رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دقیقاً خودم هستم .. چون هیچ مرکزداده ای اجازه خروج هارد رو نمیده .. به اینخاطر گفتم خیلی قدیمی شده ..

البته اون بیشعوری که زیر اب ما رو زده بود .. و بدروغ چیز هائی گفته بود هم خالی از لطف نیست یادی ازش بکنیم ..

و شما هم ظاهراً با همون افراد سبتی دارید 

راه کار من .. خیلی ساده هست .. از شرکت یکی از دوستانم استفاده میکنم .. به این خاطر هست که هیچ راهی رو نمیتونید پیدا کنید که این سرعت و بهتون بده .. 

و تنها کسی که میتونه براتون راه اندازی کنه .. خود بده هستم و خواهم بود ..  

بنده هم دنبال ساختن رغیب نمیگردم .. و هر کسی بخواد براش راه اندازی کنم .. ابتدا هزینه ای رو ازش میگیرم .. 

حالا بازم برو از توی V+P+S با 16 تا کانکشن عکس بگیر .. کاربرا رو گول بزن ..

درصورتی که حتی فراموش کردی سرور منیجمنت رو ببندی بعد عکس بگیری .. 

پنجره بروزرت رو فول اسکرین کردی که کسی متوجه عدم بگراند نشود .. 

قبلاً چیزی نگفتم چون نخواستم ناراحتتون بکنم .. ولی خب حالا که سعی در تخریب و رواج شایعات میگیرید .. لذا .. 

همیشه خورشید پشت ابر نمیمونه .. یه خدائی هم اون بالا نسته و داره لحظه لحظه اعمالتون رو یاداشت برداری میکنه .. گیریم اینجا با دروغ و تهمت موفق به گذران زندگی شدید و دگران رو خراب کردید .. ولی آیا اون طرف هم میتونید از دست اعمالتون فرار کنید ..

کی گفته روی ویندوز سرور نمیشه بکگراند گزاشت ؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

ببین عزیز مثلا شما می یایی 200 مگابیت پهنای باند خرید می کنید چون ارزون تموم می شه ارزون هم می فروشی شما که یک یوزر عادی هستی قطعا به این صورت نمی تونید فعالیت کنید

شما هر چقدر فایل می خواهید به بنده بگید از گیگی 140 براتون دانلود و زیر 24 ساعت بهتون تحویل میدم :D

درود 

پایینترین حجمی که با این قیمت میتونید دانلود بزنید چقدر است؟

میتونید مخزن توزیع لینوکس مانند دبیان رو فول دانلود بزنید ؟

لینک به دیدگاه

درود 

10گیگ به بالا مشکلی نیست

هر چیزی که با قوانین ایران سازگار باشه قابل دانلود هست لینک از شما دانلود از ما

لینک به دیدگاه

ببین عزیز مثلا شما می یایی 200 مگابیت پهنای باند خرید می کنید چون ارزون تموم می شه ارزون هم می فروشی شما که یک یوزر عادی هستی قطعا به این صورت نمی تونید فعالیت کنید

شما هر چقدر فایل می خواهید به بنده بگید از گیگی 140 براتون دانلود و زیر 24 ساعت بهتون تحویل میدم :D

شما روزی 140 گیگ بیشتر نمیتونی بگیری .. من روزی 7 الی 10 ترابایت میگیرم .. 

وضعیت کار و سرعت بنده زمین تا اسمون با شما فرق میکنه .. من کجا و شما کجا .. 

90605610373538486404.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود 

یک اینترانت 4 مگ بیگیرید قیمتش هم خوبه ازمخازن اینترانت استفاده کنید دبیان تازه راه افتاده و تو سایت خود دبیان معرفی کردنش سرعت دانلود هم تا 20 مگ رو میده البته ارتباط شما باید بیسیم باشه مثلا وایمکس یا وایرلس

لینک به دیدگاه

کسی نیاز به دانلود ترابایتی در کمترین زمان ممکن داشت .. میدونید من رو کجا پیدا کنید .. شماره تماس و ایمیلم رو دوستان قبلاً توی تاپیک گذاشتند .. 

درضمن هر ترابایت 250 هست نه 300

اوه .. الآن تخفیف ها و هدایاء زیادی هم داریم ..  که هر ترابایت در برخی مواغه بسیار زیر این قیمت در میاد .. شاید در حد 125 الی 150

ویرایش شده توسط Choughour
لینک به دیدگاه

140 گیگ کار کار یک ساعت هست :D امیدوارم شما موفق باشی روز به روز به مشتری هاتون افزوده بشه برای من خود شما و کار شما قابل احترام هست

من هم مایل به ادامه تاپیک نیستم

خداحافط

ویرایش شده توسط File Killer
لینک به دیدگاه

یک اینترانت 4 مگ بیگیرید قیمتش هم خوبه ازمخازن اینترانت استفاده کنید دبیان تازه راه افتاده و تو سایت خود دبیان معرفی کردنش سرعت دانلود هم تا 20 مگ رو میده البته ارتباط شما باید بیسیم باشه مثلا وایمکس یا وایرلس

منظور شما این هست که سرویس اینترانت تهیه کنم و از مخازن داخلی استفاده کنم 

ولی سرویس اینترانت هم قیمتش دست کمی از اینترنت نداره .میشه یکم بیشتر راهنمایی بفرمایید سرعت 20 مگ دانلود رو چه شرکتی ارایه میده و هزینه هاش چطوری است ایا شبانه رایگان داره یا خیر 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منظور شما این هست که سرویس اینترانت تهیه کنم و از مخازن داخلی استفاده کنم 

ولی سرویس اینترانت هم قیمتش دست کمی از اینترنت نداره .میشه یکم بیشتر راهنمایی بفرمایید سرعت 20 مگ دانلود رو چه شرکتی ارایه میده و هزینه هاش چطوری است ایا شبانه رایگان داره یا خیر 

شما کجا هستید ؟

اینترانت رو از اینترانت فروش باید بگیرید نه از شرکت های اینترنت مثل اسیاتک که هیچ فرقی بین اینترنت و اینترانت قرارنداده 

تو تهران هزینه لینک استیبل 10 مگ 100 هزارتومن ماهیانه است هزینه هر گیگ هم 2 تومن هست

شرکت سروش خوبه - مبین نت خوبه البته مبین نت کلا با حقیقی ها مشکل داره - اواگستر و هایوب هم خوب هستند باید بری باهاشون حضوری قرارداد یک ساله ببندی وگرنه قیمت رو بهت پرت و پلا میگن 

لینک به دیدگاه

شما کجا هستید ؟

اینترانت رو از اینترانت فروش باید بگیرید نه از شرکت های اینترنت مثل اسیاتک که هیچ فرقی بین اینترنت و اینترانت قرارنداده 

تو تهران هزینه لینک استیبل 10 مگ 100 هزارتومن ماهیانه است هزینه هر گیگ هم 2 تومن هست

شرکت سروش خوبه - مبین نت خوبه البته مبین نت کلا با حقیقی ها مشکل داره - اواگستر و هایوب هم خوب هستند باید بری باهاشون حضوری قرارداد یک ساله ببندی وگرنه قیمت رو بهت پرت و پلا میگن 

درود 

این که باز شد همون 

موسسه ما از نظر مجوز مشکلی نداره .مشکل اصلی سر قیمت هست .مخابرات بالای چند گیگ اول مازاد رو یکم بالا میگیره ولی بعد از چند گیگ میشه 1600 اونهم اینترنت نه اینترانت ..ماهی 100 تومن با چند گیگ ترافیک مهمه ..بیشتر منظورمن حج ترافیک هست تا سرعت و پهنای باند .باندش 10مگ باشه ولی حجم ترافیکش بالا باشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود 

این که باز شد همون 

موسسه ما از نظر مجوز مشکلی نداره .مشکل اصلی سر قیمت هست .مخابرات بالای چند گیگ اول مازاد رو یکم بالا میگیره ولی بعد از چند گیگ میشه 1600 اونهم اینترنت نه اینترانت ..ماهی 100 تومن با چند گیگ ترافیک مهمه ..بیشتر منظورمن حج ترافیک هست تا سرعت و پهنای باند .باندش 10مگ باشه ولی حجم ترافیکش بالا باشه 

ببین دوست عزیز اینجوری بهت بگم هزینه اینترانت یه جورایی رایگان درمیاد :) چندروز پیش با تهران وای فای صحبت میکردم میگفت اینترانت استیبل 20 مگ ماهی 180 تومن هزینه هر 100 گیگ هم 10 هزار تومن ولی چون با به دکل نزدیک نبودیم نگرفتم شما میتونید خودتون اقدام کنید مشکلی نداره 

لینک به دیدگاه

شما کجا هستید ؟

سلام گرامی.

برای اهواز همچین چیزی وجود داره؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام گرامی.

برای اهواز همچین چیزی وجود داره؟؟؟؟؟؟

اره چرا نداشته باشه ! 

یا شرکت خصوصی هست یا همین مخابرات باید باهاشون صحبت کنید 

لینک به دیدگاه

اره چرا نداشته باشه ! 

یا شرکت خصوصی هست یا همین مخابرات باید باهاشون صحبت کنید 

مثلا کجا؟ برم کجا؟ یک اسم شرکت هم کافیه. کسی نیست!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستی چه مجوزی می خواد؟

مجوز نمیخواد فقط هزینه داره !

لینک به دیدگاه

شرکت خصوصی که شد همون آسیاتک و اینا. فکر کنم رویایی باشه این موردی که فرمودید یا حداقل در تهران اجرایی شده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شرکت خصوصی که شد همون آسیاتک و اینا. فکر کنم رویایی باشه این موردی که فرمودید یا حداقل در تهران اجرایی شده.

شرکت خصوصی منظورم نه دیگه دراندازه شرکت های بزرگ شرکت های کوچک مثل تهران وای فای یا منا یا مثلا پتیاک یا سروش

لینک به دیدگاه

شرکت خصوصی منظورم نه دیگه دراندازه شرکت های بزرگ شرکت های کوچک مثل تهران وای فای یا منا یا مثلا پتیاک یا سروش

پس نگردم به دنبالش در اهواز...

لینک به دیدگاه

یه تبلیغی بود تو تلویزیون اولش میگفت ایرانی لایق بهترینهاست. =))

ولی دقیقا مشخص نکرده بود که جمعیت 10% رو میگفت یا 90%

ویرایش شده توسط captcha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس نگردم به دنبالش در اهواز...

یک شرکتی تو اهواز میشناسم به نام تاریانا تو امانیه هست خیابان سقراط غربی 

15 مگ رو میده ماهی 100 تومن هزینه هر 100 گیگ هم 80 تومن حساب میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما لینک بدید من براتون از سرعت دانلودم عکس میگیرم .. فتوشاپ چیه .. 

روزی بین 7 الی 10 ترابایت خدمات ارائه میدیم .. 

شما هم اگر بیش از 8 سال سابقه دانلود داشتید .. حتماً راه های امر رو میدونستید ..

نه آقا ما که چیزی نگفتیم . من کلا 9 سال هست کامپیوتر دارم . کجا 8 سال سابقه دانلود !

-------------

آقا این تاپیک بسته نشه این آقا هم بن من نشه من باهاش کلی کار دارم !

لینک به دیدگاه

این سرعت فقط برای روی VPS کشور های دیگه هستش و اگر برای فرد باشه اون  فرد از نت ماهــــــ***واره ای داره استفاده میکنه و از نت VDSL یا همون استاتیک نیستش

سیم تلفن توان 60M/s رو نداره اب میشه مگر سیم انتن باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این سرعت فقط برای روی VPS کشور های دیگه هستش و اگر برای فرد باشه اون  فرد از نت ماهــــــ***واره ای داره استفاده میکنه و از نت VDSL یا همون استاتیک نیستش

سیم تلفن توان 60M/s رو نداره اب میشه مگر سیم انتن باشه

اسپم دوست داری ؟

یعنی من بالا پست هایی که دادم به پوست خیار میفروختم چیزی گیرم میومد :| جهت اطلاع تو اسیا اینترنت ماهو99اره ای فقط تا 12 مگ رومیتونه بگیره تو سایت های ارایه کننده سرویس میتونید مشاهده کنید تازه اروپاشم با بدبختی 60 مگ میگیره -- سیم تلفن هم 10 مگ با کلی بد بختی

ایشون 300 مگ دارند :| vps اینارو من کاری ندارم نمیدونم ایشون چی داره ولی ما که پهنای باند میخریم بهمون وایرلس میدن جهت اطلاع گفتم البته بد متوجه نشید منظورمو

لینک به دیدگاه

اسپم دوست داری ؟

یعنی من بالا پست هایی که دادم به پوست خیار میفروختم چیزی گیرم میومد :| جهت اطلاع تو اسیا اینترنت ماهو99اره ای فقط تا 12 مگ رومیتونه بگیره تو سایت های ارایه کننده سرویس میتونید مشاهده کنید تازه اروپاشم با بدبختی 60 مگ میگیره -- سیم تلفن هم 10 مگ با کلی بد بختی

ایشون 300 مگ دارند :| vps اینارو من کاری ندارم نمیدونم ایشون چی داره ولی ما که پهنای باند میخریم بهمون وایرلس میدن جهت اطلاع گفتم البته بد متوجه نشید منظورمو

درود 

در پرسش نامه مخابرات اصفهان استفاده از مودم فیبر هم بود یعنی امکان واگذاری سرویس روی فیبر هم دارند 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...