رفتن به مطلب

Recommended Posts

ممنون ما منتظر اخبار هستیم .امروز که دنبال 4870 بودبد حتما قیمتش رو متوجه شدید میشه بفرمایید قیمتش وقتی به ایران برسه حد اکثر چقدر خواهد بود؟ با تشکر

حداکثر بین 350 تا 360 خواهد بود . البته دنبال سایر کارتها هم هستیم ولی فکر میکنم این سری با مارک لیون وارد بازار کنیم و با پیکج لیون البته این یک سورپرایز خواهد بود برای این بازاریها . قیمتها تغییر فاهشی پیدا خواهد کرد

لینک به دیدگاه

با سلام

چیزی که من امار در اوردم هفته اینده دو مدل از ایسوس وارد ایران میشه و قیمت حدودی که به من گفتن اینها هستش :

P5Q = 190000

P5Q delux = 280000

البته قیمتها دقیق نیست باید بیاد بعد .

مطمئمنید P5Q بود اخه این مادربورد ساده ترین مادربورد ایسوس تو این رده هستش.

لینک به دیدگاه

مطمئمنید P5Q بود اخه این مادربورد ساده ترین مادربورد ایسوس تو این رده هستش.

با سلام

شایان جان اونجوری که به من امار دادن من اینجا خبر گذاشتم . البته شنبه و یایکشنبه وقتی که اومد مدل دقیق و قیمت دقیقشو میگم .

لینک به دیدگاه

درود

خبر خوب دوستان .

4850 His رسید .

و یه خبر بد اینکه فکر میکنم گمرکیش رو تا دلشون خواستن برای ما بالا زدن . البته کارت گرافیک الان دفتره . ولی این مسئله باعث نمیشه قولمون رو که گقته بودیم 260 خواهیم داد زیر پا بزاریم .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون خیلی خبر خوبی بود. آقای حسینی من یک سوال ازتون داشتم من که اصفهانم چه جوری میتونم ازتون خرید کنم؟ اگه میشه کامل توضیح بدید.

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون خیلی خبر خوبی بود. آقای حسینی من یک سوال ازتون داشتم من که اصفهانم چه جوری میتونم ازتون خرید کنم؟ اگه میشه کامل توضیح بدید.

درود

براتون پیغام خصوصی گذاشتم عزیز

لینک به دیدگاه

با سلام

جناب حسینی واقعا خوشحالمون کردید انشا الله فردا خدمت میرسیم لطف کنید قیمت نهایی این کارت رو با گمرکی و... یه جوری حساب کنید که ما بتونیم باقی قطعات رو هم بگیریم .

تشکر.

لینک به دیدگاه

درود

با سلام

جناب حسینی واقعا خوشحالمون کردید انشا الله فردا خدمت میرسیم لطف کنید قیمت نهایی این کارت رو با گمرکی و... یه جوری حساب کنید که ما بتونیم باقی قطعات رو هم بگیریم .

تشکر.

رضا جان اول اینکه قابلی نداره عزیز. ولی قیمتی که مشخص کردیم 260000 تومانه و با این هزینه ها واقعا کمتر برامون نمیصرفه .

لینک به دیدگاه

درود

رضا جان اول اینکه قابلی نداره عزیز. ولی قیمتی که مشخص کردیم 260000 تومانه و با این هزینه ها واقعا کمتر برامون نمیصرفه .

خوب جناب حسینی منظور من این نبود که کمتر حساب کنید من فکر کردم گمرکی و ...رو هم حساب میکنید و بالاتر از 260 میشه عالیه و مشکلی نیست خدمت میرسیم همش رو نفروشینا:confused::eek::D

لینک به دیدگاه

خوب جناب حسینی منظور من این نبود که کمتر حساب کنید من فکر کردم گمرکی و ...رو هم حساب میکنید و بالاتر از 260 میشه عالیه و مشکلی نیست خدمت میرسیم همش رو نفروشینا:confused::eek::d

رضا جان این حرفها چیه عزیز . اینجا مطعلق به شماست

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی 4870 رو سفارش دادید؟ :)

درود

فعلا که سفارشی در کار نیست و نگران نباش سایر دوستان حتما میارن و اولین چیزیکه اومد و وارد بازار شد اینجا خبرشو میدیم .

لینک به دیدگاه

ببخشید من تو مشهد چجوری می تونم کارت 4850 رو تهیه کنم؟

هزینه اضافی برای پست باید دم؟

و گارانتیش چجوریه؟ تا چه مدت و اگه خراب شد کجا باید ببرم؟ براتون پست کنم؟

بعدشم بین برند کلاب و اچ آی اس کدوم بهتره؟

ببخشید اینقدر سوال کردم.

در آخر هم , خارجیا پنج برابر ما حقوق می گیرند و کارت گرافیکهاشون رو 100 دلار ارزونتر می خرند.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

ببخشید من تو مشهد چجوری می تونم کارت 4850 رو تهیه کنم؟

هزینه اضافی برای پست باید دم؟

و گارانتیش چجوریه؟ تا چه مدت و اگه خراب شد کجا باید ببرم؟ براتون پست کنم؟

بعدشم بین برند کلاب و اچ آی اس کدوم بهتره؟

ببخشید اینقدر سوال کردم.

در آخر هم , خارجیا پنج برابر ما حقوق می گیرند و کارت گرافیکهاشون رو 100 دلار ارزونتر می خرند.

با تشکر.

درود

گارانتیش لیون کامپیوتر به مدت یک ساله . و هر خرابی رو باید بفرستید برای ما . باید اون موقع پستش کنید به تهران .

کلاب هم برند خوبیه و در این مدل فرقی با هم ندارن .

در مورد نحوه تحویل هم براتون پیغام گذاشتم .

لینک به دیدگاه

اقای حسینی 4850 رو با فن خودش میدید

یادمه گفته بوودید که می خواین فنو عوض کنین و سفارشیش کنین

لینک به دیدگاه

درود

جناب حسینی این رم های تیم باس 1066 شما (2*2) چی شد ؟

منتظرشون هستیم . قیمت چند میدید ؟

لینک به دیدگاه

اقای حسینی 4850 رو با فن خودش میدید

یادمه گفته بوودید که می خواین فنو عوض کنین و سفارشیش کنین

درود

مسعود جان درسته حق با شماست ولی این کارت رو نه سایر کارتهایی که بعدها اگر خدا بخواد بیاریم که مدلهاشو مشخص میکنیم . .این فن فن خود ATI هستش.

لینک به دیدگاه

درود

جناب حسینی این رم های تیم باس 1066 شما (2*2) چی شد ؟

منتظرشون هستیم . قیمت چند میدید ؟

درود

هر روز به ما امروز و فردا میکنن . ولی برای واردات داریم سعی های جدید میکنیم که بتونیم هم ارزونتر و هم سریعتر وارد ابران کنیم .

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی یه سوال داشتم

شما دیگه قصد وارد کردن 4780 رو ندارید؟

چرا ایمان جان ولی روند کاریمون رو داریم یه تغییراتی ایجاد میکنیم توش . اگر 4870 کس دیگه ای بیاره اعلام میکنیم و اگر خودمون اوردیم سریعتر که فبها .

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان الان P5Q deluxe موجوده و قیمتش هم حدودا 230 تومانه .

P5Q هم تا چند ساعت دیگه میاد. و قیمت حدودیش 160 تومانه

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان الان P5Q deluxe موجوده و قیمتش هم حدودا 230 تومانه .

P5Q هم تا چند ساعت دیگه میاد. و قیمت حدودیش 160 تومانه

سلام اقای حسینی این که دیگه مثل 9450 نیست که نگیرم تموم شه؟؟ موجود میمونه یا بیام بگیرم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...