رفتن به مطلب

فروش GTX 570

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بعضی موقعه ها لازم میشه یه سری چیزارو آدم رو کنه تا کسی که آدمو نمیشناسه بدونی طرف حسابش کیه .

من اگر بخوام سره کسی کلاه بزارم واسم آب خوردنه ولی سره 50 تا تک تومن هم اینکارو نمیکنم چه برسه به چند صد هزار تومان معامله !

ویرایش شده توسط Almas
لینک به دیدگاه

• ارسال 86
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

محمد جواد الان نزدیک 1 ساله که عضو انجمنه ;)

دوستان خواهش میکنم این بحث های بیهوده رو ادامه ندید . اگر کسی به کسی اعتماد نداره ، باهاش معامله نکنه . اگر هم اعتماد داره ، حرفی تو معامله نیاره . هر 2 طرف حق دارن . ولی روان اینه که پول واریز میشه بعد ارسال . اگر هم قبول نیست یا مطمئن نیستید معامله نکنید . اینطوری مشکلات بعدی هم ممکنه به وجود بیاد . بعضی کاربرها اعتبار بیشتری دارن و حرفشون سنده . همه میشناسنشون . بعضی ها رو نه . شاید بهتر از بقیه باشن تو معامله . ولی چون کسی اونها رو نمیشناسه ، نمیتونن بهشون اعتماد کنن . پس از همدیگه دلخور نشید . موفق باشید .

لینک به دیدگاه

ممنونم مهندس

دوستان کسی خریداره اعلام کنه تاپیک تا انقلاب مهدی بازه ! تا فروش بره !

لینک به دیدگاه

شاید من نمی خواستم این حرفا رو بزنم ولی خوب این بنده خدا منو مجبور به گفتن این حرفا کرد

اولا که من هیچ حرفی رو از رو باد هوا نمی زنم و وقتی تو مزایده ای شرکت می کنم مطمئن باشید وقتی قیمتی می دم و پیامی رو با نام کاربری خودم ثبت می کنم ، برا اعتبار و آبروی خودم ارزش قائلم . دوما خدمت اون بنده خدایی که خطاب به من تبریک گفته بود عضویت در لیون رو باید عرض کنم که من حدود یک سال هست در لیون عضو هستم و حتی یکبار مرتکب اشتباه نشدم و حتی یک نفر از من تو معاملات مختلف ناراضی نبوده .

من نبودم و این همه پشت سرمن حرف زده شده . این واقعیات رو می گم تا ذهن بقیه دوستان روشن بشه

من کاملا برا معامله آماده بودم و درحال هماهنگی برای نهایی کردن معامله ، که استارتر به یک باره اعلام کرد که من فعلا شرایط ارسال رو ندارم و باید تا یکشنبه صبر کنیم . خوب طبیعتا وقتی با یه نفر سریه معامله ای به توافق می رسید ، باید به حرف خودتون پایبند باشید . اما این بنده خدا سریع اومد تو تاپیک زد که من همچنان منتظر پیشنهاد بالاتر هستم و مزایده تا فلان روز ادامه داره

مگر آقای HEX در فروش کارت گرافیک شون تو همین چند روز قبل یه پیشنهاد با 25 هزارتومان بیشتر از پیشنهاد توافق شده نداشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگر ایشون به قولش و حرفش پایبند نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگر ایشون برا اعتبار خودش ارزش قائل نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا بود

به همین دلیل حاضر نشد به خاطر یه پیشنهاد بالاتر زیر قول خودش بزنه و معامله رو با همون کسی که اول باهاش نهایی کرده بود تموم کرد . و خوشا به سعادت اون بنده خدایی که از ایشون خرید کرده .

در ضمن من به استارتر گفتم برا اطمینان بیشتر شما کارت رو با پیک به آدرس آقای حسینی بفرستید و بالافاصله پول رو از ایشون ( که من به حسابشون واریزمی کنم ) دریافت کنید .

و ایشون برگشته به من می گه حالا 494 می خوای یا 500؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ می گم برا چی 500؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ می فرمایند : برا اینکه من دوست دارم رُند بشه .

غیر از اینه جناب استارتر محترم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ویرایش شده توسط محمد جواد
لینک به دیدگاه

در مورد 580 هم که در مورد حس ششم و هفتم و اینا فرمایش کرده بودید . من یه پیشنهاد به شما دادم و شما نپذیرفتید .چون اون موقع یه پیشنهاد بالاتر از پیشنهاد من داشتید .

لینک به دیدگاه

خدمت ادمین محترم هم عرض کنم . من با کامل صداقت و با نهایت ادب مطالب رو عنوان می کنم که باعث سوء تفاهم نشه . امیدوارم که این مسائل باعث ناراحتی دوستان نشه ولی خوب من واقعیت رو گفتم .

لینک به دیدگاه

حامد جان من نظرم اینه پست های اضافه رو شما اگر صلاح می دوندی پاک بشه. دیگه این مباحث نباید تو فوروم .....

لینک به دیدگاه

ای بابا دوستان شما که همدیگه رو خوب میشناسید لطفا سو تفاهمات رو بزارید کنار همه ما تو یه انجمن معتبر فعالیت داریم اینکه بخاطر شرایط معامله نباید اینگونه به هم بتازیم..

:(

لینک به دیدگاه

من واقعیت رو گفتم . حرف بدی نزدم که شما از دوستتون حمایت می کنید . حامد جان هم خودشون جای حق نشستن و با مطالعه تاپیک متوجه می شن که من به کسی بی احترامی نکردم

لینک به دیدگاه

من حرفم رو زدم .جناب الماس صحبتهایی رو انجام دادن . آقا محمد جواد هم مسائلی رو اینجا گفتن . من تاپیک رو به مدیریت سایت نشون میدم . بررسی کنن که اگر تحلفی انجام شده تصمیم بگیرن . به نفع هر دونفره که کوتاه بیان . اگر شکایتی دارن به یکی از مدیران اعلام کنن . مدارکی دارن ارائه بدن . حتما بررسی میشه .

لینک به دیدگاه

من حرفم رو زدم .جناب الماس صحبتهایی رو انجام دادن . آقا محمد جواد هم مسائلی رو اینجا گفتن . من تاپیک رو به مدیریت سایت نشون میدم . بررسی کنن که اگر تحلفی انجام شده تصمیم بگیرن . به نفع هر دونفره که کوتاه بیان . اگر شکایتی دارن به یکی از مدیران اعلام کنن . مدارکی دارن ارائه بدن . حتما بررسی میشه .

تشکر می کنم ازتون که با عدالت برخورد می کنید

لینک به دیدگاه

درود

خوب متاسفانه بازم شاهد مشکلات از این دست در تاپیک های فروش هستیم.از نظر بنده در این تاپیک کاربر الماس به دلیل پایبند نبودن به تعهدشون مبنی بر تقدیم کارت به بالاترین پیشنهاد در تاریخ و ساعت معین مقصر هستند و اگر محدودیتی از بابت نحوه ارسال کالا یا نحوه دریافت وجه کالا میداشتند باید از همون اول در این مورد و سایر شرایطشون اشاره میکردند. الان این تاپیک با حدود 86 پست به نتیجه نرسیده و فکر میکنم با این شرایط باز هم به نتیجه نخاهد رسید. بنا براین این تاپیک قفل میشه و و فروشنده محترم فقط زمانی میتونن کالاشون رو مجددا برای فروش بگذارند که تمامی شرایط معامله رو بصورت روشن دراولین پست تاپیکشون بدون تغییرات بعدی اعلام کنند و به این شرایط پایبند باشند. ضمنا متذکر میشم که مانند گذشته فقط و فقط کاربرانی که قصد خرید دارند در تاپیک های فروش شرکت کنند و پست های مشکل دار رو گزارش و یا پیام خصوصی به همکاران یا مدیریت انجمن داشته باشید و بحث و جانبداری و .... رو در هیچ تایپیکی نداشته باشید. این تاپیک هم به زودی حذف خواهد شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...