رفتن به مطلب

Recommended Posts

درود

کیس Cooler Master Cosmos II  موجود دارین ؟ 

کی وارد میکنید ؟

شاید یک الی دوهفته دیگه

لینک به دیدگاه

شاید یک الی دوهفته دیگه

درود --اگه بخوام وقتی وارد میشه مطلع بشم باید چه کار کنم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام . دریاکامپیوتر کیس های کولرمستر سری HAF Stacker چیزی آورده ؟ مدل های 935 / 915R / 915F ؟

----

شرمنده فکرکنم جای بدی پست زدم .

ویرایش شده توسط ـ۞ Devileytion ۞ـ
لینک به دیدگاه

سلام . دریاکامپیوتر کیس های کولرمستر سری HAF Stacker چیزی آورده ؟ مدل های 935 / 915R / 915F ؟

الان فقط هاف ایکس ام هست

بار جدیدشون تا دو هفته دیگه میاد

لینک به دیدگاه

چرا همش کارت گرافیک وارد میشه ؟ من دنبال SSD Samsung Pro و مادربوردهای ایسوز FM2 هستم / یعنی کارت گرافیکهای گرون قیمت اینهمه خریدار داره که دائما وارد میشه؟

لینک به دیدگاه

چرا همش کارت گرافیک وارد میشه ؟ من دنبال SSD Samsung Pro و مادربوردهای ایسوز FM2 هستم / یعنی کارت گرافیکهای گرون قیمت اینهمه خریدار داره که دائما وارد میشه؟

سلام

samsung 840 Evo 500GB = 1385

مین های ای ام دی ایسوز هم خیلی کم وارد میشن

لینک به دیدگاه

سلام

samsung 840 Evo 500GB = 1385

مین های ای ام دی ایسوز هم خیلی کم وارد میشن

128 گیگش تو بازار نیست ؟

برای چی ؟مادبوردهای ایسوز با اینکه از همه ی بوردها سرتر هست چرا وارد نمیشه؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...

بر طبق خبرهای رسمی و غیر رسمی تعرفه واردات اکثر قطعات کامپیوتر بین 5 تا 25 درصد افزایش داشته و یا خواهند داشت . قاعدتا افزایش تعرفه بر افزایش قیمت قطعات کامپیوتر در سال 1393 تاثیر مستقیم داشته و نهایتا تا پایان سه ماهه اول سال این افزایش قیمت کاملا محسوس خواهد بود .

لینک به دیدگاه

بر طبق خبرهای رسمی و غیر رسمی تعرفه واردات اکثر قطعات کامپیوتر بین 5 تا 25 درصد افزایش داشته و یا خواهند داشت . قاعدتا افزایش تعرفه بر افزایش قیمت قطعات کامپیوتر در سال 1393 تاثیر مستقیم داشته و نهایتا تا پایان سه ماهه اول سال این افزایش قیمت کاملا محسوس خواهد بود .

MY GoD ....

:wacko:

متاسفانه افزایش قیمت ها فقط یک بار نخواهد بود ....

اولین افزایش قیمت برای خبر افزایش تعرفه واردات هست و سپس بعد از افزایش تعرفه باز افزایش قیمت شاهد هستیم ....

خداوند رحم کن...

لینک به دیدگاه

MY GoD ....

:wacko:

متاسفانه افزایش قیمت ها فقط یک بار نخواهد بود ....

اولین افزایش قیمت برای خبر افزایش تعرفه واردات هست و سپس بعد از افزایش تعرفه باز افزایش قیمت شاهد هستیم ....

خداوند رحم کن...

با تمام این افزایشها که هر ساله رسمی بوده در ایران امسال امیدوارتر باشیم و اگر خدا بخواد اتفاقات خوبی میفته و راههای خوبی در حال ساختن هستش .

مثلا خبری رو دیروز خوندم مبنی بر اینکه شرکت اپل درخواست ثبت نام تجاریش در ایران شده اگر واقعیت داشته باشه و انجام بشه بقیه برندها وارد ایران میشه و این اغاز راه بالا رفتن کیفیت زندگی منو شماست

لینک به دیدگاه

با تمام این افزایشها که هر ساله رسمی بوده در ایران امسال امیدوارتر باشیم و اگر خدا بخواد اتفاقات خوبی میفته و راههای خوبی در حال ساختن هستش .

مثلا خبری رو دیروز خوندم مبنی بر اینکه شرکت اپل درخواست ثبت نام تجاریش در ایران شده اگر واقعیت داشته باشه و انجام بشه بقیه برندها وارد ایران میشه و این اغاز راه بالا رفتن کیفیت زندگی منو شماست

من به شخصه تمام امیدم به خدا هست ... دراین وضعیت کنونی ....

گرچه نباید عزیزانی که در قسمت واردات فعالیت میکنند و به عنوان واسطه سود های کلانی نیز از این راه در اوردند نیز فراموش کرد... مطمئنن این عزیزان ارام نمی نشینند و ببیند چیزی که ساخته اند به راحتی ویران میشه...

لینک به دیدگاه

واقعا اخبار نگران کننده ایه

....................

من هارد وسترن بلک چهارالی سه ترا میخوام میخواستم بدونم بار جدید کی میرسه (اگه دقیق اطلاع ندارید معمولا بعد از تاطیلی های سال نو چند روز بعدش بار جدید میرسید؟)

ویرایش شده توسط zeus-king
لینک به دیدگاه

من هارد وسترن بلک چهارالی سه ترا میخوام میخواستم بدونم بار جدید کی میرسه (اگه دقیق اطلاع ندارید معمولا بعد از تاطیلی های سال نو چند روز بعدش بار جدید میرسید؟)

دوست عزیز موجوده 3 ترا و 4 ترا که در تاپیک قیمتها میتونید مطرح کنید و قیمت روز رو بگیرید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود اقای حسینی 

اقای حسینی کیس کولر مستر کازموس2 قیمتشم قیمت سایته ؟

لینک به دیدگاه

درود اقای حسینی 

اقای حسینی کیس کولر مستر کازموس2 قیمتشم قیمت سایته ؟

درود

متاسفانه فعلا همینه عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

متاسفانه فعلا همینه عزیز

افزایش چشم گیری داشت اقا حسینی کازموس2 یه بار اومد 1300 تومن ایندفعه نیدونم چرا اینقد گرون اومده

لینک به دیدگاه

دوست عزیز موجوده 3 ترا و 4 ترا که در تاپیک قیمتها میتونید مطرح کنید و قیمت روز رو بگیرید

میبخشید میشه لینک اون تاپیبکو بدید

بازم خیلی میبخشید

لینک به دیدگاه

میبخشید میشه لینک اون تاپیبکو بدید

بازم خیلی میبخشید

سلام و عرض ادب

خدمت شما

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=75&page=679

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...