رفتن به مطلب

Recommended Posts

خداییش ایسوس رو از قلم ندازید هم در گرافیک وهم مین

ویرایش شده توسط koorosh kabir
لینک به دیدگاه

درود دوستان

VGA HD5870 Gigabyte رسید قیمت مقطوع برای مصرف کننده و همکار 498 تومان چون سود رو به کفش رسوندیم و جای چونه نداره متاسفانه تعداد بسیار بسیار محدود

دیر بجنبین از دستتون رفته :D

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

VGA HD5750 saphhire = 200تومان .

VGA HD5770 saphhire = 230 تومان

وارد بازار شد .

لینک به دیدگاه

امیدوارم thermalright باشه:D

درسته عزیز

دوستان هر فنهای ترمال رایت تلسمو شکستو تا چند دقیقه دیگه اماده میشه برای توضیح .

دوستانی که بیعانه دادن شماره فیش واریزی و تاریخ واریز و نام بانک رو بهم بگن تا من فنهای اونها رو براش کنار بگذارم .

با تشکر از خریدتون و از تمامی پستهایی که بابت واردا ت و اطلاعات فنی این فنها به ما دادید و ما برای جبران این کار شما تنها کاری که میتونیم بکنیم اینه که قیمت خبوی ارائه بدیم .

در ضمن دوستان واقعا شرمندم هزینه گمرکی اینها زیاده و قیمتهایی که اعلام میشه مطمئن باشید که کمترین چیزی بوده که که میشد داد . چون فنها معمولا جزو محصولات تاسیساتی محسوب میشه گمرکیش بالای 30 درصده . هزینه حمل هم از اونور جدا میخوره و هزینه ترخیص کار هم هستش . ولی در مورد قیمتها صبر کنید بهتون اعلام میکنم .

لینک به دیدگاه

بسیار عالی آقای حسینی و ممنون از زحماتی که برای واردات کالا و همچنین واردات کالاهایی که در ایران موجود نیست میکشید .. فقط فن مارو فراموش نکنید و برای من کنار بزارید ...:D تروبلک + پایه 1156 ...

ممنون.

لینک به دیدگاه

بسیار عالی آقای حسینی و ممنون از زحماتی که برای واردات کالا و همچنین واردات کالاهایی که در ایران موجود نیست میکشید .. فقط فن مارو فراموش نکنید و برای من کنار بزارید ...:D تروبلک + پایه 1156 ...

ممنون.

رضا جان چشم

ولی دوستان سفارشاتتون رو برام پیغام خصوصی کنید چون نظم این تاپیک بهم میریزه

لینک به دیدگاه

از اینکه بالاخره فنها رسید خوشحالم، البته مثل اینکه آقای حسینی شما خوشحال تری (از بس توی این چند هفته من و بقیه اعضا بابت این فنها مزاحم شدیدم حسابی کلافه تون کرده بودیم :D

بله علی جان خلاصه من هم یک فروشندم و هر چی کالام زودتر بیاد به نفعمه .

لینک به دیدگاه

از اینکه بالاخره فنها رسید خوشحالم، البته مثل اینکه آقای حسینی شما خوشحال تری (از بس توی این چند هفته من و بقیه اعضا بابت این فنها مزاحم شدیدم حسابی کلافه تون کرده بودیم:D

لینک به دیدگاه

درود دوستان خوبم

از اینکه قیمت فنها رو مششخص نکردم واقعا عذر میخوام به این دلیل بوده که در مورد هزینه ها مشکل داریم و یه مقدار گرون افتاده .

پس صبر کنید تا من مشکل رو حل کنم و تمام این حرصی که دارم میخورم وجدانا به دلیل ارزونتر ارائه دادن این کالاها هستش و از صمیم قلبم میگم که دوست دارم با کمترین سود این فنها رو در اختیار دوستان خوبم بگذارم .

پس خواهش من اینه که یه مقدار دیگه صبر کنید و منو ببخشید .

لینک به دیدگاه

قیمت فنهای ترمال رایت مشخص شد و در لینک زیر میتوانید مشاهده نمایید .

لطفا نظرتون رو در مورد قیمت فنهای ترمال رایت اعلام کنید ممنون میشم :

http://lioncomputer.ir/index.php?action=categories&id=297

لینک به دیدگاه

من که انتظلر چنین قیمت هایی رو نداشتم خیلی مناسب هستند شاید انتظار قیمتی نزدیک به v10 رو داشتم برا ifx14

لطفا واردات سری دوم رو هم هرچه زودتر شروع کنید

لینک به دیدگاه

آقای حسینی واقعا میگم عالی بود قیمتها =d>

سهم ما فراموش نشه :D

لینک به دیدگاه

ممنونم دوستان

من یه سری راجب هزینهای فنها بگم که همه چیز بیشتر روشن بشه .

این هزینهای فنهاست :

1 - هزینه گمرکی فن 20 درصد

2 - هزینه حمل و انتقال به ایران 10 درصد

3 - هزینهای ترخیص کار و گمرکات ایران و مالیات و ارزش افزوده + استاندارد + کرایه وازارت راه + هزینه انبارداری و سایر هزینها 10 درصد

4- سود ما رو هم در نظر بگیرید که روی کالاها کشیده شده .

این بود هزینهای فنها و اگر میخواید مطمئن بشید برید کتابهای گمرکی رو از وزارت بازرگانی بگیرید و یا از یه حرفه ای این کار بپرسید .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام آقای حسینی

خواستم بگم خبری از Phenom™ II X4 965 125W نشده ؟ نسبت به قبلی ولتاژ و مصرفش کمتر شده.

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود دوستان

بعد از بررسی و تحقیق گرافیک 5970 با برند سافایر موجود شده البته اورکلاکیش هستش با دو تا کپن بازی این هم لینکش

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=1499

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان خوبم

CPU های جدید i3 رسید :

540 i3 = فعلا این کالا 184 تومانه

530 i3 = و این کالاها هم 164 تومان

فکر میکنم نسبت به LGA 775 حتی نسبت به قیمت بالاشون ارزش خرید داشته باشن

لینک به دیدگاه

خبری از 5670 هست تو بازار !؟

نه عزیز فعلا خبری نیستش ولی به زودی میادش

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...