رفتن به مطلب

راهنمایی برای واردات کیس، کارت گرافیک و قطعات دیگر

ParsaEs
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یک موضوع جدید

واردات مانیتور های رفرش بالا چطوره؟

الان میتونم 240 هرتز IPS با HDR و G-Sync و Freesync بیارم حدودا 20 الی 25 میلیون

یا 144 هرتز TN با فری سینک 10 میلیون

لینک به دیدگاه

• ارسال 58
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

پست‌های محبوب

Just

NZXT بیار

• کاربر ویژه
در 18 دقیقه قبل، ParsaEs گفته است :

یک موضوع جدید

واردات مانیتور های رفرش بالا چطوره؟

الان میتونم 240 هرتز IPS با HDR و G-Sync و Freesync بیارم حدودا 20 الی 25 میلیون

یا 144 هرتز TN با فری سینک 10 میلیون

مانیتور به نظرم بهتر از کیس و پاور هستش الان کمبودش تو بازار بدجوری احساس میشه با قیمتهای مناسب و مدلهای متنوع ، خودم قصد داشتم یه مانیتور جی سینک 144 فول اچ دی بگیرم که پولش جور نشد فعلا بیخیال شدم

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

مانیتور به نظرم بهتر از کیس و پاور هستش الان کمبودش تو بازار بدجوری احساس میشه با قیمتهای مناسب و مدلهای متنوع ، خودم قصد داشتم یه مانیتور جی سینک 144 فول اچ دی بگیرم که پولش جور نشد فعلا بیخیال شدم

بدترین مشکل مانیتور حملش هستش 

و قیمتی که میگیرن هم خیلی زیاده براش

و گرنه بازار به مانیتور به شدت نیاز داره

مخصوصا رفرش بالا با قیمت پایین

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ehsan3d گفته است :

ino biar man khodam azat bar midaram!😁

https://www.amazon.com/dp/B07VZ7NCTS/ref=dp_cr_wdg_tit_rfb

این که نمیشه اصلا چون حملش سه چهار برابر خودش میشه لاکردار😅

ولی عین این شیائومی 32 اینچ کرو 144 هرتز فول اچ دی میتونم بیارم

البته این رینیو شده یا همون رفرشی خودمونه

ویرایش شده توسط ParsaEs
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

آپ

بالاخره دوستان تصمیم گرفتم از این سه تا بیارم

کیس کوگار MX410

مانیتور Acer 144hz up to 165zh با پنل TN و اندازه 24 اینچ

مانیتور LG 240hz با پنل IPS و HDR10 و اندازه 27 اینچ

هر دو فول اچ دی هستند

به نظرتون چطوری قیمت گذاری کنم ؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

آپ

کیس کوگار MX410

هر دو فول اچ دی هستند

تلگرام یه پیام بده عزیز. 

09198832566 

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

آپ

کیس کوگار MX410

هر دو فول اچ دی هستند

درود

مانیتور هارو با چه قیمتی میخواهین وارد کنین از امازات یا جای دیگه ؟ / فقط جسارتا" این دو مدل ارزش چندانی ندارن ...

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، invoker گفته است :

درود

مانیتور هارو با چه قیمتی میخواهین وارد کنین از امازات یا جای دیگه ؟ / فقط جسارتا" این دو مدل ارزش چندانی ندارن ...

مانیتور ها با هزینه حمل و ارسال تا ایران به این صورت تموم میشه بدون سود:
ایسر حدودا 9 الی 10 میلیون
ال جی حدودا 17 الی 18 میلیون

میتونم بپرسم چرا ارزش چندانی ندارن؟

با قیمت مانیتور 75 هرتز تا 120 هرتز تو ایران میشه مانیتور 165 هرتز اورد و با قیمت 165 هرتز 240

نظرات هم مثبت بوده 

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، ParsaEs گفته است :

با قیمت مانیتور 75 هرتز تا 120 هرتز تو ایران میشه مانیتور 165 هرتز اورد و با قیمت 165 هرتز 240

نظرات هم مثبت بوده 

بخاطره کیفیت نه چندان مرغوبشون !

--------------------------------------------------------

من خودم میخواستم مدل ایسر رو از امارات وارد کنم ( اون موقع تو جمع سیاه تخفیف خیلی عالی خرده بود )

ولی بعد تو یوتوب دیدم کسانی که خریدن زیاد راضی نبودن ( 165 هرتز فیکه ) منصرف شدم ! و نظرم برگشت رو همون BenQ 2411P که حرف نداره !

از کجا میخواهین وارد کنین ؟! راسش همینو من خودم الان بخوام از امارات وارد کنم با هزینه ارسال و سودش حداقل 8300 تموم میشه !!! ( البته رو تعداد بازم کمتر )

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نظرم اینه داش اگه تجربه تو این زمینه نداری. واردش نشو .

اگه خواستی میتونم در این زمینه راهنماییت کنم.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، invoker گفته است :

بخاطره کیفیت نه چندان مرغوبشون !

--------------------------------------------------------

من خودم میخواستم مدل ایسر رو از امارات وارد کنم ( اون موقع تو جمع سیاه تخفیف خیلی عالی خرده بود )

ولی بعد تو یوتوب دیدم کسانی که خریدن زیاد راضی نبودن ( 165 هرتز فیکه ) منصرف شدم ! و نظرم برگشت رو همون BenQ 2411P که حرف نداره !

از کجا میخواهین وارد کنین ؟! راسش همینو من خودم الان بخوام از امارات وارد کنم با هزینه ارسال و سودش حداقل 8300 تموم میشه !!! ( البته رو تعداد بازم کمتر )

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نظرم اینه داش اگه تجربه تو این زمینه نداری. واردش نشو .

اگه خواستی میتونم در این زمینه راهنماییت کنم.

بله کیفیتشون خوب نیست ولی نسبت به چی و چه مدلی!!؟

اگر شما از محصولات AOC و Aorus در رده های بالا استفاده کردید بله اصلا مناسب نیستش

ولی برای کسی که میخواد استارت بزنه یا تازه میخواد سیستم گیمینگ ببنده و دنبال مانیتور مناسبی باشه این گزینه اقتصادی و خیلی خوبیه 

این از مانیتور Acer

در مورد LG که همه تعریف کرده بودن توی یوتیوب و سایت های مختلف سخت افزار که حتی با نمونه های گرانقیمت 240 هم رقابت میکنه

ظاهر خیلی زیبا و RGB و اینا نداره ولی خب کی با پشت مانیتور کار داره؟

بنکیو رو قصد داشتم جای Acer بیارم ولی گفتم اگر این دفعه فروش خوب بود دفعه بعدی...

از امارات هم وارد میکنم اون قیمت هم دقیق نیست چون با شریکم داریم وارد میکنیم

بار اولم نیست برای واردات

بار اول هستش بدون سفارش گرفتن یا پیش پرداخت دارم با سرمایه خودم وارد میکنم

راهنمایی هم که احتمال بالا نیازمند خواهم شد، ازتون خواهم پرسید لطف دارید

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، ParsaEs گفته است :

اگر شما از محصولات AOC و Aorus در رده های بالا استفاده کردید بله اصلا مناسب نیستش

ولی برای کسی که میخواد استارت بزنه یا تازه میخواد سیستم گیمینگ ببنده و دنبال مانیتور مناسبی باشه این گزینه اقتصادی و خیلی خوبیه 

این از مانیتور Acer

در مورد LG که همه تعریف کرده بودن توی یوتیوب و سایت های مختلف سخت افزار که حتی با نمونه های گرانقیمت 240 هم رقابت میکنه

بنکیو رو قصد داشتم جای Acer بیارم ولی گفتم اگر این دفعه فروش خوب بود دفعه بعدی...

مانیتور های MSI رو هم وارد میکنید ؟

مانیتور خوب و خوش قیمت زیاد داره

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Paxton گفته است :

مانیتور های MSI رو هم وارد میکنید ؟

مانیتور خوب و خوش قیمت زیاد داره

فعلا نه

برای دور دوم قصد دارم Msi و Benq رو وارد کنم اگر استقبال بالا باشه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

این از مانیتور Acer

این نکته و هم عرض کنم که حواست به حباب های ارزی هم باشه !!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

اینکه فرضا الان اینارو با این نرخ ارزی سفارش میدی ! چقد زمان میبره برسه بدستت و مجدد بخواهی بفروشیش !

و تا اون موقع ارز چه نرخیه !!! یهو زیر پات خالی نشه . قیمت مانیتور های وارداتی"ت با موجودی بازار یکی شه !!!

امیدوارم موفق باشی .

لینک به دیدگاه

در در 19 آذر 1399 در 21:30، invoker گفته است :

این نکته و هم عرض کنم که حواست به حباب های ارزی هم باشه !!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

اینکه فرضا الان اینارو با این نرخ ارزی سفارش میدی ! چقد زمان میبره برسه بدستت و مجدد بخواهی بفروشیش !

و تا اون موقع ارز چه نرخیه !!! یهو زیر پات خالی نشه . قیمت مانیتور های وارداتی"ت با موجودی بازار یکی شه !!!

امیدوارم موفق باشی .

والا امروز یکی گفت دلار میشه 11 تومن 500 اومد روش

خدا آخر و عاقبتمون رو بخیر کنه

شما هم موفق باشید دوست عزیز

ایده و درخواستی نبود؟

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام عزیز.
واردات میز و صندلی و کیس و مانیتور اگه هر کدوم رو به صرفه ترینشون رو بتونید وارد کنید فوق العاده هستن. اون کیس هایی که فرستادید متاسفانه به صرفه نیستن ولی بر فرض مثال این کیس:

https://www.ubuy.ae/en/search/index/view/product/B07QKV6HP9/s/musetex-phantom-black-atx-mid-tower-desktop-computer-gaming-case-usb-3-0-ports-tempered-glass-windows-with-6pcs-120mm-voice-control-led-rgb-fans-pre-installed-remote-control-907/store/store/kk/dp

جایگاه خوبی میتونه داشته باشه تو بازار. البته با قیمت خیلی خیلی رقابتی و سود بسیار کمی که بخواید روش بگیرید میتونه کل کیس های رده بالا رو تحت شعاع قرار بده.

یا این مانیتور:

https://www.amazon.ae/LG-UltraGear-Compatible-Virtually-Borderless/dp/B08DNKKDR3/ref=asc_df_B08DNKKDR3/?tag=googleshopp09-21&linkCode=df0&hvadid=406808875563&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=5907531347394824248&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=2784&hvtargid=pla-946026959453&psc=1

این دو رو شما بخواید وارد کنید چه قیمتی میرسه دست ما؟ من جفتشونو میخوام اگه نسبت به قیمت با ارزش باشه.
@ParsaEs

این صندلی مثلا هست. ولی نمیدونم برای چه قدیه.

https://www.amazon.ae/Dzman-Computer-Executive-Ergonomic-Adjustable/dp/B08CXG1GT4/ref=asc_df_B08CXG1GT4/?tag=googleshopp09-21&linkCode=df0&hvadid=406740279593&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=4105670413391377505&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=2784&hvtargid=pla-953769539968&psc=1

در در 19 آذر 1399 در 16:36، ParsaEs گفته است :

نظرات هم مثبت بوده 

سلام. مانیتور 240 هرتز الجی هر وقت موجود شد بی زحمت حتما خبر بدید.

درباره ی قیمت ولی یه تجدید نظر بکنید حتما. با وجود BENQ ZOWIE XL2546 24.5Inch 240Hz با قیمت 17 تومن توی بازار قاعدتا این مدل الجی باید با قیمت 13 الی 14 تومن عرضه بشه که ارزش خرید داشته باشه. البته من فقط نظرمو گفتم.

ویرایش شده توسط AhmadrezaAtleti
لینک به دیدگاه

القصه ما وارد کردیم و این شد:

استقبال به شدت ضعیف با توجه به قیمت هایی که گذاشتم که خیلی پایین نسبت به نمونه های رده پایین تر بازار

پیشنهادی برای فروش ندارید؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

القصه ما وارد کردیم و این شد:

استقبال به شدت ضعیف با توجه به قیمت هایی که گذاشتم که خیلی پایین نسبت به نمونه های رده پایین تر بازار

پیشنهادی برای فروش ندارید؟

قیمت ها معقول هستش به نظرتون؟

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، ParsaEs گفته است :

از نظر بنده معقول هستند. اجناسی نیستند که قرار باشه به سرعت فروش برن. عجله نکنید

لینک به دیدگاه

در در 11 دی 1399 در 21:04، ParsaEs گفته است :

به نسبت قیمت های سایت ها (صد در صد)
به نسبت واردات شخصی و سود حداقلی (اِیی)

در کل نظرم با دوستمون که گفتن قرار نیست به سرعت فروش برن بسیار موافقه چون بودجه ی افراد محدودی رو در بر میگیرن بخاطر بالا رده بودنشون.

در در 11 دی 1399 در 21:04، ParsaEs گفته است :

سلام دوباره.
با توجه به قیمت فن های cpu این مدل به نظرم الان خیلی بازدهی براتون داره اگه وارد کنید. ینی خودم اگه امکانش بود وارد میکردم:

https://www.amazon.ae/Jonsbo-Radiator-Cooling-CR-1200-LGA1200/dp/B08HQLQKBW/ref=sr_1_24?dchild=1&keywords=cpu+fan&qid=1609687650&sr=8-24

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

یک موضوع جدید

کارت گرافیک Asus ROG Strix RTX 3080 OC O10G رو چند قیمت بذارم خوبه؟ خریدار داره اصلا؟

لینک به دیدگاه

در در 23 دی 1399 در 12:50، ParsaEs گفته است :

یک موضوع جدید

کارت گرافیک Asus ROG Strix RTX 3080 OC O10G رو چند قیمت بذارم خوبه؟ خریدار داره اصلا؟

والا من تا همین 3 هفته پیش در به در دنبالش بودم. تقریبا تک تک فروشنده ها رو پرسیدم و نداشتن که آخر 3090 اش رو گرفتم

خریدار داشتنش داره ولی مطمئنا به محض ورود نمی‌گیرن

شما بهتره اول خریدارش رو مشخص کنی و بعد بیاری

در مورد مانیتور هم همینه. الان من یه گروه 200 نفری عضوم از نوین‌فون که همشون مشتری‌های این سایتن و طبیعتا گاها خرید دارن. یک هفته‌ای که اونجا بودم فقط یه نفر مانیتور خریده و کلا بخاطر وضعیت اقتصادی حجم خرید کمه. از طرفی عجله نباید بکنید و از طرفی بگردید جاهای دیگه هم تبلیغ بذارید که بیشتر دیده بشه.

لینک به دیدگاه

در در 23 دی 1399 در 13:06، MasoudK96 گفته است :

والا من تا همین 3 هفته پیش در به در دنبالش بودم. تقریبا تک تک فروشنده ها رو پرسیدم و نداشتن که آخر 3090 اش رو گرفتم

خریدار داشتنش داره ولی مطمئنا به محض ورود نمی‌گیرن

شما بهتره اول خریدارش رو مشخص کنی و بعد بیاری

در مورد مانیتور هم همینه. الان من یه گروه 200 نفری عضوم از نوین‌فون که همشون مشتری‌های این سایتن و طبیعتا گاها خرید دارن. یک هفته‌ای که اونجا بودم فقط یه نفر مانیتور خریده و کلا بخاطر وضعیت اقتصادی حجم خرید کمه. از طرفی عجله نباید بکنید و از طرفی بگردید جاهای دیگه هم تبلیغ بذارید که بیشتر دیده بشه.

پس باید دنبال خریدار بگردم

تمام جاهایی که به ذهنم رسید تبلیغ گذاشتم به جز دیوار که همه بز خر و کلاهبردارن ببینم چی میشه

نه اون 27 اینچ بود برای من همونه ولی 24 اینچش 😅

در در 23 دی 1399 در 13:06، MasoudK96 گفته است :

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام 

من موقعیت واردات عمده XFX RX580 8GB رو دارم

تمامی کارت های آکبند هستند و قیمتشون از لیون کمتر تموم میشه برای خریدار

به نظرتون ارزشش رو داره؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...