رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در هم اکنون، Coffee Addicted گفته است :

این مشکل از ابتدا تاسیس مخابرات تا الان بوده،تنها اپراتوری که حجم دزدی میکنه مخابراته

من تجربه دزدی از شاتلم داشتم بعد دوسال.

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در هم اکنون، Alirezatha گفته است :

با خرید از شرکت های معتبر مثل شاتل و فن اوا و دیده بان نت و اسیاتک خیالتون رو راحت کنید

الان 24 ترابایت اینترنت یک ساله خریدم با سرعت 16 مگ 500 هزار تومن و واقعا هیچ مشکلی ندارم

کدوم اپراتور عزیز؟

پینگتون چطور هست؟

لینک به دیدگاه

من والا دزد تر از این مخابرات توی عمرم ندیدم! به پشتیباانی تیکت زدم این هست جوابشون xD

نقل قول

مشتری گرامی با سلام و احترامریز مصرف شما بررسی و مشکلی مشاهده نشد .از طریق پنل کاربری /پشتبانی/ریز مصرف اینترنت /میتوانید مصرف خود را بررسی نمایید.در استفاده از سایت های بین الملل 4 برابر سایت های داخلی از حجم مشترک کاسته میشود .با سپاس از همراهی شما

یعنی آخه یعنی چی استفاده از سایت بین الملل 4 برابر محاسبه میشه حجم؟ آخه کی رو سر کار میذارن؟ هر یه گیگ که 2تومن میگیرن برای بین الملل 4 برابر هم حجم کم میکنن؟ واقعا که اینا دیگه شرم و حیا ندارن مثل اینکه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

با خرید از شرکت های معتبر مثل شاتل و فن اوا و دیده بان نت و اسیاتک خیالتون رو راحت کنید

الان 24 ترابایت اینترنت یک ساله خریدم با سرعت 16 مگ 500 هزار تومن و واقعا هیچ مشکلی ندارم

والا من که سایت شاتل رو دیدم حجم خارجی که ارائه میده کم هست  و قیمت هم بالا مثلا 35 گیگ میده 43تومن!

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

والا من که سایت شاتل رو دیدم حجم خارجی که ارائه میده کم هست  و قیمت هم بالا مثلا 35 گیگ میده 43تومن!

شاتل به نسبت گرون هست ولی طبق تجربه کیفیت بالاتری داره

بعدش فن اوا و بعد از فن اوا دیده بان نت ارزون تر هستن

لینک به دیدگاه

سَلام . همشون حجـم دزدی دارنــ .

من ایرانسل . شاتـل . مخابراتــ . همراه اولــ ...

همشون حجـم دزدی دارنــ جواب همشونـ هم شـده همین که به دوستمونــ گفـتن :

در استفاده از سایت های بین الملل 4 برابر سایت های داخلی از حجم مشترک کاسته میشود . 

شاتل که خیلی باحال بهم توضیـح داد . من تنهـا تو خونه هسـتم با بابا و مامانـــ .

میگم حجـم داره کم میشه . روزی که من سرکارم  . من از ساعــت 8 صـبح میرم 8 شب میـام ولی داره حجم کم میکنــه .

مامان و بابا هم گوشی ساده دارنــ . میگـه ببین گوشی ساده خانواده خودشو آپدیـت نمیکنــه .. !!!!!!!!!!!!

میگم ساده یعنی از این نقــلی هــا داداش مــَن . میگه ببین کسی مخفیانه استفاده نمیکنه . تا گفـتم حاجی حرفایی میزنی هــا چیزی نمیدونــی بگـو ادعـا حرفه ای بودنـ نکن . قطع کرد ...

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، Hᴀᴅɪ گفته است :

در استفاده از سایت های بین الملل 4 برابر سایت های داخلی از حجم مشترک کاسته میشود . 

شاتل مصرف ترافیک بین المللیش ضربدر دو میشه نه چهار و فروش ترافیک جداگانه هم به این صورت هست که اگه یک گیگ بخرید معادل همون یک گیگ بین الملل و یا دو گیگ داخلی هست!من چندین بار چک کردم

در ضمن اتفاقا بنده هم  مشکل کم شدن ترافیک رو داشتم و گفتن خودتون چک کنید و اگه مشکلی بود کارشناس بصورت رایگان میفرستیم بررسی کنن در محل

بعد اینهمه اینور اونور کردن بلاخره دیدم تلویزیون ما خیر سرش حتی  در صورت خاموش بودن(به برق وصله البته)ترافیک میخوره اونم به چه شکل وحشتناکی

حالا چه غلطی میکنه معلوم نیست😅

ولی در هر صورت اگه  می بینید همه چیزو چک کردید تماس بگیرید با پشتیبانی تا کارشناس بفرستن محل و اگه تاخیر داشتن تهدید کنید به شکایت به سامانه 195 تا زودتر کارتون رو راه بندازن

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، (Naughty boy) گفته است :

شاتل مصرف ترافیک بین المللیش ضربدر دو میشه نه چهار و فروش ترافیک جداگانه هم به این صورت هست که اگه یک گیگ بخرید معادل همون یک گیگ بین الملل و یا دو گیگ داخلی هست!من چندین بار چک کردم

در ضمن اتفاقا بنده هم  مشکل کم شدن ترافیک رو داشتم و گفتن خودتون چک کنید و اگه مشکلی بود کارشناس بصورت رایگان میفرستیم بررسی کنن در محل

بعد اینهمه اینور اونور کردن بلاخره دیدم تلویزیون ما خیر سرش حتی  در صورت خاموش بودن(به برق وصله البته)ترافیک میخوره اونم به چه شکل وحشتناکی

حالا چه غلطی میکنه معلوم نیست1f605.png

ولی در هر صورت اگه  می بینید همه چیزو چک کردید تماس بگیرید با پشتیبانی تا کارشناس بفرستن محل و اگه تاخیر داشتن تهدید کنید به شکایت به سامانه 195 تا زودتر کارتون رو راه بندازن

دوســت عزیز میدونــم فقط عنوان کردم که جوابشون فقط همینــه . جوابــ دیگه ای بهـت نمیدنــ .

همه چی چـک کردم بعد میگـه زیاد از اینستاگرام استفاده میکنــی . اگه گفته بود واتساپـ قبول میکردم اصلا اینستـا نمیرم مــن .

گفتمش اگه بدونی من اینستا ندارم قبول میکنی . دیگه هیچی نگفــت .

بعدشم کارشناس رایگان نیسـت باید پول بدیــم . گفتم چقـدر گفت خود کارشناس قیمت تعیین میکنــه براتونـ .

کلا فسـخ کردمــ باهاشونــ . یه مدتـ گیر به نویز داده بودنــ هر طور شد با هزینه کردنـ کابل و سیم کشی عوض کردم بعدش حجم خوری بهش اضـافه شد دلمو زد فسخـ کردم .

لینک به دیدگاه

های وب رو توصیه میکنم . هم سرعت عالیه هم ترافیک هم قیمت به نسبت بقیه . یه نمونه از تعرفشم میزارم دوستان اگه نیاز داشتن استفاده کنن.

خودم سرعت دانلود 1 مگ بر ثانیه ( 8 مگابیت بر ثانیه ) و حجم دانلود ترافیک خارجی 210 گیگ و داخلی 420 گیگ رو استفاده میکنم واسه من حکم دانلود نامحدود رو داره تو خونه.

3.PNG

ویرایش شده توسط miladfrx
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، i-Gamer گفته است :

الان شاتل لند طرحش همچنان هسش؟دانلود رایگان از شاتل لند؟

رایگان خیر -  بسته ماهانه اش رو باید خریداری کنید ؛ ماهی 11ت

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

با سلام خدمت دوستان عزیز میخواستم بدونم واقعا شرکت مخابرات استان تهران چطوری حجم حساب میکنه اصلا؟!

بنده امروز صبح دیدم نت کلا کار نمیکنه فهمیدم حجم ماهانه تموم شده(!) گفتم عیب نداره برم حجم بخرم 10 گیگ خریدم و حدود160 مگ دانلود کردم ( یه سری مود برای بازی همین) بعد چک کردم پنل مخابرات رو حدود 2.8گیگ برای بنده حجم بریدن

آخه این چه وضعشه .... دوستان تهرانی اینترنت خوب سراغ دارید چیزی؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام. ماله منم همینجوری هست، شما برید تو تنظیمات اینترنت گوشیتون قابلیت Data Roaming رو خاموش کنید، من الان هفتصد مگ دارم استریم دیدم نزدیک ۱کا عکس تو تلگرام دانلود کردم  کلی سایت چک میکنم ولی هنوز تموم نشده 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، HosseinKm گفته است :

سلام. ماله منم همینجوری هست، شما برید تو تنظیمات اینترنت گوشیتون قابلیت Data Roaming رو خاموش کنید، من الان هفتصد مگ دارم استریم دیدم نزدیک ۱کا عکس تو تلگرام دانلود کردم  کلی سایت چک میکنم ولی هنوز تموم نشده 

والا من با گوشی اصلا زیاد کار نمیکنم نهایت شبا یکی دو ساعت برم یوتیوب با 360پی چنتا کلیپ ببینم! تو تلگرام هم زیر 10تا کانال عضو هسم! امروز هم اصلا وای فای روشن نکردم !

لینک به دیدگاه

قبلا اسیاتک خوب بود اما مدتیه تا شارژ میکنم یهو تموم میشه و بازم برو حجم بخر. اخه لعنت خدا به همشون این چه قانونیه که گذاشتن بین الملل و داخلی ؟؟؟ من تمام استفادم از اسیاتک فقط سایت بازکردن هست و دانلودی با این خطم ندارم اما هر روز تموم میشه و حجم میخرم قیمت هاشونم که مدتیه حسابی گرون کردن .

هیچی تو این مملکت ارزش نداره حتی زندگی کردن بخدا .

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

والا من با گوشی اصلا زیاد کار نمیکنم نهایت شبا یکی دو ساعت برم یوتیوب با 360پی چنتا کلیپ ببینم! تو تلگرام هم زیر 10تا کانال عضو هسم! امروز هم اصلا وای فای روشن نکردم !

همه کسایی که مخابرات هستن میگن حجمش چرا اینجوری تموم میشه مثلا 200 گیگ حجم داری ولی در واقع تقسیم به 4 یعنی 50 گیگ😅 تازه بازم فک کنم حجم دزدی میکنن 20 گیگم خودشون برمیدارن 30 گیگ برا شما میمونه هر روز میتونید 1 گیگ مصرف کنید!

لینک به دیدگاه

با نرم افزار bw meter چک کنید در کنارش ipmac رو ببندید

بعد ماله مخابرات 4 برابر هست اینم محاسبه کنید.

حجم دزدی هست من قبلا سه بار آسیاتک ازم دزدید دو بارشو پس گرفتم یه بار نداد.

لینک به دیدگاه

سلام من نزدیک 2 3 ماهی هست packet loss زیادی دارم تا قبل این چند ماه خوب بود ولی الان متاسفانه خراب شده اصلا نمیشه بازی آنلاین انجام داد

پینگ پایینه ولی packet loss بسیاز زیاد 5 تا 10 درصد هستش و شب و روز هم نداره

اگر راه حلی دارید ممنون میشم اراعه بدید یا یک isp که تجربه استفادشو دارید

اینم جواب پشتیبانی محترم مخابرات که قشنگ لپ مطلبو میرسونه و بودنش با نبودنش فرقی نداره :

Untitled.jpg

Untitled1.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، AORUS.Zz گفته است :

سلام داخل کدوم بازی loss دارید؟؟

سلام dota 2 و pubg  و pubg lite و POE میشه گفت تقریبا همه 

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، hesam_z گفته است :

سلام dota 2 و pubg  و pubg lite و POE میشه گفت تقریبا همه 

درود ... یه تست از سرعت اینترنت بفرست ...

----------------------------------------

و همچنین تست 4.2.2.4 / 8.8.8.8 ...

و اوضاع نویز خط و پهناه باندی که داری

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، invoker گفته است :

درود ... یه تست از سرعت اینترنت بفرست ...

----------------------------------------

و همچنین تست 4.2.2.4 / 8.8.8.8 ...

و اوضاع نویز خط و پهناه باندی که داری

سلام اینم از تست ها :

و اینکه ممکنه از ترافیک سرور های خود بازی ها باشه؟ چون نزدیک 2 ماهه اینطوری شده

ping.jpg

adsl.jpg

speedtest.jpg

ویرایش شده توسط hesam_z
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hesam_z گفته است :

سلام اینم از تست ها :

و اینکه ممکنه از ترافیک سرور های خود بازی ها باشه؟ چون نزدیک 2 ماهه اینطوری شده

ping.jpg

adsl.jpg

speedtest.jpg

خب ... همه چیز خوبه بجز !

----------------------

داداش نتت چند مگه ؟!

الان اپلود شما به شدت محدوده ! این یک ... دوم اینکه سرعت خوده دانلود هم پایینه ... شما اول یه پیگیری از این بابت بکنین (اگه نسبت به اون تعرفه ای که دارین الان تایین تره !)

درکل واسه بازی دوتا 2 نیاز به یه اینترنت با سرعت دانلود 300 هستش و اپلود حداقل 80 تا 100 !

----------------------------------------------------------------------------

این PackeT Loss که شما دارین بیشتر بخاطره محدود بودن اینترنت شماست ! (الان تو سایت های داخلی احساس میکنین سرعتی خوبی دارین ولی واسه سرور های خارجی اینطور نیس ! گاه پینگ پایینه میزنه ولی PackeT Loss دارین ... من دقت کردم این مسله بیشتر بخاطره محدود بودن سرعت اپلود هستش تا دانلود ! )

درخصوص سرور هم ... من چندی پیش داشتم مود Mo"rokai دوتا پلی میکردم و شدیدا" PackeT Lose داشتم ! بین 10 / 15 تا ! البته وقتی دقت کردم اولش فکر کردم از سرور میتونه باشه ولی بعدش فهمیدم بخاطره استفاده بیش از حد Wi-Fi هستش ( فکر کنم داشتن همزمان چندتا فیلم رو اپلود میکردن ) درکل سریعا" نت ام فیکس میشه ! الان بیش از 4 ساله که نت ام فیکسه ! و باورت میشه تا الان اصلا تو بازی قطعی بخاطره چنین مساعلی نداشتم ؟! البته 99 درصدش بخاطره تجربه های خودم بوده !

بخوام کلش رو خلاصه کنم اینطور میشه / تعویض مودم / تعویض سیم تلفن / استفاده از نویز گیر خوب / تعرفه خوب / isp خوب ...

ویرایش شده توسط invoker
لینک به دیدگاه

تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در توئیتی، از ارائه اینترنت VDSL خبر داد، بر اساس گفته او قرار است اینترنت با سرعت ۴ برابر فعلی ارائه شود.

محمدجواد آذری جهرمی شب گذشته‬ در توئیت خود اعلام کرد: «از فردا امکان تبدیل ADSL خانگی به سرویس‌های پرسرعت VDSL فراهم می‌شه ،۴ برابر سرعت فعلی، ‏خوبه به نظرتون؟»

‏اینترنت پرسرعت مبتنی بر استاندارد VDS‬ یا Very high bit rate subscriber line یکی از استانداردهای رایج جهانی XDSL است. عملکرد VDSL، در اغلب موارد مشابه ADSL است. علیرغم شباهت‌های موجود در این زمینه اختلافات متعددی نیز مانند موارد زیر وجود دارد مانند:
-سرعت دانلود در استاندارد VDSL ، ۵۲ مگابیت دانلود و ۱۶ مگابیت آپلود و در حالت VDSL۲، ۱۰۰ مگابیت دانلود و تا ۲۲ مگابیت آپلود که در هر دوحالت بصورت نامتقارن است.
- ارائه سرویس از کافوهای نوری نزدیک به مشترک که باعث افزایش کیفیت سرویس و سرعت می‌شود.
- استفاده از بستر سیم‌های مسی مشترک و بدون نیاز به تعویض و یا سیم کشی دوباره.
- امکان ارائه خدمات ارزش افزوده مختلف به مشترکین مانند خطوط تلفن SIP (تلفن بر بستر اینترنت)، ویدئو کنفرانس ، IP-Tv وغیره

ای دی اس ال (ADSL) مخفف عبارت Asymmetric digital subscriber line به معنای "خط اشتراک دیجیتال نامتقارن" بوده و یکی از زیر شاخه‌های تکنولوژی DSL است، تکنولوژی ADSL نسبتاً جدید بوده و به کاربران اجازه می‌دهد که علاوه بر انتقال صوت از طریق خطوط تلفن، به انتقال داده آن هم با نرخ زیاد نیز دست یابند.

منبع

لینک به دیدگاه

باز کیسشون ته کشید اومدن سراغ مردم

لینک به دیدگاه

اینم پیوست کن که ...

قرار واسه اجراع شدن این طرح حداقل 50% تعرفه اینترنت ها گرون بشه ! واسه همین یکی از شرط های وزیر جان این بودش ...

لینک به دیدگاه

سلام

اقای جهرمی خیلی غلط کرد با همکاراش

شهر ما هنوز فیبر نوری نکشیدن بعد میخوان بیان vdsl بدن؟

اصلا اینترنت شهر ما بیشتر از 8مگ نمیکشه بعد میخوان گرونشم کنن!

ادعاشونم میشه تو دنیا که قدرتمندن

عجب!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...