رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

سلام یه سوال دوستان اینترنت دیده بان پینگش برای گیم چجوریاست خوب هست ؟ 

بالاتر دوستمون گفت . بالای 160 هست.

برا من بیشتر ثابت بودن مهمه تا پینگ خیلی کم  اگه 100 هست رو دور و بر 100 بمونه نه اینکه مثل مخابرات یه دقه 100 باشه 1 دیقه 150 و این بالا پایین شدنش نویز میندازه.

البته من فقط دوتا رو انلاین میزنم و بجز اون گیمام همه افلاین هست.

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 20 دقیقه قبل، MEHR_1993 گفته است :

بالاتر دوستمون گفت . بالای 160 هست.

برا من بیشتر ثابت بودن مهمه تا پینگ خیلی کم  اگه 100 هست رو دور و بر 100 بمونه نه اینکه مثل مخابرات یه دقه 100 باشه 1 دیقه 150 و این بالا پایین شدنش نویز میندازه.

البته من فقط دوتا رو انلاین میزنم و بجز اون گیمام همه افلاین هست.

160 پس بدرد من نمیخوره من اسیاتک دارم پینگم 120 هست ثابته  البته چند وقت پیش تو بازی رینبو  پینگم 88 بود تعجب کردم انقدر کم شده 

البته بدی اسیاتک اینه هر بار یه مشکلی از قعطی یا ... برای خطم پیش میاد همش باید برای پشتیبانی تماس بگیرم 

الان هم که طرح 8 مگ 400 گیگ حذف کردن مجبور شدم  4 مگ بخرم .  گند زده به انلاین بازی کردنم  نمیدونم چرا تو بازی انگار یک ثانیه از همه عقبم  کسی میدونه مشکل از چیه پینگم 120 هست اما تو بازی خیلی اذیت میکنه به خصوص تو فورتنایت بیلد کردن یا تیر میزنم معلوم نیست چی میشه اصلا

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rahyarpaul گفته است :

16 یکساش 850 تومن بود فکر کنم باهاش صحبت کردم 12 ترا 8 مگ گفت 570 تومن  ،

تو لیستش نبود.

بعد قیمت روز بده. الان تو ایران قیمت روز میدی فردا نمیشه با همون قیمت خرید ،چه برسه به قیمت پارسال.

کجای کرجید. وضعیت پینگ و ایناش چطوره ،قبلش چی داشتید ،این بهتر از نظر کیفی یا اون.یه مشکل دیگه داره ،یه چند تایی  میگفتند snr اشون افت کرده و مجبور شدن نسبت به قبلی 2-3 مگ سرعت پایینتری ببندن

سرعتت رو بگی ،خطت بکشه بالاتر میبرن

یه نگاه میکردم 4 مگش خوبه 400 تومن با 7 ترا.

شده بگی سرعتت رو بالاتر ببندن ،بعد ببندن یا نه.

الان به پشتیبانیش گفتم ،گفت باید ما به التفاوت سرویسها رو بدی

پینگ 160 که اصلا مناسب گیم نیست . ولی بنده 8 مگ گرفتم سرعتم رو 10 بسته شده و دانلودم حدود 1.1 هست . نسبت به مخابرات که 1 مگ نامحدود داشتم خیلی خیلی بیشتر راضیم . البته اینم بگم پینگ مخابرات برای بنده زیر 100 هم بود بعضی اوقات ولی بیشتر روی 102 تا 105 بود . 

برای خونواده ما که 4 نفر از نت استفاده میکنن سرعت بیشتر خیلی اهمیت داره چون مثلا اگر کسی میخواست یه فایلی دانلود کنه عملا 3 نفر دیگه به مشکل برمیخوردن تا دانلود تموم بشه ولی این سرعت همه راضی هستیم و مشکل فقط همون گیم هست که بنده از ایرانسل استفاده میکنم و یه بسته بگیرم یه ماه استفاده میکنم که البته گیم بنده dota 2 هست و مصرف بسیار پایینی داره حالا باقی گیم هارو تست نکردم 

snr تو این سرعت برای بنده فکر کنم 15 بود اگر اشتباه نکنم و حتی میتونم بیشتر هم ببندم . یادمه میخواستم سرعت بالاتر از مخابرات بگیرم تست گرفتن گفتن نهایت 3 مگ میتونیم براتون ببندیم و این باعث شد رفتم  یه خط دیگه خریدم و مستقیم با سیم باکیفیت به مودم وصل کردم و اصلا کاری به تلفنش ندارم . یعنی یه خط گرفتم فقط برای همین اینترنت و بدون اسپلیتر مستقیم وصل کردم . حتی الان میتونم برای اون یکی خط یه 1 مگ محدود بگیرم فقط برای گیم که پینگ مناسب داشته باشه که باطری موبایل هم خراب نشه ولی دارم سعی میکنم ترک بازی آنلاین کنم که خیلی وقت آدم رو میگیره با اینکه بسیار لذت بخش هست ولی صدمه زیادی به زمان میزنه 

البته اینم بگم من قبلش خیلی سرچ زدم درباره دیده بان نت و بالای 90 درصد از افرادی که استفاده میکردن ناراضی بودن بیشتر ناراضی بودنشونم همین مورد پینگ بود ولی خیلی ها هم از قطعی های مکرر شاکی بودن که خداروشکر بنده اصلا همچین مشکلی ندارم . شاید منطقه ما خوب جواب میده . و خلوت تر هست . چون دیده بان نت دراصل isp نیست و نت رو از شرکتهای دیگه میگیره و به مشتریهاش میده .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

البته گیم بنده dota 2 هست و مصرف بسیار پایینی داره حالا باقی گیم هارو تست نکردم 

دارم سعی میکنم ترک بازی آنلاین کنم که خیلی وقت آدم رو میگیره با اینکه بسیار لذت بخش هست ولی صدمه زیادی به زمان میزنه 

داداش نمیدونم حالا چند سالته ولی این دوتا کلا از همون موقع دوتا 1 تا الان وصل شده به من هر گیم دیگه ای که انلاین بوده رو بعد چند وقت پاک کردم و بعد 1 هفته انگار نه انگار که اصلا این رو بازی میکردم ولی در مورد دوتا شدنی نیست :( مگه بخوان سروراش رو  shut down  کنن که اونم با این  ti  هر سال دوباره زنده میشه و خوشبحال گیبن.

در کل دیگه در گیر گیم نمیشم ولی دوتا که میزنم فکر و خیال کم میشه و از استرس خارج میشم یکم ولی همین که چند روز دوتا نمیزنم این حس استرس برمیگرده و اصلا بهم اسیب میزنه.

خلاصه خواستم  بگم گشتم نگرد نیست و دوتا رو نمیشه حذفش کرد مگه تفریحی هر از چند گاهی میزنی که اون بحثش جداست.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام

بخدا نمیدونم به کی بگیم این بدبختیو موندم به خدا

اقا من 360 گیگ 1ماهه 8مگ خریدم و الان تازه 15 روزش گذشته.و حدود 250 گیگ صاف دانلود داشتم .حالا دوبله چوبله حساب کردن درک سگ خور گورباباشون .دیروز دیدم زده فقط 5گیگ حجم دارم و کلم سوت کشید و موندم بخدا و دیروز گفتم هیچ کاری انجام ندم تا اینکه یه چند روز دووم بیاره و الان یهو سرعت برگشت به حالت نت dial-up 56kb و خلاصه دیدم زده حج صف هسش و باز اعصابم خورد شد-خلاصه گفتم درک برم شارژ کنم و سرویس دیگه بردارم که جالبه توی محاسبه نهایی اندازه روزهای باقیمانده از سرویست جریمه میشی!!!!!

ینی الان من اگه یه طرح 50 تومنی بردارم باید 100 هزار تومنم باید جریمه بدم ک چرا زود تموم کردم😡😡😡اسمشم گذاشتن اضافه مصرف  مبنای محاسبه رو هم نوشته مبنای جدید!!!

حالا یکی نیس بگه خب فلان فلان شده ها وقتی قراره همچین چیزی بشه یه پیغامی هشداری چیزی همینجوری زارت میگن بیا اینجوریه😡

نمیدونم بخدا خدا از این دزدا نگذره

صرفا جهت اطلاع...

Untitled.thumb.jpg.b862c4b0f2716a15673c4d8148fa71b8.jpg

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، i-Gamer گفته است :

الان سایتی هست ک دانلود ازش رایگان باشه برای مخابرات؟

فقط دیدم سایت نیکو هست که برا مخابرات اصفهان زده رایگانه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، SHAKIB گفته است :

فقط دیدم سایت نیکو هست که برا مخابرات اصفهان زده رایگانه

ممنون ک وقت گذاشتی

لینک به دیدگاه

سلام. برای منم اتفاقی مشابه افتاده. اعتبارم زودتر از تاریخ انقضای طرحم تموم شده بود، خواستم یه طرح دیگه بردارم، حدود 20ت با عنوان «مبلغ مازاد مصرف در تعویض سرویس» زد به حسابمون! ازشون پرسیدم این دیگه چیه؟ گفتند در طرح فعلی مقرر شده 200گیگابایت را 30روز مصرف کنید لکن شما یک چهارم کل حجم(حدود 50گیگابایت) را در 3 روز مصرف کرده اید.برای تغییر طرح باید حدااکثر 5 روز باقیمانده باشد. در ادامه هم گفتن لطفا با 2020 داخلی 1  جهت توضیحات کامل تغییر طرح تماس حاصل نمایید. حالا اختیار با خودتون، تماس بگیرید ببینید چی میگن. اگر هم واقعا مشکلی هست و خطاکار مخابراته اما زیر بار قبول مسئولیت نمیره، برید سامانۀ 195 شکایت کنید ازشون.

لینک به دیدگاه

برای من با ایرانسل این اتفاق افتاد از پیشنهاد ویژم 25 درصددحجمش  مونده بود یک دفعه تو یک لحظه بسته اینترنتم صفر شد و  پیشنهادم  رفت .

این همه مدت از پیشنهاد برای  شما  بسته میگرفتم  اما یکدفعه غیب شد. الانم دیگه نیست  همچین پشنهادی  کلا برای هر دو سیمکارتم

لینک به دیدگاه

سلام.

من هم به روش دیگری سر کیسه کرده بودن که با پیگیری پولم رو برگردوندم.

میتونید تو تاپیک زیر مراحل رو ببینید.

شما هم میتونید به علت عدم اطلاع رسانی شکایت کنید.

مطمئنن به نتیجه خواهید رسید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

360 گیگ نداشتین که اون تقسیم بر 4 میشه و در اصل 90 گیگ بین الملل داشتین

دوستان مخابرات بهترین سرویس دهنده ایرانه حداقل از ثبات والا من الان فقط پارس انلاین تست نکردم

های وب

شاتل

اسیاتک

مبین نت

دیدبان

همشون اینقدر قطعی و پکت لاز بالا و پینگ افتضاح داشتن الانم که شاتلم با این همه ادعا از ساعت 10 شب  به بعد بالای 5 د رصد پکت لاز دارم که اصلا نمیشه گیم زد

در صورتی که هیچ یک از این مشکلات رو روی خطی که 7- 8 ساله از مخابرات اینترنت میگیرم نداشتم حالا طرح هاشون افتضاحه ولی از نظر ثبات به من یکی ثابت شده که مخابرات حرف اول میزنه

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، i-Gamer گفته است :

سلام

بخدا نمیدونم به کی بگیم این بدبختیو موندم به خدا

اقا من 360 گیگ 1ماهه 8مگ خریدم و الان تازه 15 روزش گذشته.و حدود 250 گیگ صاف دانلود داشتم .حالا دوبله چوبله حساب کردن درک سگ خور گورباباشون .دیروز دیدم زده فقط 5گیگ حجم دارم و کلم سوت کشید و موندم بخدا و دیروز گفتم هیچ کاری انجام ندم تا اینکه یه چند روز دووم بیاره و الان یهو سرعت برگشت به حالت نت dial-up 56kb و خلاصه دیدم زده حج صف هسش و باز اعصابم خورد شد-خلاصه گفتم درک برم شارژ کنم و سرویس دیگه بردارم که جالبه توی محاسبه نهایی اندازه روزهای باقیمانده از سرویست جریمه میشی!!!!!

ینی الان من اگه یه طرح 50 تومنی بردارم باید 100 هزار تومنم باید جریمه بدم ک چرا زود تموم کردم1f621.png1f621.png1f621.pngاسمشم گذاشتن اضافه مصرف  مبنای محاسبه رو هم نوشته مبنای جدید!!!

حالا یکی نیس بگه خب فلان فلان شده ها وقتی قراره همچین چیزی بشه یه پیغامی هشداری چیزی همینجوری زارت میگن بیا اینجوریه1f621.png

نمیدونم بخدا خدا از این دزدا نگذره

صرفا جهت اطلاع...

Untitled.thumb.jpg.b862c4b0f2716a15673c4d8148fa71b8.jpg

درود
مخابرات همینه انتظار بیشتری نمیره ازش حدود 3 ساله که دادم مخابرات جمع آوری کردن و از پارس آنلاین استفاده میکنم نه قطعی نه نوسان نه افت سرعت نه هیچی برای من که جواب داده پارس آنلاین البته قبلش آسیاتک گرفتم واسه تست واقعا آشغال بود همش قطعی داشت و افت سرعت خودمم تعجب کرده بودم که مگه میشه روی یه خط یه ISP انقد بد باشه یه ISP انقد خوب ؟ جفتشونو مخابرات ارائه میده...

لینک به دیدگاه

اخه من این قضیه جریمه شارژ زودتر از موعد مقرر ک بر حسب روز باقی مانده جریمه میشی هیچ جوره تو کتم نمیره این دیوثارو

لینک به دیدگاه

سلام و درود

برای بازی و گیم آنلاین فقط پارس آنلاین.

چند وقتی که بیکار بودم آنلاین میزدم واقعا پینگ خوب و ثابتی میداد لعنتی😎

قبلش هم شاتل داشتم که نوسان پینگش بالا بود توی بازی آنلاین.

تجهیزات پارس آنلاین عالیه نسبت به شرکت های isp دیگه.

میتونین تحقیق کنین.

با علی.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیز میخواستم بدونم واقعا شرکت مخابرات استان تهران چطوری حجم حساب میکنه اصلا؟!

بنده امروز صبح دیدم نت کلا کار نمیکنه فهمیدم حجم ماهانه تموم شده(!) گفتم عیب نداره برم حجم بخرم 10 گیگ خریدم و حدود160 مگ دانلود کردم ( یه سری مود برای بازی همین) بعد چک کردم پنل مخابرات رو حدود 2.8گیگ برای بنده حجم بریدن

آخه این چه وضعشه .... دوستان تهرانی اینترنت خوب سراغ دارید چیزی؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

والا منم الان وضعم همینه-نمیدونم دیگه چکار کنم

الان شاتل لند طرحش همچنان هسش؟دانلود رایگان از شاتل لند؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، i-Gamer گفته است :

والا منم الان وضعم همینه-نمیدونم دیگه چکار کنم

الان شاتل لند طرحش همچنان هسش؟دانلود رایگان از شاتل لند؟

والا نمیدونم

بخدا خیلی مسخرس حتی خود ویندوز هم مصر ف رو زیر 200 مگ زده برای امروز اینا 2.8 گیگ حجم بریدن برای من

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

با سلام خدمت دوستان عزیز میخواستم بدونم واقعا شرکت مخابرات استان تهران چطوری حجم حساب میکنه اصلا؟!

بنده امروز صبح دیدم نت کلا کار نمیکنه فهمیدم حجم ماهانه تموم شده(!) گفتم عیب نداره برم حجم بخرم 10 گیگ خریدم و حدود160 مگ دانلود کردم ( یه سری مود برای بازی همین) بعد چک کردم پنل مخابرات رو حدود 2.8گیگ برای بنده حجم بریدن

آخه این چه وضعشه .... دوستان تهرانی اینترنت خوب سراغ دارید چیزی؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام

یه چیزی که من از اینترنت شاتل دست گیرم شده اینه که ...

فرض کنین نت من تاریخ 20 این ماه به اتمام میرسه و حجمی که دارم 1 گیگ هستش ! اگه  فایلی به حجم 5 گیگ بذارم واسه دانلود / دانلود میشه دقیقا" با همون سرعت و ... ولی وقتی که مجددا" نت تمدید میکنم یا اینکه حجم بخرم 4 گیگ ازش کسر میشه !

به معنی ساده تر حجمی که استفاده شده بصورت منفی درج میشه و شما وقتی که نت تمدید کنین یا حجم بخرین ازش کم میشه ! خیلیا اینو نمیدونن ولی واسه من که اینترنت شاتل دارم اینطوری گاه وقتی ...

ویرایش شده توسط invoker
لینک به دیدگاه

چک کنید ببینید کسی پس و یوزرتون رو نداره

مودمتون رو مخفی کنید که کسی نتونه دسترسی داشته باشه

https://www.tarfandcity.com/چگونه-دسترسی-دیگران-به-وای-فای-و-مودم-را/

مخابرات ازین کارا زیاد میکنه ولی دیگه نه اینقدر

در ضمن بله سرویس شاتل لند هنوزم هست و میتونید ماهانه پنج هزار گیگ لینک دانلود تا حجم دو گیگ رو اپلود و سپس دانلود کنید

هزینشم ماهی 10 تومن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، invoker گفته است :

سلام

یه چیزی که من از اینترنت شاتل دست گیرم شده اینه که ...

فرض کنین نت من تاریخ 20 این ماه به اتمام میرسه و حجمی که دارم 1 گیگ هستش ! اگه  فایلی به حجم 5 گیگ بذارم واسه دانلود / دانلود میشه دقیقا" با همون سرعت و ... ولی وقتی که مجددا" نت تمدید میکنم یا اینکه حجم بخرم 4 گیگ ازش کسر میشه !

به معنی ساده تر حجمی که استفاده شده بصورت منفی درج میشه و شما وقتی که نت تمدید کنین یا حجم بخرین ازش کم میشه ! خیلیا اینو نمیدونن ولی واسه من که اینترنت شاتل دارم اینطوری گاه وقتی ...

تو خیالاتی شدی همچین چیزی نمیشه 😂

لینک به دیدگاه

این مشکل از ابتدا تاسیس مخابرات تا الان بوده،تنها اپراتوری که حجم دزدی میکنه مخابراته

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

این مشکل از ابتدا تاسیس مخابرات تا الان بوده،تنها اپراتوری که حجم دزدی میکنه مخابراته

بابا من اولا مخابرات بود اینترنتم رفتم توی صفحه چک کردن حجم باقی مانده رفرش میکیردم هر ریفرش 10 مگ کم میکرد از حجمم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Game World گفته است :

تو خیالاتی شدی همچین چیزی نمیشه 1f602.png

چرا عزیز بنده هم شاتل داشتم دقیقا همچین سیستمی داشت و حجم منفی ثبت میکرد

لینک به دیدگاه

با خرید از شرکت های معتبر مثل شاتل و فن اوا و دیده بان نت و اسیاتک خیالتون رو راحت کنید

الان 24 ترابایت اینترنت یک ساله خریدم با سرعت 16 مگ 500 هزار تومن و واقعا هیچ مشکلی ندارم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...