رفتن به مطلب

اورکلاک کارت گرافیک MSI RX580 8GB ARMOR OC !!!

Recommended Posts

سلام دوستان

من قبلا کارت گرافیگ MSI RX580 8GB ARMOR OC را خریده بودم که نوع حافظه HYNIX هستش و بعد از اورکلاک با نرم افزار Polaris 1.6 هشریت 31.65Mh/s با مصرف برق 80 وات داره بهم میده

امروز یه کارت همین مدل گرفتم فقط نوع حافظه SAMSUNG که بدون بایوس هشریت 27Mh/s میده که خیلی کمه

واسه اورکلاک نرم افزار Polaris 1.6  که اصلا این مدل مموری رو پشتیبانی نمیکنه

نرم افزار Polaris 1.7.3 هم که اورکلاک را انجام میده وقتی بایوس خروجی را با نرم افزار atiflash روی کارت program میکنم

کارت قاطی میکنه و هشریت تا 30Mh/s میرسه و بعد یک دقیقه کارت هنگ میکنه و ریگ ریست میشه. 

اگه از دوستان کسی اورکلاک این نوع کارت را انجام داده ممنون میشم راهنمایی کنه.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • ارسال 52
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام دوست عزیز.من همین مشکل رو داشتم تونستم با تعویض چندتا بایوس و پچ زدن و تغییرات در بایوس،هشریت ۳۲ با دمای زیر ۵۵ و مصرف زیر ۹۰ وات بدست بیارم.

لینک به دیدگاه

در در 28 آبان 1399 در 08:22، MtaCrypto گفته است :

سلام دوست عزیز.من همین مشکل رو داشتم تونستم با تعویض چندتا بایوس و پچ زدن و تغییرات در بایوس،هشریت ۳۲ با دمای زیر ۵۵ و مصرف زیر ۹۰ وات بدست بیارم.

عزیز اگه کارتت دقیقا همین مدل کارت من هستش میتونی یه لطفی کنی بایوس کلاک شده کارتت رو خروجی بگیری و بهم بدی؟

پسوند  rom. داره

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

منم همینطور که MtaCrypto گفت چندتا بایوس عوض کردم تا درست شد البته باید کلاک رم رو بین 2150 تا 2050 تغییر بدی تا حالت پایدار رو پیدا کنی

من 580 msi gamingx با رم های سامسونگ دارم

بایوسم میتونی 50دلار بخری از اینجا

لینک به دیدگاه

کس نخارد پشت من | جز ناخن انگشت من

بعد از دوماه خودم با کلی جستجو و پیگیری مشکل را حل کردم و الان کارت با حافظه سامسونگ بعد از مود بایوس هشریت 31.80MH/s با مصرف برق 68 وات و دمای 44 درجه داره بهم میده بدون invalid shares. 

این همه دوستان تو حوزه ماینینگ توی این انجمن هستند حتی یک نفر حاضر نشد یه راهنمایی و  کمک کوچیک به من بکنه

دوست عزیزی هم که لینک خرید نرم افزار را داد، نتونستم پرداخت کنم چون حساب خارجی نداشتم. 

نسخه جدید نرم افزار Polaris Bios Editor نسخه 1.7.3 را واسه بقیه دوستان قرار میدم شاید یه نفر همین مشکل من را داشته باشه و مشکلش حل بشه. 

این نسخه بایوس تمام حافظه ها را پشتیبانی میکنه

( Hynix - Samsung - Micron ) 

لینک نرم افزار از سایت اصلی :

https://mega.nz/file/Y51i3QjD#Pd_-R1KxeQ-n11dTLyuKi8ytj7BiceZWIvOth1Ihaxw

فایل نرم افزار هم را ضمیمه این پست میکنم که اگه لینک از دست رفت، فایل را دوستان بتونن دانلود کنند. 

PolarisBiosEditor-1.7.3.zip

ویرایش شده توسط h.ranjbar72
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، h.ranjbar72 گفته است :

کس نخارد پشت من | جز ناخن انگشت من

بعد از دوماه خودم با کلی جستجو و پیگیری مشکل را حل کردم و الان کارت با حافظه سامسونگ بعد از مود بایوس هشریت 31.80MH/s با مصرف برق 68 وات و دمای 44 درجه داره بهم میده بدون invalid shares. 

این همه دوستان تو حوزه ماینینگ توی این انجمن هستند حتی یک نفر حاضر نشد یه راهنمایی و  کمک کوچیک به من بکنه

دوست عزیزی هم که لینک خرید نرم افزار را داد، نتونستم پرداخت کنم چون حساب خارجی نداشتم. 

نسخه جدید نرم افزار Polaris Bios Editor نسخه 1.7.3 را واسه بقیه دوستان قرار میدم شاید یه نفر همین مشکل من را داشته باشه و مشکلش حل بشه. 

این نسخه بایوس تمام حافظه ها را پشتیبانی میکنه

( Hynix - Samsung - Micron ) 

لینک نرم افزار از سایت اصلی :

https://mega.nz/file/Y51i3QjD#Pd_-R1KxeQ-n11dTLyuKi8ytj7BiceZWIvOth1Ihaxw

فایل نرم افزار هم را ضمیمه این پست میکنم که اگه لینک از دست رفت، فایل را دوستان بتونن دانلود کنند. 

PolarisBiosEditor-1.7.3.zip 3.1 MB · 0 downloads

داداش ورژن 1.7.4 تقدیم به شما

فقط مصرف را چطور اینقدر کم کردید ؟

PolarisBiosEditor.exe

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، amir_amd گفته است :

PolarisBiosEditor.exe 68.5 kB · 0 downloads

ممنون بابت نرم افزار 🙏

من با سیستم عامل HiveOs کار میکنم و با تنظیمات اورکلاک پنل هایو تونستم مصرف برق کارت را کم کنم

تصویر تنظیمات اورکلاک کارت ضمیمه شده

Screenshot_۲۰۲۰-۱۲-۱۰-۰۲-۱۸-۵۰.png

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
در در 29 مهر 1399 در 20:08، h.ranjbar72 گفته است :

سلام دوستان

من قبلا کارت گرافیگ MSI RX580 8GB ARMOR OC را خریده بودم که نوع حافظه HYNIX هستش و بعد از اورکلاک با نرم افزار Polaris 1.6 هشریت 31.65Mh/s با مصرف برق 80 وات داره بهم میده

امروز یه کارت همین مدل گرفتم فقط نوع حافظه SAMSUNG که بدون بایوس هشریت 27Mh/s میده که خیلی کمه

واسه اورکلاک نرم افزار Polaris 1.6  که اصلا این مدل مموری رو پشتیبانی نمیکنه

نرم افزار Polaris 1.7.3 هم که اورکلاک را انجام میده وقتی بایوس خروجی را با نرم افزار atiflash روی کارت program میکنم

کارت قاطی میکنه و هشریت تا 30Mh/s میرسه و بعد یک دقیقه کارت هنگ میکنه و ریگ ریست میشه. 

اگه از دوستان کسی اورکلاک این نوع کارت را انجام داده ممنون میشم راهنمایی کنه.

سلام دوست عزیز منم یه کارت rx580armor دارم ولی توی هایو بهم سرعت هشریت ۲۴ میده چون اصلا بایوس نزذم روش فابریکه ! ممکنه فایله بایوس خودتو که داری با سرعت ۳۱ میگیری ازش یه خروجی بگیری برام که منم استفاده کنم ؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، alireza.gholaminasab گفته است :

سلام دوست عزیز منم یه کارت rx580armor دارم ولی توی هایو بهم سرعت هشریت ۲۴ میده چون اصلا بایوس نزذم روش فابریکه ! ممکنه فایله بایوس خودتو که داری با سرعت ۳۱ میگیری ازش یه خروجی بگیری برام که منم استفاده کنم ؟؟؟

سلام

بله pv واستون ارسال میکنم

الان با یه اورکلاک بهتر، حافظه hynix همین کارت هشریت 33.30MH/S و حافظه samsung هشریت 32.50MH/S توی سیستم عامل HiveOs با مصرف برق 69 وات داره میده.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز من دو تا کارت گرافیک rx580  با رم سامسونگ دارم ،اگر ممکنه لطفا فایل بایاسی که به دوستمون ارسال کردید برای من هم ارسال نمایید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

در در 27 بهمن 1399 در 17:08، Davood8808 گفته است :

سلام دوست عزیز من دو تا کارت گرافیک rx580  با رم سامسونگ دارم ،اگر ممکنه لطفا فایل بایاسی که به دوستمون ارسال کردید برای من هم ارسال نمایید ممنون میشم

سلام ببخشید پیامتون را دیر دیدم

2021-02-17_155754.thumb.png.71a9f2d52f402d085878d9fce96e1ec6.png

بایوس مود مموری Samsung :
Msi_RX580_Armor_OC_8GB_Samsung_Moded.rom

بایوس مود مموری Hynix :
Msi_RX580_Armor_OC_8GB_Hynix_Moded.rom

لینک به دیدگاه

سلام 

دوستان من 4 تا گرافیک sapphire pulse دارم توی hive os  ماین میکنم چه کار کنم که کارت هام راندمان بهتری داشته باشند؟؟

لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر 

من گرافیک msi rx 580 با هش 28.95 خروجی میگیرم و دما با دور فن 75 رو 70 درجه هست میشه راهنماییم کنین چیکار کنم ؟ ممنون

لینک به دیدگاه

در در 29 بهمن 1399 در 15:59، h.ranjbar72 گفته است :

سلام ببخشید پیامتون را دیر دیدم

2021-02-17_155754.thumb.png.71a9f2d52f402d085878d9fce96e1ec6.png

بایوس مود مموری Samsung :
Msi_RX580_Armor_OC_8GB_Samsung_Moded.rom

بایوس مود مموری Hynix :
Msi_RX580_Armor_OC_8GB_Hynix_Moded.rom

بی نهایت ممنون و سپاس گذارم انشالله که محبتتون و جبران کنم با تشکر و سپاس

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در 20 آذر 1399 در 02:22، h.ranjbar72 گفته است :

ممنون بابت نرم افزار 🙏

من با سیستم عامل HiveOs کار میکنم و با تنظیمات اورکلاک پنل هایو تونستم مصرف برق کارت را کم کنم

تصویر تنظیمات اورکلاک کارت ضمیمه شده

Screenshot_۲۰۲۰-۱۲-۱۰-۰۲-۱۸-۵۰.png

میشه لطف کنید راهنمایی کنید برای گرافیک ۴ گیگ و ماین کردن راون کوین گرافیک msi با چیپ hynix چطوری این تنظیماتی که تو عکس فرستادید رو انجام بدم که دما بیاد پایین کارایی بره بالا؟

در در 20 آذر 1399 در 01:43، amir_amd گفته است :

PolarisBiosEditor.exe 68.5 kB · 95 downloads

در در 20 آذر 1399 در 01:43، amir_amd گفته است :

PolarisBiosEditor.exe 68.5 kB · 95 downloads

میشه لطف کنید راهنمایی کنید برای گرافیک ۴ گیگ و ماین کردن راون کوین گرافیک msi با چیپ hynix چطوری این تنظیماتی که تو عکس فرستادید رو انجام بدم که دما بیاد پایین کارایی بره بالا؟

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Hamidebfakh گفته است :

بایوس زدن تایمینگ رم را عوض میکنه. حالا به دما ارتباطی داره یا نه نمی دونم.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، amir_amd گفته است :

بایوس زدن تایمینگ رم را عوض میکنه. حالا به دما ارتباطی داره یا نه نمی دونم.

یعنی الان تنظیمات رو میتونید عکس بدید چطوری بزارم مشکلم حل میشه؟

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید

دمت گرم بابات این پست مفید تشکر از استارتر محترم

6تا کارت rx5700xt  دارم با سیستم عامل HiveOs  نتونستم اور کلاک و توان و کم کنم بایوسم اصلیه چون هرکاری کردم دسکاری نشد 

برای هرکارت 50msh و توان 201 دارم تو HiveOs

تو ویندوز 52.5 با توان 115 وات

میشه منم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Hamidebfakh گفته است :

یعنی الان تنظیمات رو میتونید عکس بدید چطوری بزارم مشکلم حل میشه؟

ببینید راهنماییش که طولانی هست. ولی از بایوس ارجینال کارت میخونید و با همون نرم افزار پولاریس ادیتور یک دکمه داره وان کلیک اپتیمایزش میکنه و بعد سیوش کنید و روی کارت رایت کنید.تنظیمات دستی انجام ندید

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، shkib2005 گفته است :

سلام خسته نباشید

دمت گرم بابات این پست مفید تشکر از استارتر محترم

6تا کارت rx5700xt  دارم با سیستم عامل HiveOs  نتونستم اور کلاک و توان و کم کنم بایوسم اصلیه چون هرکاری کردم دسکاری نشد 

برای هرکارت 50msh و توان 201 دارم تو HiveOs

تو ویندوز 52.5 با توان 115 وات

میشه منم راهنمایی کنید

برای کارت 5700 یکم متفاوت هست نرم افزار red bios mining  را میخوایید و تایمینگ 1500 یا 1550 را برای بقیه کپی کنید سیو کنید و رایت کنید.

با 5700 توی هایو 58 تا و مصرف 120 میشه ولی من 55 و مصرف 90 را ترجیح میدم

58 و مصرف 93 هم داشتم ولی پایدار نبود

5700.thumb.png.3ea52e2ab234f672f6125b3145c5dcd0.png

همون 55 و مصرف 90 را ترجیح میدم

توی ویندوز مصرف بالاتره و کلا ویندوز را بیخیال

لینک به دیدگاه

ممنون لطف کردی ببنم میتونم انجامش بدم بعدش دوتا 2060 6 گیگم دارم میخوام اضافه کنم

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، shkib2005 گفته است :

میشه یکمم راهنمایی کنید شما تجربه تون بیشتره

داداش حداقل لایک میکردی 😄

2060 تنظیمی نداره کلاک را هر چی بالاتر ببرید هش ریت بالاتری میده ولی کلا نسل 2000 انویدیا خیلی به درد ماین نمیخوره

لینک به دیدگاه

زدم رو لایک  اروو مگه متاسفیم امتیاز دادن به این مطلب وجود ندارم

بازم ممنون دمت گرم خیلی اقایی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...