رفتن به مطلب

Recommended Posts

حالا اونطور که میگفت هست یا نه ؟ 8-}

امروز اوليش رو بستيم عالي بود نسبت به قيمتش

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

مانيتور هاي جديد اسوس وارد بازار شد

asus led VE228H = 277

asus LED MS238H = 337

asus LED ML238H = 357

و به زودي وارد سايت خواهد شد .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام آقای حسینی

کارتهای EVGA GTX570 & 580 با گارانتی فارس هنوز وارد نشدن؟

درود

هنوز خبري نيستش عزيز

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

بالاخره كارتهاي سري 500 اينوديا رسيد . در حال حاضر EVGA 580 GTX موجوده با قيمت 663000 تومان

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=3101

لینک به دیدگاه

ورود كالاهاي زير تا چند وقت ديگه به ايران توسط ليون كامپيوتر :

Super Talent 16GB USB3.0

ASUS HD6970 2GB DDR5

ASUS HD6950 2GB DDR5

ASUS GTX570 1280MB DDR5

CPU Cooler Thermalright Venomo

SAPPHIRE HD 4650 1GB DDR2 AGP

ASUS Rampage III GENE

ASUS P8P67

ASUS P8P67 DELUXE

Intel 1155 Core i5-2500

fan controler NZXT SENTRY2

اين كالاها چند هفته ديگه اگر خدا بخواد و مشكلي پيش نياد موجود ميشه

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

كارت گرافيك GTX 580 gainward هم با قيمت 633000 تومان رسيد و حتما براي دوستان ليون تخفيف هم در نظر گرفته خواهد شد .

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=3122

لینک به دیدگاه

آقای حسینی این ASUS GTX 570 که وارد می کنید با گارانتی خودتون هست یا کاملا فاقد گارانتی؟

بعد از EVGA GTX 570 با گارانتی شرکت فارس خبری نیست؟!

لینک به دیدگاه

آقای حسینی این ASUS GTX 570 که وارد می کنید با گارانتی خودتون هست یا کاملا فاقد گارانتی؟

بعد از EVGA GTX 570 با گارانتی شرکت فارس خبری نیست؟!

درود

از اين پس تصميم بر اين شد كه كالاها رو ارزون بديم ولي بدون گارانتي .

از بقيه ماركها هم خبري نيستش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

از اين پس تصميم بر اين شد كه كالاها رو ارزون بديم ولي بدون گارانتي .

از بقيه ماركها هم خبري نيستش

یعنی خودتون وارد کننده هم شدید ؟؟؟

اونوقت اگه بخواهیم 1 قطعه مخصوص برامون بیارید هزینش با هزینه همون قطعه تو بازار چقدر تفاوت داره ارزونتر هست یا گرونتر اصلاً اگه چیزی سفارش بدیم میارید گارانتی هم مهم نیست ولی بشرط اینکه سالم باشه (یعنی مهلت تست 24 ساعته هم نمیدید)؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

یعنی خودتون وارد کننده هم شدید ؟؟؟

اونوقت اگه بخواهیم 1 قطعه مخصوص برامون بیارید هزینش با هزینه همون قطعه تو بازار چقدر تفاوت داره ارزونتر هست یا گرونتر اصلاً اگه چیزی سفارش بدیم میارید گارانتی هم مهم نیست ولی بشرط اینکه سالم باشه (یعنی مهلت تست 24 ساعته هم نمیدید)؟؟؟؟؟

بله ما وارد كننده هم شديم !!!! :o ;)

اگر كالايي رو بخوايد ميتونيم براتون بياريم كه بسته به حجم و وزنش 35 درصد بالاتر از قيمت جهاني تموم ميشه . و كاملا سالم تحيولتون ميديم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گارانتی لیون کامپیوتر ;)

جناب حسینی یه هدف در نظر بگیریدش . امید وارم تو کارتون موفق باشید . :o

لینک به دیدگاه

گارانتی لیون کامپیوتر ;)

جناب حسینی یه هدف در نظر بگیریدش . امید وارم تو کارتون موفق باشید . :o

محمد جان حرف تو دهنمون نذار عزيز ;) گارانتي ندارن اين كالاها

لینک به دیدگاه

آقای حسینی فکر نمی کنید 35% یکم گرون باشه؟...اینطوری که هم اندازه قیمت با گارانتیش در میاد! ;)

مثال میزنم قیمت جهانی GTX 580 حدود 500$ هست 35% اش میشه 175 هزار تومن یعنی 675 هزار تومن در صورتی که الان EVGA 580 با دوسال گارانتی فارس هست 665 تومن و خودتون هم برای فروش گذاشتید!!!

اون GTX 570 های اسوس رو هم همینطوری میخواید حساب کنید یعنی 350$ در میاد حدود 460 هزار تومن؟!!! :o?

ویرایش شده توسط N0m@d
لینک به دیدگاه

آقای حسینی فکر نمی کنید 35% یکم گرون باشه؟...اینطوری که هم اندازه قیمت با گارانتیش در میاد! @};-

مثال میزنم قیمت جهانی GTX 580 حدود 500$ هست 35% اش میشه 175 هزار تومن یعنی 675 هزار تومن در صورتی که الان EVGA 580 با دوسال گارانتی فارس هست 665 تومن و خودتون هم برای فروش گذاشتید!!!

اون GTX 570 های اسوس رو هم همینطوری میخواید حساب کنید یعنی 350$ در میاد حدود 460 هزار تومن؟!!! @};-?

دوست عزيزم لطفا اجازه بديد تا كالاها برسه و قيمت گذاري ميكنم . براي واردات كالاهاي خاص و كالاهايي كه در ايران گرونن و يا نيستن اين 35 درصد كم هم هستش و اگر هر كسي فكر ميكنه با 35 درصد كالاش گرون در مياد يه راه بسيار ساده و روشن و واضح داره ( سفارش نده ) . ولي كالايي كه در ايران موجود هستش رو نمياريم و اگر هم بياريم زير قيمت ايران ميديم .

هميشه دوستان سر اينجور مسائل بحث ميكنن و 1000 بار من بايد توضيح بدم اينو . اصلا اجازه بديد بياد كالاهامون بعد بگيد گرونه .

و در مورد 570 كه فرموديد وقتي بياد قيمت مشخص ميشه اينقدر اصرار ميكنيد در مورد قيمت كالاها من هم بايد جوابي بدم اگر اومد گرون بود دوست گلم سزاي گرون فروش نخريدن .

من به خاطر همينجور بحثها بود كه واردات رو كنار گذاشته بودم ولي به لطف خدا فقط براي كساني واردات داريم كه دركشون از واردات كاملا روشنه و هر كسي فكر ميكنه ميتونه با درصد پايينتري خريد كنه اختيار پولشو داره

با سپاس و موفق باشيد

لینک به دیدگاه

دوست عزيزم لطفا اجازه بديد تا كالاها برسه و قيمت گذاري ميكنم . براي واردات كالاهاي خاص و كالاهايي كه در ايران گرونن و يا نيستن اين 35 درصد كم هم هستش و اگر هر كسي فكر ميكنه با 35 درصد كالاش گرون در مياد يه راه بسيار ساده و روشن و واضح داره ( سفارش نده ) . ولي كالايي كه در ايران موجود هستش رو نمياريم و اگر هم بياريم زير قيمت ايران ميديم .

هميشه دوستان سر اينجور مسائل بحث ميكنن و 1000 بار من بايد توضيح بدم اينو . اصلا اجازه بديد بياد كالاهامون بعد بگيد گرونه .

و در مورد 570 كه فرموديد وقتي بياد قيمت مشخص ميشه اينقدر اصرار ميكنيد در مورد قيمت كالاها من هم بايد جوابي بدم اگر اومد گرون بود دوست گلم سزاي گرون فروش نخريدن .

من به خاطر همينجور بحثها بود كه واردات رو كنار گذاشته بودم ولي به لطف خدا فقط براي كساني واردات داريم كه دركشون از واردات كاملا روشنه و هر كسي فكر ميكنه ميتونه با درصد پايينتري خريد كنه اختيار پولشو داره

با سپاس و موفق باشيد

مهندس شما دقت کردید خیلی زود عصبانی میشید؟! ببینید من قصد اذیت کردن یا ایراد گرفتن الکی ندارم بقول خودتون وقتی ببینم جنس گرونه خب معلومه نمی خرم ولی من الان پولم حاضره و منتظر اولین GTX 570 با برند خوب مثل ASUS یا EVGA هستم که بخرم...

اما یه چیزی که مطرحه اینه که هر چیزی عرفی داره فروشنده خوب هیچ وقت قیمت بالا نمیده و بعد بگه هرکی خواست بخره نخواست نخره...با این نگرش هیچ کس فروشنده محبوبی نمیشه...یه موقع هست من از شما خواستم مثلا یه CPU با بتج نامبر خاص پیدا کنید اره پیدا کردنش کار حضرت فیله شما حق دارید 50% بگیرید ولی جنسی که تو بازار کشورهای همسایه ریخته و ایران هم ممکنه دیر یا زود بیاد که انقدر افزایش بها نداره

بهرحال بقول خودتون صبر می کنم تا شما وارد کنید اگر قیمت مناسب بود مزاحمتون میشم اگرم نبود که هیچی ما که با هم خدایی نکرده دعوا نداریم

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

تعداد بسيار معدود M.B asus P8P67 deluxe با يكسال گارانتي ايران و CPU i5 1155 2500K موجود مي باشد .

اين دو كالا فقط در صورت خريد سيستم كاملا به فروش ميرسد .

با تشكر

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=3113

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=3132

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

بعد از چند وقت كمبود محصولات AMD امروز بار جديد AMD رسيد و قيمتها در سايت كاملا اپديت ميباشد :

http://lioncomputer.ir/index.php?action=categories&id=111

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

تعداد بسيار معدود M.B asus P8P67 deluxe با يكسال گارانتي ايران و CPU i5 1155 2500K موجود مي باشد .

اين دو كالا فقط در صورت خريد سيستم كاملا به فروش ميرسد .

با تشكر

http://lioncomputer....product_id=3113

http://lioncomputer....product_id=3132

مین و سی پی یو با هم هستند؟

لینک به دیدگاه

آقای حسینی عزیز نمی دونم اشتباه می کنم یا نه ولی اینجور که تو سایت دیدم فقط یه hdd western 1 T با مشخصه SATA 3 فعلا موجوده(اگه اشتباه می کنم بفرمائید) آیا خبری از برندهای دیگه و ظرفیتهای دیگه به این زودیها هست یا نه؟

لینک به دیدگاه

آقای حسینی عزیز نمی دونم اشتباه می کنم یا نه ولی اینجور که تو سایت دیدم فقط یه hdd western 1 T با مشخصه SATA 3 فعلا موجوده(اگه اشتباه می کنم بفرمائید) آیا خبری از برندهای دیگه و ظرفیتهای دیگه به این زودیها هست یا نه؟

فعلا مدلهاي زيادي موجود نيستش ولي هر وقت مشاهده بشه حتما انجام ميشه .

اين مدل هم تازه اومده :

WD1002FAEX

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=3146

لینک به دیدگاه

سلام

آقای حسینی لطف میکنید قیمت این قطعات رو میدید ؟

گرافیک saphir 5450 1gDDR3

مینبرد FOXCON p55A-S

Corei3 540

Power FSP SAGA 500wat (اصلا این چی هست ؟ شما میشناسید یه همچین برندی رو)

هارد(32مگ بافر) Samsung 1Trabyte

------------------------

آقای حسینی دیگه مین corei7 (1366 نمیارید ؟ این مینای ایسوز فجیع گرونن! سری p6t ها چی شدن ؟یهو این همه قیمتا کشید بالا! (آخه اختلاف قیمت 100 تا 200 هزارتومن رسیده! ) )

لینک به دیدگاه

هر سال بعد از شروع تعطيلي در چين قيمت قطعات در ايران به دليل كمبود آن در بازار داخلي افزايش پيدا ميكند . كه در حال حاضر اين تعطيلي يك هفته قبل شروع شده و تا اواسط هفته اينده ادامه دارد . انتظار مي رود حدودا يك هفته بعد از تعطيلي ها قيمتها به روال قبل بر گردد .

اين افزايش متاسفانه در بعضي از قطعات غير قابل قبول مي باشد كه گاها بعضي از كالاها به 70 درصد افزايش قيمت هم رسيده اند .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...