رفتن به مطلب

Recommended Posts

متاسفانه بای اعلام کنم که امروز نیز باز هم قیمت قطعات افزایش خواهد داشت و اکثر شرکتها قیمت کالاهاشون رو بین 5 تا 10 درصد افزایش خواهند داد

لینک به دیدگاه

افزایش قیمت کالاها از اول هفته تا الان بین 15 تا 30 درصد تخمین زده شده است .

لینک به دیدگاه

تایید می شه آقای حسینی من 860 رو 234 دادم :دی ;) الان رفتم بازار می خواستنم 870 بخرم گفت 3 روز پیش 320 بود الان 343 :|

:-? اینجا ایرانه :-w

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

تخمین در کار نیست قطعات کلا 20-30 افرایش قیمت داشتند

اکثر شرکتها قیمت نمیدن فقط میفروشن!!

لینک به دیدگاه

من هم امروز بازار بودم قیمت ها بین 15 تا 25 درصد افزایش قیمت داشته.

ولی امروز متوجه شدم دلار کاهش پیدا کرده و به 1070 تومن رسیده پس قیمت ها توی این چند روز باید دوباره کاهش پیدا کنه.البته اگه روند کاهش ادامه پیدا کنه!!!!

لینک به دیدگاه

من هم امروز بازار بودم قیمت ها بین 15 تا 25 درصد افزایش قیمت داشته.

ولی امروز متوجه شدم دلار کاهش پیدا کرده و به 1070 تومن رسیده پس قیمت ها توی این چند روز باید دوباره کاهش پیدا کنه.البته اگه روند کاهش ادامه پیدا کنه!!!!

ممنونم از اطلاعاتتون عزیز .

این قیمتهای دلار که اعلام میشه همش کذاییه و همچین چیزی فعلا نیستش . یعنی میگن که 1070 یا 1060 ولی کسی نمیفروشه وقتی واقعا این قیمتها در بازار خرید و فروش بشه حتما قیمتها پایین میادش .

ولی این خبر رو میدم دوباره و در جای دیگه باز چنین اتفاقی میافته و اینو از بنده داشته باشید .

لینک به دیدگاه

کاهش قیمت دلار در بازار تهران فقط از نظر روحی و تبلیغاتی تمقدار بسیار کمی تاثیر گذار هست. اما اصل موضوع این هست که چطور این دلار رو به خارج حواله کنید تا بتونید جنس بخرید. درهم رو 308 تومن میفروشن ولی اگر شانس بیارین که براتون حواله کنند حدود 320 حساب میکنند.I%20Do%20not%20Know.gif

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

درود دوستان خوبم

بعد از چند وقت انتظار LED های asus رسید :

asus ms228H = 338000

asus ms238H = 378000

لینک به دیدگاه

سلام ! دست شما درد نکنه سعید اقا ، تا اونجایی که من تحقیق کردم ، خیلی از این مانیتور ها تعریف میکنن ! فقط اینکه ایا مدل MS248H رو هم اوردید ؟ همونیکه در این لینک ( فروشگاه ) خبرشو گذاشته بودید ؟

لینک به دیدگاه

سلام ! دست شما درد نکنه سعید اقا ، تا اونجایی که من تحقیق کردم ، خیلی از این مانیتور ها تعریف میکنن ! فقط اینکه ایا مدل MS248H رو هم اوردید ؟ همونیکه در این لینک ( فروشگاه ) خبرشو گذاشته بودید ؟

درود

فرامرز جان نه متاسفانه این کالا 246 نیومده عزیز ولی باید بگم که همینها هم الان به زور پیدا میشه و تعدادش اینقدر کمه که اگر نگهش دارم و نفروشمش گرونتر هم میشه که ما اینکاره نیستیم @};-

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام جناب حسینی

آینده بازار بعد از هدفمند کردن یارانه ها چه طور میشود الان خرید کنیم بهتر هست یا بعد از هدفمند کردن؟;)

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی

آینده بازار بعد از هدفمند کردن یارانه ها چه طور میشود الان خرید کنیم بهتر هست یا بعد از هدفمند کردن؟;)

درود

دوست گلم سوالتون سوالی هستش که تو این بازار کسی نمیتونه پاسخ بده . الان هر کسی تجزیه و تحلیل کنندست ولی دوستانه میگم تا چیزی اتفاق نیافته من و شما چیزی نمیدونیم پس چیزی نگیم و پیش قضاوت نکنیم بهتره . ولی در مورد خرید باید بگم که در زمینه کامپیوتر چیزی به نام زود بخرم و دیر بخرم وجود نداره چون قطعات کامپیوتر همیشه در حال تغییر از نظر تکنولوژی هستش و الان چیزی بخرید فردا کالای جدیدتر میاد و اگر بخواید صبر کنید همیشه باید صبر کنید . و همیشه میکم تصمیم به خرید دارید بخرید و شک نکنید مگر اینکه قیمتها در یک بحره کوچیک گرون بشه که باید صبر کرد .

لینک به دیدگاه

سلام

چند روزه کارتهای گرافیک 6850 و 6870 معرفی شدن .

به نظرتون چقدر میکشه وارد بشن و قیمتشون چند میشه؟

لینک به دیدگاه

سلام

چند روزه کارتهای گرافیک 6850 و 6870 معرفی شدن .

به نظرتون چقدر میکشه وارد بشن و قیمتشون چند میشه؟

درود

6850 حدودا 300 اول کار و 6870 هم حدودا 370

لینک به دیدگاه

درود

جناب حسینی یعنی اگه شما وارد کنیدشون تو این رنج قیمت خواهند بود ؟

حدودا هم نمیتونید بگید کی ممکنه وارد بشه ؟

مرسی

لینک به دیدگاه

جناب حسینی یعنی اگه شما وارد کنیدشون تو این رنج قیمت خواهند بود ؟

حدودا هم نمیتونید بگید کی ممکنه وارد بشه ؟

مرسی

اگه وارد کنن همین حدودا میشه حالا اولایلش یه مقدار بیشتر . زمان ورودش رو هم نمیدونم

لینک به دیدگاه

درود

قیمت جهانی 6850 حدود 180 دلار هست که اگر در 1050 ضرب و سی چهل تومن هم روش بیاد باید زیر 250 باشه.

به نظرتون چقدر میکشه به این قیمت معقولانه برسه؟

لینک به دیدگاه

قیمت جهانی 6850 حدود 180 دلار هست که اگر در 1050 ضرب و سی چهل تومن هم روش بیاد باید زیر 250 باشه.

جناب حسینی گفتن 300 و گفتن اوائل یک مقدار بالاتر

با توجه به سابقه بازار و قطعات جدید من میگم همین 6850 در بدو ورود بین 350 تا 360 هست

حالا رسیدن به اون قیمتی که شما گتی داستان خودش رو داره :-?

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

اینقدر خوش بین نباشید . عیبی نداره هر چی دوست دارید فکر کنید ولی امروز دوباره کالاها تغییر قیمت خواهد داشت . چون تا الان کسی قیمت اعلام نکرده .

و باز تکرار میکنم امکان اینکه چند وقت دیگه کالاها افزایش درست و حسابی داشته باشه هستش . و حی لطفا قیمت جهانی قیمت جهانی نکنید .

روزی خواهد رسید که ما دوبرابر قیمت جهانی کالا بخریم

لینک به دیدگاه

دوست گلم این کالا حدودا با تخمینی که امروز زدم و صحبتهایی که با دوستان داشتم بین 300 تا 350 خواهد بود . اگر بلای اسمانی نازل نشه البته

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

اینقدر خوش بین نباشید . عیبی نداره هر چی دوست دارید فکر کنید ولی امروز دوباره کالاها تغییر قیمت خواهد داشت . چون تا الان کسی قیمت اعلام نکرده .

و باز تکرار میکنم امکان اینکه چند وقت دیگه کالاها افزایش درست و حسابی داشته باشه هستش . و حی لطفا قیمت جهانی قیمت جهانی نکنید .

روزی خواهد رسید که ما دوبرابر قیمت جهانی کالا بخریم

اون روز رسیده دیگه.مادربرد 890fx گیگابایت دو برابر قیمت جهانی در ایران فروخته میشه.

تو صنعت خودروسازی که ماشین ها چند برابر قیمت جهانی وارد ایران میشن هدف حمایت از صنایع خودروسازی داخلی است.ولی در مورد قطعات کتمپیوتر و اقعا نمیدونم هدف چیه ؟نمیدونم برای ایران جنس با کیفیت تر میزنن یا ..؟

لینک به دیدگاه

اون روز رسیده دیگه.مادربرد 890fx گیگابایت دو برابر قیمت جهانی در ایران فروخته میشه.

تو صنعت خودروسازی که ماشین ها چند برابر قیمت جهانی وارد ایران میشن هدف حمایت از صنایع خودروسازی داخلی است.ولی در مورد قطعات کتمپیوتر و اقعا نمیدونم هدف چیه ؟نمیدونم برای ایران جنس با کیفیت تر میزنن یا ..؟

با این همه باز هم امید به خدا و امیدوارم که راه حلی پیدا بشه و این مشکلات هم حل بشه . و گرون شدن قطعات به نفع فروشنده نیستش و قبلا هم گفتم و واقعا اینقدر کالاها خوش قیمت بشه که همه بتونن خرید کنن .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود دوستان گلم

خوش قیمت ترین کارتهای سری 400 انودیا وارد بازار شد :

http://lioncomputer.ir/index.php?action=categories&id=405

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

خوش قیمت ترین کارتهای سری 400 انودیا وارد بازار شد :

http://lioncomputer....tegories&id=405

واقعا خوش قیمت هستن.

این سری کارت ها حتما مال بعد کاهش قیمت های انویدا بعد معرفی سری جدید کارتهای ای ام دی هستن.

راستی از سری 6xxx AMD چه خبر ؟هنوز نیومدن.

تو نمایشگاه الکامپ هم معرفی نشدن ؟

لینک به دیدگاه

واقعا خوش قیمت هستن.

این سری کارت ها حتما مال بعد کاهش قیمت های انویدا بعد معرفی سری جدید کارتهای ای ام دی هستن.

راستی از سری 6xxx AMD چه خبر ؟هنوز نیومدن.

تو نمایشگاه الکامپ هم معرفی نشدن ؟

جسارتا کاهش قیمت این مدلها به دلیل اومدن سری 6000 نیستش بلکه شرکت وارد کنندش داره خوش قیمت توضیع میکنه وگرنه سایر برندها هنوز دارن سر میبرن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...