رفتن به مطلب

##فوری## دوستان یه مشکل بزرگ ##فوری##

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام محمد جان.

مشکلت عجیبه ولی مطمئنا ساده هست.هرچی سخت بگیری سخت تر میشه.پس اصلا ناامیدی به دلت راه نده و متمرکز شو روی مشکلت.

باید چک کنی ببینی بین این دو مکان چه شرایطی تغییر میکنه؟چی عوض میشه؟لطفا ولتاژ برق وروودی محل مورد نظر رو با یک ولتمتر چک کنید؟دستگاههای دیجیتال به ولتاژ کمتر از ولتاژ تعیین شده براشون به مشکل میخورند.یه نمونه برات مثال میزنم.دستگاههای دیجیتالی که برروی یخچال فریزر ها سوار هست وقتی ولتاژ از حد معمول کمتر میشه(مثلا غروب های تابستان به 170 ولت میرسه(220ولت باید باشه)شروع به صدا میکنه و وسیله از کار میفته.

نمیدونم در مورد مانیتور هم این احتمال وجود داره یا خیر.

معین جان سلام داداش خوبی؟ چشم اینو هم باید چک کنم عزیز

ولی هنوز که ظهر تابستان نشده :D

لینک به دیدگاه

مونیتور های امروزی اکترا universal voltage هستند و از 100 تا 240 به راحتی کار میکنند یهنی چون switching هستند، نوسانات برق ورودی روی کاردکرد تاثیر نمیگذاره.

ولی مونیتور قدیمی ها چنین سیستمی ندارند و با کاهش ولتاژ دچار اشکال در کارکرد می شوند.

این هم ممکنه دادا . بعد از تست دو تا مانیتور . فردا مانیتور مغازمو باید ببرم خونش . مانیتور 20.500 سامسونگ که قدیمی نیس داداش؟ قبوله؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه قبل از بوت ویندوز کلید F8 رو بزن اونجایی که سیف مد و غیره هست و VGA مد رو انتخاب کن وین که بالا اومد تو همون تایم که ارور رو میبینی 1024 رو انتخاب کن.

ریفرش ریت مانیتور رو هم یکبار چک کن فکر کنم 60 باید باشه.

لینک به دیدگاه

این هم ممکنه دادا . بعد از تست دو تا مانیتور . فردا مانیتور مغازمو باید ببرم خونش . مانیتور 20.500 سامسونگ که قدیمی نیس داداش؟ قبوله؟

قبوله. :D :D

20500 سویچینگ هستش . خیلی هم مونیتور خوبیه.

لینک به دیدگاه

این کارا رو باید تست کنم . اگه جن هم باشه فک کنم دیگه با این کارا بره از خونه بنده خدا بیرون

لینک به دیدگاه

سلام

اگر همه ی کارهایی که دوستان فرمودند جواب نداد

3 بار آیه الکرسی بخونید حتما جواب میده

این رو بنده خودم بارها امتحان کردم و جواب گرفتم.

شرمنده بحث خارج از حیطه تخصصی کردم.

لینک به دیدگاه

سلام

اگر همه ی کارهایی که دوستان فرمودند جواب نداد

3 بار آیه الکرسی بخونید حتما جواب میده

این رو بنده خودم بارها امتحان کردم و جواب گرفتم.

شرمنده بحث خارج از حیطه تخصصی کردم.

من هم از این سوره جواب گرفتم و معجزه می کنه ممنون

لینک به دیدگاه

تو بایوس ؟ چک نکردم ولی فک کنم داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

عزیز شما از safe mode رزولیشن صفحه رو به 1024*768 تغییر بده ببین درست میشه یا نه

این حالت برای من زیاد پیش آمده که با نصب دوباره سخت افزاری کارت گرافیک درست شد . و یا راه حل اول .

ویرایش شده توسط love_of_brazil
لینک به دیدگاه

مرسی میکائیل جان . چشم امروز می رم خونه این بنده خدا این دو راه رو چک می کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیزم شما لطف کن برو تو تنظیمات مانیتور و دکمه reset رو بزن تا تنظیمات مانیتورت به حالت کارخونه بر گرده

انشاالله درست میشه

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم شما لطف کن برو تو تنظیمات مانیتور و دکمه reset رو بزن تا تنظیمات مانیتورت به حالت کارخونه بر گرده

انشاالله درست میشه

سلام نوید جان . این کار رو انجام دادم داداش . افاغه نکرد . هنوز کارایی که دوستان فرمودند رو باید امروز تست کنم ببینم کدوم جواب می ده . از راهنمائیت ممنونم داداش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

من اگه درست خونده باشم مشکل شما رو شما گفتید که از یه 4راه برق استفاده می کنید... من احتمال به خرابی اون می دم که از این معمولی ها هست و یا مشکل پیدا کرده... شما اگه هنوز تست نکردید این مورد رو از یه محافظ برق دیگه که چند راه هست و از سلامتش مطمئن هستید استفاده کنید! :huh:

لینک به دیدگاه

بیا با این داستان که یه جا درست کار میکنه یه مکان دیگه درست کار نمیکنه کاری نداشته باشیم :D

اگر تصویر داری :

برای درست کردن ارور اپتیموم مد قبل از بوت ویندوز کلید F8 رو بزن اونجایی که سیف مد و غیره هست.

VGA مد رو انتخاب کن توی ویندوز 7 باید گزینه 640x480 رو انتخاب کنی.

وین که بالا اومد رزولوشن رو روی دیفالت 17 اینچی ها ست کن 1024

من این ارور رو داشتم ارور برای 1 دقیقه بود بعد میرفت باید تو همون 1 دقیقه که ارور رو میداد رزولوشن رو ست کردم.

اگر تصویر نداری کلا ببر همون جایی که تصویر میده همین کار رو انجام بده روی سیستم جنی باید کار جنی انجام بدی دیگه :lol:

دوستان با انجام این کار مشکل حل شد . لطفا به این دوست گلمون امتیاز بدید .

از همه دوستان که لطف داشتند و در حل این مشکل کمک کردند ممنونم . چون تعداد دوستان زیاده بود من اسم نمیارم . سپاسگزارم

لینک به دیدگاه

برای شما هم امتیاز دادم دیگه داش میکائیل .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...