رفتن به مطلب

Recommended Posts

اقا پس يه بازي توپ هم معرفي كنيد كه نهايت استفاده رو ازش ببريم.اقا ما هنوز منتظر تست هستيم...............

لینک به دیدگاه

اقا پس يه بازي توپ هم معرفي كنيد كه نهايت استفاده رو ازش ببريم.اقا ما هنوز منتظر تست هستيم...............

بازی رو دیگه باید برید دنبال گیم بازهای سایت .

لینک به دیدگاه

درود

دوستان این خبر رو واجب دوسنتم که اینجا بزارم .

موجودیه 4850 ما در حال حاضر 5 عدد هستش و قیمتش رو امروز داریم با تخفیف 255000 تومان اعلام میکنیم . یعنی از الان قیمت 255 تومان .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود

دوستان این خبر رو واجب دوسنتم که اینجا بزارم .

موجودیه 4850 ما در حال حاضر 5 عدد هستش و قیمتش رو امروز داریم با تخفیف 255000 تومان اعلام میکنیم . یعنی از الان قیمت 255 تومان .

موفق باشید

سعید جان در حال حاضر قیمت این کارت از برند گیگا 255000 تومان هستش این قیمت رو امروز از پاساژ ایران گرفتم راستی یه چیزه دیگه سعید جان امروز قیمت همین کارت رو از برند connect 3D گرفتم میگفت 370 تومان حتی از نظر مشخصات هم با گیگا یکی هست.به نظرت چرا اینجوریه؟

لینک به دیدگاه

سعید جان در حال حاضر قیمت این کارت از برند گیگا 255000 تومان هستش این قیمت رو امروز از پاساژ ایران گرفتم راستی یه چیزه دیگه سعید جان امروز قیمت همین کارت رو از برند connect 3D گرفتم میگفت 370 تومان حتی از نظر مشخصات هم با گیگا یکی هست.به نظرت چرا اینجوریه؟

درود

خوب ببنیید اکثر کارتها از نظر کیفیت توی رده های اول تولیدشون با هم فرقی ندارن خوب هر کسی توی این بازار تز فروش خودشو داره ولی اینو میگم که الان 4870 و یا 4850 توی مارکهای مختلف تفاوت کیفیتیه زیادی با هم ندارن ولی تا چند وقت دیگه با تغییراتی که روشون انجام میشه که شاید یه چند ماهی طول بکشه مقایسه ها بهتر میشه . حالا این مشتری هستش که تصمیم میگیره .

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت آقای حسینی و بقیه دوستان .

آقا رم های 1066 چه شد ؟ و اینکه اگه نمیاد رمهای بازار رو قیمت بدید خوش قیمت ترین 1066 و 1200

ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت آقای حسینی و بقیه دوستان .

آقا رم های 1066 چه شد ؟ و اینکه اگه نمیاد رمهای بازار رو قیمت بدید خوش قیمت ترین 1066 و 1200

ممنون

با سلام

ایمان جان دیروز گفتن که کالاهاتون توی گمرک پیدا شده ولی من اصلا نمیتونم روی حرفهای اینها حساب کنم . حالا دو تا راه میمونه .

1- حرف اینها ور باور کنیم و شما تا اخر هفته صبر کنید

2 - من سایر مدلها رو که قیمتشون یه مقدار بالاست رو اینجا اعلما کنم .

شما بفرمایید و ما در خدمتیم .

لینک به دیدگاه

با سلام

ایمان جان دیروز گفتن که کالاهاتون توی گمرک پیدا شده ولی من اصلا نمیتونم روی حرفهای اینها حساب کنم . حالا دو تا راه میمونه .

1- حرف اینها ور باور کنیم و شما تا اخر هفته صبر کنید

2 - من سایر مدلها رو که قیمتشون یه مقدار بالاست رو اینجا اعلما کنم .

شما بفرمایید و ما در خدمتیم .

سلام .مشکلی نیست صبر میکنم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
سلام .مشکلی نیست صبر میکنم

سلام آقای حسینی حالتون خوبه ؟

آقای حسینی در مورد رم من چیکار کنم؟ واقا سیستمم بدون رم خیلی جاها کم میاره مخصوصا تو بازی و ویستا .از رمهای خودتون که خبری نشد 4 گیگ رم میخام باس 1200 خوب اگه باشه که خیلی بهتر

ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست من شما اگر سرچ میزدید دوستان پاسخ دادن ولی جواب مثبت هست یعنی میشه ولی رمها با تاخیر بیشتر به صورت دوال قرار میگیرند

لینک به دیدگاه

آقای حسینی در مورد رم من چیکار کنم؟ واقا سیستمم بدون رم خیلی جاها کم میاره مخصوصا تو بازی و ویستا .از رمهای خودتون که خبری نشد 4 گیگ رم میخام باس 1200 خوب اگه باشه که خیلی بهتر

ممنون

سلام.فکر نکنم با باس 1200 ddr2 پیدا کنید!چون بای 1200 میره سری ddr3.اگر هم باشه اورکلاک شدست و بعید میدونم که پیدا بشه.شما زیاد روی باسش تاکید نکن چون تایمینگ از باس تاپیرش بیشتره.شما که استاد مایی!

در ضمن شما توجه داشته باشید که پردازنده شما تنها قادر نخواهد بود از باس 1200 استفاده کنه مگر با اورکلاک بالا.چون نسبت پردازنده به رم سه به دو است.یهنی اگر باس پردازندتون 1066 باشد رم شما رو با باس 710 میشناسد.

شاید من اشتباه میکنم...:D

موفق باشید!

لینک به دیدگاه

درود

قابل توجه دوستانی که به دنبال کارتهای 280gtx هستند . ما به دنبال برند Zotac هستیم و به احتمال زیاد این هفته معامله میکنیم و بهتون قول میدم طبق معمول بهترین قیمت رو بدیم . بخصوص روی این کارت منتظر یک قیمت شکنی باشید .

لینک به دیدگاه

آقا سعید هنوز خبری از p5e3 permimum نداری ؟

درود

هنوز که خبری نیست دوست من

چه خبر از رم های تیم ؟؟؟ !!!

آقای حسینی کارت فیزیک هم دارید ؟

در مورد رمهای تیم دیگه فکری نکنید البته تا اطلاع ثانوی . و من رو در این مورد ببخشید .

کارت فیزیک .... واقعیتش این ور دیگه متوجه نشدم عزیز لطفا واضحتر توضیح بدید ممنون میشم .

لینک به دیدگاه

ممنون

سلام آقای حسینی دیگه پست های مارو جواب نمیدید؟؟؟؟:(

لینک به دیدگاه

درود

هنوز که خبری نیست دوست من

در مورد رمهای تیم دیگه فکری نکنید البته تا اطلاع ثانوی . و من رو در این مورد ببخشید .

کارت فیزیک .... واقعیتش این ور دیگه متوجه نشدم عزیز لطفا واضحتر توضیح بدید ممنون میشم .

سلام اقایی حسینی

بهتر برای فهمیدن کارت فیزیک به این قسمت پسی ورد مراجعه کنید( در مورد کارت فیزک صحبتی نشده ولی در مورد نرم افزار فیزک صحبت شود پیشنهاد می کنم تا اخر تاپیک رو بخونید)

http://forum.p30world.com/showthread.php?t=237606

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی دیگه پست های مارو جواب نمیدید؟؟؟؟:(

درود

ایمان جان ما خیلی مخلصیم عزیز . من رو ببخش ولی فردا میتونم امار بگیریم و اگر خیلی گیر هستی میتونی با من تماس بگیری .

لینک به دیدگاه

سلام اقایی حسینی

بهتر برای فهمیدن کارت فیزیک به این قسمت پسی ورد مراجعه کنید( در مورد کارت فیزک صحبتی نشده ولی در مورد نرم افزار فیزک صحبت شود پیشنهاد می کنم تا اخر تاپیک رو بخونید)

http://forum.p30world.com/showthread.php?t=237606

درود

سینا جان بررسی میکنم و در قسمت کارت گرافیک مطالب رو در این زمینه میزارم .

لینک به دیدگاه

اقاي حسيني قيمت اين دو قطعه رو بدين

cpu : amd phenom x4 qude-core 9750 2.4ghz

main : asus m3a32 mvp deluxe wifi ap

ايا تو بازار وجود داره؟

در انبار شما جي؟

لطفا سريع اند جواب بديد.

با تشكر.

لینک به دیدگاه

اقاي حسيني قيمت اين دو قطعه رو بدين

cpu : amd phenom x4 qude-core 9750 2.4ghz

main : asus m3a32 mvp deluxe wifi ap

ايا تو بازار وجود داره؟

در انبار شما جي؟

لطفا سريع اند جواب بديد.

با تشكر.

درود

برای قیمت به این قسمت مراجعه کنید

http://www.lioncomputer.ir/forum/showthread.php?p=11900#post11900

لینک به دیدگاه

جناب حسینی قیمت این قطعات چنده؟

lcd 1932 bw سامسونگ

cpu 2180 box

dvd rw samsung 22x

speaker edifier e3300 va e2200

ممنون قیمت بدین

لینک به دیدگاه

جناب حسینی قیمت این قطعات چنده؟

lcd 1932 bw سامسونگ

cpu 2180 box

dvd rw samsung 22x

speaker edifier e3300 va e2200

ممنون قیمت بدین

لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مشخص شده خودش مطرح کنید :

http://www.lioncomputer.ir/forum/showthread.php?p=11935#post11935

لینک به دیدگاه

درود

آقای حسینی لپ تاب dell توی تهران از کجا میشه تهیه کرد که هم مطمئن باشه و هم گارانتی بده ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...