رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام دوست من

هرچی که باشه فعلان خرید کارت گرافیک nvidia اصلان به صرفه نیست و ارزش خرید نداره

چون قیمت های این کارت بالاست ...

در حال حاضر بهترین انتخاب کارت گرافیک های ati است

قدرت بالا و قیمت پایین ...

انویدا اگر قیمتش رو در حد و اندازه ها ati کنه اون وقت ارزش خرید داره

..

موافقم.من جدا از بحث خريد گفتم.برا بعضيا قيمت مهم نيست.

از ديگر مزاياي كارتهاي nvidia اينه كه اين شركت به تازگي شركت agia رو خريداره كرده .پس يه كارت geforce ميتونه به عنوان پردازنده فيزيك هم عمل كنه بدون اينكه نياز به كارت جدا گانه فيزيك داشته باشه.

لینک به دیدگاه

موافقم.من جدا از بحث خريد گفتم.برا بعضيا قيمت مهم نيست.

از ديگر مزاياي كارتهاي nvidia اينه كه اين شركت به تازگي شركت agia رو خريداره كرده .پس يه كارت geforce ميتونه به عنوان پردازنده فيزيك هم عمل كنه بدون اينكه نياز به كارت جدا گانه فيزيك داشته باشه.

سلام دوست من

من حدود 3 تا 4 ماه هی است

که از انویدیا متنفر شودم

به دلیلی کاملان منتقی

کارتاش گران است

مدرک

کارت 4850X2 قدرت دوبرابر gtx280 قیمت 400 دلار ولی gtx280 قیمت 520 دلار..

ادم خندش می گیره

شاید امتیازه این کارت گرافیک فقط فیزیک باشه

ولی احتمالش هست در اینده ati هم از فیزیک استفاده کنه و کارتهاش رو ساپورت کنه

اگر gtx280 قیمتش بشه 350 دلار اون موقعه شاید ارزش خرید داشته باشه

چون ادم 50 تمام بزار رو پولش می تونه یه کارت بخره که دو برابر این کارت قدرت داره..

حالا 4870x2 رو بگو که چه قدرتی داره

فکر کنم قیمت این کارت 500 دلار باشه

درکل به صرفه ترین کارت در حال حاضر ati

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

من حدود 3 تا 4 ماه هی است

که از انویدیا متنفر شودم

به دلیلی کاملان منتقی

کارتاش گران است

مدرک

کارت 4850X2 قدرت دوبرابر gtx280 قیمت 400 دلار ولی gtx280 قیمت 520 دلار..

ادم خندش می گیره

شاید امتیازه این کارت گرافیک فقط فیزیک باشه

ولی احتمالش هست در اینده ati هم از فیزیک استفاده کنه و کارتهاش رو ساپورت کنه

اگر gtx280 قیمتش بشه 350 دلار اون موقعه شاید ارزش خرید داشته باشه

چون ادم 50 تمام بزار رو پولش می تونه یه کارت بخره که دو برابر این کارت قدرت داره..

حالا 4870x2 رو بگو که چه قدرتی داره

فکر کنم قیمت این کارت 500 دلار باشه

درکل به صرفه ترین کارت در حال حاضر ati

سینا جان تعصبی برخورد نکن و این فقط اعتقاد شماست . ما امروز یه تحقیق حسابی در مورد معایب و مزایای کارتهای اینویدیا و ATI میکنیم و به صورت مقاله میزاریم . عجله نکن . خوب اینطور که شما میگید اینودیا باید شرکتشو ببنده بره .

لینک به دیدگاه

سینا جان تعصبی برخورد نکن و این فقط اعتقاد شماست . ما امروز یه تحقیق حسابی در مورد معایب و مزایای کارتهای اینویدیا و ATI میکنیم و به صورت مقاله میزاریم . عجله نکن . خوب اینطور که شما میگید اینودیا باید شرکتشو ببنده بره .

سلام

آقای حسینی من با شما موافقم درسته ati اومده و یه حرکتی کرده ولی این بنا نمیشه که بگیم فقط ati انویدیا با اینکه قیمتاش بالاست باز هم طرفدارهای خاص خودش رو داره یا اینکه این آقا سینا ما میگه که 4850x2 قدرتش دو برابر 280 که من این رو اصلا قبول ندارم شاید کمی قویتر ولی دو برابر نه خوب فعلا باید منتظر موند تا اینکه ببینیم انویدیا که میخواد تو بازار کولاک کنه در کل کیفیتی که انویدیا داره ati عمرا که نداره و اگر انویدیا گرون بود یا به درد نمیخورد و .... خود شما آقای حسینی عمرا وارد نمیکردید گفتم که طرفدارهای خاص خودش رو داره وگرنه فقط ati میاوردید .

تشکر.

لینک به دیدگاه

سلام اقا حسینی

از یه نفریه تویه پسی ورد پرسیدن ( متخصص) که اگر شما بخوایید ببین کارت 4870 یک برد رو انتخاب کنید کدومش رو انتخاب می کنید.. گفت اون که از همه ارزون تر

چون که همشون قدرتشون یکیه..

داستان و حکایت ما هم اینجاست

کارت ها انویدیا همیشه شکل و شمایلشون گول زننده است( یعنی سر ی ها جدید)

ما که احمق نیستم تویه تست ها دیدم که تعداد فرم مثلان 4870 از gtx260 در بیشتر موارد بالاتر

حالا بیام دوبله پول بدیم جایه gtx260 چون کارخونش کارخانه معتبری کارت های خوبی داره

این نشود حرف

ما میار و قدرت در بازی رو می سنجونیم

بنده تعصب نسبت به کارت ندارم ولی کارت ها پر قدرت و ارزون قیمت رو به شدت توصیه می کنم

می خواد انویدا باشه می خواد ای تی ای باشه

ببین این دوتا هر کدوم جنسش ارزون تر بشه من میرم طرفدار اون شرکت...

درضمن شما هم این همه تعصب نسبت به جی فورس نشون ندید

دورست کارتش خوبه .

ولی الان کشکه..

هم پول بیشتر و هم قدرت پایین تر..

لینک به دیدگاه

سلام

آقای حسینی من با شما موافقم درسته ati اومده و یه حرکتی کرده ولی این بنا نمیشه که بگیم فقط ati انویدیا با اینکه قیمتاش بالاست باز هم طرفدارهای خاص خودش رو داره یا اینکه این آقا سینا ما میگه که 4850x2 قدرتش دو برابر 280 که من این رو اصلا قبول ندارم شاید کمی قویتر ولی دو برابر نه خوب فعلا باید منتظر موند تا اینکه ببینیم انویدیا که میخواد تو بازار کولاک کنه در کل کیفیتی که انویدیا داره ati عمرا که نداره و اگر انویدیا گرون بود یا به درد نمیخورد و .... خود شما آقای حسینی عمرا وارد نمیکردید گفتم که طرفدارهای خاص خودش رو داره وگرنه فقط ati میاوردید .

تشکر.

دوست من

شما که تعصبتون بیشتر

بهتر برید یه بار دیگه تست ها رو نگاه کنید

لطفان الکی الکی از چیزی همایت نکنید

4850X2 هر چی باشه قدرتش بیشتر از gtx280 است ...

الان به نظر من تا چند وقت دیگه انویدیا مجبور بشه که قیمت این کارت رو بیاره پایین

البته این یه پیش بینی ...

لینک به دیدگاه

دوست من

شما که تعصبتون بیشتر

بهتر برید یه بار دیگه تست ها رو نگاه کنید

لطفان الکی الکی از چیزی همایت نکنید

4850X2 هر چی باشه قدرتش بیشتر از gtx280 است ...

الان به نظر من تا چند وقت دیگه انویدیا مجبور بشه که قیمت این کارت رو بیاره پایین

البته این یه پیش بینی ...

ببینید دوست گلم کارخونه انویدیا واسه پدر من نیست که بخوام نسبت به اون تعصب داشته باشم به پست بنده هم دقت کنید من نگفتم که 4850x2 از 280 ضعیفتره گفتم کمی قویتر ولی شما گفتید که دو برابر 280 قدرت داره پس با این حساب به قول آقای حسینی انویدیا دیگه باید در کارخونش روببنده ای بابا اینا که چیزی نیست باید منتظر موند شما هم خودت رو ناراحت نکن نه که کارخونه ati مال شماست :D:eek::eek:

لینک به دیدگاه

خوب بین علما اختلاف افتاد

نظر شما عالم سخت افزاری چیست ؟

امیدوارم آخرش کار به خرقه سوزان بکشه .

ولی میبینم که درباره شرکتهای من صحبت میکنید دی:

لینک به دیدگاه

با اینها چقدر عجولا یه مقدار صبر کنید ما یه دونه مقاله در موردشون نوشتیم توی سایت میزاریم تا چند دقیقه دیگه اوکی میشه و سعی میکنم بحث رو به قسمت کارت گرافیک اوکی کنم

لینک به دیدگاه

درود

دوستان برای ادامه بحث به این تاپیک مراجعه کنید :

http://lioncomputer.ir/forum/showthread.php?p=13501#post13501

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

همیشه سعی کردم نظریات مسخره خودم رو برای خودم نگه دارم

شاید حق با شما باشه و من اشتباه کرده باشه

نمی دونم

نباید وارد بحث می شودم

از دوستان

AZBY

saeed_hosseiny

REZA GX2

معذرت می خوام

من نباید در این مورد نظر می دادم شاید حق با شما باشه

کی می دونه( خدا عالمست)

ولی رفتار من هم بعد بود

شرمنده و کلی معذرت می خوام..

من رو ببخشید...

لینک به دیدگاه

معذرت؟ اخه واسه چي؟ بابا بي خيال. تازه فكر نكنم هيچ كس با اين حرف شما كه ميگي الان كارايي به قيمت ati بهتره مخالف باشه.نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

یک سوال فنی داشتم.آقای حسینی معمولا قیمت رم 2گیگ از 2 تا رم 1 گیگ یکسان کمتره اما رم 2گیگ پاتریوت شما هزار تومان گرونتره.دلیل خاصی داره؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

همیشه سعی کردم نظریات مسخره خودم رو برای خودم نگه دارم

شاید حق با شما باشه و من اشتباه کرده باشه

نمی دونم

نباید وارد بحث می شودم

از دوستان

AZBY

saeed_hosseiny

REZA GX2

معذرت می خوام

من نباید در این مورد نظر می دادم شاید حق با شما باشه

کی می دونه( خدا عالمست)

ولی رفتار من هم بعد بود

شرمنده و کلی معذرت می خوام..

من رو ببخشید...

سلام سینا جان دوست عزیز شما درست میگید قیمت ati خیلی مناسبه اما یه سری نقطه ضعفهایی داره خوب شاید در آینده حل بشه و بحث هم سر این موضوع بود در کل کارتهای بدی نیستند و کارتهای انویدیا هم قیمتشون بالاست و این کمی هم غیر منطقی به نظر میاد ولی کارتهای با کیفیت و خوبی هستند پس در این صورت هر کدومشون یه نقطه ضعف واسه خودشون دارند :D ما هم نگفتیم که شما حرفتون غلطه و از دست بنده هم ناراحت نباش .

دوست عزیز موفق باشید.

لینک به دیدگاه

خدمت سینا جان و سایر دوستان عرض کنم که برای ادامه این بحث به تاپیک خودش برید لطفا ممنون

http://lioncomputer.ir/forum/showthread.php?p=13538#post13538

لینک به دیدگاه

از هفته گذشته خبر از این بود که قیمت قطعات به دلیل مسائل مختلف که یکی از انها کدهای دارائی بوده بالا خواهد رفت که این مسئله امروز به حقیقت پیوست و قیمت قطعات حدود 3 درصد بالا رفت البته تا چند روز آینده معلوم نیست که چه اتفاقی خواهد افتاد . محصولات که شامل این قضیه بودن مانند سامسونگ , گرین , Lg و خیلی از محصولات ریز و درشت .

لینک به دیدگاه

اگرم کسی گرون نکنه کاری میکنن که گرون بشه واقا آدم چی بگه

قربون دهنت علیرضا جان واقعا حق گفتی

لینک به دیدگاه

از هفته گذشته خبر از این بود که قیمت قطعات به دلیل مسائل مختلف که یکی از انها کدهای دارائی بوده بالا خواهد رفت که این مسئله امروز به حقیقت پیوست و قیمت قطعات حدود 3 درصد بالا رفت البته تا چند روز آینده معلوم نیست که چه اتفاقی خواهد افتاد . محصولات که شامل این قضیه بودن مانند سامسونگ , گرین , Lg و خیلی از محصولات ریز و درشت .

دلايل ديگش چيه جناب حسيني

البته يكي ديگه از دلايلش فكر كنم گرون شدن علوفه باشه

لینک به دیدگاه

دلايل ديگش چيه جناب حسيني

البته يكي ديگه از دلايلش فكر كنم گرون شدن علوفه باشه

یکی از دلایل هم بالا رفتن دلار هست دلار از 920 تومان شده 980 تومان . مثلا یک کالا که میخریدن 200 دلار تموم میشد 184000 تومان ولی همین کالای 200 دلاری در میاد 196000 تومان . همونطور که میبیند قیمتها خیلی به دلار بستگی داره .

لینک به دیدگاه

درود

دوستان دلیل این گرانی مشخص شد .

امروز بچه های ما که در گمرک برای ترخیص کارتهای زوتاک بودن متوجه شدن که از امروز نرخ گمرکی 3 درصد افزایش داشته و اینرو اعلام میکنم تمام کالاها یعنی از تمام صنفها 3درصد افزایش داشته و هنوز هم کسی قیمت درست اعلام نمیکنه .

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان بعد از دو هفته دیروز Cpu Q9550 اومد .

حلا من میخوام یه توضیحی بدم در مورد قیمتش . این کالا رو چون تعداد اوردیم باید بین همکارایی که باهاشون در مورد اینها قرار دادم داریم پخش کنیم که دو نفر هستند و همیشه قیمتها رو با هم مشخص میکنیم خلاصه دیروز بعد از بحث و گفتگو قیمت این کالا به دلیل اینکه توی بازار الان 530 تومانه 450 تومان مشخص کردیم که البته من مجبورم که اینکار رو بکنم چون به تنهایی که نمیتونیم اینها بفروشیم و مجبوریم که از همکارامون استفاده کنیم به این دلیل اونها رضایت به اینکه ارزونتر بفروشیم ندادن و قیمتش 450 تومان شد .

ولی :

طبق معمول روش فروش ما با بقیه یه خورده فرق داره و قیمتها طبق معمول برای دوستان فروم و اعضای سایتمون متفاوته و اگر کسی این Cpu رو با سار قطعات وارداتی خودمون بخواد هم اینرو بهش تخفیف میدیم و هم اون کالاهای دیگه رو . البته تخفیف رو فقط موقع فاکتور اعمال میکنیم . ناراحت نباشید تخفیفش درست و حسابیه که هیچ کسی توی این بازار کامپیوتر اینقدر تخفیف نمیده

لینک به دیدگاه

خبر خوب

با سلام به همه دوستان که از بالا رفتن قیمتها ناراحت بودن . امروز همانطور که قبلا پیش بینی کرده بودم البته توی یکی از این پستها بود که نمیدونم کدومه گفتم که قیمتها اگر پایین بیاد به دلیل اینه که قبلا یه سری از افراد کالاهاشون رو توی ایران دارن و اون 3 درصد شاملش نشده و به همین دلیل هم امروز قیمتها کاهش داشت .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...