رفتن به مطلب

تاپیک مرجع red dead redmption 2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 9 دقیقه قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

برو بکس مژده ما یادتون نره

روش دور زدن قفل رد دد 2

یه صلوات برای سلامتی خودتون و خانوادتون بفرستید 

دوستان شرمنده فکر کنم بد متوجه شدم و این قفل بازی رو دور نمیزنه و این روش افلاین بازی کردن رد دد 2 برای کسایی هست که بازی رو خریدن ولی میخوان اکانتشون رو به اشتراک بزارن و مجبور نباشن به اینترنت وصل باشن برای همین متن بالا و متن تاپیک ویرایش شد که کلیک بیت نشه خدایی ناکرده

ظاهرا برای بازی کردن بازی همش باید انلاین باشید 

اگه اشتباه میکنم کسی بگه 

ویرایش شده توسط HESAM OVERCLOCK HERO
لینک به دیدگاه

ایشالا هرچی زودتر خبر کرک شدنشو بشنویم ... :((((

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

ایشالا هرچی زودتر خبر کرک شدنشو بشنویم ... :((((

ایشالله مشتی

لینک به دیدگاه

در در 15 آبان 1398 در 14:13، rahmanshahi گفته است :

خب پس صد در صد برای بهینه شدن هم آپدیت خواهد داد

این پورت آشغالی که روی 1060 به 30 فریم هم نمیرسه فکر نکنم با آپدیت بشه این مشکل رو رفع کرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

این پورت آشغالی که روی 1060 به 30 فریم هم نمیرسه فکر نکنم با آپدیت بشه این مشکل رو رفع کرد

به نظر من این سیاست راک استار هستش که بازی رو با آپدیت های متعدد بهینه میکنه تا اونایی که دنبال کرک کردنش هستن به همین راحتی موفق نشن اگرم شدن بازی کامل و بدون مشکل نباشه، دقیقا همین کار رو با gta v هم انجام داد، gta v بعد از حدود ۳یا۴سال به ثبات کامل رسید.

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

سلطان مشکل اپتیمایز نبودن بازی نیست 

این بازی گرافیکش خیلی بالاست 

بجز تکستچر بقیه چیزا مدیومش همون ultra بازی های دیگست

این بازی ساخته شده که تا 7 سال دیگه هم از نظر گرافیک بازی کم نیاره

ویرایش شده توسط HESAM OVERCLOCK HERO
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

سلام و عرض ادب یه روش جدید همین الان دیدم گفتم تا پتچ نشده به اشتراک بزارم

MDsx0S6.thumb.jpg.560b392290a50a209a04e5caf70bb7d6.jpg

ایشون ادمین کرک واچ هستش نه فقط یه کاربر خفن امتیاز بالا. پستی هم که گذاشته کلاً در مورد یه چیز دیگست.

لینک به دیدگاه

من بنچمارک یک هفته پیش بازی رو با سیستم زیر دیدم بیرون شهر تا45فریم هم میرفت با تنظیمات HIGH

داخل شهر 34-38فریم

1060-6GB

7500 CORE I5

16GB RAM

مشکل اینجاست تو بحث پیسی همه چیز فدای فریم میشه نمیدونم قضیه چیه وقتی مبینیم میشه با تنظیمات highبازی کرد بعد طرف رو کنسول داره low-mediumبازی میکنه اونم 30فریم ثابت خیلی هم خوشحاله بیخود عصاب خودمو خراب نمیکنم اصلا بهش فکر هم نمیکنم،قطعا 60فریم بهتره اما من احساس میکنم تو ایران 60فریم برای گیمر های ایرانی چیزی جز یک عدد خوشحال کننده برای ارامش روانیش نیست

!90درصد گیمرهای ایرانی MSI Afterburnerرو واسه هر بازی ای دائم اجرا میکنن از مدل عکسهایی که دوستان در جامعه های مجازی آپلود میکنن مشخصه،حتی تو عکس های هنری باید اون MSIکوفتی و مشخصات و اعداد و ارقام و FPS رو ببینیم،اینقدری که زل میزنن تو چش بنچمارک بازی حواسشون به خود بازی نیست🙄قدیما مدیا red dead redemptionتنها دلیل من برای خرید xbox360بود...فکر نکنم رو xboxهم 30فریم میداد ولی 3بار رفتم هنوز نصف دیالوگ های بازی یادمه

هنوزم تو استیم که قیمت نداره😥

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

سلطان مشکل اپتیمایز نبودن بازی نیست 

این بازی گرافیکش خیلی بالاست 

بجز تکستچر بقیه چیزا مدیومش همون ultra بازی های دیگست

این بازی ساخته شده که تا 7 سال دیگه هم از نظر گرافیک بازی کم نیاره

xD

داداش این فن بوی بازی هارو برای من در نیار من 8ساله گیمر هستم و بگم ین بازی گرافیکش خوب هست ولی نه انقدر که شما میگی یعنی چی الترا بازی های دیگس xD

جالبه خود راک استار همچین حرفایی نمیزنه شما میزنین ولی

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

من بنچمارک یک هفته پیش بازی رو با سیستم زیر دیدم بیرون شهر تا45فریم هم میرفت با تنظیمات HIGH

داخل شهر 34-38فریم

1060-6GB

7500 CORE I5

16GB RAM

مشکل اینجاست تو بحث پیسی همه چیز فدای فریم میشه نمیدونم قضیه چیه وقتی مبینیم میشه با تنظیمات highبازی کرد بعد طرف رو کنسول داره low-mediumبازی میکنه اونم 30فریم ثابت خیلی هم خوشحاله بیخود عصاب خودمو خراب نمیکنم اصلا بهش فکر هم نمیکنم،قطعا 60فریم بهتره اما من احساس میکنم تو ایران 60فریم برای گیمر های ایرانی چیزی جز یک عدد خوشحال کننده برای ارامش روانیش نیست

!90درصد گیمرهای ایرانی MSI Afterburnerرو واسه هر بازی ای دائم اجرا میکنن از مدل عکسهایی که دوستان در جامعه های مجازی آپلود میکنن مشخصه،حتی تو عکس های هنری باید اون MSIکوفتی و مشخصات و اعداد و ارقام و FPS رو ببینیم،اینقدری که زل میزنن تو چش بنچمارک بازی حواسشون به خود بازی نیست1f644.pngقدیما مدیا red dead redemptionتنها دلیل من برای خرید xbox360بود...فکر نکنم رو xboxهم 30فریم میداد ولی 3بار رفتم هنوز نصف دیالوگ های بازی یادمه

هنوزم تو استیم که قیمت نداره1f625.png

برای پی سی گیمینگ فریم مهم ترین چیزه به شخصه من بازی زیر 60 فریم اصلا نمیتونم تحمل کنم! تازه من که خوبم یه سری هستن تو خارج زیر 100 رو قبول ندارن و وقتی راک استار بیاد ورداره فقط بازی رو از کنسول پورت کنه بدون هیچ اپتیمایزی نتیجه میشه گندی که شاهدش هستیم بخدا اون بنچمارک های چند پست بالاتر رو دیدم مردم از خنده

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

xD

داداش این فن بوی بازی هارو برای من در نیار من 8ساله گیمر هستم و بگم ین بازی گرافیکش خوب هست ولی نه انقدر که شما میگی یعنی چی الترا بازی های دیگس xD

جالبه خود راک استار همچین حرفایی نمیزنه شما میزنین ولی

مهندس من اصلا بازی رو بازی نکردم که چیزی بگم 

این حرف هایی که دارم می کنم نظر خودم نیست 

نظر دیجیتال فاندری هست

شما اگه 8 سال گیمری بعضی از کارشناس های  دیجیتال فاندری از دوره سیستم عامل داس دارن بازی میکنن یعنی بالای 20-30 

اون موقع من 4 سالم بود شما هم اصلا به دنیا نبودی

کلا به سن ربطی نداره ولی چون شما گفتی گفتم

گرافیک LOW و medium بازی RDR2 باید با medium و low بازی زولا و کریم خان زند و گرشاسپ و فورتنایت یه فرقی بکنه دیگه 

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

مهندس من اصلا بازی رو بازی نکردم که چیزی بگم 

این حرف هایی که دارم می کنم نظر خودم نیست 

نظر دیجیتال فاندری هست

شما اگه 8 سال گیمری بعضی از کارشناس های  دیجیتال فاندری از دوره سیستم عامل داس دارن بازی میکنن یعنی بالای 20-30 

اون موقع من 4 سالم بود شما هم اصلا به دنیا نبودی

کلا به سن ربطی نداره ولی چون شما گفتی گفتم

گرافیک LOW و medium بازی RDR2 باید با medium و low بازی زولا و کریم خان زند و گرشاسپ و فورتنایت یه فرقی بکنه دیگه 

دوست عزیز کلا فن بوی بازی توی هیچ چیزی درست و منطقی نیست من کلا خیلی وقته نظرات این منتقدا رو کاری ندارم اینا همون ابلهایی هستن به بازی نصفه نیمه Metal gear phantom pain نمره 10/10 دادن اونوقت به ویچر 3 هم 10/10

راک استار گند زد و الان همه ناراضی هستن از این پورت اون گیم هایی که شما مثال زدی که کلا هیچ توی هیچجا مطرح نیست

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

دوست عزیز کلا فن بوی بازی توی هیچ چیزی درست و منطقی نیست من کلا خیلی وقته نظرات این منتقدا رو کاری ندارم اینا همون ابلهایی هستن به بازی نصفه نیمه Metal gear phantom pain نمره 10/10 دادن اونوقت به ویچر 3 هم 10/10

راک استار گند زد و الان همه ناراضی هستن از این پورت اون گیم هایی که شما مثال زدی که کلا هیچ توی هیچجا مطرح نیست

عزیز فکر کنم شما دیجیتال فاندری رو با IGN اشتباه گرفتی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستانی که بازی رو شروع کردین و به چپتر دو رسیدین، بهترین اسب بازی (از نظر من) یه اسب عرب سفید هست که شمال غرب نقشه لب دریاچه ایزابلا هست و میتونید رامش کنید، اگر میزان کافی XP باش کسب کنید(منظورم اخت شدن با اسب هست، تا لول 4 باهاش اخت بشید میتونید 240 دلار بفروشیدش، البته حیف هست)، یک اسب عرب سرخ رنگ هم هست در همون غرب نقشه در شمال دریاچه Owanjila (خود دریاچه سمت غرب strawberry هست)  یه مقدار باید به سمت شمال دریاچه حرکت کنید و به سمت کوههای شمال غربی رودخونه ای که به این دریاچه میریزه رو بگردید، یک اسب سیاه عرب هم در شهر سن دنیس هست که توی اون شهر به اون بزرگی باید پیداش کنید و بدزدیدش (چون صاحب داره). اسب سفیدِ و سیاهِ بهتر از اون سرخ رنگه هستن(سرعت و شتابشون بیشتره)؛ اسب سیاه از سفیده هم بهتره چون استامینا و سلامتش به لول بالاتری از سفیده هم میرسه... البته اسبی که خریداران نسخه التیمیت هم گرفتن خوبه ، سرعتش از اسب عرب یک واحد بیشتره اما شتابش کمتره و هندلینگش
(ماشینه مگه؟:D) هم ضعیفتره:D

سفید:

RDR2_2019_11_29_03_29_14_356.thumb.jpg.cf404b9c574a33790ebaf03a2d50db10.jpg

سیاهه:

RDR2_2019_11_29_03_29_12_469.thumb.jpg.4995a5fe89d8f4721405502d2f5fa249.jpg

سرخ:

RDR2_2019_11_28_21_06_43_704.thumb.jpg.cfa88e0edf826899dcab3c513e56ff7b.jpg

اسب خوب ترکمن هم هست توی بازی اما باید تا چپتر 4-5 رفته باشید.

من 145 ساعت گیمپلی داشتم تازه هنوز چپتر 3 رو تموم نکردم از بس گشت و گذار کردم و مراحل جانبی رفتم

540892776_0_0(5).thumb.jpg.66eca2186056ffc038ccd201e01da11c.jpg

1976362539_0_0(3).thumb.jpg.5850418b06c57d7ef7e04ac50467e49f.jpg

19093377_0_0(2).thumb.jpg.da954131e4353e3195ac2dda81d18945.jpg

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

شما بازی رو انجام دادین؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

شما بازی رو انجام دادین؟؟؟

بله حدود 4-5ساعت روی پلی استیشن 4 دوستم بازی کردم واقعا بازی قشنکی بود خودم خیلی منتظرش بودم حتی میخواستم پیشخریدش کنم ولی خبر از این پورت آشغال که اومد منصرف شدم واقعا حیف شد

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

بله حدود 4-5ساعت روی پلی استیشن 4 دوستم بازی کردم واقعا بازی قشنکی بود خودم خیلی منتظرش بودم حتی میخواستم پیشخریدش کنم ولی خبر از این پورت آشغال که اومد منصرف شدم واقعا حیف شد

بجز تکستچر اگه همه چیز رو بزاری روی LOW بازم تنظیماتی که روی PS4 کردن پایین تره 

توی XBOX ONE X حتی بعضی تنظیمات از LOW کامپیوتر هم پایین تره

همشون رو 30 فریم قفلن و بخواطر سی پی یو ضعیف کنسول ها دراپ هم زیاد دارن

منبع : دیجیتال فاندری

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Farjam گفته است :

دوستانی که بازی رو شروع کردین و به چپتر دو رسیدین، بهترین اسب بازی (از نظر من) یه اسب عرب سفید هست که شمال غرب نقشه لب دریاچه ایزابلا هست و میتونید رامش کنید، اگر میزان کافی XP باش کسب کنید(منظورم اخت شدن با اسب هست، تا لول 4 باهاش اخت بشید میتونید 240 دلار بفروشیدش، البته حیف هست)، یک اسب عرب سرخ رنگ هم هست در همون غرب نقشه در شمال دریاچه Owanjila (خود دریاچه سمت غرب strawberry هست)  یه مقدار باید به سمت شمال دریاچه حرکت کنید و به سمت کوههای شمال غربی رودخونه ای که به این دریاچه میریزه رو بگردید، یک اسب سیاه عرب هم در شهر سن دنیس هست که توی اون شهر به اون بزرگی باید پیداش کنید و بدزدیدش (چون صاحب داره). اسب سفیدِ و سیاهِ بهتر از اون سرخ رنگه هستن(سرعت و شتابشون بیشتره)؛ اسب سیاه از سفیده هم بهتره چون استامینا و سلامتش به لول بالاتری از سفیده هم میرسه... البته اسبی که خریداران نسخه التیمیت هم گرفتن خوبه ، سرعتش از اسب عرب یک واحد بیشتره اما شتابش کمتره و هندلینگش
(ماشینه مگه؟:D) هم ضعیفتره:D

اسب خوب ترکمن هم هست توی بازی اما باید تا چپتر 4-5 رفته باشید.

من 145 ساعت گیمپلی داشتم تازه هنوز چپتر 3 رو تموم نکردم از بس گشت و گذار کردم و مراحل جانبی رفتم

سلام فرجام جان

من که تا آخر بازی همون اسب اولم رو نگه داشتم و هنوزم از Good boooah گفتن آرتور بهش لذت می‌برم، فقط اسمش رو عوض کردم :(

واقعا مراحل جانبی این بازی چه Random Event ها و چه Stranger Mission ها از بهترین بخش‌هاش هستن، الان دیگه رسیدم به اواخر چپتر ۵ و اینقدر داستان جذاب شده که دیگه دلم نمی‌خواد برم سراغ مراحل جانبی. هرچند فکر می‌کنم دیگه چیز زیادی نمونده باشه چون از خیلی قبل‌تر تمام نقشه رو زیر و رو کردم و اگر چیزی مونده باشه مربوط به چپتر فعلی هست که اونم تا جایی که بتونم تمام مراحل رو میرم. حتما یه سری به بخش شکار حیوانات لجندری هم بزن چون میشه باهاشون Trinket و Talisman ‌های خوبی ساخت که پرک‌های خوبی میشن و تغییرات خوبی توی استت‌های آرتور ایجاد می‌کنن.

سمت همون دریاچه ایزابلا که گفتی محل Legendary White Bison هم هست، رفتم شکارش کنم متاسفانه سمت اون دریاچه چه روز و چه شب همیشه مه گرفته و از شانس بدم متوجه نشدم دقیقا کجا دارم این بنده خدا رو شکار می‌کنم و بعد از کشتنش دیدم جسدش افتاد توی دریاچه بعد از اون هر کاری کردم نشد جسدش رو بکشم بیرون از آب و کلا بیخیال شکار مجددش شدم :D

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

منظورم روی کامپیوتر بود، بازی کردین؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان کسی لینک دانلود بازی که لانچر راکستار قبول کنه داره با لانچر راکستار سرعت دانلود افتضاح است 😪 از سایت داخلی هم دانلود کردم دیتا رو اسکن میکنم قبول نمیکنه 

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

داداش من دارم خودم روی پی سی بازی می کنم و تنظیمات رو تا خرخره گذاشتم  آخر به جز msaa که روی off هستش و میتونم بگم که واقعا اکثر اوقات وایمیستم منظره و گرافیک بازی رو تماشا میکنم و از نظر گرافیکی و 

تکنیک هایی که روی بازی اعمال شده یه سرو گردن فعلا از بازی های دیگه جلو هستش و میانگین فریمم 45 هستش و من راضی ام پس الکی نگید بهینه سازیش فاجعه هستش وقتی بازی نکردید 

بهینه سازیش با آپدیت هایی که اومده خیلی بهتر شده و فریم پایدارتر شده و همچنین دیگه خبری از کرش و باگ نیستش 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 19 دقیقه قبل، Game World گفته است :

الکی نگید بهینه سازیش فاجعه هستش وقتی بازی نکردید 

ممنون دوست عزیز، به بعضی از دوستان باید یادآور بشیم که وقتی دستشون به گوشت نمیرسه نگن پیف پیف بو میده

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

منظورم روی کامپیوتر بود، بازی کردین؟؟؟

خیر و تا وقتی نشه فیکس 60 فریم گرفت ازش دست نمیزنم بهش اصلا برای من قابل تحمل نیست زیر 60 فریم  الان هدف شما از این سوالا چی هست؟ به خدا خود وبسایت های خارجی کلی شکایت دارن چرا الکی فن بوی بازی در میارین مثل یه سری فن بوی های کوجیما من از روز اول گفتم death stranding  چرت و پرت هست اون فن بوی ها میخواستن آدمو بکشن! هر کی لذت میبره از 40 فریم و کرش کردن خب نوش جونش حال کنه با بازی نیازی نیست بخواید تحمیل کنید به بقیه که اصلا 45 فریم و 40 فریم روی پی سی معنی نداره حالا بازی هرچقدر میخواد گرافیکی باشه

در 50 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

ممنون دوست عزیز، به بعضی از دوستان باید یادآور بشیم که وقتی دستشون به گوشت نمیرسه نگن پیف پیف بو میده

پس شما هم توی کار بقیه دخالت نکن وقتی هیچی از پی سی گیمینگ نمیدونی و فقط میخوای پز بدی فکر کردی برای من و خیلی های دیگه تو این زمونه 400-500تومن پولیه؟ منتهی من نمیخرم تا راک استار بفهمه اینجوری گیم تحویل ملت نمیدن حالا یه سری مثل شما کور کورانه میری جلو مشکل خودت هست من دیگه هم به این تاپیک جواب نمیدم به نظرم اسم تاپیک رو هم عوض کنین بذارین تاپیک فن بوی های راک استار (نظر منطقی و خلاف نظر ما ممنوع)

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

خیر و تا وقتی نشه فیکس 60 فریم گرفت ازش دست نمیزنم بهش اصلا برای من قابل تحمل نیست زیر 60 فریم  الان هدف شما از این سوالا چی هست؟ به خدا خود وبسایت های خارجی کلی شکایت دارن چرا الکی فن بوی بازی در میارین مثل یه سری فن بوی های کوجیما من از روز اول گفتم death stranding  چرت و پرت هست اون فن بوی ها میخواستن آدمو بکشن! هر کی لذت میبره از 40 فریم و کرش کردن خب نوش جونش حال کنه با بازی نیازی نیست بخواید تحمیل کنید به بقیه که اصلا 45 فریم و 40 فریم روی پی سی معنی نداره حالا بازی هرچقدر میخواد گرافیکی باشه

پس شما هم توی کار بقیه دخالت نکن وقتی هیچی از پی سی گیمینگ نمیدونی و فقط میخوای پز بدی فکر کردی برای من و خیلی های دیگه تو این زمونه 400-500تومن پولیه؟ منتهی من نمیخرم تا راک استار بفهمه اینجوری گیم تحویل ملت نمیدن حالا یه سری مثل شما کور کورانه میری جلو مشکل خودت هست من دیگه هم به این تاپیک جواب نمیدم به نظرم اسم تاپیک رو هم عوض کنین بذارین تاپیک فن بوی های راک استار (نظر منطقی و خلاف نظر ما ممنوع)

آقا شما نخر 🤣

ماهایی که داریم بازی میکنیم لذت میبریم 

در ضمن هر وقت بازی کردی بعدش بیا نظر بده دربارش 

و به قول دوستمون مدیوم این بازی در حد الترا بازی های دیگست مخصوصا نورپردازیش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...