رفتن به مطلب

Recommended Posts

آقای حسینی یکیشم برای من رزرو کنید:(

:cool:

(هرچی بیشتر بیارید بهتره چون فروش میره)

حدود قیمت را نمیتونید بگید؟

قیمتش تو بازار حدود 200 دلار که میشه حدود 190 هزار تومان +4 در صد گمرک میشه حدودا 8 هزار تومان . هزینه ی گارانتی و حمل و نقل خودتون میدومیند(ببخشید تو حساب کتاب فضولی کردم:confused: جو گرفته منو)

لینک به دیدگاه

با سلام

این هم خبری خوب برای دوستان گلم .

دوستان همانطور که قول داده بودم اخرش Vga Hd4850 رو داریم وارد میکنیم و بین 7 تاا 10 روز دیگه وارد ایران میشه .

با مارک His که یکی از برندهای معتبر در دنیاست .

قیمت هم بعد از اینکه وارد ایران شد خدمتتون عرض میکنم .

همیشه پیروز باشید

آقا ايول فقط من مشتري پروپاقرص 4870 م اون رو واسه كي وارد ايران ميكنيد ؟ اصلا عرضه شده؟

ممنون

لینک به دیدگاه

آقای حسینی یکیشم برای من رزرو کنید:(

:cool:

(هرچی بیشتر بیارید بهتره چون فروش میره)

حدود قیمت را نمیتونید بگید؟

قیمتش تو بازار حدود 200 دلار که میشه حدود 190 هزار تومان +4 در صد گمرک میشه حدودا 8 هزار تومان . هزینه ی گارانتی و حمل و نقل خودتون میدومیند(ببخشید تو حساب کتاب فضولی کردم:confused: جو گرفته منو)

با سلام

دوست من خوب تعدادش یه مقدار محدوده ولی به اندازه دوستان هستش .

در مورد گمرکی یه مقدار کم حساب کردید . چون ما مخیوایم سریع و زود به دستمون برسه هوایی میاریم که هزینه گمرکی و ارسالش حدودا 25000 تومان میافته عزیز . اگر بخوایم روال عادی رو تی کنیم یک ماه دیگه هم به ایران نمیاد .

خواهش میکنم اشکالی نداره فقط از اتمسفر رد نشید (شوخی )

در کل اصلا اینها قابل بچه های فروم رو نداره وقتی بیاد ما یود خودمون رو میگیریم ولی سعی میکنیم منطقی تر از دیگران . الان اگر کسی به غیر ما بیاره مطمئن باشید بالای 350000 تومان قیمت میزاره . مطمئن باشید .

البته ما تصمیم داریم که دو تا قیمت ارائه بدیم . 1 - بدون گارانتی مثل NewEgg - و 2 - با گارانتی که مبلغ رو بعدا مشخص میکنیم

لینک به دیدگاه

آقا ايول فقط من مشتري پروپاقرص 4870 م اون رو واسه كي وارد ايران ميكنيد ؟ اصلا عرضه شده؟

ممنون

درود

هر وقت که ارائه بشه و بتونیم با قیمت خوبی خریداری کنیم .

لینک به دیدگاه

توسط نیو اگ ارائه شده با قیمت 310 دلار با مارک های هیز . سافایر و پاور کالر.

http://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&DEPA=0&Description=4870

DAMN IT

لینک به دیدگاه

سلام این کارن به طور رسمی ارائه شده قیمت اصلیش 299 دلار هست ولی به ایران این قیمت نمیاد

http://www.xpcgear.com/100243l.html

http://www.atacom.com/program/atacom.cgi?SEARCH=SEARCH_ALL&KEYWORDS=VIDR_ATIX_48_70

لینک به دیدگاه

درود

هر وقت که ارائه بشه و بتونیم با قیمت خوبی خریداری کنیم .

سلام آقای حسینی نمیشه با 4850

14-161-236-03.jpg

این و هم بیارید؟

:(

لینک به دیدگاه

با سلام

خدمت ایمان و سایر دوستان عرض کنم که ما سفارش4850 His رو گذاشتیم . و تا چند روز دیگه ایرانه ولی در مورد 4870 هم تا چند وقت دیگه اقدام میکنیم و وارد ایران میشه . چون باید اول 4850 رو تست کنیم و بفروشیم و بعد اونها رو وارد کنیم . همه چیز کم کم مطمئن باسید هر کسی غیر از ما بیاره خیلی گرون میده همونطوری که الان دارن این کار رو میکنن .

من واقعیت رو میگم ما قرار نیست نه مفت کالاهامون رو بدیم و نه گرون فروشی کنیم . همین الان اینها یک کارت 200 دلاری رو دارن توی ایران میفروشن 380000 تومان . خوب ما این کار رو نمیکنیم ولی حقمون هستش که وقتی داریم قیمت کالایی رو که درصد سودش توی ایران زیاده داریم به نصف میرسونیم دوستان شاکی نشن .چون واقعا فروش قطعات خیلی سخته . در کل دوست دارم منصفانه بگید که دوست دارید این کارت توی ایران چند بفروشیم .

من منتظر نظرهاتون هستم

لینک به دیدگاه

درود

مثلا الان توی ایران 9800GTX 380000 تومانه ولی اون ور دنیا 210 دلاره . خوب به ما هم حق بدید و سود خوبی برای ما در نظر بگیرید لطفا .

قیمت با شما .

http://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&DEPA=0&Description=9800+gtx

لینک به دیدگاه

اگه 299 دلار باشه قیمت منصفانش به نظر من 350 این نظر منه میدونم باز آقای حسینی الان عصبانی میشن

لینک به دیدگاه

اگه 299 دلار باشه قیمت منصفانش به نظر من 350 این نظر منه میدونم باز آقای حسینی الان عصبانی میشن

با سلام

ایمان جان قربونه انگشتات که این مبلغ رو تایپ کرد . خوب شما منطقیشو گفتید و ممنونم .

خوب ما هم سعی میکنیم همین حدودها قطعات رو ارائه بدیم .

ولی یه مطلبی هستش که خیلیاز دوستان شاید نمیدونن .

مثلا سایتی مثل newegg این قطعات رو با قیمتی خیلی مناسبتر از منه ایرانی خریداری میکنه . چون هم داره یه تبلیغی برای اون برند انجام میده و هم داره ازونش به تعداد بیشتری خرید میکنه . در ضمن اکثر قیمتها در اینجور سایتها بدونه گارانتیه .

ولی در کل من قیمتی که برای 4850 در نظر گرفتم بین 250000 تا 270000 هستش که فکر میکنم با اینکه این کالا در ابران نیست ولی قیمت منصفانه ای باشه . چون واقعا اوردن این کالا هزینه زیاد و سرمایه زیادی میخواد . خوب به نظر من میصرفه چون الان 9800GTX 380000 تومانه ولی حدود 10 درصد از این 4850 در اکثر مواقع ضعیفتر بوده .

برای قیمت پیشنهادیه من نظر بدید ممنون میشم .

لینک به دیدگاه

ممنوم پس ما منتظر 480 هستیم

راستی اقای حسینی 9450 چی شد؟؟ خبر جدیدی نیشت؟

لینک به دیدگاه

ممنوم پس ما منتظر 480 هستیم

راستی اقای حسینی 9450 چی شد؟؟ خبر جدیدی نیشت؟

با درود

خوب انتخاب با شماست .

در مورد 9450 هم امید به خدا تا اخر هفته اینده ایرانه .

لینک به دیدگاه

یک از دلایل بالا بودن قیمت تو ایرن تاثیر نداشتن کاهش قیمتهای رسمی شرکت هاست.

به نظر من قیمت 350 هزار تومان و250 هزار تومان کاملا منطقی و خوبیه .با گارانتی این قیمته؟

مثل اینکه خیلی دما کارت بالاست. خوب این هم تنها بدی کارته و البته دلیلش کار کردن فن کارت در حالت استاندار بین 17% تا30% و اگه بالا تر هم بره نویرش زیاد میشه.

باید به فکر یک خنک کننده خوب برای این کارت هم باشیم.

لینک به دیدگاه

به نظر من قیمت 350 هزار تومان و250 هزار تومان کاملا منطقی و خوبیه .با گارانتی این قیمته؟

مثل اینکه خیلی دما کارت بالاست. خوب این هم تنها بدی کارته و البته دلیلش کار کردن فن کارت در حالت استاندار بین 17% تا30%.

تست کامل 4850

http://www.tomshardware.com/reviews/radeon-hd-4850,1957.html

لینک به دیدگاه

اقای حسینی از مادربورد BIOSTAR TPower I45 خبری هست یا هر مادربورد با چیپ ست p45 ؟

لینک به دیدگاه

مثل اینکه خیلی دما کارت بالاست. خوب این هم تنها بدی کارته و البته دلیلش کار کردن فن کارت در حالت استاندار بین 17% تا30% و اگه بالا تر هم بره نویرش زیاد میشه.

با سلام

خوب ما تصمیم داریم وقتی وارد ایران شد (تا اخر هفته اینده ) با دو تا قیمت ارائه بدیم با گارانتی و بدون گرانتی .

دوست خوبم از اطلاعاتت ممنونم ولی اگر هر کسی با فن خودش نخواد بخره ما فنهای مختلفی برای انتخاب برای مشتری داریم که هر کدوم رو که خواستن بهشون تحویل میدیم . البته باید اول ببینیم که این فنها بهشون میخوره و جواب میده و بعد اعلام میکنم البته اون موقع قیمت فن هم میاد روی کارت گرافیک .

لینک به دیدگاه

درود

مطمعن باشید تا موقعی که این کارت به طور کامل جای خودشو در بازار باز کنه انواع و اقسام کولینگ ها براش در نظر گرفته میشه و مطمعنا مدلهای اورکلاک شده کارخانه ای با فنهای قدرتمند و سریعتر یا با سیستم کولینگ متفاوت از مرجع ارایه میشه.مثلا کولینگ آبی زیر زیر که محصولAsetek هست و برای 4870 ساخته شده.

Asetek_LCLC_1.jpg

Asetek_LCLC_2.jpg

لینک به دیدگاه

اقای حسینی از مادربورد BIOSTAR TPower I45 خبری هست یا هر مادربورد با چیپ ست p45 ؟

درود

واقیتش من سراغ ندارم عزیز .باید براتون بازم بپرسم .

لینک به دیدگاه

سلام به نظر من هم قیمتش تا 260 تومن باشه خوبه حداکثر 270 چون بیشتر باشه میشه مثل سایتهای دیگه

راستی آقای حسینی اون هارد رو که گفتم فرض کنیم شما بیارینش قیمتش اونجا 95 دلاره

بر فرض اینکه شما بیارینش چقدر میدید به من ؟

قیمت فن ها چقدر اضاف ه خواهد شد به کارت ؟

فن خود کارت چی ؟

مثل اینکه این کارتها دو مدل هستن یکی از نوع ddr3 و یکی از نوع ddr5 اونی که شما می خوای بیارینش کدو.مه ؟

لینک به دیدگاه

سلام به نظر من هم قیمتش تا 260 تومن باشه خوبه حداکثر 270 چون بیشتر باشه میشه مثل سایتهای دیگه

راستی آقای حسینی اون هارد رو که گفتم فرض کنیم شما بیارینش قیمتش اونجا 95 دلاره

بر فرض اینکه شما بیارینش چقدر میدید به من ؟

قیمت فن ها چقدر اضاف ه خواهد شد به کارت ؟

فن خود کارت چی ؟

مثل اینکه این کارتها دو مدل هستن یکی از نوع ddr3 و یکی از نوع ddr5 اونی که شما می خوای بیارینش کدو.مه ؟

با سلام

مسعود جان کلا اوردن قطعه به صورت تکی و یا تعداد کم اصلا نمیصرفه و اگر تعداد بالا سفارش بدید شاید بشه کاری کرد . و قیمتش هم بستگی به تعداد و نحوه ورود به ایران داره .

قیمت و نوع فنها هم بعد از اومدن کارت ها مشخص خواهد شد .

فن خود کارت هم مال ATI هستش و فن اصلیشونه .

کارتهامون مدل 4850 DDR3 هستش

لینک به دیدگاه

من فقط می خوام یه حداقل و حداکثر قیمتی داشته باشم

شاید همون قیمتی که میگید بالاست برا من بصرفه برا همین میگم که یه قیمت حدودی بدین

لینک به دیدگاه

من فقط می خوام یه حداقل و حداکثر قیمتی داشته باشم

شاید همون قیمتی که میگید بالاست برا من بصرفه برا همین میگم که یه قیمت حدودی بدین

درود

خوب اگر توی دبی سراغ دارید من میتونم با هزینه کمتر بیارمش ایران . شما کسی رو پیدا کن که توی دبی داشته باشه . بینیم چی کار میتونم بکنم .

لینک به دیدگاه

تو دبی هستش میدونم

می خوام ببینم شما 95 دلاره که اونجا زده نهایتا چقدر برا من میارین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...