رفتن به مطلب

Recommended Posts

با سلام

سعید یعنی من دیروز اشتباه دیدم آخه یه قیمت 520 دیدم دی: خوب اگر این طور باشه دوتا 4870 میگریم کراسفایر میکنیم چه کاریه .

علیرضا جان صد درصد اشتباه میکنی در مورد قیمت 520 تومان

لینک به دیدگاه

درود

سینا جان کسی که این رو میاره ریسک زیادی رو قبول میکنه چون کارت گرونیه و کسی که میاره به همین دلیل قرار نیست جنسشو مفت بده . نه گرون بده و نه ارزون . درسته ؟

در ضمن اونور فعلا 550 دلاره نه 500 دلار و منطقیش اینه که بین 680 تا 700 قیمت داشته باشه چون :

550 دلار و دلار هم که گرون شده و 970 تومانه

550*970 = 533500 این پول باید به حساب اونور واریز باید بشه

هزینه هوایی بیاد حدودا 50000 تومان میشه جمعا 583500 تومان

هزینه گارانتی و سود هم حدودا 100 تومان و جمعا میشه 680 تومان

سلام اقا سعید گل

دوست من شما هر کاری که بکونید بازم این همه قیمت گرون است

اول این که 4870 قیمت جهانیش 300 دلار وقتی میرسه ایران می شه 370 تومان

4850 قیمتش 200 دلار وقتی می رسه ایران می شه 270 تومان

و همچین من یادمه هست که قیمت کارت گرافیک 4870X2 قیمت جهانیش 500 دلار بود یادم نمی یاد که 550 دلار باشه..

حال به هر جهت

با قیمت 500 دلار یعنی وقتی اومد تویه ایران حداکثر می شه 590 تومان

حالا اگر به قول شما 550 باشه وقتی رسید ایران نهایتش دیگه باید 640 باشه ( نهایت نهایت نهایت)

بیشتر از این حتمان یه کلیکی تویه کار است و اگر نیست

چرا کالاهایی قبیلی این همه روش نکشیدن مگر انها گارانتی نداشتن مگرکرایه نداشتن

اگر دست شما به این های که قیمت 4870X2 رو 750 گزاشتن رسید بهشون

بگید به این ماه رمضان دست از این گران فروشی بردارید بهشون بگید نزارید نفرین و اه مردم یقتون رو بگیره

اقا اقایی حسین این ظلم نیست جنسی که هزینش 500 دلار است برسه بیاد تویه ایران بشه 750 تومان

یعنی یه چیزی حدود 200 هزارتومان پول بی هوده

حالا بگیم به دلیل این که شرکت ها با ایران قراداد نمی بندن شما همون 500 دلار می خرید

حالا بیگم درکل پول گمرک +کرایه راه می شه دونه 530 تومان(مثال)

درکل چند تومان هم ضمانت 20 ضمانت سود هم 30 تومان می شه 580

البته خودمون سود بیشتر از این هاست( به قول اقا سعید 100 تومان)

در کل اقایی حسینی پیشنهاد می کنم از این افراد همایت نکنید بلکه با این افراد مبارزه کنید

که واقعان دیگه شورش رو دراوردن..

لینک به دیدگاه

سلام اقا سعید گل

دوست من شما هر کاری که بکونید بازم این همه قیمت گرون است

اول این که 4870 قیمت جهانیش 300 دلار وقتی میرسه ایران می شه 370 تومان

4850 قیمتش 200 دلار وقتی می رسه ایران می شه 270 تومان

و همچین من یادمه هست که قیمت کارت گرافیک 4870X2 قیمت جهانیش 500 دلار بود یادم نمی یاد که 550 دلار باشه..

حال به هر جهت

با قیمت 500 دلار یعنی وقتی اومد تویه ایران حداکثر می شه 590 تومان

حالا اگر به قول شما 550 باشه وقتی رسید ایران نهایتش دیگه باید 640 باشه ( نهایت نهایت نهایت)

بیشتر از این حتمان یه کلیکی تویه کار است و اگر نیست

چرا کالاهایی قبیلی این همه روش نکشیدن مگر انها گارانتی نداشتن مگرکرایه نداشتن

اگر دست شما به این های که قیمت 4870X2 رو 750 گزاشتن رسید بهشون

بگید به این ماه رمضان دست از این گران فروشی بردارید بهشون بگید نزارید نفرین و اه مردم یقتون رو بگیره

اقا اقایی حسین این ظلم نیست جنسی که هزینش 500 دلار است برسه بیاد تویه ایران بشه 750 تومان

یعنی یه چیزی حدود 200 هزارتومان پول بی هوده

حالا بگیم به دلیل این که شرکت ها با ایران قراداد نمی بندن شما همون 500 دلار می خرید

حالا بیگم درکل پول گمرک +کرایه راه می شه دونه 530 تومان(مثال)

درکل چند تومان هم ضمانت 20 ضمانت سود هم 30 تومان می شه 580

البته خودمون سود بیشتر از این هاست( به قول اقا سعید 100 تومان)

در کل اقایی حسینی پیشنهاد می کنم از این افراد همایت نکنید بلکه با این افراد مبارزه کنید

که واقعان دیگه شورش رو دراوردن..

سینا جان من یه چیزی بهتون میگم روش فکر کن .

4850 در میاد 200 دلار به قول شما فروخته میشه 270 تومان و حدودا هزینه ها رو کم کنیم 40 تومان سود روی کالای 200 دلاری پس کالای 500 دلاری باید 100 تومان سود داشته باشه از نظر ریاضی و مقدار درصد سود .

شما هم احساساتی برخورد نکنید و کالا در ایران همینه برید به کسایی گیر بدید که نمیزارن کالا به راحتی وارد ایران بشه و هزینه ها رو اینقدر گرون میکنن .

لینک به دیدگاه

سینا جان من یه چیزی بهتون میگم روش فکر کن .

4850 در میاد 200 دلار به قول شما فروخته میشه 270 تومان و حدودا هزینه ها رو کم کنیم 40 تومان سود روی کالای 200 دلاری پس کالای 500 دلاری باید 100 تومان سود داشته باشه از نظر ریاضی و مقدار درصد سود .

شما هم احساساتی برخورد نکنید و کالا در ایران همینه برید به کسایی گیر بدید که نمیزارن کالا به راحتی وارد ایران بشه و هزینه ها رو اینقدر گرون میکنن .

خوب اقایی حسینی

امیدوارم شما جزو این افراد نباشید اقایی حسینی

به نوعی می شه اصطلاع سو استفاده رو روی این افراد گزاشت

یعنی چی

یعنی این که قیمت 750 تومان می خوای بردار نمی خوای نخواه برو خارج بخر

به نوعی زور

ولی اینا فکر یه جاش رو نکردن که خدا می ببیند و می شنود و اون دنیا باید جواب پس بدن

حالا اقایی حسینی

شما خودتون 4870X2 رو سفارش دادید

و اگر شما بیارید شما به چه قیمتی می فروشید؟;)

لینک به دیدگاه

با سلام

سعید یعنی من دیروز اشتباه دیدم آخه یه قیمت 520 دیدم دی: خوب اگر این طور باشه دوتا 4870 میگریم کراسفایر میکنیم چه کاریه .

اگه دوتاشو كراس فاير كني از نظر قدرت به اين كارت نميرسه

لینک به دیدگاه

يه دليلشم اينه كه كسي كه اين كارت رو مياره احتمال ميده كه مدت زيادي رو دستش بمونه.پس قيمت اوليه رو طوري ميده كه چند وقت بعد كه طبيعتا قيمتها پايين مياد و اون هم مجبور ميشه قيمت رو كم كنه دچار ضرر نشه.شما الان تو سايت خارجي ميبيني 500 دلار.انتظار اينه كه 590 بفروشن اينجا.يه چند وقت بعد قيمت همون سايت ميشه 400 دلار.اوني كه وارد كرده جنسش هنوز رو دستش مونده چون گرونه و مشتريش كمه.پس اونم بايد قيمتو بياره پايين.حالا حساب كن اگه قرار بود سود كم روش بكشه با اين افت قيمتي كه بهش ميخوره طرف ضرر ميكنه.

لینک به دیدگاه

خوب اقایی حسینی

امیدوارم شما جزو این افراد نباشید اقایی حسینی

به نوعی می شه اصطلاع سو استفاده رو روی این افراد گزاشت

یعنی چی

یعنی این که قیمت 750 تومان می خوای بردار نمی خوای نخواه برو خارج بخر

به نوعی زور

ولی اینا فکر یه جاش رو نکردن که خدا می ببیند و می شنود و اون دنیا باید جواب پس بدن

حالا اقایی حسینی

شما خودتون 4870X2 رو سفارش دادید

و اگر شما بیارید شما به چه قیمتی می فروشید؟;)

درود

سینا جان حرفهاتون یه مقدار آرمانیه و الان ما داریم واقعی زندگی میکنیم اینها میارن و شما دو راه دارید :

1 - نخرید

2 - با قیمتی که میخوان بخرید

قیمتها همه جای دنیا رسمه عزیز شما گیر دادی به وارد کنندهای کامپیوتر .

بحث خوبیه و باید خیلی چیزها برای دیگران روشن بشه .

مثلا وقتی شما میرید مسافرت و بالا یک کوه یه اب معدنی 200 تومانی رو میخرید 500 تومان راحت هم پول رو میدید . چون اونجا بردن اب معدنی برای اون فروشنده سخته و شما هم نمیتونید از کوه پایین بیاد برای خرید یک اب معدنی پس مجبورید اگر تشنگی رو نمیخواید تحمل کنید پول رو دو برابر پرداخت کنید .

عزیز من واردات از خارج به ایران سخته و خیلی سخته واقعا سخته

روی اینها فکر کن سینا جان

در ضمن فعلا تصمیم رو عوض کردیم و به دلایلی که بعدا مشخص میکنم 4870 X2 نمیاریم و شاید بعدا بیاریم فعلا دنبال اینویدیا هستیم

لینک به دیدگاه

درود

سینا جان حرفهاتون یه مقدار آرمانیه و الان ما داریم واقعی زندگی میکنیم اینها میارن و شما دو راه دارید :

1 - نخرید

2 - با قیمتی که میخوان بخرید

قیمتها همه جای دنیا رسمه عزیز شما گیر دادی به وارد کنندهای کامپیوتر .

بحث خوبیه و باید خیلی چیزها برای دیگران روشن بشه .

مثلا وقتی شما میرید مسافرت و بالا یک کوه یه اب معدنی 200 تومانی رو میخرید 500 تومان راحت هم پول رو میدید . چون اونجا بردن اب معدنی برای اون فروشنده سخته و شما هم نمیتونید از کوه پایین بیاد برای خرید یک اب معدنی پس مجبورید اگر تشنگی رو نمیخواید تحمل کنید پول رو دو برابر پرداخت کنید .

عزیز من واردات از خارج به ایران سخته و خیلی سخته واقعا سخته

روی اینها فکر کن سینا جان

در ضمن فعلا تصمیم رو عوض کردیم و به دلایلی که بعدا مشخص میکنم 4870 X2 نمیاریم و شاید بعدا بیاریم فعلا دنبال اینویدیا هستیم

سلام اقای حسینی

درسته کاره سختی منم قبول دارم

همه کارهایی دنیا سخت هستن مگر می شه کاری بدون سختی

ولی شما دو راه دارید یا بشید مثل باقی یا اینکه مسیر حرکت رو درست کنید

اینطوری هم پولتون برکت داره و همه مشتری از دست شما راضی است

البته شما می تونید این کار رو نکنید می تونید روی هر جنس 100 تومان سود کنید و بگید گور پدر مشتری هرچی باد باد

این حق منه من زحمت کشیدم کلی سختی کشیدم تا تونستم این بارم رو بیارم

پس بنابرین خودم برای خودم نرخ ( با سود زیاد ) تایین می کنم

هر کی می خواد بخره و هرکی نمی خواد نخره به منچه

اقایی حسینی شما سود خودتون رو متعادل کنید باور کنید سود 40 تا 30 تومان روی هر جنس شاید برای شما کم باشد ولی خدایش برکت داره ( 40 تا 30 رو همین جوری گفتم چون دستم تو کار نیست و نمی دونم چقدر باید روی یه جنس سود کرد)

مثلان 4870 که قیمتش 280 تومان است رو وقتی میارید پول گمرک رو حساب کنید + کرایه راه بشه

310 تومان

30 تا 40 تومان هم سود

می شه چقدر 340 تومان

شما کاری به سایر شرکت هم ( منظور شرکت هایی گران فروش نداشته باشید)

شما نه ارزون بفروشید نه گران بفروشید

اگر حق با شما باشد از هیچ چیز نترسید و برای خدا کاره خودتون رو بکونید

یک سوال

ایا کسی برای این قطعان نرخ تایین می کند منظورم این که شرکتی سازمانی نظارتی

چیزی هست که روی این قطعات نرخ تایین کنه...؟

مثلان این که دنیایی به غیر از این دنیا وجود داره

و هر جوری که شما تویه این دنیا با مردم تا کردید اون دنیا باهت همون طور تا می کنن .....

اقایی حسینی

ما اینجا ارمانی نداریم و نگاه واقعه بینان نداریم

فقط و فقط و فقط و فقط و فقط و فقط و فقط باید دید که خدا راضی است و بس...

یعنی باید دید کاری که می کنید خدا از راضی است یا نه

مردم که روز قیامت نمی یان کارنامه اعمال ما رو بگیرن

هر کس اعمالش پایی خودش هست

به نظر تو اگر اون دنیا ( مثال) به شما گفتن که چرا اون قطعه رو که 400 تومان بود شما داد 500 تومان و شما در پاسخ بهشون بگید خوب من دیدم باقی شرکت ها دادن 500 منم دادم 500

بعد اونا ازتون سوال نمی کن مگه تو عقل نداشته یا قدرت محاسبه یا .....( یه نکته بگم این مثال در مورد وارد کننده های قطعات کامپیوتر که از خارج جنس میارن بود)

فعلان همینا باشه

ببخشید که وارد جزییات شدیم ( به خوبی خودتون ببخشید ولی می خوام به یه جایی برسه این بحث;)

لینک به دیدگاه

علیرضا جان صد درصد اشتباه میکنی در مورد قیمت 520 تومان

خوب آره چشام آلبالو گیلاس میچیده ولی الان که فکر میکنم میبینم قیمت 3870 x2 رو دیدم

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی

درسته کاره سختی منم قبول دارم

همه کارهایی دنیا سخت هستن مگر می شه کاری بدون سختی

ولی شما دو راه دارید یا بشید مثل باقی یا اینکه مسیر حرکت رو درست کنید

اینطوری هم پولتون برکت داره و همه مشتری از دست شما راضی است

البته شما می تونید این کار رو نکنید می تونید روی هر جنس 100 تومان سود کنید و بگید گور پدر مشتری هرچی باد باد

این حق منه من زحمت کشیدم کلی سختی کشیدم تا تونستم این بارم رو بیارم

پس بنابرین خودم برای خودم نرخ ( با سود زیاد ) تایین می کنم

هر کی می خواد بخره و هرکی نمی خواد نخره به منچه

اقایی حسینی شما سود خودتون رو متعادل کنید باور کنید سود 40 تا 30 تومان روی هر جنس شاید برای شما کم باشد ولی خدایش برکت داره ( 40 تا 30 رو همین جوری گفتم چون دستم تو کار نیست و نمی دونم چقدر باید روی یه جنس سود کرد)

مثلان 4870 که قیمتش 280 تومان است رو وقتی میارید پول گمرک رو حساب کنید + کرایه راه بشه

310 تومان

30 تا 40 تومان هم سود

می شه چقدر 340 تومان

شما کاری به سایر شرکت هم ( منظور شرکت هایی گران فروش نداشته باشید)

شما نه ارزون بفروشید نه گران بفروشید

اگر حق با شما باشد از هیچ چیز نترسید و برای خدا کاره خودتون رو بکونید

یک سوال

ایا کسی برای این قطعان نرخ تایین می کند منظورم این که شرکتی سازمانی نظارتی

چیزی هست که روی این قطعات نرخ تایین کنه...؟

مثلان این که دنیایی به غیر از این دنیا وجود داره

و هر جوری که شما تویه این دنیا با مردم تا کردید اون دنیا باهت همون طور تا می کنن .....

اقایی حسینی

ما اینجا ارمانی نداریم و نگاه واقعه بینان نداریم

فقط و فقط و فقط و فقط و فقط و فقط و فقط باید دید که خدا راضی است و بس...

یعنی باید دید کاری که می کنید خدا از راضی است یا نه

مردم که روز قیامت نمی یان کارنامه اعمال ما رو بگیرن

هر کس اعمالش پایی خودش هست

به نظر تو اگر اون دنیا ( مثال) به شما گفتن که چرا اون قطعه رو که 400 تومان بود شما داد 500 تومان و شما در پاسخ بهشون بگید خوب من دیدم باقی شرکت ها دادن 500 منم دادم 500

بعد اونا ازتون سوال نمی کن مگه تو عقل نداشته یا قدرت محاسبه یا .....( یه نکته بگم این مثال در مورد وارد کننده های قطعات کامپیوتر که از خارج جنس میارن بود)

فعلان همینا باشه

ببخشید که وارد جزییات شدیم ( به خوبی خودتون ببخشید ولی می خوام به یه جایی برسه این بحث;)

من كاملا با نظرات شما موافقم

نكته جالب اين هست كه همه جاي دنيا حتي كشورهائي كه خودشون كارت توليد نميكنند اين كارتها به قيمت جهاني عرضه ميشه

مگه اونها هزينه بار نميدند. چرا منتها جمله خريد ميكنند نه تكي و با قيمت كمتر.

تا اونجا هم كه من ميدونم تو ايران هزينه گمركي چنداني به قطعات كامپيوتر تعلق نميگيره.

اما يه ضرب المثل هست كه ميگه خواهي نشوي رسوا همرنگ جماعت شو

تو ايران رقابت سالم وجود نداره

اگه جناب حسيني و امثال بخوان مثلا 4870X2 بيارند و به قيمت مثلا 550 تومن بفروشند اون موقع هزار تا دشمن پيدا ميكنند.

لینک به دیدگاه

من كاملا با نظرات شما موافقم

نكته جالب اين هست كه همه جاي دنيا حتي كشورهائي كه خودشون كارت توليد نميكنند اين كارتها به قيمت جهاني عرضه ميشه

مگه اونها هزينه بار نميدند. چرا منتها جمله خريد ميكنند نه تكي و با قيمت كمتر.

تا اونجا هم كه من ميدونم تو ايران هزينه گمركي چنداني به قطعات كامپيوتر تعلق نميگيره.

اما يه ضرب المثل هست كه ميگه خواهي نشوي رسوا همرنگ جماعت شو

تو ايران رقابت سالم وجود نداره

اگه جناب حسيني و امثال بخوان مثلا 4870X2 بيارند و به قيمت مثلا 550 تومن بفروشند اون موقع هزار تا دشمن پيدا ميكنند.

سلام دوست من

ممنون از این که تویه این بحث شرکت کردید

ولی یه نکته هم من تویه مطالب بالا کمی بهش اشاره کردم

بابا بزار کلان جهان با اقایی حسینی مخالف باشند

ولی وقتی مثلان کارت گرافیکی که دیگه واقعان تویه ایران باید 550 فروخته بشه ( قینت 550 مثال بود)

یعنی اقا حسینی می دونی که واقعان دیگه باید 550 فروخته بشه بیاید بدش 550 یعنی حق کاملان با اقایی حسینی باشه خوب مطمعان خدا هم با اقایی حسینی است

بزار 10000000000000000 نفر دشمن داشته باشد فقط خدا با تو باشه اقایی حسینی دیگه تمام

از هیچ کسی نباید بترسید چون خدا با شماست قیمت اصلی رو بده و مقاومت کن

هیچ قلتی نمی توانند بکونند اشخاص سودجو( به امید خدا)

( همه این موارد فقط در صورتی ممکن است که حق با شما باشد)

اقایی حسینی غیر از اینه؟

لینک به دیدگاه

خب گرونه نخرید ما هم آوردیم و قیمتو شکستیم به 630

www.hisdigital.com

اینم یه 4850 خوب و ارزون 260 تومان

HIS 4850 ICQ4

لینک به دیدگاه

خب گرونه نخرید ما هم آوردیم و قیمتو شکستیم به 630

www.hisdigital.com

اینم یه 4850 خوب و ارزون 260 تومان

HIS 4850 ICQ4

درود

كيوان خان All in wonder hd نميياريد

لینک به دیدگاه

درود

دوستان مثل اینکه هزینه ها یه مقدار برای کارتهای His گرون افتاده و قیمتها امروز بعد از بررسی با اقا کیوان 650 تومان برای 4870x2 و 263تومان برای 4850his با فن Iceq4 در میاد . البته خود اقا کیوان هم میان و توضیح میدن

خواستید موجوده البته 4870x2 خیلی کمه و موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود

البته سینا جان در بعضی مواقع حق با شماست و در کل من خودم به شخصه با گرون فروشی مخالفم ولی در کل در ایران اون چیزی که من فهمیدم رقابت همه چیز رو حل میکنه نه تنها اینحا بلکه در تمام دنیا .

میکرو جان در مورد ارزون فروختن و مشکل برای من به قول شما شاید خیلیها از من ناراحت بشن من در جواب اون فروشنده ها مگم ناراحت شید به جهنم به همین راحتی مگه اونها جنس میارن با ما هماهنگ مکنن که ما با اونها هماهنگ کنیم . در کل از هر دوی شما دوستان خوبم ممنونم .

ولی در کل ما سعی میکنیم که اگر چیزی وارد بازار کردیم قیمت مناسب و منطقی براش در نظر بگیریم .

لینک به دیدگاه

درود

البته سینا جان در بعضی مواقع حق با شماست و در کل من خودم به شخصه با گرون فروشی مخالفم ولی در کل در ایران اون چیزی که من فهمیدم رقابت همه چیز رو حل میکنه نه تنها اینحا بلکه در تمام دنیا .

میکرو جان در مورد ارزون فروختن و مشکل برای من به قول شما شاید خیلیها از من ناراحت بشن من در جواب اون فروشنده ها مگم ناراحت شید به جهنم به همین راحتی مگه اونها جنس میارن با ما هماهنگ مکنن که ما با اونها هماهنگ کنیم . در کل از هر دوی شما دوستان خوبم ممنونم .

ولی در کل ما سعی میکنیم که اگر چیزی وارد بازار کردیم قیمت مناسب و منطقی براش در نظر بگیریم .

سلام اقایی حسینی

بحث خوبی بود

خوب خدا رو شکر انگار به جاها خوبی رسید

انشالله که همیشه قبل از نرخ تایین کردن خدا رو هم در نظر بگیری

یه سوال

الان قیمت جهانی 4870X2 چنده ؟ و این که من یادمه تا چند وقتی پیش ها ( حدود 2 هفته پیش ) 500 دلار بود؟

و بعد قیمت 4850X2 چقدر است؟

ولی اقایی حسینی بهترین راه برای متعادل کردن بازار که نه کسی سودی زیاده ببره و نه کسی سود کمی ببره هماهنگ کردن قیمت ها باهم هست یا زدن یه شواری نظارت ...

که یکی از بهترین راه برای هماهنگ شودن تمام واردن کننده ها و فروشندها و کمتر فشر امدن بر روی خانواده ها هست

لینک به دیدگاه

راستی اقایی حسینی

برای رم هاتون چه اتفاقی افتاد

شما چه کارها انجام دادیم

راستش رو بخوایی این غزییه بابت ناراحتی ما هم شوده

الان برای بدست اوردنش چه کار می کنید؟

لینک به دیدگاه

دورود سینا جان شما خودت رو ناراحت نکن گفتن یا خودش میاد یا نامه اش (شوخی ):rolleyes:

لینک به دیدگاه

الان قیمت جهانی 4870x2 چنده ؟ و این که من یادمه تا چند وقتی پیش ها ( حدود 2 هفته پیش ) 500 دلار بود؟

و بعد قیمت 4850x2 چقدر است؟

ولی اقایی حسینی بهترین راه برای متعادل کردن بازار که نه کسی سودی زیاده ببره و نه کسی سود کمی ببره هماهنگ کردن قیمت ها باهم هست یا زدن یه شواری نظارت ...

که یکی از بهترین راه برای هماهنگ شودن تمام واردن کننده ها و فروشندها و کمتر فشر امدن بر روی خانواده ها هست

قیمت جهانی 4870x2 روی 549 دلار هستش و دلار که این روزها خیلی گرون شهد و از 920 تومان الان شده 975 تومان . و قیمت 4870x2 هم که الان داریم روی 650 مشخص کردیم .

در مورد هماهنگ شدن با وارد کننده ها این کار کاملا غیر قابل انجام هستش چون اونها قیمتها رو مطمئن باشید که خیلی بالا مشخص میکنن و در نتیجه به ضرر مصرف کنندست . و حس رقابت هم از بین میره . این رقابت هستش که قیمتها رو پایین میاره .

راستی اقایی حسینی

برای رم هاتون چه اتفاقی افتاد

شما چه کارها انجام دادیم

راستش رو بخوایی این غزییه بابت ناراحتی ما هم شوده

الان برای بدست اوردنش چه کار می کنید؟

رمها هم اقا کیوان در جریان هستن

لینک به دیدگاه

قیمت جهانی 4870x2 روی 549 دلار هستش و دلار که این روزها خیلی گرون شهد و از 920 تومان الان شده 975 تومان . و قیمت 4870x2 هم که الان داریم روی 650 مشخص کردیم .

در مورد هماهنگ شدن با وارد کننده ها این کار کاملا غیر قابل انجام هستش چون اونها قیمتها رو مطمئن باشید که خیلی بالا مشخص میکنن و در نتیجه به ضرر مصرف کنندست . و حس رقابت هم از بین میره . این رقابت هستش که قیمتها رو پایین میاره .

رمها هم اقا کیوان در جریان هستن

سلام اقایی حسینی

من بعد از این که گفتم قیمت 4870X2 چند گفتم قیمت یه مدل پایین تر یعنی 4850X2 چنده؟

لینک به دیدگاه

سلام اقایی حسینی

من بعد از این که گفتم قیمت 4870X2 چند گفتم قیمت یه مدل پایین تر یعنی 4850X2 چنده؟

سینا جان متاسفانه قیمت این کارت رو ندارم و فعلا هم خبری از این کالا در ایران نیستش. ولی به جاش میتویند منتظر 280GTX در روزهای اینده با قیمت خیلی مناسب از طرف ما باشید .

لینک به دیدگاه

درود

دوستان نظرتون در مورد واردادت intel Q9550 زیر 400 تومان به ایران چیه ؟ و این کالا رو بیاریم و به جای 9450 با قیمت خوبی بفروشیم . ؟

منتظرم

لینک به دیدگاه

درود

دوستان نظرتون در مورد واردادت intel Q9550 زیر 400 تومان به ایران چیه ؟ و این کالا رو بیاریم و به جای 9450 با قیمت خوبی بفروشیم . ؟

منتظرم

با سلام

خیلی عالیه آقای حسینی تست و بنچمارک ازش ندارید بذارید؟؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...