رفتن به مطلب

Recommended Posts

درود بر دوستان خوبم

CPU های جدید i3 رسید :

540 i3 = فعلا این کالا 184 تومانه

530 i3 = و این کالاها هم 164 تومان

فکر میکنم نسبت به LGA 775 حتی نسبت به قیمت بالاشون ارزش خرید داشته باشن

سلام جناب حسینی عزیز...

تبریک می گم! دست روی پردازنده های خوبی گذاشتید...:)

جناب حسینی امکان تهیه i5 660 & 670 رو هم دارید؟؟

و اینکه 2تا از اعضای تیم اوورکلاک ما (هات اوورکلاک) سفارش E760 دادند نمی شه پارتی بازی کنید زودتر برسه؟؟:D

ممنون...:eek:

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی عزیز...

تبریک می گم! دست روی پردازنده های خوبی گذاشتید...:)

جناب حسینی امکان تهیه i5 660 & 670 رو هم دارید؟؟

و اینکه 2تا از اعضای تیم اوورکلاک ما (هات اوورکلاک) سفارش e760 دادند نمی شه پارتی بازی کنید زودتر برسه؟؟:D

ممنون...:eek:

این 540 و 530 رو من نیاوردم و دوستان وارد کردن که ازشون تعداد محدودی خریداری کردم .

در مورد 760 واقعا شرمنده شدم یه مشکلی پیش اومده که اینقدر طول کشید و اعصبمو خورده کرده که در همون تاپیک با تمام شرمندگی توضیح دادم به زودی امید به خدا میرسه و من باور کنید تمام سعیمو دارم میکنم

لینک به دیدگاه

درود دوستان

FAN Noctua NH-D14 موجود شد قیمت 110 تومان و به زودی وارد سایت میشه این هم یه سری تست از این فن :

http://www.hardocp.com/article/2009/12/08/noctua_nhd14_cpu_cooler_heatsink_review/3

که فکر میکنم هم رده thermalright 120 البته شما دوستان میدونم که تستهای مختلفی رو دارید

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=1538

ویرایش شده توسط saeed_hosseiny
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود دوستان

تا چند روز دیگه یکی از بهترین رمهای دنیا رو وارد بازار ایران میکنیم ::)

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=1573

Corsair GT 2000MHz 6GB CL7 = CMG6GX3M3A2000C7

در ضمن CPU E6500 امروز موجود شد قیمتش 93 تومان

58b7f47f05c5608bdfd2e6372e0696a7833659.jpeg

لینک به دیدگاه

درود دوستان

بعد از چند وقت انتطار led lg مدل w2268l وارد بازار شده با قیمت حدودا 298 تومان

در ضمن یه تعداد محدود بلوری رایتر ال جی هم وارد کردیم که تو سایت فروشگاه هستش .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود دوستان

تا چند روز دیگه یکی از بهترین رمهای دنیا رو وارد بازار ایران میکنیم ::|

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=1573

corsair gt 2000mhz 6gb cl7 = cmg6gx3m3a2000c7

در ضمن cpu e6500 امروز موجود شد قیمتش 93 تومان

58b7f47f05c5608bdfd2e6372e0696a7833659.jpeg

با چه قیمتی؟:D

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

خلاصه بعد از این همه انتظار LED XL2370 samsung رسید فعلا قیمتش 360 تومانه و تعدادش یه مقدار محدوده البته بر طزبق اطلاعات ناقصی که دارم اینو میگم

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=1616

لینک به دیدگاه

درود دوستان

رم corsair gt 2000mhz 6gb cl7 = cmg6gx3m3a2000c7 وارد شده و الان اماده فروش هستش و با تعداد دیگری از رمها وارد شده و قیمتش رو 590 مشخص کردیم بر طبق هزینه های بالایی که خورده و چند تا کشور رو طی کرده و وارد ایران شذه .

اگر کسی میخواد در خدمتیم تعدادش بسیار کمه .

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

مادربوردهای جدید GA-X58A-UD3R و GA-X58A-UD5 کی وارد ایران میشه؟

در حال حاضر X58 A uD3R هستش حدودا 333 تومان و X58 A UD5 هم سراغ ندارم

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

احتمال گران شدن کالاها تا چند روز اینده

به دلیل ارزان شدن یورو و به خاطر اینکه بودجه کشور بر مبنای یورو تعریف شده است هزینه خرید کالاهای واردات بالا رفته و این روند باعث افزایش قیمت کالاها خواهد شد . که در بازار کامپیوتر هم کاملا تاثیر گذار می باشد . در حال حاضر ارزش درهم در ایران 282 تومان میباشد که در هفته های قبل 276 تومان بوده است . در صورت افزایش منطقی کالاها بین 2 تا 4 درصد میباشد .

لینک به دیدگاه

احتمال گران شدن کالاها تا چند روز اینده

به دلیل ارزان شدن یورو و به خاطر اینکه بودجه کشور بر مبنای یورو تعریف شده است هزینه خرید کالاهای واردات بالا رفته و این روند باعث افزایش قیمت کالاها خواهد شد . که در بازار کامپیوتر هم کاملا تاثیر گذار می باشد . در حال حاضر ارزش درهم در ایران 282 تومان میباشد که در هفته های قبل 276 تومان بوده است . در صورت افزایش منطقی کالاها بین 2 تا 4 درصد میباشد .

آقای حسینی فردا این 240 جی تی 512 دی دی آر5 رو گرون نکنی تا ما یکی ازت بگیریم :دی !( فردا میام )

لینک به دیدگاه

آقای حسینی فردا این 240 جی تی 512 دی دی آر5 رو گرون نکنی تا ما یکی ازت بگیریم :دی !( فردا میام )

من مخلص شمام عزیز من چه کارم . ولی مشکل اصلی اینه که :

مثلا اگر بر مبنای درهم میخریدیم کالاها رو 275 تومان بود و الان باید حدودا 282 بخریم درهم رو و هر چی تو گمرکه مشکل پیش اومده سر هزینهاش . ولی باز هم مثل همیشه امید به خدا

لینک به دیدگاه

من مخلص شمام عزیز من چه کارم . ولی مشکل اصلی اینه که :

مثلا اگر بر مبنای درهم میخریدیم کالاها رو 275 تومان بود و الان باید حدودا 282 بخریم درهم رو و هر چی تو گمرکه مشکل پیش اومده سر هزینهاش . ولی باز هم مثل همیشه امید به خدا

شما سروری !

نه کلا منظورم این بود که تا فردا گرون نمیشه که ! :دی ! همین فردا پنجشنبه 23م ! :دی

لینک به دیدگاه

با اين قبول کردن ايران در ارسال سوخت به کشورهاي ديگه ممکنه تحريم ها کاهش پيدا کنه و خوب بالطبع ممکنه روي کاهش قيمت ها اثر بگذاره؟؟

لینک به دیدگاه

با اين قبول کردن ايران در ارسال سوخت به کشورهاي ديگه ممکنه تحريم ها کاهش پيدا کنه و خوب بالطبع ممکنه روي کاهش قيمت ها اثر بگذاره؟؟

اکثر گرانیها مربوط به کالاهای مصرفی مردم میشه . ولی قطعات موقعی گران میشه که قیمت ارز تغییر بکنه و اینکه هزینه حملش به ایران بالا در بیادش

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

افزایش قیمت کالاها تا دقایقی دیگر

بر طبق رسم بازار همیشه وقتی کالاها داره گرون میشه خیلی از اصلیهای بازار قیمت اعلام نمیکنن که الان این اتفاق افتاده و این دلیل میشه برای افزایش قیمت قطعات . بررسی های ما نشون میده افزایش مجدد دلار باعث این مسئله شده که تا فردا همه چیز مشخص خواهد شد .

لینک به دیدگاه

افزایش قیمت کالاها تا دقایقی دیگر

بر طبق رسم بازار همیشه وقتی کالاها داره گرون میشه خیلی از اصلیهای بازار قیمت اعلام نمیکنن که الان این اتفاق افتاده و این دلیل میشه برای افزایش قیمت قطعات . بررسی های ما نشون میده افزایش مجدد دلار باعث این مسئله شده که تا فردا همه چیز مشخص خواهد شد .

ممنون از اطلاع رسانیتون

ولی دلار فقط 8 تک تومن نسبت به دیروز گرون شده

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

ممنون از اطلاع رسانیتون

ولی دلار فقط 8 تک تومن نسبت به دیروز گرون شده

درسته ولی نسبت به هفته پیش حدودا 17 تومان گرون شده بازار ما کاملا به روز نیستش از نظر دلار . در ضمن قیمت درهم هم تاثیر داره همه امروز در فروش استپ کردن و خدا به داد قیمتها در فردا برسه

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

کارتهای گرفیک 460 gtx EVGA وارد بازار شد و لیون هم موجود داره . :

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=2783

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=2782

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

کیس orbit green موجود شد بع تعداد محدود

لینک به دیدگاه

افزایش مجدد قیمت دلار و قطعات

امروز مجددا بعد از عدم اعلام قیمت توسط وارد کننده های بازار متوجه شدیم که قیمت کالاها در حال افزایش می باشد و بعد از پی گیری دلیل این افزایش را پیدا کردیم . افزایش مجدد دلار و درهم باعث افزایش قیمت قطعات در بازار گردیده و پیش بینی میشود که این افزایش در تمام صنفهای دیگر تاثیر گذار باشد . اگر قیمت دلار به همین منوال باقی بمانید , قیمتها تا اخر هفته در یک روال ثابت خواهند ماند.

لینک به دیدگاه

دوستان خبر های بد هر روز داره وضعیت کالاها بدتر میشه

بعد از افزایش دلار در روز گذشته امروز نیز این روال ادامه دارد و تا به الان شرکتهای وارد کننده بازار قیمت کالاهای موجودی خود را اعلام نمی کنند . و این نشان دهنده افزایش مجدد قیمت قطعات می باشد .

لینک به دیدگاه

دوستان خبر های بد هر روز داره وضعیت کالاها بدتر میشه

بعد از افزایش دلار در روز گذشته امروز نیز این روال ادامه دارد و تا به الان شرکتهای وارد کننده بازار قیمت کالاهای موجودی خود را اعلام نمی کنند . و این نشان دهنده افزایش مجدد قیمت قطعات می باشد .

با سلام...

متاسفانه جناب حسینی برای ورود کالا و قطعات به ایران مشکلات فراوانی ایجاد شده! (در جریان تحریم ها هستید دیگه؟)

امیدوارم که این مشکلات حل بشه...

لینک به دیدگاه

با سلام...

متاسفانه جناب حسینی برای ورود کالا و قطعات به ایران مشکلات فراوانی ایجاد شده! (در جریان تحریم ها هستید دیگه؟)

امیدوارم که این مشکلات حل بشه...

علی جان در جرایان هستم و بسیار بسیار دلواپس و نگرانم عزیز

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...