رفتن به مطلب

انتخاب پاور مناسب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من میخواستم این سیستم زیر رو ببندم خواستم بدونم از لحاظ پورت های تغذیه و ولتاژ مشکلی پیش نمیاد ؟

i5 9400f box

ROG-STRIX-RTX2060-O6G-EVO-GAMING

هارد اینترنال وسترن دیجیتال BLUE 1TB

مادربورد ایسوس PRIME B365-PLUS

Kingston A400 SATA III 120GB SSD

پاوری که انتخاب کردم هم کولر مستر 550 وات MWE 550 BRONZE - V2

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، pedramdx گفته است :

سلام دوستان من میخواستم این سیستم زیر رو ببندم خواستم بدونم از لحاظ پورت های تغذیه و ولتاژ مشکلی پیش نمیاد ؟

i5 9400f box

نه مشکلی نداره ولی اگر محدودیت بودجه ندارید ۶۵۰ وات کولرمستر برنز بخریید برای ارتقا در آینده خیالتون راحت تر میشه

در 29 دقیقه قبل، pedramdx گفته است :

i5 9400f box

ssd انتخابی جالب نیستش طول عمر فلش پایین هست اگر ممکنه adata su650یا su800 یا گیگابایت تهییه کنید خیلی بهتر میشه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز من یه مینی کیس hp compaq 8000 دارم ، مادر بردش hewlett h3048 هستش 

الآن cpu و ram فابریک خودش که به ترتیب 1066 intel core 2 dou e7500 و elpida 2G 240pin 1066 بودن رو به مدلهای زیر ارتقاء دادم:

intel core 2 quad q9650 1333 و 4تا رم 2GB Kingston 240pin 1333 اما از همون اول پاور کیس کلا از کار افتاد و سوخت:

1- در درجه اول میخواستم اگه ممکنه راهنماییم کنید که این موضوع اصلا ربطی به این باز و بسته شدن کیس و (ارتقاء برخی) قطعاتش داره یا نه ؟

2-میخواستم بدونم با توجه به اینکه شرکت hp واسه هر کدوم از مدلهای کیس هاش یه پاور مخصوص همون مدل میزنه من آیا باید دقیقا همون پاور مدل خودش رو که 503376-001 و 508152-001 هستش رو انتخاب کنم(چون خیلی سخت گیر میاد) یا اینکه به پاورهایی با مدل های بالاتر هم میتونم رو بیارم و ازشون استفاده کنم ؟

ویرایش شده توسط shcanaan
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...