رفتن به مطلب

Recommended Posts

ممنون سعید.خسته نباشی..فقط اگه قیمتم بگی ممنون میشم

با سلام

2gB = 11500

4gb = 18000

8gb= 36000

در کل تا هفته اینده شاید قیمتها رو پایینتر هم اوردیم و برای کاربهای فروم هم تخفیفا خاص در نظر گرفتیم .

لینک به دیدگاه

سلام

به نظر شما این اختلاف زیادی که در سرعت نسبت به فلش های دیگه داره قیمتش ارزون نیست

چون تو بازار ایران چنین اختلاف سرعتی در اختلاف قیمت هم تاثیر میذاره

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

نتیجه ایی که در سایت خود شرکت محصول میبینید Burst Time است که 10 تا 15 مگابایت بر ثانیه عنوان شده است

و نتیجه Burst Time محصول که توسط سعید خان بدست آمده است 14.9 مگابایت بر ثانیه است، پس هیچ اختلافی

مشاهده نمیشود.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام به همه دوستان و منتظران Cpu 9450

خلاصه بعد از کند و کاو ندیدیم کسی این Cpu رو بیاره و وارد ایران کنه . خلاصه تصمیم گرفیتم با کمک آقا کیوان اینرو وارد ایران کنیم . و فردا به امید خدا بین 7 تا 10 روز دیگه وارد ایران میشه و خبر 100درصدشو فردا اینجا میزارم . تا اینجا روی 99 درصد حساب کنید چون فردا میخوایم تازه سفارش بزاریم .

لینک به دیدگاه

بصورت باکس؟ قیمتش حدودا چند است؟

درود

به صورت باکس هستش و قیمتش بعد از اینکه وارد ایران شد شما مطمئن باشید از جانب حسینی قیمت منصفانه ای رو خواهید دید .

لینک به دیدگاه

با سلام به همه دوستان و منتظران Cpu 9450

خلاصه بعد از کند و کاو ندیدیم کسی این Cpu رو بیاره و وارد ایران کنه . خلاصه تصمیم گرفیتم با کمک آقا کیوان اینرو وارد ایران کنیم . و فردا به امید خدا بین 7 تا 10 روز دیگه وارد ایران میشه و خبر 100درصدشو فردا اینجا میزارم . تا اینجا روی 99 درصد حساب کنید چون فردا میخوایم تازه سفارش بزاریم .

درود

پس جناب حسینی معلوم میشه پرفورما اینویس رو قبلا تقاضا کردید و برنامه ای ازقبل برای وارد کردنش داشتید.من فکر میکنم تقاضای بالایی باید داشته باشه .مخصوصا اگر خوش قیمت باشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود

پس جناب حسینی معلوم میشه پرفورما اینویس رو قبلا تقاضا کردید و برنامه ای ازقبل برای وارد کردنش داشتید.من فکر میکنم تقاضای بالایی باید داشته باشه .مخصوصا اگر خوش قیمت باشه.

موفق باشید

درود

خرید فروش CPU توی این بازار خیلی خطرناکه به همین دلیل سعی کردیم به اندازه مصرف دوستان بیاریم و اگر دوباره متقاضی بود مجددا وارد میکنیم .

لینک به دیدگاه

سلام

به نظر من این cpu رو با باری که قرار هست vga های جدید مثل 4870 رو وارد کنید بیارید

لینک به دیدگاه

سلام-جناب حسینی شما قطعات سفارشیم میارید؟؟مثل مانیتور Lcd ؟؟ اگر بله لطفا میزان هزینه ها و غیره رو بیان کنید و البته روش قرارداد بستن؟ مرسی

لینک به دیدگاه

سلام

به نظر من این cpu رو با باری که قرار هست vga های جدید مثل 4870 رو وارد کنید بیارید

با سلام

خوب فعلا که از کارت گرافیک خبری نیست ولی CPU رو امروز اوردر میزاریم . و بین 7 تا 10 روز دیگه ایرانه .

لینک به دیدگاه

سلام-جناب حسینی شما قطعات سفارشیم میارید؟؟مثل مانیتور Lcd ؟؟ اگر بله لطفا میزان هزینه ها و غیره رو بیان کنید و البته روش قرارداد بستن؟ مرسی

درود

در این مورد فقط پیغام خصوصی بزارید

لینک به دیدگاه

سعید جان

اگه قطعه تکی خاصی مثلا کولینگی بخواهیم، میتوانید همراه بار سفارشی برایمان بیاورید؟

لینک به دیدگاه

سعید جان

اگه قطعه تکی خاصی مثلا کولینگی بخواهیم، میتوانید همراه بار سفارشی برایمان بیاورید؟

با سلام

آوردن قطعات به صورت تکی اصلا نمیرصفه نه برای مشتری و نه برای فروشنده . چون خیلی هزینه میخوره . اگر تعداد هستش . شاید بشه کاری کرد . در ضمن با اقا کیوان همانگ کن . باقیش با من .

لینک به دیدگاه

سلام در مورد رم های team میخاستم ببینم با باس بیشتر از 800 نمیارید این سری؟؟؟

با سلام

این دفعه توی وارداتمون اکثر رمهای TEAM با مدلها و باسهای مختلف رو حتما میاریم و حرفه ای ها هم میاریم .

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان من میخوام از شما بکنم که شاید خیلی از فروشنده ها از این سوالات نکنن .

در مورد Q9450 میخواستم بدونم که بر طبق قیمت جهانی وقتی که وارد ایران کردیم چند بفروشیم . شاید شما بگید هر چقدر پایینتر بهتر . خوب اینجا ایرانه .و هزینه های واردات خیلی زیاده . الان قیمت جهانیش حدودا 340 دلار هستش . خوب بر این مبنا ما با هزینه ای که بابتش میپردازیم و سود خودمون رو هم کنار بگذارید باید چند بفروشیم . ؟

فکر کنید که خودتون این کالا رو میخواید وارد کنید .

منتظرم

لینک به دیدگاه

سلام

قیمت جهانیش 340 هست!!! .شماهم 340 میخرید یا به شما قیمت همکار میدن؟

درود

خوب تخفیفشون خیلی کمه و اصلا به حساب نمیاد . نهایت 5 دلار

لینک به دیدگاه

خوب 340 دلار به پول ایران چقدر میشه؟

با سلام

خوب هر دلار الان 940 تومانه و 940×340 = میشه 319600 تومان یعنی ما فقط بابت یک CPU مجبوریم حدودا 320000 تومان پول بدیم . حالا با هزینه و گمرکیه و از این چیزها چقدر بفروشیم که مشتریها راضی باشند ؟ خوب طوری هم نظر بدید که ما هم یه سودی کرده باشیم .

لینک به دیدگاه

350 :)

درود

خوب هزینه , سود و خواب سرمایه رو هم در نظر گرفتید ؟

لینک به دیدگاه

درود

خوب هزینه , سود و خواب سرمایه رو هم در نظر گرفتید ؟

خوب شما کفتید نظرتون رو بگید .منم به نفع خودم نظر دادم

حالا این فقط یه نظر بود قیمتی که شما در نظر گرفتید تقریبی چقدر هست؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...