانتون مشکل داره.اینجوری که اگر یکی از پریزها حتی پریز اخر اتصالی هم داشته باشه کل تلفن  و سیمکشی رو با مشکل روبرو میکنه.

ویرایش شده توسط فرهاد کوهکن
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 41 دقیقه قبل، amirhoseinkqz گفته است :

سلام من اتفاقا این سایت رو از نوشته های شما دیدم برای همین گفتم ببینم غیر از شما کسی استفاده میکنه من زیاد اهل بازی نیستم بیشتر دانلود و سرعت هم در حد معمول باشه بسه ( حدود 100 کیلوبایت بر ثانیه بسه کمتر بیشتر )

فقط میشه سفارشی ساخت مثلا سرعت یک مگ ولی حجم بیشتر چون من سرعت نمیخوام یک مگ حدودا سرعتش برای دانلود چجوریاست !

این حجم ها واقعیه یا بریم برای دانلود سرعت رو کم میکنن ؟! شما به این موضوع برخورد کردین ؟!

چند تا از دوستان همینجا هم استفاده میکنن که راضی هستن ، سرعت سفارشی فکر نکنم ولی حجمهاش واقعی هستش ، من الان سرویس 4 مگ دارم که سرعت دانلود مابین 450 الی 520 هستش 

یه اسکرین میزارم که 7200 گیگ داشتم الان بالای 5 ترا بازم حجم دارم که حدود 4 ماه از سرویسم مونده هنوز نتونستم نصف کنم

الان جشنواره 16 مگ ، 6 ترا ، 6 ماهه خیلی خوبه ، پول سرویس 3 مگ میدی اما هم حجم بیشتر و هم سرعت بهتری میگیرین

20.JPG.addf30a09995fbfb731159799fb6b9cc.JPG

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

کلا سیم تلفن که میاد به خونه دوتا رشته سیم هستش که هم تلفن میده هم نت اگر در شاخه ورودی به منزلتون تلفن قطعه و مودم اینترنت میده پس این مورد مشکل از مخابراته باید اون تستارو انجام بدی و با تمام موارد بهشون زنگ بزنی اومدن بگو این موارد رو دارم...ولی اگر شاخه ورودی به منزل نت و تلفن وصل باشه بدون نویز و فلان حتما سیمکشی ساختمانتون مشکل داره.اینجوری که اگر یکی از پریزها حتی پریز اخر اتصالی هم داشته باشه کل تلفن  و سیمکشی رو با مشکل روبرو میکنه.

دوست عزیز الان که تلفن بعد از قطعی بالا اومد و اینترنت دوباره متصل شدم سرعت اومد بالای 100 کیلوبایت و تلفن هم نویز نداره

اینم وضعیت فعلیم

20112018.jpg

لینک به دیدگاه

منم این طرح غزال رو دارم و دایما قطعی داره جوری که طی روز قابل استفاده نیست ولی شب بخصوص 12 شب تا 6 صبح قطعی خیلی کمتر هست snr خط من روی 6 بود که از طرف مخابرات امدن چک کردن و تایید کردن بیرون از خونه یه باکس تلفن هست گفتن احتمالا از اونجا کابل ها سولفاده کرده سر کابل ها رو برش دادن و دوباره لخت کردن و وصل کردن snr از 6 امد روی 14 تا مدتی اصلا قطع نمیشد تا اینکه دوباره قطعی شروع شد ولی خوشبختانه کمتر از قبل هست

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amirhoseinkqz گفته است :

سلام من طرح 512 4 برابر سرعت دارم ولی سرعت دانلود که نهایتش تست گرفت 250 بیشتر نشد مشکل شاید از خودمون باشه ولی موقع دانلود قطع میشه این از طرف مخابرات نیست ؟!!!

احتمالا یجای کار میلنگه

من موقع دانلود 1/5 تا 1/7 مگ داشتم باهاش

تهش این بود دو نفری دانلود میکردیم هر کدوم میشد 700 تا 800 کیلو

البته بگم که خطمون رو فقط واسه adsl گرفتیم و ازش استفاده تلفن نداریم و تازه هم نصب شده

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، amirhoseinkqz گفته است :

دوست عزیز الان که تلفن بعد از قطعی بالا اومد و اینترنت دوباره متصل شدم سرعت اومد بالای 100 کیلوبایت و تلفن هم نویز نداره

اینم وضعیت فعلیم

20112018.jpg

این سرعت کمه داش گلم .اگر دیگه نویزی چیزی نداری باید تماس بگیری بیان بگی سیم کشیم مشکلی نداره و یسر به جعبه خط بزنید بقول دوستمون احتمال سولفاته و اینا هست..من همین مشکلو اوایل داشتم که هی قطعی و نویز و کمبود سرعت که انقدر زنگ زدیم و اومدن اخر سر دیگه اوکی شد همه چی.راستی این طرح زغاله نه غزال منم دارم ولی چاره چیه 256 کیلو سرعتمه کلا که معمولا فقط واسه وبگردی استفاده میشه.طرحای دیگم خیلی گرونه و نمیصرفه برام اگرم بخام دانلود کنم نت همراه میگیرم شب رایگان.

لینک به دیدگاه

من تو خوزستان خطم فیبرنوری هست سرعت 16 مگ گرفتم از مخابرات اما دانلود 300 بهم میده بهشون میم میگن خط شهر شما نمیکشه شهری با 150 هزار جمعیت خط نمیکشه واقعا مسخره هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم  جشنواره جدید تا خرخره دانلود کن :D

image.thumb.png.aaccb38eb8bd06c5fb4fbddb411c958e.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

این سرعت کمه داش گلم .اگر دیگه نویزی چیزی نداری باید تماس بگیری بیان بگی سیم کشیم مشکلی نداره و یسر به جعبه خط بزنید بقول دوستمون احتمال سولفاته و اینا هست..من همین مشکلو اوایل داشتم که هی قطعی و نویز و کمبود سرعت که انقدر زنگ زدیم و اومدن اخر سر دیگه اوکی شد همه چی.راستی این طرح زغاله نه غزال منم دارم ولی چاره چیه 256 کیلو سرعتمه کلا که معمولا فقط واسه وبگردی استفاده میشه.طرحای دیگم خیلی گرونه و نمیصرفه برام اگرم بخام دانلود کنم نت همراه میگیرم شب رایگان.

وقتی خاموش روشن میشه مودم سرعت میاد بالاتر تلفن (بیسیمی ) رو که برمیدارم یعنی به محض بوق اومدن دو چراغ اینترنت و adsl میپره یعنی الان با هم ناسازگار شدن یه کمی نویز هم برگشته 

الان هم تلفن هم مودم رو با اسپیلیتر از یک پریز گرفتم جداش کنم ؟

شما دانلود میکنی سرعتت کم نمیشه ؟ یا قطع نمیکنن اون لحظه ؟

با 2020 تماس بگیرم یا 117 ؟

بعد از نوشتن این متن چند بار هی تلفن رو برداشتم الان دیگه چراغ های مودم خاموش نمیشه و تلفن هم نویز نداره و سرعت روی 100 کیلوبایت هستش

ویرایش شده توسط amirhoseinkqz
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

اینم  جشنواره جدید تا خرخره دانلود کن :D

image.thumb.png.aaccb38eb8bd06c5fb4fbddb411c958e.png

مگه میشه شما تست کردین موقع دانلود سرعت نوسان نداره ؟

من هرچی تو سایت گشتم یک مگ خیلی متنوع نیست من سرعت یک مگ یا دو مگ بیشتر به کارم نمیاد سرویس یک مگ حجم زیاد ندیدین شما ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...