رفتن به مطلب

Recommended Posts

درود

آقای حسینی من 4850 می خوام ( منتظر رم ها هستم ) یه وقت قطعات دیگه از دستم نره !!!! :)

درود

افشار جان نگران نباش . من لیست دوستانی که این کارت رو میخواستن د ارم . امروز منتظر رم بودیم نیومد ببنییم فردا چی میشه .

لینک به دیدگاه

دوست من واحد سایه زنی با GPU متفاوته و مشخصات کاملش هم :

Chipset Manufacturer: ATI

Core clock: 750MHz

Stream Processors: 800 Stream Processing Units

Memory Clock: 1800MHz

DirectX: DirectX 10.1

OpenGL: OpenGL 2.0

HDMI: 1 via Adapter

DVI: 2

A4tech G800

سلام اقایی حسینی

پس واحد سایه زنی 4870 چنده ؟

لینک به دیدگاه

سلام اقایی حسینی

پس واحد سایه زنی 4870 چنده ؟

سینا جان به این تاپیک مراجعه کن دوستان خیلی زحمت کشید و مشخصات کامل سری 4800 هستش :

http://www.lioncomputer.ir/forum/showthread.php?t=1033

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی مثل اینکه رمها رسید؟ قیمت های نهایی رو لطف میکنید؟؟

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی مثل اینکه رمها رسید؟ قیمت های نهایی رو لطف میکنید؟؟

درود به ایمان خان و همه دوستان .

شاید باورتون نیست ما حدود 15 روزه که از جنسهامون خبری نیست و هر وقت به ما یه چیزی میگن یه بار میگن فرودگاه رو اشتباهی رفته و بار میگن از دبی نیومده . ولی در کل امارشو دارم که حدودا 10 روز پیش از دبی وارد ایران شده و توی ایران معلوم نیست کجاست . از اون ور دنیا جنس میاد اینجا , و اینجا گم میشه . می بینید ؟

بعدا خیلی از دوستان میگن جنس اون ور دنیا اروزنتره و ایران خیلی گرون میفروشن . نه عزیزان اینجوری نیست اینجا جنس اوردن بد بختیه . فردا تازه با کمک کیوان خان داریم حضوری میریم ببینیم که این جنسامون اصلا کجاست که ای همه طول کشیده .

من از همه شما دوستان عذر میخوام و امیدوارم که ما رو ببخشید . من که از خدامه جنس و پولم زود به دستم برسه . ولی...................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

درود

من فکر می کنم بروبچ گمرک یا فرودگاه آلان کلی با رم ها حال کردن تا چند روز دیگه هم تست هاشو میزارن رو سایتاشون :( ( شوخی )

خداییش که ما هم منتظریم ولی آقای حسینی ناراحت نباش ، انشا الله که همه چیز درست میشه .:):):eek:

لینک به دیدگاه

سلام اقایی حسینی

اقا پول ما هم اماده شود

برای خرید 4870

بی صبرانه منتظریم

فقط یه چیزی بدون گارانتی هم خریدار هستیم ؟:)

من تصمیم دارم از خودتون خرید کنم فقط یه چیزی من شهرستان هستم طریقه خرید به چه صورت است و ایا اصلان می شه به شهر ما بفرستید ممنون

خدا حافظ

:)

لینک به دیدگاه

من فکر می کنم بروبچ گمرک یا فرودگاه آلان کلی با رم ها حال کردن تا چند روز دیگه هم تست هاشو میزارن رو سایتاشون :) ( شوخی )

خداییش که ما هم منتظریم ولی آقای حسینی ناراحت نباش ، انشا الله که همه چیز درست میشه

ممنون . ولی ما هر ساعت داریم پیگیری میکنیم تا به جواب درستی برسیم . همش به ما امروز و فردا میکنن .

اقا پول ما هم اماده شود

برای خرید 4870

بی صبرانه منتظریم

فقط یه چیزی بدون گارانتی هم خریدار هستیم ؟

من تصمیم دارم از خودتون خرید کنم فقط یه چیزی من شهرستان هستم طریقه خرید به چه صورت است و ایا اصلان می شه به شهر ما بفرستید ممنون

سینا جان منطقیش اینه که هفته دیگه بیاد ولی در کل همیشه امکان مشکل هستش و دیگه نمیخوام به قول اینها حساب کنم و به بچه خدای نکرده امار اشتباه بدم . اومد خبرشو میدم . در مورد شهرستان هم اصلا نگران نباشید ما به تمام ایران جنس میفرستیم .

لینک به دیدگاه

ممنون . ولی ما هر ساعت داریم پیگیری میکنیم تا به جواب درستی برسیم . همش به ما امروز و فردا میکنن .

سینا جان منطقیش اینه که هفته دیگه بیاد ولی در کل همیشه امکان مشکل هستش و دیگه نمیخوام به قول اینها حساب کنم و به بچه خدای نکرده امار اشتباه بدم . اومد خبرشو میدم . در مورد شهرستان هم اصلا نگران نباشید ما به تمام ایران جنس میفرستیم .

سلام اقایی حسینی

پول ما که اماده است منتطزر هستیم تا شما اعلام کنید

اقا ما رویه 360 حساب کردیم:)

راستی اقایی حسینی بدونه گارانتی چقدر است( و ایا شما می دید اگر تحویل می دید من خریدار هستم:))

اقا منطقیش قرار چند شنبه بیاید؟

لینک به دیدگاه

سلام اقایی حسینی

پول ما که اماده است منتطزر هستیم تا شما اعلام کنید

اقا ما رویه 360 حساب کردیم:)

راستی اقایی حسینی بدونه گارانتی چقدر است( و ایا شما می دید اگر تحویل می دید من خریدار هستم:))

اقا منطقیش قرار چند شنبه بیاید؟

درود

سینا جان شاید تا اخر هفته دیگه ولی روی این حرف حساب نکنید چون این گمرک اینقدر ما رو اذیت کردن که نمیتونیم به دیگران قول درست بدیم . در کل هر وقت اومد سریع توی فروم و سایت میزاریم .

در مورد قیمت هم چشم 360 تومان ولی بودن گرانتی هم اگر خواستید اون موقع قیمتش رو مشخص میکنیم .

لینک به دیدگاه

شايد اين حرف در حالي كه هنوز 4870 هم وارد ايران نشده كمي خنده دار باشه.ولي ميخواستم بدونم كه 4870 x2 هم به ايران مياد يا نه؟اين طور كه معلومه از 280 gtx قويتره در حالي كه هم قيمت اونه.البته در بازار هاي جهاني.

لینک به دیدگاه

درود

سینا جان شاید تا اخر هفته دیگه ولی روی این حرف حساب نکنید چون این گمرک اینقدر ما رو اذیت کردن که نمیتونیم به دیگران قول درست بدیم . در کل هر وقت اومد سریع توی فروم و سایت میزاریم .

در مورد قیمت هم چشم 360 تومان ولی بودن گرانتی هم اگر خواستید اون موقع قیمتش رو مشخص میکنیم .

سلام اقایی حسینی

خوب ما به احترام شما تا اخر هفته دیگه هم صبر می کنیم:)

اقایی حسینی راستی بدون گارانتی تقریبان چقدر ازش کم می شه( همون تقریبش رو هم بگیید ممنون می شم)

خدا حافظ

لینک به دیدگاه

آقای حسینی من تازه می فهمم شما توی ایران چقدر مشکل دارید

درود

ممنون از درکتون

خوب ما به احترام شما تا اخر هفته دیگه هم صبر می کنیم

اقایی حسینی راستی بدون گارانتی تقریبان چقدر ازش کم می شه( همون تقریبش رو هم بگیید ممنون می شم)

خدا حافظ

ممنونم و هر وقت تحویل گرفتیمش حتما اینجا این خبر خوب رو میزارم .

در مورد بدونه گارانتی هم بین 15 تومان کم میشه .

شايد اين حرف در حالي كه هنوز 4870 هم وارد ايران نشده كمي خنده دار باشه.ولي ميخواستم بدونم كه 4870 x2 هم به ايران مياد يا نه؟اين طور كه معلومه از 280 gtx قويتره در حالي كه هم قيمت اونه.البته در بازار هاي جهاني.

حتما میاد ولی یه مقدار طول میکشه چون باید اول وارد بازار جهانی بشه . کیفیت و قیمت مناسبی خواهد داشت .

لینک به دیدگاه

سلام

من یه جا دیدم که اشانتیون his hd4870 یک عدد بازی Race driver GRID هست درسته؟؟؟

Race-Driver--Grid-1.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

من یه جا دیدم که اشانتیون his hd4870 یک عدد بازی Race driver GRID هست درسته؟؟؟

[[/img]

درود

ایمان جان هر چیزی که تو باشه و دست بهش نمیزینیم و تقدیم دوستان میکنیم .

لینک به دیدگاه

درود

آقای حسینی از رم های تیم چه خبر ؟

حالا دروغ یا راست گفتن این هفته بهتون میدیم . البته امروز با پیگیریش بودیم که اصلا این جنسهای ما کجاست .

لینک به دیدگاه

درود

خبر خوب :::::

اولین کارت گرافیک Ati Hd4870 512mb Ddr5 با برند His و با گارانتیه لیون کامپیور وارد ایران شد .

در ضمن بار بعدیه CPU Q9450 هم رسید

قیمت تا چند ساعت دیگه .

لینک به دیدگاه

درود به همه دوستان با محاسبه هزینه ها و مسائل گمرکی و ......

قیمتش رو رو پایه 370 تایین کردیم .برای بچه های قدیمیه فروم 365 تومان .

لینک به دیدگاه

با سلام

اقاي حسيني تستش كرديد؟صداي فنش چطوره؟ زياده يا نه؟ چون فكر كنم واسه خنك كردنش فن بايد با دور خيلي بالا بچرخه تا از پس خنك كردنش بر بياد.خدا كنه كم سر و صدا باشه.

لینک به دیدگاه

درود به همه دوستان با محاسبه هزینه ها و مسائل گمرکی و ......

قیمتش رو رو پایه 370 تایین کردیم .برای بچه های قدیمیه فروم 365 تومان .

سلام اقایی حسینی

پس منتظزر چی هستید:)

پیام خصوصی بدید من باید چه کار کنم اگر شود فردا صبح میرم ردیفش می کنم

راستی ما جزو 5 تومان تخفیق هستیم:)

تمام کارها و جزییات رو برای من در پ.خ بفرستید ضمن قیمت بدون گارانتی

اگر انشب جواب بدید من فردا صبح کارش رو ردیف می کنم:(

راستی اشانتین چی توش هست:eek:

منتطزر پاسخ شما هستم

ممنون و خدا حافظ

لینک به دیدگاه

اقاي حسيني تستش كرديد؟صداي فنش چطوره؟ زياده يا نه؟ چون فكر كنم واسه خنك كردنش فن بايد با دور خيلي بالا بچرخه تا از پس خنك كردنش بر بياد.خدا كنه كم سر و صدا باشه.

دوست گلم هنوز تستش نکردیم ولی چشم تا چند روز دیگه انجام میشه .

پس منتظزر چی هستید

پیام خصوصی بدید من باید چه کار کنم اگر شود فردا صبح میرم ردیفش می کنم

راستی ما جزو 5 تومان تخفیق هستیم

تمام کارها و جزییات رو برای من در پ.خ بفرستید ضمن قیمت بدون گارانتی

اگر انشب جواب بدید من فردا صبح کارش رو ردیف می کنم

راستی اشانتین چی توش هست

منتطزر پاسخ شما هستم

سینا جان شرمندم دیشب برق رفت نتونستم مطالب ور جواب بدم . ولی قیمت رو مشخص کردیم و در پست قبلی گذاشتم و نحوه خرید رو براتون پیغام خصوصی میزارم .

لینک به دیدگاه

دوست گلم هنوز تستش نکردیم ولی چشم تا چند روز دیگه انجام میشه .

سینا جان شرمندم دیشب برق رفت نتونستم مطالب ور جواب بدم . ولی قیمت رو مشخص کردیم و در پست قبلی گذاشتم و نحوه خرید رو براتون پیغام خصوصی میزارم .

سلام اشکالی نداره

خوب شما بگو ببینم ما جزو 5 تومان تخفیق هستیم یا که نه؟

و دوم همینجور که قبلان بهتون گفتم من بدون گارانتی می خوام .....

همه این مسایل رو تویه پ . خ بفرستید

احتمالان اگر کارها به خوبی پیش بره فردا دیگه میرم بانک( به امید خدا:)

ممنون و خدا حافظ

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...