رفتن به مطلب

فروش GTX 570

اشتراک گذاری

Recommended Posts

مارو گزاشتین تو منگنه ها !

آخه مثله اینه کارت سالاریه الان طی این مدت که دست خودمه واقعا از 580 بیشتر دوستش دارم فول لود کمتر از 150 وات مصرف داره ولی 580 فول لود اش 200 الی 225 مصرف داشت ( گیمینگ )

دماش هم 4 5 درجه ای کمتر هست کلا خیلی حالش بیشتره حیفم میاد بفروشمش ولی مجبورم پول لازم دارم .

خوب میرسیم سره اصل مطلب .

من فعلا تا فردا ظهر مزایده رو نگه میدارم که نهایی بشه .

شرایط فروش :

تحویل حضوری در تهران و یا پست به هر نقطه ای که آدمیزاد در ایران میتونه بره ! ( البته پست و تیپاک هم باید بتونه بره )

تحویل حضوری به دلیل محدودیت زمانی که پیکم داره فقط تحویل هست و پول نقد دریافت میکنه در غیر اینصورت کارت به هیچ وجه تحویل داده نمیشه حتی اگر برای تست تصویر بخواید تست کنید .

برای جلو گیری از سره کار نرفتن ما و پیکم مخصوصا اگر کسی خواست حضوری باید مبلغی بیانه بزنه به حساب تا بدم پیک بیاره که اگر پشیمون شد تلافی بشه .

من 580 رو دادم به یکی از بچه های همین فروم ، فردا صبح میرسه دستش اگر میخواید منو بشناسین از این جهت کافیه بپرسین شرایط معامله چی بود و اینکه من 570 رو اول گرفتم تست کردم بعد که تایید کردم 580 رو فرستادم ...

خیالتون کاملا راحت باشه .

محمد خان هم که ماشالا مشهد هستن و تحویل حضوری در تهران کنسل هست پس شما بپرسید از این دوستمون که راحت بتونید اعتماد کنید .

من شماره حساب میدم پول رو که زدید به حساب کارت به آدرس شما ارسال میشه .

تا الان 494 هزار تومان تمام شده تا فردا طهر اگر پیشنهاد دیگه ای نبود به احتمال 99% تقدیم میشه . ( باید حساب کتابمو اکی کنم اگر برام مقدور باشه میدم )

ویرایش شده توسط Almas
لینک به دیدگاه

• ارسال 86
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

Almas : باید حساب کتابمو اکی کنم اگر برام مقدور باشه میدم

این جمله خیلی مفهوم نیست . اگه ممکنه بیشتر توضیح بدید . مگه کارت رو به شرایط مزایده نذاشتید ؟ یعنی چی اگه مقدور باشه می دم ؟؟!!

لینک به دیدگاه

در مورد بعد مسافت هم اگه شما با ارسال به شهر دیگه مشکل دارید . چرا در ابتدا اعلام نکردید ؟ اگرم هنوز مشکلی هست بگید . ولی این شیوه صحیح مزایده نیست

در مورد اعتمادهم ، من با خیلی از این دوستان معامله کردم . یک مورد بیارید که کسی از من ناراضی بوده باشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه امکانش هست بقیه رو در پیغام خصوصی مطرح کنید! ;)

لینک به دیدگاه

دوستاني كه نميتونند اعتماد كنن مشكل خودشون هست من يه موضوعي رو ميگم واقعا اگر كسي بعد از اين به بنده اعتماد نكنه ديگه نميشه هيچ طوري متقاعدش كرد .

من 580 رو گزاشتم واسه فروش يكي خواست گفت من فلان تومن ميزنم به حسابت كارت 570 كه توي اين تاپيك هم هست ميدم به شما با تيپاكس ارسال ميكنم وقتي رسيد به دستتون تست شد شما 580 رو براي من به آدرش مشهد ارسال كنيد .

من كارت رو گرفتم تست كردم از سلامت كارت كه مطمئن شدم كارت 580 رو فرستادم حالا اگر يه 2 2تا 4 تاي سرانگشتي كنيد 570 كه الان 500 اينجا داريد ميخريد با 580 كه مثلا 600 كمترين حالتش حساب كنيم باشه ميشه جمعا 1100 خوب من هيچ وقت 1100 معامله رو نميام ول كنم بچسبم به 500 معامله كه بخوام خداي نكرده سره كسي كلاه بزارم .

خلاصه تكليفم رو روشن كنيد .

لینک به دیدگاه

به دلیل مشخص نشدن وضعیت تاریخ مزایده تا شنبه همین ساعت به تاخیر میوفته . ( برای تحویل حضوری ها )

برای کسانی که با پست یا تیپاکس تحویل میگیرن هر موقعه بخوان ارسال میشه .

لینک به دیدگاه

من متوجه نشدم دقیقا منظورتون چیه . براتون پخ کردم

لینک به دیدگاه

:D من برنده شدم

خدا رو شکر انگاری من به 5870 خودم رسیدم :)

مبارکه محمد جان انشالله چرخش برات بچرخه

لینک به دیدگاه

دوستان متاسفانه مشکلی پیش آمده برای ارسال حضوری مزایده تا شنبه ظهر تمدید میشه .

ولی تا شنبه ظهر اگر کسی بیشتر از محمد جواد پیشنهاد بالاتری ندا تقدیم ایشون میشه .

ویرایش شده توسط Almas
لینک به دیدگاه

اقا چون تاپیک فروش 580 حسین بسته شده بود من اومدم اینجا اعلام کنم که کارت صحیح و سالم تحویل گرفتم و از نظر پرداخت وجه و سپس ارسال ایشون تضمین میشن

لینک به دیدگاه

دوستان متاسفانه مشکلی پیش آمده برای ارسال حضوری مزایده تا شنبه ظهر تمدید میشه .

ولی تا شنبه ظهر اگر کسی بیشتر از محمد جواد پیشنهاد بالاتری ندا تقدیم ایشون میشه .

ازتون انتظار این کار رو نداشتم جناب پارسا!!! مگه قرار پایان مزایده تا امروز ساعت 3 نبود؟

لینک به دیدگاه

محمد جان مشكل اينجاست كه من اسرار بر تحويل حضوري ندارم ولي شما گير 3 پيچ بر اين حالت داريد دوست خوبمون يك پست قبل خودت جواب داد خيال همه رو راحت كرد من نميدونم چه جوري بگم ميتونم ارسال كنم لازم نيست آقاي حسيني ميانجي بشه ، باز من گفتم اشكالي نداره ولي چون مشكل شما بود من مزايده رو تمام نكردم چون شايد توي اين مدت يكي بيشتر خريد .

البته شما اگر بخواي من مزايده رو ببندم حرفي ندارم ولي به شرطي كه بيانه بدي .

لینک به دیدگاه

شما اگر دوست دارید که قطعه تون رو بیشتر بفروشید . مالک جنستون هستید . تاپیک رو نبندید تا انشالله بیشتر بفروشید . موفق باشید

لینک به دیدگاه

تا شنبه مال شما .

هر کسی میخواد فقط پیام خصوصی بده که اگر دوستمون نخواستن شنبه من به کسی که میخواد پیام بدم ....

لینک به دیدگاه

به دلایل عجیب و غریب انصراف خود رو از خرید این کارت اعلام می کنم ........................................................................................................................

لینک به دیدگاه

از اولش هم مشتری نبودی من 580 رو بهت ندادم چون حس ششمم گفت نده بهش سره 570 خواستم مطمئن بشم دیدم بله .

مشتری یعنی همشهریت آرش ، مرده ، سالاره .

ویرایش شده توسط Almas
لینک به دیدگاه

این هم عکس همون روز ولی به خاطر وقت نداشتن آپلود کردن الان میزارم برای کسانی که فکر میکنن ما مثل بعضی ها قصد سو داریم !

t40702_DSC00740.jpg

محض اطلاع بعضی ها من زمانی که لیون فروم نداشت این سایت رو چک میکردم جزو اولین یوزر ها بودم ولی یوزرمو عوض کردم با قبلی آنلاین نمیشم چون این اسم مغازه ام هست بهرته .

ویرایش شده توسط Almas
لینک به دیدگاه

محمد جواد جان شما زود قضاوت نکنید. در مرحله ی اول باید عضویتتون رو توی این فوروم تبریک بگم بعد هم توضیح این که قبل از پست دادن مطمئن شید از صحبتاتون بعد بنده خدا رو منفحر کنید.!

ویرایش شده توسط HOPLITE
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...