رفتن به مطلب

راهنمایی برای واردات کیس، کارت گرافیک و قطعات دیگر

ParsaEs
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و شب و روزتون بخیر

میخواستم برای تست چندتا کیس بیارم بفروشم و با این وضعیت آشفته کیس و قوطی حلبی های گرین که 2500 فروخته میشن گفتم تعدادی بیارم و بفروشم که هم خرج خودم در بیاد هم یه جنس با کیفیت به دست هموطنام برسه

این سه مدل رو پیدا کردم که با هزینه حمل و گمرگ و صرافی و اینا 4 میلیون در میاد حدودا

به نظرتون کدوم مناسبه؟

شما خودتون اینارو میخرید؟

51wqQqq17aL._AC_SL1000_.jpg61yusMow4fL._AC_SL1024_.jpg51jC59WMIlL._AC_SL1249_.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 58
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

پست‌های محبوب

Just

NZXT بیار

سلام دوست عزیز،

به نظرم کیس از برند هایی وارد کنید که روی هوا بخرند،

مثل CORSAIR. یا مدل هایی از کولر مستر که در ایران نیست.

کیس msi به نظرم باید با کیفیت باشه، اما فکر کنم فروش نره و روی دست شما بمونه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

سلام و شب و روزتون بخیر

میخواستم برای تست چندتا کیس بیارم بفروشم و با این وضعیت آشفته کیس و قوطی حلبی های گرین که 2500 فروخته میشن گفتم تعدادی بیارم و بفروشم که هم خرج خودم در بیاد هم یه جنس با کیفیت به دست هموطنام برسه

این سه مدل رو پیدا کردم که با هزینه حمل و گمرگ و صرافی و اینا 4 میلیون در میاد حدودا

به نظرتون کدوم مناسبه؟

ولا ما کیس ترمالتک از خارج اوردم با سود اندک و قیمت 2800 کسی نمیخره. نمیدونم چرا. یا ایرکول اوردم که aRGB هم داره با کیفیت خیلی خوب و قیمت 1400 که با نوتوس 100 گیرن یک قیمت هست بازم کسی نمیخره. یا فن های argb اوردم. پک 10 عددی با کنترلر قیمت فقط 2800 گذاشتم بازم کسی نمیخره. که قیمت پک 3 عددی را نوین فون گذاشته 1700. یا مانیتور وارد کردم با اونم با سود اندک و زیر قیمت سایت های واسطه که از خارج جنس میارن. بازم کسی نمیخره. نمیدونم چرا. بنظرم بگرد یه چیز دیگه وارد کن. یا قبل وارد کردن مشتری پیدا کن بعد وارد کن. 

لینک به دیدگاه

یه زمانی اگر یه میلیون خرج کیس می کردی همه گفتن چقدر خری. حالا کیس های مید رنج گرین بالای 2 تومنه.

واقعیتش اینه دوست عزیز که اونقدری قیمت ها بالا رفته که خرید کیس از حد و توان اکثریت خارجه، من خودم اگر بودجه ام محدود باشه سیستمو روی میز روی کتاب میگذارم و کیس نمیخرم.

به همین خاطر، به نظرم شما اگر به فکر واردات هستید، و تواناییش رو دارید، بر روی واردات پردازنده، مادربرد و گرافیک کار کنید، خریدارش بیشتره.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

سلام و شب و روزتون بخیر

به نظرتون کدوم مناسبه؟

سلام داداش عزیز

بخدا من خودم فروشنده هستم دوسال دارم خرج سیستم خودم می کنم هنوز تموم نشده بخدا ندارن مردم وگرنه کیس از msi بهترم هست بیار انشالله فروش میره من خودم هنوز نتونستم مانیتور دلخواهم رو بخرم

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، HosseinRF گفته است :

سلام دوست عزیز،

به نظرم کیس از برند هایی وارد کنید که روی هوا بخرند،

مثل CORSAIR. یا مدل هایی از کولر مستر که در ایران نیست.

کیس msi به نظرم باید با کیفیت باشه، اما فکر کنم فروش نره و روی دست شما بمونه.

موفق باشید.

آره خودم از این مدل Corsair خوشم اومد چون نمونه داخلی هم نداره به نظر خوب فروش بره و کسی که دستش تو کار باشه و آشنا با این قطعات میخره

MSI ها هم زیبان مخصوصا دومی که 3 تا فن داره و نیازی به اونقدر هزینه نیست 

باز هم ممنونم

در 9 ساعت قبل، Just گفته است :

NZXT بیار

قیمتش وحشتناک زیاد و امکان این که رو دستم بمونه هم زیاد

NZXT بخوام بیارم قبلش باید پیش پرداخت بگیرم چون ریسکش خیلی بالاست

در 9 ساعت قبل، MasoudK96 گفته است :

از بین این 3 مدل، MSI رو پسندیدم

آره مخصوصا سومی خیلی شیک هستش

در 7 ساعت قبل، zen گفته است :

ولا ما کیس ترمالتک از خارج اوردم با سود اندک و قیمت 2800 کسی نمیخره. نمیدونم چرا. یا ایرکول اوردم که aRGB هم داره با کیفیت خیلی خوب و قیمت 1400 که با نوتوس 100 گیرن یک قیمت هست بازم کسی نمیخره. یا فن های argb اوردم. پک 10 عددی با کنترلر قیمت فقط 2800 گذاشتم بازم کسی نمیخره. که قیمت پک 3 عددی را نوین فون گذاشته 1700. یا مانیتور وارد کردم با اونم با سود اندک و زیر قیمت سایت های واسطه که از خارج جنس میارن. بازم کسی نمیخره. نمیدونم چرا. بنظرم بگرد یه چیز دیگه وارد کن. یا قبل وارد کردن مشتری پیدا کن بعد وارد کن. 

بله حرف شما کاملا درسته و این قیمتا دست و بال همه رو بسته

بعد خیلی هستن که میرن از سایت آشغال میخرن ولی حاضر نیستن تو انجمن جنس خوب بخرن

پیشنهاد خودتون چیه؟

میخواستم پاور بیارم از شر گرین رانده شده راحت بشیم پاور ها گرونن کسی نمیخره

مشتری پیدا کردن هم معایب خودش رو داره

جنس دیر بیاد غر میزنه

یهو در میره 

پیش پرداخت میده جنس رو نمیخواد بعد نمیخواد ضرر بده و غیره و غیره

در 6 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

یه زمانی اگر یه میلیون خرج کیس می کردی همه گفتن چقدر خری. حالا کیس های مید رنج گرین بالای 2 تومنه.

واقعیتش اینه دوست عزیز که اونقدری قیمت ها بالا رفته که خرید کیس از حد و توان اکثریت خارجه، من خودم اگر بودجه ام محدود باشه سیستمو روی میز روی کتاب میگذارم و کیس نمیخرم.

به همین خاطر، به نظرم شما اگر به فکر واردات هستید، و تواناییش رو دارید، بر روی واردات پردازنده، مادربرد و گرافیک کار کنید، خریدارش بیشتره.

بله واقعا کیس ارزش هزینه نداره

ولی بین این یا قوطی حلبی های گرین و مسترتک خب قاعدتا بهتره

پردازنده، مادربرد و گرافیک هم اولویت های بعدیم هستش

ولی بعید میدونم با این وضع اقتصادی اینا هم فروش برن

در 5 ساعت قبل، Shahre_pc گفته است :

سلام داداش عزیز

بخدا من خودم فروشنده هستم دوسال دارم خرج سیستم خودم می کنم هنوز تموم نشده بخدا ندارن مردم وگرنه کیس از msi بهترم هست بیار انشالله فروش میره من خودم هنوز نتونستم مانیتور دلخواهم رو بخرم

آره تو ایران هم کمبود تنوع هستش و هم قیمت های عجیب

لینک به دیدگاه

به نظرم کیسهای کورسیر ترمالتیک بیارید بهتر مخصوصا تورنج متوسط به پایین امکان فروشش بیشتره چون این دو برند الان کیسهاش تو بازارداخلی نیست .برند NZXTهم عالی.

کلا ریسکش زیاد. طرف بتونه قطعات اصلی روبخر کارکرده کیسم که هرچی بود البته نه به هر قیمتی.کاشکی ریال مثل قدیم ارزش داشت.اصلان کاشکی  دلار900تومن بود هرچه ادم دوست داشت میتونست بخره.😪کارت گرافیک 3080با برچسب قیمتی 1000دلار میشد900هزارتومان🤑cpu 10900kبا برچسب قیمتی600دلار میشه540هزار تومان و.......

لینک به دیدگاه

منم نظرم روی محصول کمیاب و وبا کیفیته.

دوستان مثال زدند corsair.nzxt اما بنظرم مشتریش هم باید باشه که تو اوضاع الآن همونطور که اشاره شد نیست.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

آره خودم از این مدل Corsair خوشم اومد چون نمونه داخلی هم نداره به نظر خوب فروش بره و کسی که دستش تو کار باشه و آشنا با این قطعات میخره

MSI ها هم زیبان مخصوصا دومی که 3 تا فن داره و نیازی به اونقدر هزینه نیست 

باز هم ممنونم

به نظرم برای کاهش ریسک فروخته نشدن، شما باید یک چیزی مثل نظرسنجی بزارید، تا ببینید نیاز جامعه چیه. اینطوری هم فروشنده راضیه هم خریدار.

لینک به دیدگاه

کیس mini itx وارد کنین چون تو بازار کلا موجود نیس به خصوص برند nzxt و phantheks

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Arash Mahmoudi گفته است :

به نظرم کیسهای کورسیر ترمالتیک بیارید بهتر مخصوصا تورنج متوسط به پایین امکان فروشش بیشتره چون این دو برند الان کیسهاش تو بازارداخلی نیست .برند NZXTهم عالی.

کلا ریسکش زیاد. طرف بتونه قطعات اصلی روبخر کارکرده کیسم که هرچی بود البته نه به هر قیمتی.کاشکی ریال مثل قدیم ارزش داشت.اصلان کاشکی  دلار900تومن بود هرچه ادم دوست داشت میتونست بخره.😪کارت گرافیک 3080با برچسب قیمتی 1000دلار میشد900هزارتومان🤑cpu 10900kبا برچسب قیمتی600دلار میشه540هزار تومان و.......

NZXT ها همونطور که اشاره کردم قیمت های نچندان جالبی دارن که به جز یه قشر خاص نمیتونن بخرن

رده پایین هاش هم زیاد جالب نیست قیافه اش و به نظرم بعید میدونم بتونم بفروشم 

ریال هم روز به روز بی ارزش تر میشه

نمیخوام ناامیدتون بکنم ولی هر روز بدتر از دیروز

در 2 ساعت قبل، alimogharehabed گفته است :

منم نظرم روی محصول کمیاب و وبا کیفیته.

دوستان مثال زدند corsair.nzxt اما بنظرم مشتریش هم باید باشه که تو اوضاع الآن همونطور که اشاره شد نیست.

آره نبود مشتری بدترین موضوعه

در 2 ساعت قبل، Javadmpower گفته است :

من یدونه c700m میخام

خیلی خوب و شکیل هستش ولی قیمتش با مانیتور 144HZ یکیه :)

شما باشی کدوم رو میخری؟

در 1 ساعت قبل، HosseinRF گفته است :

به نظرم برای کاهش ریسک فروخته نشدن، شما باید یک چیزی مثل نظرسنجی بزارید، تا ببینید نیاز جامعه چیه. اینطوری هم فروشنده راضیه هم خریدار.

نظرسنجی متاسفانه نمیشه گفت ملاک 

چون یکی خریداره و نظر میده

یکی صرفا خوشش میاد و نظر میده

در 21 دقیقه قبل، Aminj گفته است :

کیس mini itx وارد کنین چون تو بازار کلا موجود نیس به خصوص برند nzxt و phantheks

کولرمسترش رو پیدا کردم قیمت وحشتناکی داره

بعید میدونم کسی خریدار باشه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز هرچی بیارین میخرن خوبم میخرن فقط باید بتونین بفروشین

شما ببینید این سایت های فروشگاهی در روز چقدر دارن میفروشن اونم برندهای اشغال کپی چینی مثل مسترتک و گرین

اینکه دوستان میگن وارد کردیم نخریدن خب بازار فروش رو اشتباه انتخاب کردن

اینکه تو فروم و سایت های واسطه بخوای بفروشی خب معلومه فروش نمیره

شما اگر میخوای وارد کنی باید بتونی کاری کنی فروشگاه های بزرگ بجای خرید از گرین و مسترتک از شما بخرن 

باید حضوری بری بازاریابی کنی تا بتونی فروشگاه رو مجاب به خرید کنی نه اینکه تاپیک بزنی منتظر باشی ازت بخرن

اول باید سود خودتو تقسیم کنی یه سهمیشو بدی به فروشگاه تا کارت بگیره بعد تعداد بیشتر کار کنی

اگر خریدار نیست پس اینهمه کیس های اشغال کجا فروش میره

و در اخر من خودم دارم کارم رو گسترش میدم(گیمنت دارم) و بزودی بزرگترین و مجهزترین گیمنت مشهد رو راه میندازن فقط برای قوطی کیس ۵تومن در نظر گرفتم و اگر کسی بتونه کیس با کیفیت با قیمت بهتر از بازار موجود کنه ازش استقبال میکنم

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

دوست عزیز هرچی بیارین میخرن خوبم میخرن فقط باید بتونین بفروشین

شما ببینید این سایت های فروشگاهی در روز چقدر دارن میفروشن اونم برندهای اشغال کپی چینی مثل مسترتک و گرین

اینکه دوستان میگن وارد کردیم نخریدن خب بازار فروش رو اشتباه انتخاب کردن

اینکه تو فروم و سایت های واسطه بخوای بفروشی خب معلومه فروش نمیره

شما اگر میخوای وارد کنی باید بتونی کاری کنی فروشگاه های بزرگ بجای خرید از گرین و مسترتک از شما بخرن 

باید حضوری بری بازاریابی کنی تا بتونی فروشگاه رو مجاب به خرید کنی نه اینکه تاپیک بزنی منتظر باشی ازت بخرن

اول باید سود خودتو تقسیم کنی یه سهمیشو بدی به فروشگاه تا کارت بگیره بعد تعداد بیشتر کار کنی

اگر خریدار نیست پس اینهمه کیس های اشغال کجا فروش میره

و در اخر من خودم دارم کارم رو گسترش میدم(گیمنت دارم) و بزودی بزرگترین و مجهزترین گیمنت مشهد رو راه میندازن فقط برای قوطی کیس ۵تومن در نظر گرفتم و اگر کسی بتونه کیس با کیفیت با قیمت بهتر از بازار موجود کنه ازش استقبال میکنم

مشکل اینجاست من نه واردکننده دائمی هستم نه شغل من اینه

من یکسری جنس دارم میارم شخصی

گفتم یک سری هم بیارم هم خرج من کاهش پیدا کنه و شاید یه سودی بکنم

هم به هموطن من جنس باکیفیت و درست درمون برسه

و گرنه دنبال اینکه دائما جنس بیارم خیر

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

متاسفانه این چند روزه به شدت مشغله کاری داشتم وقت نشد سر به تاپیک شما بزنم...

ولی باید خدمتتون عرض کنم به اعنوان کسی که قبلا کار واردات انجام داده میتونم تو این زمینه رهنماییتون کنم.

پیشنهاد بنده واردات از سمت امارات هستش ! که همچنان بصرفه اس ! فقط نیاز به سرمایه هستش ... الباقیش با من .

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، invoker گفته است :

درود دوست عزیز

متاسفانه این چند روزه به شدت مشغله کاری داشتم وقت نشد سر به تاپیک شما بزنم...

ولی باید خدمتتون عرض کنم به اعنوان کسی که قبلا کار واردات انجام داده میتونم تو این زمینه رهنماییتون کنم.

پیشنهاد بنده واردات از سمت امارات هستش ! که همچنان بصرفه اس ! فقط نیاز به سرمایه هستش ... الباقیش با من .

بله من خودم هم قصد واردات از امارات و درکل Amazon UAE دارم

شرایطش رو خودم دارم تکمیله یعنی ترسی از اون نیست

مشکل اینجاست دنبال یه جنسی میگردم که بازار تشنه باشه

و با این قیمت دلار و قوطی های روغن حلبی که گرین و مسترتک به عنوان کیس به ملت میفروشن کیس بهترین گزینه اس

ولی مدل کیس و قیمتش فکر کنم اذیت کنه و قاعدتا سلیقه ای هستش

لینک به دیدگاه

شما اگه میخواید کیس وارد کنی اول از همه به نظرم یه سایت زپرتی هم شده بزن هرموقع جنس آوردی بزار داخلش کسی حتی اسم فروم لیون کامپیوتر هم به گوشش نخورده که حالا بخواد بیاد داخلش و بین هزارن تاپیک شمارو پیدا کنه و بعد اعتماد کنه و.... 

در مورد قیمت NZXT که بالا پیشنهاد دادم 

این قطعات مشتری خاص خودشو داره چون اکثرا چیزای شلوغ میپسندن ولی خب میگم مشتری خاص خودشو داره یعنی نباید انتظار داشته باشی روز اول همه ش فروش بره. 

اگر هم میخوای کیس بیار به نظرم انقد فکر نکن یا بیار یا نیار دوست عزیز

ویرایش شده توسط Just
لینک به دیدگاه

سلام یه پستی زده بودم چند روز پیش که در رابطه با واردات کیس بود که دوستان گفتن کیس اونجوری که باید و شاید استقبال نمیشه ازش

خواستم بدونم چه قطعاتی به خصوص گرافیک وارد کننم که هم سود مناسبی برای من واردکننده داشته باشه هم خریدار از دلال های داخلی نخره

چه مدلی مناسبه الان؟

چه گرافیک چه کیس و غیره

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

سلام یه پستی زده بودم چند روز پیش که در رابطه با واردات کیس بود که دوستان گفتن کیس اونجوری که باید و شاید استقبال نمیشه ازش

خواستم بدونم چه قطعاتی به خصوص گرافیک وارد کننم که هم سود مناسبی برای من واردکننده داشته باشه هم خریدار از دلال های داخلی نخره

چه مدلی مناسبه الان؟

چه گرافیک چه کیس و غیره

مانیتور مدلای بازار خیلی محدوده

مثلا ips 144hz کلا نیست الان و نهایتا va هست.

دیدم تو آمازون برندای مختلف دارن انواعی از این مانیتور رو

فکر می‌کنم اون بیشتر از کیس مشتری داشته باشه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

چه مدلی مناسبه الان؟

چه گرافیک چه کیس و غیره

سلام

به نظر من بازار موس و کیبورد خیلی آشفتس.اگه بتونین رو اینا هم حساب باز کنین به نظرم خوبه.اصلا تو بازار موس و کیبورد درست حسابی نیست

مانیتورم خوبه ولی بخاطر بحث جابجایی یکم ریسکه

پردازنده هم خوبه فک کنم مخصوصا رایزن جدیدا

ویرایش شده توسط ali.king
لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، MasoudK96 گفته است :

مانیتور مدلای بازار خیلی محدوده

مثلا ips 144hz کلا نیست الان و نهایتا va هست.

دیدم تو آمازون برندای مختلف دارن انواعی از این مانیتور رو

فکر می‌کنم اون بیشتر از کیس مشتری داشته باشه

مشکل اینجاست قیمت های مانیتور بسیار گرون هستش برای ما

و گرنه بعضی از مدل های 144HZ با فری سینک AMD رو با قیمت حدود 6 الی 8میلیون وارد کرد

در 24 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

سلام

به نظر من بازار موس و کیبورد خیلی آشفتس.اگه بتونین رو اینا هم حساب باز کنین به نظرم خوبه.اصلا تو بازار موس و کیبورد درست حسابی نیست

مانیتورم خوبه ولی بخاطر بحث جابجایی یکم ریسکه

پردازنده هم خوبه فک کنم مخصوصا رایزن جدیدا

موس و کیبورد برند های متفرقه هستش که فکر نکنم خریدار داشته باشه

برند های مطرح مثل کوگار، ریزر، لاجیتک و غیره هم بسیار گرون تموم میشه برای ما برای موس و کیبورد

برای مثال کسی که میتونه با گرین 700 هزارتومنی کارش رو راه بندازه قطعا سراغ ریزر 3 میلیونی نمیره

ولی رایزن ها و اینتل های رده پایین ارزون گزینه های ایده آلی هستند

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، ParsaEs گفته است :

مشکل اینجاست قیمت های مانیتور بسیار گرون هستش برای ما

و گرنه بعضی از مدل های 144HZ با فری سینک AMD رو با قیمت حدود 6 الی 8میلیون وارد کرد

منم خیلی منتظر بودم یکی از سایتایه داخلی 144هرتز 7-8 تومنی موجود کنن که متاسفانه هرچی موجود شد از 11 تومن به بالا بود :| اخرشم 20 روز پیش سفارش زدم از امازون حالا کی برسه خدا داند . مشکل اینجاس اونایی هم که تونستن این مدلایه 7-8 تومنی رو بیارن به قیمت دلالی میفروشن این وسط دیگه ستمه 10 تومن بدی بابت مانیتور 150 دلاری . این وسط نمایندگی هایی که داخلن فقط میرن سمت مانیتور های گرونقیمت و همین میشه جنس رو دستشون باد میکنه بعد میگن سود نداره وارد کردن مانیتور

ویرایش شده توسط fatide
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 3 آبان 1399 در 01:10، ARMIN گفته است :

با سلام
من هم دقیقا همین نظر رو دارم:102_point_up_2:
همین الان گرافیک ندارم میخوام کیس رو بفروشم و بزنم به گرافیک واقعاً کیس نیاز نیست آنچنان

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...