رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان بابت پاسخ ممنون.

باز خوبه امیدی بهش هست که دیگر شرکتها هم خودشون بروز کنند و بیان داخل میدون و اگر نه مخابرات از این هم بیچاره تر میکرد ما رو!

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان بابت پاسخ ممنون.

باز خوبه امیدی بهش هست که دیگر شرکتها هم خودشون بروز کنند و بیان داخل میدون و اگر نه مخابرات از این هم بیچاره تر میکرد ما رو!

مخابرات اونقدرها که میگید بد نیست

من ماهی 27 تومن میدم، 9 گیگ حجم سرعت ثابت 244 کیلوبات بر ثانیه، شبانه 1تا6 سبح رایگان (هر شب 4گیگ دانلود میکنم :) =ماهی 120 گیگ)

پینگشم معلوم نیست گاهی اوقات خوبه زیر 150.

حجم اضافه هم 25 درصد رایگان میده مثلا اگه 1 گیگ بخرم 4 هراز تومن، 1024+256 مگابایت شارزژ میکنن

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

من ماهی 27 تومن میدم، 9 گیگ حجم سرعت ثابت 244 کیلوبات بر ثانیه، شبانه 1تا6 سبح رایگان (هر شب 4گیگ دانلود میکنم :) =ماهی 120 گیگ)

حجم اضافه هم 25 درصد رایگان میده مثلا اگه 1 گیگ بخرم 4 هراز تومن، 1024+256 مگابایت شارزژ میکنن

پس خوش به حال شما.

آخه مخابرات شهر ما از این حال ها به ما نمیده!

لینک به دیدگاه

من ماهی 27 تومن میدم، 9 گیگ حجم سرعت ثابت 244 کیلوبات بر ثانیه، شبانه 1تا6 سبح رایگان (هر شب 4گیگ دانلود میکنم :) =ماهی 120 گیگ)

کاش اینجا مطرحش نمیکردی که مثل من چشم نخوری(شوخی :D )

منم تا همین 20روز پیش یه همچین طرحی داشتم

1مگ 8گیگ با دانلود شبانه 1تا7 ماهی 13تومن

الانم همونو دارم ولی سرعتو کردن 256 دیگه به درد نمیخوره :crying:

الان هر شب به زور شاید 500مگ دانلود بشه که به نظرم حیفه سیستم روشن بمونه واسه 500مگ

چند وقته دلم واسه دانلود تنگ شده :laughing:

کلی فایل تو لیست دانلودمه

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

بزودی درستش میکنن  :laughing: قرعه هنوز به نامت نیفتاده اینا هرماه نت یک منطقه یا استان و شهر کند میکنن بعضی جاها از دستشون در میره کم کم رسیدگی میکنن برادران   :D  

لینک به دیدگاه

گرون ترین اینترنت دنیا

و بی کیفیت ترین(بعد از چاد و گینه)

با فیبر نوری :گرونتر تر تریین اینترنت جهان!کیفیت همونه!

لینک به دیدگاه

بزودی درستش میکنن :laughing: قرعه هنوز به نامت نیفتاده اینا هرماه نت یک منطقه یا استان و شهر کند میکنن بعضی جاها از دستشون در میره کم کم رسیدگی میکنن برادران :D

خخخخخخخخ :D

دمت گرم نادر جان خیلی خندیدم :D‏ ‏( البته به بد بختیامون :D‏ ‏)

لینک به دیدگاه

گرون ترین اینترنت دنیا

و بی کیفیت ترین(بعد از چاد و گینه)

با فیبر نوری :گرونتر تر تریین اینترنت جهان!کیفیت همونه!

اینترنت باکیفیت حرام است

لینک به دیدگاه

جالبه دقیقا همون روزی که این تاپیک ایجاد شد، فرداش نت مخابرات محدوده ما (البته به کل خط تلفن) قطع شد!  :-?  خط ما هم از همونایی هست که بهش میگن فیبر نوری هست. هرچی هم تماس میگیرم، جوابی داده نمیشه. باور کنید به همون خط های قدیمی راضی بودم. :(

ویرایش شده توسط Nima_2015
لینک به دیدگاه

جالبه دقیقا همون روزی که این تاپیک ایجاد شد، فرداش نت مخابرات محدوده ما (البته به کل خط تلفن) قطع شد! :-? خط ما هم از همونایی هست که بهش میگن قیبر نوری هست. هرچی هم تماس میگیرم، جوابی داده نمیشه. باور کنید به همون خط های قدیمی راضی بودم. :(

داداش به خدا من بی تقصیرم! :D

ویرایش شده توسط ایمان شادکام
لینک به دیدگاه

اینترنت باکیفیت حرام است

این فتوایی است که نداده اجرا شده!

لینک به دیدگاه

این فتوایی است که نداده اجرا شده!

از کجا مطمئنی ؟ مگه اینا هر وقت می ری...نن به نت یا قانون و تعرفه جدید میزارن از منو شما اجازه میگیرن؟ فتوا که چه عرض کنم به صورت بسیار محرض و مشخص اجرا شده!

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز این سرعت رو من داشته باشم . google رو دانلود می کنم. ینی لینک dl.google.com رو میندازم تو IDM :D

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: 

=)) =)) =)) =)) =))

دمت گرم باحال بود :D

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام خدمت دوستان گرامی.

الان رفتم تو سایت مخابرات مصرف نت رو چک کنم به یکی از عجایب قرن رسیدم!

post-22092-0-30647100-1458098892_thumb.jpg

29 گیگ از 1394/12/12 23:44 تا 1394/12/13 2:31 یعنی کمتر از 2 ساعت و 47 دقیقه !

من اصلا با اینترنت مخابرات حتی سایت هم باز نمیکنم! فقط بخاطر پینگ پایینش  واسه گیم گرفتمش!

تماس گرفتم با 2020 میگم اینطوریه میگه باید بری مخابرات اونجا بگی!

دزدی در ملاء عام توسط نهاد دولتی !

نمیدونم چی بگم واقعا!

باید به کجا شکایت کنم؟! از خودشون به خودشون؟  :laughing:

به روز رسانی :

خوب بعد از اینکه با مخابرات تماس گرفتم و مشکل رو گفتم گفتن که باید بری خود مخابرات شکایت کنی.

منم کتم نرفت و دنبال یه راه بودم که بشه از راه دور شکایت کرد.

رفتم تو لینک : کلیک کنید و یه شکواییه پر کردم با متن زیر :

سلام. متاسفانه شركت مخابرات استان تهران در حال دزدي حجم هستش... اين شكايت هم در پي اين مسئله هست : 29 گيگ از 1394/12/12 23:44 تا 1394/12/13 2:31 يعني كمتر از 2 ساعت و 47 دقيقه ! يعني بنده در كمتر از 3 ساعت 29 گيگابايت دانلود كرده ام! چيزي كه توايران كلا مثل يك رويا هست. پس از تماسي كه با 2020 داشتم و مشكل رو اعلام كردم گفتن برين و به مركز مخابراتي اعلام كنيد تا بررسي بشه. هيچ شركت ارائه adsl در ايران همچين حرفي رو نميزنن و خودشون تلفني پيگيري ميكنند. چرا كه وقتي سرويسي ارائه ميدن موظف هستن تا اين گونه مشكلات رو پيگيري كنند نه اين كه مردم براي هر مشكلي از كار و زندگي خود بزنند و برن دنبال پيگيري دزدي شركت ها!

همین الان یه خانمی تماس گرفت و گفت که شما این حجم رو مصرف کردید! گفتم مگه میشه تو این مدت کم اینقدر دانلود کرد؟

گفت بله من طی تماسی که با قسمت فنی داشتم گفتن که میشه. (قسمت فنی میگه میشه  rolling%20on%20the%20floor.gif ) منم گفتم مگه میشه از پهنای باندی که شما به بنده تحویل دادید یعنی 5 مگ که بیشتر از 400 کیلوبایت دانلود نمیکنه 29 گیگ تو 3 ساعت گرفت؟ تو 3 روز هم نمیشه!! گفت من از مسائل فنی سر در نمیارم و مسئول مالی هستم   :huh:

بعد گفت چون نزدیک تعطیلی هستیم نمیتونیم کامل پیگیری کنیم و موکول میشه به بعد از 13 فروردین...

خلاصه این که فهمیدم اینقد سرعتم بالاست میتونم 29 گیگ رو تو سه ساعت دانلود کنم  :laughing:  دلتون بسوزه  

---------------------------------------------------------------------------------------------------

به روز رسانی در تاریخ 1395/02/01

سلام.

دیروز بعد از گذشت 36 روز از ثبت شکایت تو سامانه پاسخ گویی وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات پاسخ اومده که : كاربر گرامي سلام احتراماً با توجه به پيگيري صورت گرفته و همچنين با توجه به ريز مصرف اينترنت شما ، ميزان ترافيك مصرفي صحيح مي باشد. با تشكر 

من دیشب ساعت 5 پنج صبح بعد از دیدن این پاسخ درخواست تجدید نظر دوم رو ارسال کردم.

مراحل و فرايند ثبت و پيگيري درخواست در اين سامانه به شرح ذيل مي باشد:

• ثبت درخواست در سايت و ارسال كد رهگيري بر روي تلفن همراه ثبت كننده درخواست.
  • ارجاع درخواست، بر اساس اطلاعات اوليه به مبداء رسيدگي كننده شامل: زير مجموعه هاي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات (مانند اپراتورها، شركت هاي اينترنتي، دفاترپستي و ....)
  • ارجاع درخواست براي رسيدگي به واحد تخصصي/ بازرسي سازمان مربوطه در صورت عدم ارايه پاسخ نهايي بعد از گذشت 14 روز در سامانه يا درخواست تجديد نظر حداكثر ظرف مدت 3 روز پس از پاسخ نهايي.
  • ارجاع درخواست به بالاترين مقام سازمان تابعه وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات در صورت ثبت تجديد نظر دوم يا عدم ارايه پاسخ نهايي پس از مدت مقرر.
  • رسيدگي نهايي و صدور راي توسط كميته حل اختلاف در صورت درخواست تجديد نظر دوم.
براساس مطلب فوق باید شکایت من باید به یکی از دو صورت زیر  پیگیری بشه :
  • ارجاع درخواست به بالاترين مقام سازمان تابعه وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات در صورت ثبت تجديد نظر دوم يا عدم ارايه پاسخ نهايي پس از مدت مقرر.
  • رسيدگي نهايي و صدور راي توسط كميته حل اختلاف در صورت درخواست تجديد نظر دوم.
حالا در کمال ناباوری بعد از گذشت 9 ساعت از ارسال درخواست تجدید نظر دوم دوباره وضعیت شکایت به : كاربر گرامي سلام احتراماً با توجه به پيگيري صورت گرفته و همچنين با توجه به ريز مصرف اينترنت شما ، ميزان ترافيك مصرفي صحيح مي باشد. با تشكر تغییر کرده   :wacko: 
یعنی مقام عالی وزارت اینقدر سریع پیگیری کردن؟
اینقدر سریع مطمعن شدن؟
رو چه حساب بدون پیگیری و هیچگونه توضیح به بنده باید نتیجه شکایت من اینطوری باشه؟

در تصویر پیوست شده تمام مکاتبات با این سامانه هست:
post-22092-0-19088500-1461148482_thumb.jpg

متن تجدید نظر ها :
 تجديد نظر اول   تاريخ تجديد نظر   متن تجديد نظر به هيچ عنوان پاسخ داده شده صحيح نبوده و كذب محض ميباشد. اصلا امكان انجام همچين دانلودي در 3 ساعت وجود ندارد. نه تنها بنده بلكه بسيارند كساني كه از دزدي حجم شكايت دارند و هرگز رسيدگي نشده. با سرعت 40 مگ هم نميشه اين همه دانلود كرد. بنده سرعتم 400 كيلو بايت هست! بالاترين سرعت در ايران 16 مگابايت هست كه ايرانسل با 4g ميده كه با اونم حدود 5 ساعت طول ميكشه اين حجم رو دانلود كردن. در صورت عدم پيگيري به سازمان بازرسي كل كشور شكايت خواهم كرد.   پاسخ نهايي كاربر گرامي سلام احتراماً با توجه به پيگيري صورت گرفته و همچنين با توجه به ريز مصرف اينترنت شما ، ميزان ترافيك مصرفي صحيح مي باشد. با تشكر

تجديد نظر دوم تاريخ تجديد نظر 1395/02/01 05:22:01 متن تجديدنظر اولا خط تلفن بنده به هيچ عنوان اين مقدار پهناي باند رو ساپورت نميكنه. اگر ميكنه پس چرا روزي كه رفتم مخابرات اينترنت ثبت نام كنم از خود مخابرات به بنده گفتن كه خط شما كشش پهناي باند بيشتر رو نداره؟ اگر ميفرماييد بنده اين حجم رو مصرف كردم لطفا اي پي سروري كه ازش دانلود صورت گرفته رو بفرماييد. ضمنا لطفا ريز مصرف بنده رو چك كنيد ببنيد ميانگين مصرف من در ماه 30 گيگ هست نه در 3 ساعت. لطفا اين سري كه ميخواين تماس بگيرين و بگين كه مصرف صحيح بوده گوشي رو بدين به آدم فني كه بتونيم با هم در مورد مشكل فني كه اين وسط بوده صحبت كنيم نه يك خانم كه اصلا نميدونن پهناي باند چي هست و فقط ميخوان پولي كه از من دزديده شده رو انكار كنن. شركت هاي ديگه هم دزدي ميكنن ولي 500 مگ يا 1 گيگ نه 29.7 گيگ. جوري دزدي ميكنن كه بتونن انكار كنن. مطمعن باشيد من مثل شركت مخابرات لنگ 60 70 هزار تومن پول نيستم كه بخوام اون پول رو برگردونم. اما حالا كه به اين صورت انكار ميشه حتما به سازمان بازرسي كل كشور شكايت خواهم كرد و 100% پيگير اين جريان خواهم بود. 100% در تمام انجمن هاي پر بازديد در اينترنت هم اين مطلب رو مطرح خواهم كرد.

صبح به سایت سازمان بازرسی کل کشور رفتم و یه شکایت نامه پر کردم با متن زیر :

سلام. بنده در تاريخ 1394/12/26 شكايتي به سامانه پاسخگويي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات ارسال كردن مبني بر تحويل ترافيك كمتر از مقدار فروخته شده شركت مخابرات استان تهران. تصوير مكاتبات بنده در سامانه پاسخگويي وزارت ارتباطات پيوست مطلب شده است. در اين مدت 2 بار خانمي با بنده تماس گرفتن كه به هيچ عنوان اطلاعات فني نداشته و فاقد صلاحيت پيگيري مشكل بنده بودن. حال بعد از اين مدت امروز در سامانه پاسخگويي وزارت ارتباطات وضعيت شكايت را پيگيري كرده و ديدم كه بدون هيچگونه هماهنگي و هيچ توضيح خاصي وضعيت شكايت به : كاربر گرامي سلام احتراماً با توجه به پيگيري صورت گرفته و همچنين با توجه به ريز مصرف اينترنت شما ، ميزان ترافيك مصرفي صحيح مي باشد. با تشكر اي در حالي است كه به هيچ عنوان نه تنها بنده بلكه هيچ كاربر خانگي اينترنت در ايران از لحاظ فني همچين امكان انجام دانلود 30 گيگابايت در 3 ساعت را ندارد. حال شركت مخابرات از بين رفتن اين 30 گيگ حجم بنده را انكار كرده و ميگويد بنده اين حجم از اطلاعات را دانلود كرده ام. بدون هيچ گونه دليل و مدرك. بدون هيچ توضيحي. اين جريان ممكن است براي خيلي از كاربران اين شركت اتفاق بيافتد و متوجه اين مطلب نشده و همچون بنده مجبور به پرداخت هزينه اي شوند كه به هيچ عنوان از ان اطلاعي ندارند. خواهشمندم به اين مطلب رسيدگي بفرماييد.

دیگه نمیدونم باید چیکار کنم   :) 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام خدمت دوستان عزیز که این مدت مثل بنده پیگیر این موضوع بودند.

خوب امروز 28 اردیبهشت 95 بعد از تمام مسائلی که تو پست اول ذکر شده و بعد از شکایت به سازمان بازرسی کل کشور تنیجه شکایت بنده به این صورت پاسخ داده شد :

Capture.JPG

متن : 

آقاي امير ****: احتراما پيرو مذاكره تلفني و مكاتبه با اداره كل فناوري اطلاعات، پس از بررسي هاي به عمل آمده جهت هزينه اينترنت شماره (021-4454****) ، با توجه به عدم تناسب ميزان حجم دانلود مشترك با حد استاندارد ، در تاريخ 94/12/12 و در بازه زماني 234447 لغايت 23150 بامداد ، مبلغ 509124 ريال بستانكاري لحاظ گرديد.شايان ذكر است اين مبلغ در سيكل 1 سال 95 ، به مشترك عودت داده خواهد شد.

به این ترتیب مبلغ 50 هزار تومان به بنده برگشت داده خواهد شد ( انشالله )

اینم ببنید خالی از لطف نیست :

post-22092-0-87283000-1463490152_thumb.jpg

حداکثر ترافیک مصرفی 4597.35 ترابایت در تاریخ 1395/2/5 0:12 تا 1395/2/6 9:9

4957 ترابایت  =))

واسه همین الانه عکس  =))

البته تماس گرفتم گفت اشتباه شده و مشکل سیستمی هست.

اول که دیدمش حکم کرم موبر داشت برام  =))

ویرایش شده توسط Nezami
لینک به دیدگاه

سلام

مگه اینترنت مخابرات هنوز حجم آپلود رو از حجم خریداری شده کم میکنه؟

قبلا همه ISP ها همین کار رو میکردن اما چند وقت پیش یه قانون گذاشتن که دیگه فقط حجم دانلود از حجم خریداری شده کسر شه. من پارس آنلاین دارم و خودم آزمایش کردم دیدم دیگه مقدار آپلود رو از حجم من کم نمیکنه.

لینک به دیدگاه

سلام

مگه اینترنت مخابرات هنوز حجم آپلود رو از حجم خریداری شده کم میکنه؟

قبلا همه ISP ها همین کار رو میکردن اما چند وقت پیش یه قانون گذاشتن که دیگه فقط حجم دانلود از حجم خریداری شده کسر شه. من پارس آنلاین دارم و خودم آزمایش کردم دیدم دیگه مقدار آپلود رو از حجم من کم نمیکنه.

بله که کم میکنه  :D

تازه خرج دوا درمون اقوامشون رو هم که از آه مردم دچار شدن از حجم ماها کم میکنه  :laughing:

لینک به دیدگاه

بله که کم میکنه  :D

تازه خرج دوا درمون اقوامشون رو هم که از آه مردم دچار شدن از حجم ماها کم میکنه  :laughing:

مرگ بر آمریکا

لینک به دیدگاه

من فکر می کردم فقط پارس آفلاین دزده نگو دزد تو دزده بازار isp ها

Sent from my SM-A500H using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سرعت شما چقد هست مگه..اگه  سرعت ۱۰ مگ هم داشته باشی ۲ ساعت نمیتونی اینهمه مصرف کنی.اگه اینجوره حتما برگشت میخوره..البته یبار دیگه تاریخو چک کنید..

سرعت من5 مگ هست که کلا 400 کیلو بایت میتونم دانلود کنم.

تاریخ رو مطمعن هستم. ضمن اینکه کلا مودمی که خط مخابرات بهش وصله فقط وقتایی که میخوام بازی کنم روشن میشه و حداکثر میزان مصرفم در روز شاید 500 مگ هم نشه.

تماس هم که گرفتم با 2020 گفتم موضوع رو گفت بله مصرف داشتید 29 گیگ! میگم یعنی 29 گیگ رو من تو کمتر از 3 ساعت دانلود کردم؟ میگه بله حتما وای فای روشن بوده  :laughing:

میگم اصلا وای فای که هیچ 200 تا سیستم هم وصل باشه به مودم مگه بیشتر از 400 کیلو بایت رد میشه ازش؟

کلا یه سری آدم بی سواد رفتن نشستن اونجا...

هر سری که من تماس گرفتم مثلا مشکلی داشتم یک بار نشده اینا بگن الان حلش میکنیم همیشه گفتن مشکل از شبکه ست!

بعد یه مدل دزدی دیگه ای هم که هست و من همیشه باهاش مشکل دارم وقتی هست که تماس میگیری با 2020 !

وقتی زنگ میزنی میگه شماره رو وارد کنید وقتی شماره رو وارد میکنی اپراتور نمیدونم چرا دیگه شماره رو میپرسه؟

مگه وارد نکردم؟! مگه 20 ثانیه به تماسم اضافه نشد بابت وارد کردن شماره؟  :laughing:

کلا هر جوز بشه فقط میخوان دزدی کنن...

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان گرامی.

الان رفتم تو سایت مخابرات مصرف نت رو چک کنم به یکی از عجایب قرن رسیدم!

attachicon.gifUntitled-1.jpg

29 گیگ از 1394/12/12 23:44 تا 1394/12/13 2:31 یعنی کمتر از 2 ساعت و 47 دقیقه !

من اصلا با اینترنت مخابرات حتی سایت هم باز نمیکنم! فقط بخاطر پینگ پایینش  واسه گیم گرفتمش!

تماس گرفتم با 2020 میگم اینطوریه میگه باید بری مخابرات اونجا بگی!

دزدی در ملاء عام توسط نهاد دولتی !

نمیدونم چی بگم واقعا!

باید به کجا شکایت کنم؟! از خودشون به خودشون؟  :laughing:

هیچی جز این به ذهنم نرسید :

خلافکارای اصلی قیافه نا دخل ندارن

وقت واسه خالی کردن دخل ندارن

تخت خیالشونو دوران سخت ندارن

رو صورت اخم ندارن  اگه پاره میشیم چون درست یه نخ ندادن

اهنگ خلافکارای اصلی از هیچکس..

درود

شما به سامانه سپاس 195 شکایت کنید مطمئن باشید پیگیری می کنند  www.195.ir

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خیلی به این آقایون فشار نیار یه وقت دیدی گفتن به علت سرعت زیاد دانلود 30 گیگ دیگه از حجمت رو برای خسارت برمیداریم !!!!

لینک به دیدگاه

سلام

درود

شما به سامانه سپاس 195 شکایت کنید مطمئن باشید پیگیری می کنند  www.195.ir

ببخشید یه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ   بگم اولش چون منم درد این دوستمونو داشتم  تاحالا دقت کردین هر چی هزینه هاتون تو قبض تلفن بالا میره مالیات هم اضافه میشه

من هر جایی تونستم این قضیه رو پیگیری کردم  تهش خیلی پررو و با بی ادبی گفتن ناراحتی برو قطعش کن

مراجع قضایی یه زمانی خوب بودن که با هم رفاقت نداشتن  الان مملکت شده بده بستون  طرف با مامور تخلفات و پیگیری شکایت فلان مرکز آشنا شده میره یه درخواست نا معقول میده بعد با هم آشنا میشن اونم اینور نامه ها رو یا میزنه به طاق یا یه جور دست به سرت میکنن خسته بشی . کلا دنبال دردسر نباشید اگر میتونید سمت موارد مشکل زا نرید  اگرم مثل پول زور آب و برق و گاز که ندی باید بی آب و گاز و برق بشی خیلی راحت دایورت کنید رو قسمتهای درخواستیتون و فشار به خودتون نیارید 

منم سریعا نت مخابرات رو قطعش کردم چون خدا رو شکر این حق رو داشتم. 

چند روز تو نت و اینور اونور دنبال یه asp خوب و مطمئن گشتم  تا به سپنتا رسیدم   2 ساله گرفتم  هر روزم دارم چک میکنم ببینم دزدی توش داره یا نه  فعلا که عالیه  من 512 گرفتم  تا 2 مگ پهنای باندم بازه

برخورد پشتیبانیشم عالیه با ادب و احترام  حداقل شخصیت آدم و خورد نمیکنن  برای هزینه ای که کردم ارزش قائلا.

بحث این isp و اون isp نیست  هر چی دوست دارید بگیرید  ولی اینایی که تبلیغات زیاد میکنن مطمئن باشید مشتری ندارن یا از دست دادن  من تبلیغ این شرکت و اصلا تو تی وی ندیدم تو نت هم خیلی کمه  .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...