رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

یه سوال بی ربط : دوستان قبلا عرض کردم که با گندی  که توی کابل کشی کردن خط 8 مگی شده 2 مگ بعد چت مکرر با پشتبانی به این نتیجه رسیدیم که سیم بانی مخابرات باید بیاد درست کنه

امیدی هست  ؟ چجوری اقدام کنم به نتیجه برسم ؟ به 195 شکایت بزنم ؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 1 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

توی ایران داستان فرق داره اعتراض تنها چیزیه که هیچ اهمیتی نداره براشون 

اتفاقا برعکس وقتی یه مسئولی کارش رو درست انجام میده ولی ملت بجای تشکر هی بهش بدوبیراه بگن خب اونم میگه مگه مرض دارن هی براشون کارخوب بکنم اونم بزنن تو سرم پس قضیه برعکس میشه

درمورد آقای جهرمی من از روزی که ایشون انتخاب شدن هرجا بوده گفتم ایشون با بقیه فرق دارن اگر یروزی بشن مثل بقیه مسئولا بخاطر بی لیاقتی بعضی هاست که غیر از گلایه کاری بلد نیستند

سعی کردم کلا دیگه با یه عده بحث نکنم اما... تنها کار مثبتی که این وزیر کرده اینه که حجما رو زیاد کرده که اگه یه سرچ تو نت بزنی میبینی اصلا پیشرفت حساب نمیشه تازه خرابی خط ها و دزدی شرکت ها و... بماند

اینقد خوبی تو این مملکت ندیدید که یه افزایش اندک حجمی رو پیشرفت میدونید

همین شماهایید که نزدیک انتخابات با یه سری وعده دروغ میرید رای میدید

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

سعی کردم کلا دیگه با یه عده بحث نکنم اما... تنها کار مثبتی که این وزیر کرده اینه که حجما رو زیاد کرده که اگه یه سرچ تو نت بزنی میبینی اصلا پیشرفت حساب نمیشه تازه خرابی خط ها و دزدی شرکت ها و... بماند

اینقد خوبی تو این مملکت ندیدید که یه افزایش اندک حجمی رو پیشرفت میدونید

همین شماهایید که نزدیک انتخابات با یه سری وعده دروغ میرید رای میدید

+

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

یه سوال بی ربط : دوستان قبلا عرض کردم که با گندی  که توی کابل کشی کردن خط 8 مگی شده 2 مگ بعد چت مکرر با پشتبانی به این نتیجه رسیدیم که سیم بانی مخابرات باید بیاد درست کنه

امیدی هست  ؟ چجوری اقدام کنم به نتیجه برسم ؟ به 195 شکایت بزنم ؟

امیدی هست ! اگه اول خودت دست بکار بشی بعدش اگه نیاز باشه سیم بان !

------------------------------------------------------------

از کجا به کجا میخوایی سیم بکشی تا بگمت چیکار کنی ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، invoker گفته است :

امیدی هست ! اگه اول خودت دست بکار بشی بعدش اگه نیاز باشه سیم بان !

------------------------------------------------------------

از کجا به کجا میخوایی سیم بکشی تا بگمت چیکار کنی ...

فکر کنم ایراد از کافو مخابراتی باشه یا سیمهایی که از زیر زمین میکشیدن (موقع کارکردن زمینو کنده بودن) توی این چیزا زیاد وارد نیستم ، چون مشکلی از سمت سیم کشی خونه یا کابلی که داخل خونه  اومده نیست

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

فکر کنم ایراد از کافو مخابراتی باشه یا سیمهایی که از زیر زمین میکشیدن (موقع کارکردن زمینو کنده بودن) توی این چیزا زیاد وارد نیستم ، چون مشکلی از سمت سیم کشی خونه یا کابلی که داخل خونه  اومده نیست

نه یه وقتایی جنس خوده سیم هم تاثییر میذاره !

------------------------------------

تجربشو خونه خودمون که خودمم سیمش و کشیدم دارم !

سیمش توکار بود که فکر میکردم مرغوبتر از سیم های دیگه اس و ( گرون هم هستش ! ) ولی نگو که بدشت نویز خط و افزایش داد

( البته من روکار کشیده بودم ! که پیچ و خمی توش نباشه و طول سیم زیاد نشه )

2 روز نشد رفتم سیم اصلی خوده تلفن که معروفه به سیم ضد افتاب (همون سیمی که تو کوچه ها خوده مخابرات میکشه) کشیدم !

اصلا همه چیز از این رو به اون رو شد ! ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 دقیقه قبل، invoker گفته است :

سیمش توکار بود که فکر میکردم مرغوبتر از سیم های دیگه اس و ( گرون هم هستش ! ) ولی نگو که بدشت نویز خط و افزایش داد

2 روز نشد رفتم سیم اصلی خوده تلفن که معروفه به سیم ضد افتاب (همون سیمی که تو کوچه ها خوده مخابرات میکشه) کشیدم !

آخه قبل اینکه اینا واسه همسایه ها فیبر بکشن مشکلی نداشتم درسته خطم حداکثر 8 مگ میکشید با نویز فراوان ولی به همونم راضی بودم الان شده 2 در بهترین حالت 3 میکشه  یک روز هم تلفنا قطع بود جالبه شماره تلفن هم عوض کردن ! اون کابل ضد آفتاب متری چند خریدی؟ 

البته کافو سر کوچه ما دست نزدن کافو کوچه پایینی باز کرده بودن و زمینو کنده بودن

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

آخه قبل اینکه اینا واسه همسایه ها فیبر بکشن مشکلی نداشتم درسته خطم حداکثر 8 مگ میکشید با نویز فراوان ولی به همونم راضی بودم الان شده 2 در بهترین حالت 3 میکشه  یک روز هم تلفنا قطع بود جالبه شماره تلفن هم عوض کردن ! اون کابل ضد آفتاب متری چند خریدی؟ 

البته کافو سر کوچه ما دست نزدن کافو کوچه پایینی باز کرده بودن و زمینو کنده بودن

چه بگم والا ... کلا گند کاری تو این مملکت از صفات بارزهه !

--------------------------------------------

بستگی داره چند نخ باشه ... من حدود 20 روز پیش واسه بانک شهرمون 13 نخ کشیدم فکر کنم متری حدودا" 5 تومن بود !

واسه خونه هم 5 نخ مناسبه اگه فقط 1 خط تلفن داشته باشی !

ولی بازم به قول خودت شاید مشکل از جای دیگه باشه ! با وجود اینکه میگی شماره تلفن رو هم عوض کردن !

یخورده اول بیشتر پیگیر این قضیه باش و اگه به نتیجه رسیدی و خیالت از اون بابت راحت شد این راه و پیش بگیر

لینک به دیدگاه

VDSL تاجایی که میدونم فیبر نیست !

فیبر تانوماس , و قیمت و .. متفاوته

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، invoker گفته است :

بستگی داره چند نخ باشه ... من حدود 20 روز پیش واسه بانک شهرمون 13 نخ کشیدم فکر کنم متری حدودا" 5 تومن بود !

ولی بازم به قول خودت شاید مشکل از جای دیگه باشه ! با وجود اینکه میگی شماره تلفن رو هم عوض کردن !

یخورده اول بیشتر پیگیر این قضیه باش و اگه به نتیجه رسیدی و خیالت از اون بابت راحت شد این راه و پیش بگیر

بخاطر تابستون و مصرف کولر و برق هست ، بنظرم سیم کشیت نویز داره و از کنار سیم برق رد شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، invoker گفته است :

مودم بردم سر خط وضعیت همون بود ، پشتیبانی هم تیکت زده به مخابرات گفتن از طرف ما اوکی هست میمونه همون کافو و گند کاری اینا که اومدن زمینو کندن و فیبر کردن ، پشتیبانی هم میگه کاری از دست ما ساخته نیست خودت با مخابرات حرف بزن ! میگم چرا خودتون حلش نمیکنین میگه چون به حرف ما گوش نمیدن ، مگه به حرف من گوش میدن !

حالا فردا دوباره زنگ میزنم اگه این آقای قانع پیدا کنم امروز زنگ میزدم ارجا میداد به یکی دیگه !

خونه ما هم 2 تا خط تلفن داره 

لینک به دیدگاه

در در 28 تیر 1398 در 14:26، !CyrusTheGreat! گفته است :

سلام

اقای جهرمی خیلی غلط کرد با همکاراش

شهر ما هنوز فیبر نوری نکشیدن بعد میخوان بیان vdsl بدن؟

اصلا اینترنت شهر ما بیشتر از 8مگ نمیکشه بعد میخوان گرونشم کنن!

ادعاشونم میشه تو دنیا که قدرتمندن

عجب!

جالب بدونید
دوست من آلمان هست ازش چند تا سوال کردم
   چیزی به نام حجم فروشی ندارن
و هیچ گونه time out  نداره

انگار که بگن شما میتونید در هفته 10 بطری اکسیژن مصرف کنید🤔🤨

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

مودم بردم سر خط وضعیت همون بود ، پشتیبانی هم تیکت زده به مخابرات گفتن از طرف ما اوکی هست میمونه همون کافو و گند کاری اینا که اومدن زمینو کندن و فیبر کردن ، پشتیبانی هم میگه کاری از دست ما ساخته نیست خودت با مخابرات حرف بزن ! میگم چرا خودتون حلش نمیکنین میگه چون به حرف ما گوش نمیدن ، مگه به حرف من گوش میدن !

حالا فردا دوباره زنگ میزنم اگه این آقای قانع پیدا کنم امروز زنگ میزدم ارجا میداد به یکی دیگه !

خونه ما هم 2 تا خط تلفن داره 

2 3 سال پیش مشکل شما رو داشتم(یکی از دامادها تو مخابرات هست یکی زیرساخت) 1 هفته رو انداختم دیدم نه نمیشه از طریق سایت اقدام کردم 2 روز بعد اومدن بازدید ...درست نشد دوباره!

2 هفته اذیت شدن تا خط درست شد..اخرشم به دامادهای گرامی گیر دادن این فامیلت مارو....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 22 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

2 3 سال پیش مشکل شما رو داشتم(یکی از دامادها تو مخابرات هست یکی زیرساخت) 1 هفته رو انداختم دیدم نه نمیشه از طریق سایت اقدام کردم 2 روز بعد اومدن بازدید ...درست نشد دوباره!

2 هفته اذیت شدن تا خط درست شد..اخرشم به دامادهای گرامی گیر دادن این فامیلت مارو....

از طریق چه سایتی ؟ 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، memex گفته است :

:13_upside_down:لابد با 1پورت لن میخوای

:67_head_bandage:همون adsl راضی ام

آره دیگه، اینطوری هزینه ام به حداقل میرسه اگر بشه یه مودم در حد 60 یا 80 تومن با این مشخصات بگیرم میتونم به درگاه WAN روتر متصل کنم از VDSL استفاده کنم.

لینک به دیدگاه

دوستان یه بنده خدا بود از مخابرات به علت کسر غیر عادی حجم شکایت کرده بود  و نتیجه داده بود بعد پیگیری های زیاد

لینک تایپکشو کسی داره؟؟؟ 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

از طریق چه سایتی ؟ 

http://bazresi.tci.ir/ticketing/

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

دوباره شد مثل اون روزی که قرار بود تعرفه های جدید رو بزارن و ملت با فرهنگ چندهزار ساله ایرانی ریختن همه جا به  جهرمی بدو بیراه گفتن هرچی هم بنده میگفتم خوبه بهتر میشه به منم بدوبیراه میگفتن

حالا دوباره یه مسئول درست حسابی که تنها هدفش ملت هست و داره تلاشش رو میکنه ملت میرزن از روی نادانی فقط بدوبیراه میگن بهش

بعدم انتظار بهترین هارو دارن بعضی ها!

بعلهههههههههههه کاملا شاهد بودیم اقای وزیر با بسته های ایرانسل و همراه اول چه کردن !!! 

فرهنگ چندهزار ساله ایرانی رو به کلی فراموش کنید چون ما در جمهوری اسلامی زندگی میکنیم و اجبارا کل رفتار و کردارمون اسلامیه ، اگر غیر از اینه مشکل از فرهنگ غنی ایران نیست مشکل از جای دیگست ، جالبه که مشکل از این همه عیب و ایراد نیست فقط از فرهنگ ایرانه 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

دستش درد نکنه.

اگر انتظار رای هم داشته باشه بهش میدم. هر کسی خدمت کنه دمش گرم.

واقعا دستش درد نکنه که اینقدر راحت داره مردمو خام میکنه دوباره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

آره دیگه، اینطوری هزینه ام به حداقل میرسه اگر بشه یه مودم در حد 60 یا 80 تومن با این مشخصات بگیرم میتونم به درگاه WAN روتر متصل کنم از VDSL استفاده کنم.

https://www.netgear.com.au/home/products/networking/modem-routers/DM200.aspx

ویرایش شده توسط hormozan
لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، RoTeL1TY گفته است :

جالب بدونید
دوست من آلمان هست ازش چند تا سوال کردم
   چیزی به نام حجم فروشی ندارن
و هیچ گونه time out  نداره

انگار که بگن شما میتونید در هفته 10 بطری اکسیژن مصرف کنید🤔🤨

درسته اما اینترنت 4Gو TD LTE سیمکارتی در همه جای دنیا محدودیت حجمی داره

لینک به دیدگاه

دو میلیون مشترک مخابرات به صورت رایگان اینترنت «سرینو» با سرعت 40 مگابیت بر ثانیه دریافت می‌کنند

مهندس سید مجید صدری، مدیر عامل شرکت مخابرات ایران اعلام کرد:

طرح سرینو با هدف ارائه سرویس بهتر برای مشترکین فعال در نظر گرفته‌شده و شناسایی مشترکین فعال و اختصاص این طرح توسط شرکت مخابرات ایران انجام می‌شود.

در همین زمینه قرار است با استفاده از این طرح، تعداد دو میلیون کاربر فعال سرویس‌های اینترنت فعلی این شرکت به صورت رایگان از امکانات VDSL یا فیبر نوری شرکت مخابرات ایران که پیش از این با نام تانوما رونمایی شده بود بهرمند شوند.

صدری در این خصوص می‌گوید که حداقل سرعت در این شبکه 40 مگابیت بر ثانیه است و کاربران نیاز به انجام عملیات اضافه‌ای نخواهند داشت و مراتب عملی شدن آن طی روزهای آینده انجام می‌شود.

شهر سخت افزار

لینک به دیدگاه

در در 29 تیر 1398 در 14:28، invoker گفته است :

من سیم کشی داخلی خونه رو عوض کردم ولی همچنان نویز زیادی دارم

تست کردم از همون ورودی ساختمون نویز داره

چیکار باید کنم؟

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Hosein Amiri گفته است :

واقعا دستش درد نکنه که اینقدر راحت داره مردمو خام میکنه دوباره

کسی کارنکنه میشه مسیولیت نشناس

کار کنه میشه خام کننده

به جریت میگم این وزیر فعال ترین و بهترین وزیر این دوره و دوره قبل روحانی هست یا اصلا بهتر بگم تنها وزریه تو دولت که داره مقداری کار و توسعه  انجام میده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...