رفتن به مطلب

Recommended Posts

آقای حسینی این رم های Team Group هم مثل سایر مدل ها مثل کرس ایر کولر برای خنک کردن دارن؟

لینک به دیدگاه

آقای حسینی این رم های team group هم مثل سایر مدل ها مثل کرس ایر کولر برای خنک کردن دارن؟

نه نداره عزیز ولی در کل تا اونجایی که من تست کردم رمهای تیم رو از هیتسینکهای خوب و خنکی برخوردارن . این مدل هم هیتسنکش الومینیوم هستش .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود بر همه دوستان و مشتاق کارتهای گرافیکی خوب

شکر خدا کارتهای bfg رسید و تا چند دقیقه دیگه قیمتهاش در سایت میخوره و دوستان گلم که بیعانه داده بودن میتونن کارتهاشون رو تحویل بگیرن و درضمن دوستانی که بیعانه داده بودن مطمئن باشن که تخفیف ویژه ای براشون داده شده که در هنگام تماس شما بهتون این تخفیف داده میشه

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

آقای حسینی قیمت اسپیکر Edifier C3 چنده؟

شما برای فروش توی سایت عرضه می کنید یا نه ؟

لینک به دیدگاه

آقای حسینی ما رو که یادت نرفته:)

نه عزیز کارتتون رو فرستادم و فقط یه لطفی کنید که سریعا کارت 8500 رو با تمام متعلقاتش برام بفرستید

آقای حسینی قیمت اسپیکر edifier c3 چنده؟

شما برای فروش توی سایت عرضه می کنید یا نه ؟

دوست عزیز شما این سوال رو در تاپیک مربوط به قیمت کالاها مطرح کنید لطفا

لینک به دیدگاه

درود

دوستان من به یه مسئله ای بر خوردم آیا کارتهای 260 core 216 البته اکثر برندها رو میخواستم بدونم که 55 نانو متری هستن ؟ چون این کارت 260 maxcor BFG 55 نانو هستش .

:)

لینک به دیدگاه

درود

دوستان من به یه مسئله ای بر خوردم آیا کارتهای 260 core 216 البته اکثر برندها رو میخواستم بدونم که 55 نانو متری هستن ؟ چون این کارت 260 maxcor bfg 55 نانو هستش .

:)

سلام

خیر آقای حسینی 65 هستند این مدلها 55 نانومتری مفت ندید بره :D انصافا حرف ندارن آقای حسینی خیلی خیلی هم خنک هستند دمای کارت من روی 43 درجه است تو حالت بیکار و لود 100 درصد به 70 میرسه خیلی محشره.

لینک به دیدگاه

سلام

خیر آقای حسینی 65 هستند این مدلها 55 نانومتری مفت ندید بره :) انصافا حرف ندارن آقای حسینی خیلی خیلی هم خنک هستند دمای کارت من روی 43 درجه است تو حالت بیکار و لود 100 درصد به 70 میرسه خیلی محشره.

خدا رو شکر رضا جان که این کالا نظر یکی از سخت گیر ترین افراد سخت افزاری در ایران رو جلب کرده و من خیلی خیلی خوشحالم :D

لینک به دیدگاه

خدا رو شکر رضا جان که این کالا نظر یکی از سخت گیر ترین افراد سخت افزاری در ایران رو جلب کرده و من خیلی خیلی خوشحالم :)

یعنی من انقدر سخت گیرم آقای حسینی ؟ d:

لینک به دیدگاه

سلام ! تا جایی که من میدونم کلا سری جدید کارت های 260 ، یعنی انواع core 216 همگی 55 نانومتری هستند و ربطی به برند و ... ندارند .

لینک به دیدگاه

سلام ! تا جایی که من میدونم کلا سری جدید کارت های 260 ، یعنی انواع core 216 همگی 55 نانومتری هستند و ربطی به برند و ... ندارند .

اشتباه نکن برادر بعضی برندها 55 دارند همگی 55 نانو نیستند جدیدا 55 شدند ...

xg3m0l5labv6q29a60c4.jpg

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

نمی دونم چرا پستهام پاک شد.

اقای حسینی این 2 مدل کیس تو عکس پاور روشه .برای عکسه یا جدی پاور داره؟

NZXT GUARDIAN

CASE NZXT Trinity

** چرا bfg 9800 128 bit زدید؟ **

ویرایش شده توسط extra
لینک به دیدگاه

نمی دونم چرا پستهام پاک شد.

اقای حسینی این 2 مدل کیس تو عکس پاور روشه .برای عکسه یا جدی پاور داره؟

nzxt guardian

case nzxt trinity

** چرا bfg 9800 128 bit زدید؟ **

درود مشخصات 9800 رو درست کردم .

دوست خوبم سوالاتتون رو در تاپیکهای مربوط به خودش مطرح کنید به همین دلیله که پستها پاک میشه چون باعث سر درگمی سایر دوستان میشه

ممنون از همکاری تون

لینک به دیدگاه

یعنی من انقدر سخت گیرم آقای حسینی ؟ d:

رضا جان یه خورده که چه عرض کنم خیلی داداش :D

لینک به دیدگاه

سلام اقایی حسینی

کارت 275 رسید دست دست من

ضمن تشکر

سوالی برای من پیش اماده

شما تویه مشخصات فروش نوشتید usa در صورتی که روی پشت کارت نوشته ساخت چین

می تونید توضیح بدید

باتشکر

ویرایش شده توسط sinaset
لینک به دیدگاه

من فكر ميكنم كارخونش آمريكائيه با مديريت آمريكائي

فقط واسه اينكه كارگراي آمريكائي حقوق زيادي ميخوان كارگراي چيني حقوق كم ميان كارخونه رو تو چين ميزنند.

خيلي از كارخونه ها الان اينطور هستند

لینک به دیدگاه

.........................

ویرایش شده توسط sinaset
لینک به دیدگاه

سلام اقایی حسینی

سلام اقایی حسینی

کارت 275 رسید دست دست من

ضمن تشکر

سوالی برای من پیش اماده

شما تویه مشخصات فروش نوشتید usa در صورتی که روی پشت کارت نوشته ساخت چین

می تونید توضیح بدید

باتشکر

اقایی حسینی

این سوال من رو جواب می دید ممنون میشم

با تشکر

ویرایش شده توسط sinaset
لینک به دیدگاه

سلام دوست من

پس میشه ساخت چین

چرا باید بزنی usa?????

درود

سینا جان این کارتها و تمامی کارتها به دلیل اینکه بزرگترین برد ساز دنیا که فلسترونیک هستش در چینه و چون این کارتها از خود امریکا به دبی اومده و از دبی هم به ایران اودمده در ضمن مگه ما نوشتیم ساخت امریکاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حالا اگر این کارت رو شما از امریکا میخریدید اسمشو چی میگذاشتید ؟؟؟؟؟؟؟؟ اکثر کالاها شرکت اصلیشون توی امریکا تاسیس شده ولی این کالا چون سفارش امریکا بوده و از امریکا به دبی اومده به همین دلیل نوشتیم usa

در اخر اینکه سینا جان یه خواهش دارم شما در تمام خریدهاتون یه گیری به ما دادید و هر وقت یه گله ای کردید . یه خواهش دارم اگر فکر میکنید که سایت مشکل داره و ما دروغ میگیم و قیمت بالا میدیم لطفا از ما خرید نکنید و برید از جایی خرید کنید که کلاش در امریکا ساخته شده . و من حاضرم کارت شما رو پس بگیرم و تمام هزینهای رفت و امد کالا رو قبول میکنم .

با اینکه میدونم که شما جواب این سوالها رو میدونید ولی باز هم مطرح میکنید و همیشه باعث جو سازی میشید . اگر این کالاها در امریکا تولید بشن مطمئن باشه که کمتر از 600 دلار در نمیاد . تمام این مسائل رو قبلا بارها بارها بارها توضیح دادم .

من میدونم که خیلیها وقتی از بازار خرید میکنن هیچ کسی به حرفهاشون گوش نمیده و پیش فروشنده برید و گله کنید جواب شما رو نمی ده ولی چون ما اینجا در مقابل مشتریها و جنسهامون جوابگو هستیم هر چی دلتون میخواد میگید .

درسته اعتقاد دارم که انتقاد بهترین راه پیشرفته ولی از انتقادهایی که جوابشو بارها دادم خسته شدم و لطفا دیگه تکرار نکنید چون این دفعه اصلا حوصله این حرفها رو ندارم

ویرایش شده توسط saeed_hosseiny
لینک به دیدگاه

سلام.

اقای حسینی خبری از p55 ها نشد؟ :D

نه الن عزیز .

این کالا باید با cpu های خودش وارد بشه مثل اول ساخت 1366 و x58 .

اگر وارد بشه مطمئن باش که سریعا در سایت قرار میگیره

لینک به دیدگاه

دوستان کسی خبر داره اواژنگ چی کار داره می کنه؟

10 روز پیش تبلیغ p55 رو می کرد هنوزم که هنوزه داره تبلیغ می کنه من موندم چیزی که موجود نیست چرا تبلیغشو می کنه؟

توی تبلیغاتش هم می زته از 10 شهریور :|15 شهریور شد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...